Po prawie 11 miesiącach przerwy, w końcu wracamy na tory Speedway Grand Prix. Przed nami bardzo wiele emocji, a na dodatek zaczynamy dwoma turniejami (dzień po dniu) we Wrocławiu, gdzie rok temu został ogłoszony jednym z najlepszych zawodów. Fani czarnego sportu już pewnie nie mogą się doczekać, ale jest to w pełni zrozumiałe. Na pewno będzie to inny cykl niż co rok, lecz wierzę, że znów uda się Bartkowi osiągnąć kolejny sukces, a jak nie jemu to innemu Polakowi. Dziś przygotowałem 3 zdarzenia, które moim zdaniem są warte zagrania. Kto stanie na podium? Czy będzie czarny koń? Kto będzie zawodził? Zaczynamy już o 19!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

FIM Speedway Grand Prix Wrocław 1.runda

Tak jak wspomniałem na wstępie, mam dla Was trzy typy z oferty STS, gdzie możemy założyć konto i zagrać pierwszy kupon za 280PLN. Na pierwszy ogień idzie dwójka zawodników, którzy na tym torze powinni się kolosalnie różnić. Mam tutaj na myśli Taia Woffindena oraz Mateja Zagara. Oczywiście moim typem jest Tai, który w przeciwieństwie do Słowaka powinien pokazać kto tutaj rządzi. Przede wszystkim zacznijmy od tego, że dzisiejsze zawody rozgrywane są we Wrocławiu, gdzie Brytyjczyk jeździ na co dzień. Koło Maćka Janowskiego, jest on głównym liderem. Na własnym stadionie posiada średnią 10,36 (2,4 na bieg). Na pewno będzie to największa szansa, aby dzisiaj i jutro zbliżyć się do złota, które tak bardzo chciałby powtórzyć. Stawka jest bardzo mocna, także będzie trudno, lecz gdzie indziej jak nie u siebie. Jeśli chodzi o Zagara to w tym momencie ma chyba jeden z lepszych sezonów. Przejście do Lublina było bardzo dobrym ruchem, lecz jego pierwszy mecz, który odbywał się właśnie we Wrocławiu, nic na to nie wskazywał. W 5. startach zdobył zaledwie 4 punkty. Jak na Zagara w tym sezonie, jest to bardzo przeciętny wynik. Widać jednak gołym okiem, że Olimpijski tor mu kompletnie nie leży. Rok temu zajął 15. miejsce zgarniając przy tym 3 oczka. W zestawieniu z Taiem, który tak jak wspominałem jest królem własnego owalu, może być mu bardzo ciężko. Mimo, że Matej jest w formie to nie widzę tego, aby dziś szalał i nawet dostał się do półfinałów.

Tai Woffinden – Matej Zagar

Typ: Tai Woffinden

Kurs: 1.40

typy

Przeglądając ofertę bukmachera, od razu rzucił mi się typ, którego nie mogłem nie wykorzystać do dzisiejszej analizy. Mianowicie uważam, że Antonio Lindbaeck będzie lepszy od Nielsa-K. Iversena. Kurs na to zdarzeniu, ku mojemu zdziwieniu, jest wyższy na Szweda i wynosi 1.88. Szczerze mówiąc nie rozumiem za bardzo czym sugerowali się bukmacherzy, ale ja przedstawię, dlaczego tak a nie inaczej. Przede wszystkim, głównym argumentem jest to, że Niels w tym sezonie jeździł tyle co nic. Teraz wraca po kontuzji i nie sądzę, aby brak jazdy dało mu lepsze wyniki niż dotychczas. Jak dotąd Duńczyk pojechał w 5 meczach, gdzie zrobił średnią 4,40pkt na mecz. Ogólnie rzecz ujmując, bardzo źle patrzy się na jego jazdę. Dodając do tego dzisiejszy tor we Wrocławiu, który kompletnie mu nie służy, może być bardzo ciężko. Przypomnę, że sezon temu w GP, zdobył tylko 2 punkty i był najgorszym zawodnikiem (16.miejsce). Jeśli chodzi o Antonio to tutaj mamy troszkę odmienną sytuację. Jeździ również tragicznie, ale w każdym meczu jeździ. Do tego bardzo dobrze radzi sobie w lidze szwedzkiej, gdzie jest liderem swojego zespołu, także rozjeżdżenie na pewno na plus Szweda. Jeśli chodzi o PGE Ekstraligę to tutaj zaczynają się schody. Na początku sezonu był cieniem własnego siebie, lecz z meczu na mecz było ciut lepiej. Fakt, ostatni mecz gdzie zdobył 1 punkt był tragiczny, lecz w wyjazdowym starciu z Wrocławiem, było już o wiele lepiej. Zdobył 6pkt (2,1,3,0). Jeśli cofniemy się sezon przed i zobaczymy na wyniki z GP Polski Wrocław to zobaczymy, że Lindbeack trafił nawet do półfinałów. Nie raz wspominał, że bardzo lubi ten owal, także jakaś szansa zawsze jest. Oprócz tego dobrą opcją jest +3,5pkt Szweda. Myślę, żę jest w stanie dzisiaj pokazać się znów z dobrej strony.

Antonio Lindbaeck – Niels-K. Iversen

Typ: Antonio Lindbaeck

Kurs: 1.88

typy

Ostatni, trzeci typ na moim kuponie to nie kto inny jak Bartosz Zmarzlik. Uważam, że będzie dzisiaj lepszy w zestawieniu z Leonem Madsenem. Przed sezonem 2020, wszystko wskazywało na to, że będzie to jego największy rywal w walce o trofeum. W tej fazie, gdzie jesteśmy teraz, sytuacja troszkę się zmieniła. Obserwując jazdę obu zawodników, jest to niebo i ziemia. W ostatnim czasie, Bartek w końcu wrócił zza światów i jeździ tak jak każdy tego oczekuje. Wygrane dwa turnieje indywidualne (Złoty Kask, PGE IMME) czy fantastyczne wyniki w lidze, pokazują, że jest w wyśmienitej formie i przede wszystkim gotowy na najważniejsze starcia, czyli Speedway Grand Prix. Jeśli chodzi o Madsena to tutaj jest widoczny jakiś problem. W ostatnim czasie lekko przygasł, ale może być to spowodowane jego problemami z tarczycą. Oprócz tego nic nie układa się po jego myśli. W lidze zaczęły się potężne schody, a w zawodach indywidualnych jak SEC czy IMME nie jedzie tak jakby tego chciał. Oczywiście Grand Prix a liga to inna bajka, lecz mimo to, uważam, że Bartek będzie dzisiaj lepszy o Duńczyka. Patrząc rok wstecz, Polak był nawet najlepszy tamtego wieczora, ponieważ wygrał całe zawody, nie pozostawiając złudzeń, kto wtedy był najlepszy. Analizując formę Polaka, wygrana w dzisiejszych zawodach, również jest bardzo prawdopodobna. Mam nadzieję, że Leon nie prześlizgnie się znowu do finału, tak jak ma w zwyczaju i to Bartek okaże się górą.

Bartosz Zmarzlik- Leon Madsen

Typ: Bartosz Zmarzlik

Kurs: 1.62

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze