Bartosiński – Michaliszyn: typy, kursy, bonusy i zakłady | Gdzie oglądać?

Adrian Bartosiński podczas konferencji KSW

Typy na Bartosiński – Michaliszyn, KSW 94. Walka wieczoru KSW 94 na ostatniej prostej się wysypała, a w miejsce Andrzeja Grzebyka wskoczył Igor Michaliszyn. To właśnie 28-latek zawalczy zatem z Adrianem Bartosińskim, który w tym starciu bronić będzie pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej. Czego spodziewać się po tym starciu, jakie typy na Bartosiński – Michaliszyn zagrać i gdzie oglądać ten pojedynek? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym artykule!

Baner Fortuny pod KSW 94

Wykorzystaj nasz kod promocyjny na KSW i obejrzyj KSW 94 za zaledwie 10 PLN!

  1. Rozpocznij rejestrację u bukmachera Fortuna.
  2. Podczas zakładania konta zaznacz zgody marketingowe, oraz użyj koniecznie specjalnego kodu promocyjnego KSWKOD.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto w wysokości minimum 15 PLN.
  4. Za minimum 10 PLN obstaw swój pierwszy kupon, na którym znajdą się przynajmniej 2 zakłady na galę KSW 94.
  5. Jeżeli spełnisz powyższe warunki, otrzymasz od Fortuny kod na 30-dniowy dostęp do platformy Viaplay!
  6. Spiesz się, liczba kodów jest ograniczona!

Bartosiński – Michaliszyn, typy i przewidywania

Analizę walki wieczoru KSW 94 rozpoczynam od przedstawienia sylwetki Adriana Bartosińskiego. Jest to zawodnik, który powolutku zaczyna umiejętnościami przerastać KSW i najpewniej w przyszłości będzie kandydatem do angażu w UFC! Póki co jednak popularny Bartos po raz drugi bronić będzie pasa kategorii półśredniej. Pod koniec 2023 roku nasz bohater skutecznie stoczył pierwszą obronę i jednogłośną decyzją sędziów pokonał Salahdine’a Parnasse’a. Sama walka nie była może najbardziej porywająca, jednak 28-latek znakomicie przeciwstawił się Francuzowi i zrealizował swój game-plan. W większości przypadków Bartosiński gwarantuje jednak znakomite emocje i jest zawodnikiem walczącym widowiskowo. Obecnie Bartos może pochwalić się rekordem 15-0, a w organizacji KSW wygrywał już 6-krotnie! Bartosiński zdecydowaną większość swoich walk wygrywał przed czasem i zwykle były to efektowne nokauty. To właśnie stójka jest największym atutem aktualnego mistrza wagi półśredniej i na pewno także w najbliższym starciu będzie on polował na mocne uderzenia, jak i kopnięcia!

Nim przejdę do Igora Michaliszyna, zachęcę Was do sprawdzenia wszystkich naszych typów na KSW 94! Przechodząc natomiast do pretendenta, pierwotnie nie miało go w ogóle być na najbliższej gali w Ergo Arenie. 28-latek w ostatnich miesiącach zmagał się z urazami i przez to anulowane musiały być jego dwa pojedynki. Powrót do klatki planowany był na galę KSW 95, na której to miał zmierzyć się z Brianem Hooi. W skutek kontuzji ręki Andrzeja Grzebyka wskoczył on jednak do main eventu sobotniej gali i stanie przed życiową szansą na sięgnięcie po mistrzostwo KSW! Trzeba sobie jednak powiedzieć, że o ile Michaliszyn zanotował imponujące wejście do organizacji i wygrał 2 pierwsze pojedynki, o tyle nie pokonywał on rywali o klasie Salahdine’a Parnasse’a, a większość zwycięstw notował przeciwko przeciętnym lub co najwyżej niezłym rywalom. Michaliszyn jest zawodnikiem wszechstronnym i posiada zarówno kończące uderzenie, jak i ciekawe techniki w parterze. W mojej opinii jest on jednak fighterem nieco słabszym od aktualnego mistrza wagi półśredniej. Jakie zatem typy na Bartosiński – Michaliszyn warto obstawić?

W mojej opinii ciekawe typy na Bartosiński – Michaliszyn dotyczą zwycięstwa aktualnego mistrza KSW przed czasem. W ostatnim starciu nie zapewnił on może fajerwerków, jednak starcie z Parnassem i tak zakończyło się jego zwycięstwem. Tym razem zmierzy się on z rywalem nieco słabszym, który pojedynek wziął de facto w ostatniej chwili. Uważam, że popularny Bartos szczególnie w ostatnich rundach będzie miał wyraźną przewagę i zakończy pojedynek przez KO, TKO lub poddanie! Takie Bartosiński – Michaliszyn typy związane są z kursami w wysokości 1.55!

A. Bartosiński wygra przez KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikację
Kurs: 1.55
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Bartosiński – Michaliszyn?

Skoro znacie już moje pierwsze typy na Bartosiński – Michaliszyn, to przejdźmy do kwestii oglądania tego pojedynku na żywo. Od dobrych kilku miesięcy organizacja KSW współpracuje z platformą streamingową Viaplay. Niedawno słychać było informację o zakończeniu tego powiązania w najbliższym czasie, jednak gala KSW 94 będzie jeszcze pokazywana w formie streamu online – właśnie w Viaplay. Standardowy miesięczny pakiet z dostępem do wszystkich sportów kosztuje tam 55 PLN, jednak teraz skorzystać możecie z najnowszej promocji i zgarnąć 30-dniowy dostęp do Viaplay za postawienie kuponu za 10 PLN w Fortunie! Wszystkie szczegóły i informacje o tym, gdzie oglądać KSW, przedstawiłem wyżej, a zatem polecam sprawdzić i skorzystać!

Bartosiński – Michaliszyn, kursy bukmacherskie

Jak wyglądają najbardziej podstawowe kursy na Bartosiński – Michaliszyn, czyli przeliczniki na zwycięstwo w tym starciu? Obecnie bukmacher Fortuna w roli zdecydowanego faworyta stawia aktualnego mistrza KSW, czyli Adriana Bartosińskiego! Z pewnością kursy byłyby bardziej wyrównane, gdyby Igor Michaliszyn miał więcej czasu na przygotowania i nie wziął pojedynku w zastępstwie za Andrzeja Grzebyka. Obecnie wiktorię popularnego Bartosa zagracie po kursie 1.35, natomiast niespodzianka i zwycięstwo Michaliszyna wiąże się z mnożnikiem o wartości 3.20!

Kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.35
A. Bartosiński
3.20
I. Michaliszyn
Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Oczywiście w ofercie bukmachera Fortuna znajdziemy również inne zakłady i typy na Bartosiński – Michaliszyn. Ciekawie wyglądają chociażby kursy na liczbę rund, które przy okazji gal KSW również cieszą się dużą popularnością! Fortuna raczej przewiduje, że pojedynek wieczoru nie potrwa zbyt długo, ale raczej zakończy się przed czasem. Jeżeli chcielibyście obstawić Bartosiński – Michaliszyn kursy na liczbę odsłon w walce, to pod spodem znajdziecie aktualne kursy na taki rynek:

Kursy na liczbę rund

Fortuna
1.50
-3.5 rund
2.38
+3.5 rund
Zagraj!

Typy na Bartosiński – Michaliszyn

Jakie inne typy na Bartosiński – Michaliszyn opłaca się zagrać? Nieco bardziej ryzykowne zakłady, które moim zdaniem warto rozważyć dotyczą zwycięstwa faworyta w 1. lub 2. rundzie. Moim zdaniem różnica klas w walce wieczoru KSW może być od początku widoczna, a przecież popularny Bartos jest szalenie niebezpieczny w stójce i nie raz kończył swoich rywali mocnymi ciosami już na początku starcia. Powtórzę, że Igor Michaliszyn walkę o tytuł mistrzowski wziął w tym tygodniu i pierwotnie miał bić się on dopiero na następnej gali. Sądzę, że scenariusz, w którym Bartosiński nokautuje Michaliszyna w pierwszych fragmentach starcia jest całkiem realny.

A. Bartosiński wygra w 1. lub 2. rundzie
Kurs: 1.70
Zagraj!

Bartosiński – Michaliszyn, zapowiedź i najważniejsze informacje

Wyżej znaleźliście zapowiedź walki Adriana Bartosińskiego z Igorem Michaliszynem. Będzie to starcie wieczoru najbliższej gali KSW 94, a stawką pojedynku będzie mistrzowski pas wagi półśredniej. Jak już pisałem, pierwotnie o ten laur miał zawalczyć Andrzej Grzebyk, jednak w ostatniej chwili zastąpił go Igor Michaliszyn z powodu kontuzji ręki. Mam nadzieję, że w artykule odszukaliście najważniejsze informacje na temat obu zawodników i że trafnie obstawicie z ich pomocą swoje typy na Bartosiński – Michaliszyn. Pozostało życzyć powodzenia i jak największych emocji podczas samego starcia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze