KSW 94: typy, kursy i zakłady | Gdzie obstawiać? 11.05.2024

Już w najbliższą sobotę dojdzie do kolejnej gali KSW, która tym razem zapowiada się znakomicie Kibiców najbardziej elektryzuje pojedynek Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak na karcie walk znajdziemy również inne ciekawe starcia! W poniższym tekście znajdziecie najciekawsze kursy i typy na KSW 94. Dowiecie się również, gdzie obstawiać KSW 94, a zatem jeśli interesują Was takie treści, to serdecznie zapraszam do lektury.

Baner Fortuny pod KSW 94

Wykorzystaj nasz kod promocyjny w Fortunie i obejrzyj KSW 94 za jedyne 10 PLN!

 

 

 

 

 

KSW 94 typy bukmacherskie

Sobotnia gala KSW 94 zapowiada się wybornie i zdaniem wielu będzie najciekawszą odsłoną od czasu walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Wszak na karcie walk zobaczymy Artura Szpilkę, Arkadiusza Wrzoska, Adriana Bartosińskiego, czy Igora Michaliszyna. Co prawda w ostatniej chwili z walki wieczoru wypadł Andrzej Grzebyk, który miał zawalczyć o pas mistrzowski w wadze półśredniej, jednak i tak na zestaw pojedynków narzekać nie wypada! A jakie KSW 94 typy warto obstawić? Przejdźmy do dwóch pierwszych propozycji!

Na start biorę wspomnianą walkę wieczoru, w której Adrian Bartosiński zmierzy się z Igorem Michaliszynem. Drugi z zawodników w ostatniej chwili zastąpił Andrzeja Grzebyka, jednak i tak miał on walczyć na gali KSW 95, a więc nie ma tu mowy o przyjęciu pojedynku bez żadnego przygotowania. Mimo to, uważam, że zdecydowanym faworytem tego starcia będzie niepokonany Bartosiński. 28-latek jest obecnie jednym z najlepszych fighterów w organizacji, a pod koniec poprzedniego roku okazał się lepszy od Salahdine’a Parnasse’a! Bartosiński dysponuje kapitalną stójką i potrafi nokautować znakomitych rywali, a dodatkowo jest już zawodnikiem bardzo doświadczonym. Igor Michaliszyn w mojej opinii jest jednak fighterem o poziom słabszym i do tej pory pokonywał on raczej przeciętnych zawodników. Uważam, że popularny Bartos w walce wieczoru okaże się lepszy, a moje typy na KSW 94 dotyczą właśnie zwycięstwa Adriana!

A. Bartosiński wygra
Kurs: 1.32
Zagraj!

Kolejne typy na KSW 94 dotyczyć będą mniej medialnej walki, a mianowicie zestawienia Filipa Stawowego z Ivanem Vitasoviciem. Nasz reprezentant w KSW stoczył już 3 pojedynki, jednak w dwóch z nich przegrywał, a zatem najbliższe starcie może być decydujące dla jego dalszej kariery w organizacji. Z kolei Ivan Vitasović po znakomitych występach w innych organizacjach dołączył do KSW na początku tego roku, lecz w pierwszej walce przegrał z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ta porażka w mojej opinii nie jest jednak wielką ujmą, a tym razem Chorwat zawalczy z teoretycznie słabszym rywalem. W tym starciu spodziewam się ostrej wymiany i szybkiego tempa od pierwszych minut. Obaj panowie znakomicie czują się w stójce i dysponują mocnymi uderzeniami, a większość pojedynków kończyli przed czasem. Ciekawe typy na KSW 94 dotyczą zakończenia tego starcia już w 1. rundzie. Kurs na takie zdarzenie jest w mojej opinii zbyt wysoki i warto zagrać go za nieco niższą stawkę!

koniec w 1. rundzie - tak
Kurs: 2.30
Zagraj!

Kursy bukmacherskie na KSW 94

Bukmacher Fortuna jest jednym z największych na polskim rynku i wielu kibiców MMA, czy sportów walki właśnie u niego obstawi typy na KSW 94! Nie jest więc żadnym zaskoczeniem, że Fortuna posiada kursy bukmacherskie na absolutnie wszystkie pojedynki najbliższej gali. W ofercie znajdziemy wiele zakładów na poszczególne walki, jednak te najbardziej podstawowe dotyczą oczywiście zwycięzców konkretnych pojedynków. Pod spodem aktualne kursy na KSW 94 w kontekście wszystkich zestawień:

Kursy na KSW 94

Fortuna
2.54
M. Michalski
1.53
B. Leśko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
P. Tołkaczewski
2.47
M. Turyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.39
A. Creft
3.00
M. Carmona
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.90
F. Stawowy
1.90
I. Vitasović
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.51
D. Tarchila
2.58
D. Kareta
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.44
R. Prasel
1.56
S. Vojcak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.25
A. Vila
1.34
K. Formela
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.55
R. Ruchała
2.47
P. Kaczmarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.32
A. Wrzosek
3.40
A. Szpilka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.32
A. Bartoszewski
3.40
I. Michaliszyn
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać KSW 94?

Oczywiście gala KSW 94 jest dostępna do obstawienia u wszystkich legalnych bukmacherów. Nie mamy tu sytuacji z wyłącznością któregoś operatora do oferty na najbliższy event, tak jak niekiedy ma to miejsce w przypadku organizacji freak-fightowych. Oznacza to, że KSW 94 obstawimy u każdego operatora, który ma zarejestrowaną działalność i jest legalnie działającą firmą w naszym kraju. Warto wziąć ten fakt pod uwagę, bo być może typy na KSW 94, które chcecie zagrać na kuponie u jednego bukmachera będą wiązać się z wyższymi kursami, niż u innego. Co więcej, nowi gracze mogą wykorzystać masę bonusów bukmacherskich na start, które swoją drogą polecam sprawdzić!

Typy na KSW 94

Wyżej przedstawiłem swoje propozycje i typy na KSW 94 w kontekście dwóch pojedynków. Ciekawych starć na najbliższej gali jednak nie zabraknie, a jeśli ktoś chciałby zagrać tak zwaną “taśmę” na sobotnie pojedynki, to w tym celu na kupon wrzucić trzeba więcej zdarzeń i zakładów! Przejdźmy zatem do trzech najważniejszych pojedynków sobotniej gali KSW 94 i wybierzmy sobie inne typy, które warto przemyśleć w kontekście obstawienia!

Walka wieczoru KSW 94 Bartosiński – Michaliszyn

O walce wieczoru pomiędzy Adrianem Bartosińskim, a Igorem Michaliszynem zdążyłem już wspomnieć w moich pierwszych typach na KSW 94. Powtórzę zatem, że w moim przekonaniu zdecydowanym faworytem jest niepokonany na zawodostwie Bartos i bardzo zdziwię się, jeśli nie wygra on najbliższego starcia. Igor Michaliszyn pierwotnie miał bić się na następnej gali, a w ostatnich miesiącach dwukrotnie jego pojedynki nie dochodziły do skutku w wyniku różnych kontuzji. Aktualny mistrz organizacji w wadze półśredniej pod koniec poprzedniego roku pokonał na punkty Salahdine’a Parnasse’a i chociaż sam pojedynek nie porwał, to Bartosiński pokazał w nim wyrachowanie i świetnie zrealizował game-plan. W mojej opinii tym razem Bartosa czeka łatwiejsze starcie i biorąc pod uwagę fakt, że 12 z 15 wygranych walk skończył on przed czasem, logiczne wydają mi się typy na KSW 94 w kierunku jego zwycięstwa przez KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikację. 

A. Bartosiński wygra przez KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikację
Kurs: 1.55
Zagraj!

Wrzosek – Szpilka

Pojedynkiem KSW 94, który chyba najbardziej ciekawi i elektryzuje kibiców jest co-main event gali. Przechodząc zatem do typów na to starcie, osobiście nie do końca zgadzam się z zaproponowanymi kursami. W mojej opinii szanse na zwycięstwo rozkładają się tu w okolicach 50/50, a bukmacherzy w roli wyraźnego faworyta stawiają Arkadiusza Wrzoska. Oczywiście ma on za sobą starcia z mocnymi rywalami, a jego aktualny rekord wynosi 4-0, jednak uważam, że Artur Szpilka może zaskoczyć i pokonać popularnego Hightowera! Wrzosek na pewno będzie polował na kopnięcia i nie będzie wchodził w bezpośrednie wymiany ciosów ze Szpilką. Artur miał jednak mnóstwo czasu na przygotowania i zapewnia, że po raz pierwszy od dawna wyjdzie do pojedynku bez żadnego urazu. Szpilka był skazywany na pożarcie w rywalizacji z Mariuszem Pudzianowskim, a wszyscy dobrze pamiętamy, jak zakończyło się to starcie. Uważam, że jeżeli były pretendent do Mistrzostwa Świata w boksie nie będzie opuszczał rąk i zachowa koncentrację, to nadarzy się okazja do mocnego trafienia rywala. W mojej opinii aktualne kursy nie są wystawione w odpowiedni sposób i absolutnie nie skreślałbym tu Artura! Typy na KSW 94 w kontekście wygranej Szpilki są nieco ryzykowne, lecz sądzę, że warto zagrać je za nieco niższą stawkę!

A. Szpilka wygra
Kurs: 3.40
Zagraj!

Ruchała – Kaczmarczyk

Kolejnym pojedynkiem, który zapowiada się bardzo ciekawie, jest trzecie od góry starcie Roberta Ruchały z Patrykiem Kaczmarczykiem. Będzie to pojedynek o tymczasowe mistrzostwo w wadze piórkowej. Pierwszy z zawodników jest jednym z większych prospektów organizacji i już w wielu 25 lat legitymuje się znakomitym rekordem 9-1. Po serii zwycięstw Ruchała został zatrzymany w ostatnim starciu, jednak przegrał nie z byle kim, bo z Salahdinem Parnasse. Od momentu tego starcia nasz bohater nie walczył blisko 9 miesięcy, a podczas gali KSW 94 zmierzy się z również bardzo mocnym Patrykiem Kaczmarczykiem. Ten również ma na karku 25 wiosen i najlepsze lata wciąż przed sobą! Popularny “Prince of Radom” jest zawodnikiem szalenie wszechstronnym i posiadającym na swoim rozkładzie kilku naprawdę mocnych rywali. Kaczmarczyk po raz ostatni walczył w listopadzie poprzedniego roku i pokonał wówczas Daniela Rutkowskiego przez decyzję. W mojej opinii obaj zawodnicy dysponują bardzo podobnymi umiejętnościami i każdy z nich ma swoje atuty, dzięki którym może wygrać najbliższy pojedynek. Nie spodziewam się tu jednak ostrej wymiany od pierwszych minut, ale uważam, że starcie może zakończyć się na pełnym dystansie. Zarówno Ruchała, jak i Kaczmarczyk większość swoich pojedynków kończyli właśnie na punkty i sądzę, że typy na KSW w kierunku zakończenia tego starcia przez decyzję sędziowską są warte obstawienia!

walka zakończy się na punkty - tak
Kurs: 2.00
Zagraj!

KSW 94: najważniejsze informacje

Gala KSW 94 zapowiada się świetnie i pomimo zmiany zestawienia w walce wieczoru, powinna dostarczyć ona masę emocji. Wiele wskazuje na to, że aż do setnej edycji KSW nie zobaczymy tak ciekawej rozpiski i zestawień, a zatem warto wykorzystać okazję i spędzić sobotni wieczór z największą organizacją MMA w kraju. Jeżeli chodzi o najważniejsze informacje, w tym termin i miejsce gali, czy kartę walk, znajdziecie je poniżej!

Kiedy i gdzie odbędzie się KSW 94?

Gala KSW 94 odbędzie się już w najbliższą sobotę, a zatem 11. maja 2024 roku. Start wydarzenia zaplanowany został na godzinę 19:00, a cała gala planowo ma zakończyć się około północy. Jeżeli chodzi o miejsce wydarzenia, to tym razem organizacja zagości do północnej części kraju, a dokładniej do pogranicza Gdańska i Sopotu. Wszystko wskazuje na to, że Ergo Arena przy okazji KSW 94 zapełni się do ostatnich miejsc!

Karta walk KSW 94

Karta walk KSW 94 robi wrażenie, a w sumie zobaczymy na niej aż 10 pojedynków. Uwagę przyciągają szczególnie ostatnie 3 starcia, jednak także wcześniej powinniśmy zobaczyć ciekawe starcia z potencjalnie znakomitymi zakończeniami i nokautami. Całą kartę walk na KSW 94 znajdziecie z resztą pod spodem:

  • Adrian Bartosiński – Igor Michaliszyn
  • Arkadiusz Wrzosek – Artur Szpilka
  • Robert Ruchała – Patryk Kaczmarczyk
  • Ahmed Vila – Kacper Formela
  • Michał Michalski – Bartosz Leśko
  • Ricardo Prasel – Stefan Vojcak
  • Daniel Tarchila – Dawid Kareta
  • Filip Stawowy – Ivan Vitasović
  • Adrianna Kreft – Mafalda Carmona
  • Patryk Tołkaczewski – Michał Turyński 

KSW 94 – typy i przewidywania

Na sam koniec propozycja kuponu, który można obstawić w Fortunie i który składa się z wcześniej proponowanych typów na KSW 94. Do zakładu na zwycięstwo Bartosińskiego przed czasem dorzucam tu zakończenie pojedynku Ruchała – Kaczmarczyk na punkty. Jeżeli takowy kupon obstawimy za stawkę 100 PLN, to potencjalna wygrana wyniesie 272 PLN. Oczywiście zakład możecie wzbogacić innymi, bardziej ryzykownymi typami na KSW 94, które przedstawiłem wcześniej. Życzę powodzenia i samych trafionych kuponów przy okazji sobotniej gali KSW!

kupon na KSW 94 Fortuna

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze