Wrzosek – Szpilka: typy, kursy, bonusy i zakłady | Gdzie oglądać?

Typy na walkę Wrzosek - Szpilka

Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka: typy na walkę. W sobotni wieczór odbędzie się kolejna gala KSW. Karta walk zapowiada się niezwykle interesująco, a wśród pojedynków zobaczymy między innymi starcie dwóch wielkich fighterów. W oktagonie zmierzą się ze sobą były kickbokser oraz bokser, a to gwarancja świetnego widowiska. Jeśli chciałbyś również poznać analizę i typy na Wrzosek – Szpilka, to serdecznie zapraszam do zapoznania się z poniższym tekstem!

Załóż konto w Fortunie z kodem promocyjnym, wpłać przynajmniej 15 PLN na konto i obstaw zakład za minimum 10 PLN z dwoma zdarzeniami na KSW 94. W zamian otrzymasz darmowy 30-dniowy dostęp do Viaplay, zatem zobaczysz KSW 94 na żywo i bez żadnych kosztów!

Baner Fortuny pod KSW 94

Wrzosek – Szpilka, typy i przewidywania

Arkadiusz Wrzosek do tej pory w formule MMA stoczył jedynie 4 walki. Co ciekawe żadnej z nich nie przegrał, pokonując kolejno Tomasza Sararę, Tomasa Moznego, Bogdana Stoicę oraz Ivana Vitosevicia. W aż 3 z 4 pojedynków kończył swoich rywali przed czasem, więc można być pewnym, że w sobotnim co-main evencie KSW 94 będzie chciał w podobny sposób zwyciężyć. Atutami Wrzoska są oczywiście piekielnie silne, ale też skuteczne kopnięcia, które wyniósł ze swojej koronnej dyscypliny, czyli kickboxingu. Ponadto pomaga mu wzrost oraz zasięg rąk, które w MMA są równie istotne. Czy bez większych problemów pokona swojego najbliższego rywala?

Szpilka również ma na koncie dopiero kilka pojedynków w formule MMA i w jego przypadku jest bardzo podobnie, co u jego rywala. Mianowicie do tej pory Szpila nie przegrał ani jednej z trzech stoczonych batalii w oktagonie w mieszanych sztukach walki. Na jego drodze do tej pory stanął Serhiy Radchenko, Denis Załęcki oraz Mariusz Pudzianowski. Każda z walk potrwała maksymalnie 2 rundy, co tylko pokazuje, jak skuteczny w MMA jest Artur Szpilka. Przed nim kolejne trudne zadanie. Czy mimo to zdoła po raz kolejny wyjść zwycięsko?

Zatem jakie typy na Wrzosek – Szpilka warto rozważyć? Co ciekawe kursy bukmacherskie jasno wskazują, że faworytem do zwycięstwa jest Arkadiusz Wrzosek. Mimo to myślę że nie będzie miał on łatwej przeprawy. Podobnie wyglądały bowiem kursy na Pudziana w starciu ze Szpilą, jednak ostatecznie to właśnie były bokser został zwycięzcą tamtej walki. Tym, co jednak wydaje się bardziej pewne jest sposób zakończenia walki. Mianowicie trudno oczekiwać od fighterów walki w pełnym wymiarze czasu. W końcu 3 z 4 walk Wrzoska kończyło się przed czasem oraz każdy z 3 pojedynków Szpilki. Tym samym zdecyduję się na to również w ich bezpośrednim starciu. A po więcej typów na KSW 94 zapraszam standardowo na naszą witrynę!

Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Kurs: 1.40
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Wrzosek – Szpilka?

Zatem gdzie oglądać KSW 94, a w tym walkę Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka? Standardowo już całą galę zobaczysz w Viaplay. Mianowicie platforma ta od kilku już lat ściśle współpracuje z federacją Kawulskiego i Lewandowskiego, więc nie powinno dziwić, że kolejna edycja będzie dostępna właśnie tam. Oznacza to, że w żadnym innym miejscu nie będziesz mógł śledzić ani opisywanej walki, ani żadnego innego starcia z KSW 94.

Baner Fortuny pod KSW 94

Wrzosek – Szpilka, kursy bukmacherskie

Jak już wspomniałem nieco wyżej, kursy bukmacherskie w roli murowanego faworyta do zwycięstwa widzą Arkadiusza Wrzoska. Oczywiście w formule MMA ma on przewagę, bowiem w dotychczasowej karierze słynął z wyśmienitych kopnięć. Szpilka dopiero od niedawna zaczął szkolić się w parterze oraz wspomnianych kopnięciach, jednak patrząc na jego ostatnie walki, to widać, że jest naprawdę nieźle przygotowany do pojedynków MMA. Myślę, że kursy są nieco przesadzone i warto zaryzykować obstawienie zwycięstwa Artura Szpilki. Natomiast gdybyś chciał obstawić galę, ale nie masz jeszcze konta u bukmacherów, to warto skorzystać z kodu promocyjnego na KSW 94, dzięki któremu możesz liczyć na specjalne akcje promocyjne i bonusy.

Kursy na zwycięzcę walki Wrzosek - Szpilka
Fortuna
1.28
Wrzosek
3.70
Szpilka
Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Nadchodzące starcie pomiędzy Wrzoskiem a Szpilką powinno potrwać przynajmniej kilka rund. I choć przewiduję, że zakończy się przed czasem, to trudno spodziewać się, aby rozstrzygnięcie miało nastąpić na początku walki. Z pewnością obaj fighterzy najpierw będą badać teren, a nawet jeśli ruszą już w 1. rundzie na rywala, to obaj są na tyle wytrzymali, że tylko błąd bądź niespodziewany cios mógłby szybko zakończyć ten pojedynek.

Kursy na liczbę rund
Fortuna
2.00
Mniej niż 1.5 rund
1.70
Więcej niż 1.5 rund
Zagraj!

Typy na Wrzosek – Szpilka

A co jeszcze warto rozważyć podczas typowania walki Wrzosek – Szpilka? Bez wątpienia pojedynek ten zapowiada się niezwykle interesująco i powinniśmy zobaczyć świetne widowisko. Tym samym moją uwagę przykuła liczba rund i spodziewam się, że potrwa ona przynajmniej 1.5 rundy. Co prawda jedynie 2 z 4 pojedynków Wrzoska trwały przynajmniej 2 rundy, ale kiedy przyjrzymy się rywalom, to od razu widać, że gdy mierzył się z kimś bardziej doświadczonym, to miał problem z szybkim zakończeniem walki. Szpilka natomiast zaliczył dwa dwurundowe starcia, a w pojedynku z Załęckim skończył walkę w nieco ponad 4 minuty. Wydaje się więc, że powinniśmy nastawić się na przynajmniej dwie rundy i dlatego też obstawię over 1.5 rund.

Powyżej 1.5 rund
Kurs: 1.70
Zagraj!

Wrzosek – Szpilka, zapowiedź i najważniejsze informacje

Nadchodząca walka pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem a Arturem Szpilką będzie co-main eventem gali KSW 94. Obaj mają za sobą świetne kariery w kickboxingu oraz boksie, a teraz zmierzą się w nowej dla siebie formule – MMA. Ich pojedynek odbędzie się w sobotę, 11. maja w okolicach 23:30. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że będzie nieco wcześniej/później, w zależności od poprzednich walk. Gala KSW 94 odbędzie się natomiast w Ergo Arenie w Trójmieście, gdzie wydarzenie obejrzy kilka tysięcy osób. Jeżeli natomiast nie udało Ci się zdobyć biletów na widownię, to możesz śledzić je na platformie streamingowej Viaplay.

Zaloguj się aby dodawać komentarze