Ratajski w drodze po kolejne punkty do rankingu? Grand Slam of Darts z kursem 2.81 i 13.66!

Tablica z lotkami wbitymi na 180

Przyszedł czas na jeden z moich ulubionych turniejów z całego sezonu w darcie. Rozpoczynamy Grand Slam of Darts z udziałem najlepszego polskiego zawodnika w tej dyscyplinie. Krzysztof Ratajski znalazł się w grupie A i walczyć będzie o awans z liderem rankingu, a także mało doświadczonym Raffertym i nieprzewidywalnym Schindlerem. Jak poradzi sobie w pierwszym meczu? Sprawdźcie, co przygotowaliśmy na sobotnią rywalizację! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Krzysztof Ratajski vs Martin Schindler: typy i kursy bukmacherskie (13.11.2021 r. – 14:35)

Rozpoczynamy Grand Slam of Dart, czyli jeden z najbardziej widowiskowych turniejów w sezonie, gdzie zawodnicy podzieleni są na czteroosobowe grupy, a awans do fazy play-off wywalczy tylko dwóch zawodników z najlepszymi bilansami punktowymi. Mecze w fazie grupowej rozgrywane są na długości “best of 9”, czyli kto pierwszy zapisze 5. legów przy swoim nazwisku. Późniejsze konfrontacje są już sporo dłuższe. Tak krótki format nie jest przyjazny typowaniu, gdyż wystarczy, że zawodnik nie wejdzie dobrze w mecz i już może być za późno do odrabiania strat. Ja jednak będę z Wami przez całą fazę zasadniczą, gdzie postaramy się wyłapać ciekawe mecze i zysk.

Na półfinały NG zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym i zagraj bez ryzyka do 234PLN! 

“The Polish Eagle” walczy o kolejne wysokie zajście w turnieju telewizyjnym. Przypomnijmy, że do tego turnieju musiał się kwalifikować, podobnie jak jego rywal. Jednak nie miał on sobie równych i pewnie sięgnął po awans. Jest to światowa topka tego sezonu, jeżeli chodzi o wysokość średnich w meczach o stawkę. Rataj ma za sobą bardzo udany turniej World Series Finals, gdzie dotarł aż do półfinału. Do tego bardzo wysokie lokaty w Players Championship, gdzie po raz pierwszy wygrał jedną z edycji. Jest w niesamowicie wysokiej formie, co powinien dzisiaj przedstawić na arenie w Wolverhampton.

Jego rywal może nie jest wysoko w rankingu, ale jest dosyć znanym zawodnikiem, który już niejednokrotnie potwierdzał swoją wysoką dyspozycję. Ma jednak mało występów w ostatnim czasie w turniejach tv, co może zadecydować o presji, jaka zostanie wywołana przez te zawody. Czasami potrafi on zaskoczyć, ale wątpię, żeby miało to nastąpić z Krzysztofem, który jest obecnie w niesamowicie dobrej dyspozycji. Schindler musiałby się wspiąć na naprawdę wysoki poziom swoich umiejętności, aby móc pokonać Polaka, albo po prostu Ratajski musiałby źle zagrać.

Co obstawiać?

Ratajski ma korzystny bilans meczów bezpośrednich z Niemcem, jednak nie ma co patrzeć na spotkania, gdzie Polak nie był w aż tak wysokiej formie. Myślę, że nie powinien mieć on problemów z poradzeniem sobie z Martinem i zapisaniem sobie pierwszego oczka przy własnym nazwisku i spokojne podejście do kolejnego meczu z wygranym z drugiej pary z ich grupy. Gram podwyższony kurs z SUPEROFERTY w STS i gram na win Ratajskiego! 

Krzysztof Ratajski wi
Kurs: 1.52
Zagraj!

banner grupa zagranie 40k

Gary Anderson vs Joe Davis: typy i kursy bukmacherskie (13.11.2021 r. – 21:25)

Mecz o lekkiej niewiadomej. Joe Davisa znamy z turnieju mistrzowskiego juniorów, gdzie rozegrał finał z Brooksem i przegrał. Ogromna presja ciążąca na tym zawodniku spowodowała, że jego średnia z gry była zdecydowanie poniżej oczekiwać kibiców. Do tego mogliśmy go oglądać w kwalifikacjach do UK Open, czyli do turnieju o największej ilości zawodników, którzy biorą udział w zawodach. Tam także nie potrafił się przebić, jeżeli chodzi o turnieje telewizyjne. Ostatnio był on stałym gościem w Online Live Darts, ale tam potrafił przegrywać z zawodnikami, którzy są bardzo daleko notowani w klasyfikacjach o niższej randze niż PDC. Dla mnie Davis powinien być w tej wyrównanej grupie takim chłopcem do bicia, który będzie oddawał punkty przeciwnikom o dużo większym doświadczeniu.

Gary musi ten mecz wykorzystać. Jest ostatnio w średniej formie, ale podczas ostatnich Playersów pokazał, że ma umiejętności, aby wysoko notować swoje podejścia do tarczy. Po nieudanym Seriesie z pewnością będzie chciał się pokazać na poziomie minimum z występu w Grand Slamie. Jego gra może nie obniżyła się na tyle, aby mówić o jakimś wielkim spadku formy, ale z pewnością stać go na grę na poziomie 95+ średnia na trzy lotki. Wiadomo, że będzie miał przewagę przygotowania do dużego turnieju telewizyjnego. Czy ją wykorzysta?

Co obstawiać?

Moim zdaniem Szkot jest tutaj zdecydowanym faworytem do wygrania meczu i śmiem wątpić, że Joe będzie w stanie nawiązać z nim jakiś bliższy kontakt w rozgrywce. Gary z pewnością wie, że punkty w tym spotkaniu będą bardzo cenne i mam nadzieję, że skorzysta z lepszej odporności mentalnej. Gram na czysty win Gary’go! 

Gary Anderson win
Kurs: 1.22
Zagraj!

Gerwyn Price vs Nathan Rafferty: typy i kursy bukmacherskie (13.11.2021 r. – 16:40)

Lider klasyfikacji generalnej PDC oraz obecnie urzędujący Mistrz Świata trafił do grupy z Krzysztofem Ratajskim, ale także z Nathanem Raffertym. Zawodnik mało znany mniej interesującym się obserwatorom tenisa. Nic dziwnego, gdyż gracz z Irlandii, to dopiero 21-latek, który jeszcze nie miał większej okazji do pojawienia się na tak dużej scenie telewizyjnej. W ostatnim czasie podobnie jak Joe Davis, pojawiał się stale w turniejach Online Live Darts. Tam też nie zwojował turniejów, a raczej bym powiedział, że pokazał swoje prawdziwe oblicze jeszcze mało doświadczonego zawodnika. Dzisiaj mierzyć się będzie w dużym turnieju telewizyjnym z Mistrzem Świata, gdzie presja będzie jeszcze większa. Czy ją wytrzyma?

Moim zdaniem możemy być świadkami detronizacji w postaci występu Gerwyna. Jeżeli od samego początku narzuci on swoje tempo rozgrywki i będzie starał się od razu uciec przeciwnikowi, to możemy spodziewać się gry na przestrzeni maksymalnie 7/8 legów. Price coraz lepiej występuje w początkowych fazach zawodów tv i mam nadzieję, że potwierdzi to i tym razem, gdzie poziom jego startów ostatnio bardzo wzrósł. Jest on po raz kolejny faworytem do wygrania turnieju, ale nie ma co się dziwić. Jeżeli poczuje on krew w meczu, to jest niesamowicie skuteczny na triple i może kończyć niemalże każdą notę, jaka jest możliwa do zamknięcia lega.

Co obstawiać?

Myślę, że Walijczyk nie będzie musiał się prężyć w rywalizacji z Irlandczykiem i szybko zakończy spotkanie. Jego gra stoi na bardzo wysokim poziomie, czego nie możemy powiedzieć o jego rywalu. Nathan będzie musiał uporać się z podwójną presją w postaci gry z Mistrzem Świata i rywalizacji na arenie telewizyjnej. Ten mecz moim zdaniem nie przejdzie 8. legów gry. Gram na win Price’a z handicapem. 

Gerwyn Price -1,5 legów handicap
Kurs: 1.24
Zagraj!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jonny Clayton vs Rusty Jake Rodriguez: typy i kursy bukmacherskie (13.11.2021 r. – 16:15)

Ostatnie spotkanie, które zdecydowałem się dodać na kupon, to rywalizacja ostatniego zdobywcy World Series of Darts. Jonny Clayton jest ponownie na niesamowicie wysokim poziomie rozgrywek. Wchodzi do gry uważany za jednego z faworytów do wygrania turnieju, zaraz obok Price’a i MVG. Moim zdaniem zdecydowanie zasłużenie. W swojej grupie trafił na Mervyna Kinga, Bradleya Brooksa oraz Rusty Jake Rodrigueza. W tym zestawieniu najtrudniejszy wydaje się być Mervyn King, ale z jaką formą i mentalnym nastawieniem przyjechał na zawody, to będzie trzeba zaobserwować po pierwszym spotkaniu. Jonny musi zawalczyć o pełną pulę punktów i raczej o przewage w stosunku legowym.

Rywal nie jest przypadkowy, gdyż udział wywalczył sobie przez kwalifikacje. Ma nawet kartę PDC Tour na ten sezon. Jednak jego dyspozycja pozwala mu się ulokować na 101. pozycji w rankingu światowym, co jest bardzo dalekim miejscem w porównaniu do swojego konkurenta. Ostatnie występu w Playersach nie napawają optymizmem, tym bardziej że dojdzie teraz presja starcia z tak dobrym przeciwnikiem i rywalizacja w turnieju telewizyjnym. Młody Austriak raczej nie powinien sobie z tym poradzić.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu, którym zakończę mój kupon, stawiam na wygraną Claytona. Myślę, że Walijczyk jest w na tyle komfortowej sytuacji mentalnej, a także umiejętnościowej, że powinien ten mecz potraktować, jako dobrą rozgrzewkę przed większymi starciami, gdzie uzbiera sobie sporą przewagę legową w tabeli.

Jonny Clayton win
Kurs: 1.22
Zagraj!

Grand Slam of Darts kupon STS 13.11.2021

DODATEK

Dla tych, co doczytali do końca, mam jeszcze lekki dodatek, który lekko można pograć na pół naszej sztywnej stawki. Może niektórzy będą mieli lekki niedosyt po niskich kursach w pierwszym spotkaniu, dlatego jeszcze wybrałem dla Was kilka spotkań, które można zagrać, jako spore AKO. Kurs łączny na te wydarzenia wynosi 13.66 i jest złożony z moich ogólnych przewidywań na pierwszy dzień rywalizacji, gdzie rozegrane zostaną aż 32 mecze. Jest to oczywiście bardziej ryzykowany kupon, na którym znalazły się: dwa mecze na over 6,5 legów w spotkaniach (Clemens vs De Decker oraz Bunting vs Joyce). Do tego mamy zwycięstwa: Michaela van Gerwena, Andersona, de Sousy i Ratajskiego. Mamy także dwa handicapy: u Jonnego Claytona -1,5 legów, a także u Gerwyna Price’a -2,5 legów. Kupon domknięty jest overem 180. punktów u Roba Crossa, który uważam, że rzuci minimum dwie takie noty. Powodzenia!

AKO DART Grand Slam od Darts 13.11.2021

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze