Ostatnio w kosza trafiony kurs 2.45. Teraz atakujemy jeszcze wyższy. W puli 350 PLN

Koszykówka NBA

Nikaragua nocna weszła dosyć pewnie, a to oznacza, że po słabej pierwszej połowie miesiąca ostatecznie udało się wyjść na plus. Przypomnę, że nie tylko piłka nożna ostatnio daje profit, ale przecież ostatni mecz w Tajwanie przyniósł nieco ponad 170 PLN zysku. Tydzień więc udanie zakończony, ale i nowy tydzień udanie rozpoczęty, pora na kolejną propozycję, nie może zabraknąć koszykówki, a z tym gry na zawodników. Zadebiutuje w mojej analizie nowy zawodnik, a jak można się domyślić kontynuujemy grę na Sima Bhullara. W serii jest 3-2 dla Taiwan Beer. Czy ten mecz będzie ostatnim w tym sezonie czy jednak Yulon doprowadzi do ostatecznej gry w czwartek? Zapraszam do przeczytania moich propozycji. Jeśli chcecie więcej typów na ten mecz zapraszam na Ewinner, gdzie czeka kilka więcej Custom Betów.

Załóż konto z kodem promocyjnym 1225PLN, aby otrzymać:

Odbierz 1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start + 25 PLN freebet!

Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł VOUCHER: CANAL+Online (pakiet Sport)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taiwan Beer – Yulon Luxgen Dinos

28.04.2020r. 11:00

No i z samej gry mamy remis 2-2, ale wiadomo, że Taiwan Beer tak naprawdę prowadzi i może dzisiaj zakończyć tę serię i potwierdzić, mimo słabszej postawy na początku serii, że byli po prostu najlepsi w sezonie. To ostatnie spotkanie na pewno o wiele bardziej wyrównane niż 3, Yulon nie osłabło w drugiej połowie, mozolnie jednak próbowało gonić, sama końcówka 4 kwarty słaba, nieskuteczność, faule no i bohater ostatnich dwóch meczów Kentrell Barkley załatwił sprawę rzutami osobistymi.

Kolejny mecz nie zawodzi Sim Bhullar. Co prawda wchodzi z ławki pod koniec 1 kwarty, ale to jest okres, kiedy na boisku nie ma Igora Zaytseva no i może robić praktycznie co chce. W ostatnim meczu przez całą 2 kwartę brakowało mu punktu do tego, by zdobyć double double. W 10 minut. Ostatecznie to spotkanie zakończył z dorobkiem 17 punktów i 19 zbiórek będąc w tym meczu najefektywniej grającym zawodnikiem. Skoro idzie gra na reprezentanta Indii to nie ma sensu tego zmieniać. Zagrywka trenera Yulon, a więc Li Qi Yi się sprawdza no i wydaje się, że ponownie zacznie na ławce to spotkanie, a od początku w pierwszej piątce pojawi się Po Chen Chou (numer 8). Punkty i zbiórki jak można się domyślić będą tu motywem przewodnim na grę Bhullara, ale nie można zapomnieć, że to najlepszy blokujący ligi ze średnią w okolicach 2.7 bloku na mecz. 3 mecz słaby w jego wykonaniu pod tym względem, ale ostatnio zagrał najlepszy mecz od dawna, bo zanotował aż 4 bloki. Niestety znowu ani razu jego ofiarą nie był Igor Zaytsev, który skutecznie radzi sobie w takich sytuacjach hakiem bądź jest to akcja kombinacyjna, gdzie Bhullar nie nadąża za swoim rywalem. Połączymy to w jedno i przechodzimy do kolejnego zawodnika. Ten akurat zakład dostępny jest pojedynczo na Ewinner.

Moja propozycja: Sim Bhullar powyżej 29.5 punktów i zbiórek łącznie i powyżej 2.5 bloków

Marcus Keene postanowił walczyć o MVP finałów. W sumie czemu nie, ma na to szanse, bo jest najrówniej grającym zawodnikiem, ostatnio po raz kolejny 20+ na koncie. Konkretnie 25 punktów, no ale to i tak było za mało. Mimo tego temu zawodnikowi można zaufać w tej serii, gra na swoim dobrym poziomie, może nie na takim jak w NCAA, gdzie jak wspominałem rzucał średnio 30 punktów w sezonie, a tutaj dzieli się sporo piłką. Jednak minimum 25 punktów w każdym z 4 meczów, średnio 26 punktów na mecz w finałach to może być dobry pomysł na grę.

Trochę statystyk Keene’a z tych finałów:
  • 24 celne rzuty z 45 za 2 punkty (53%)
  • 14 celne rzuty z 33 za 3 punkty (42%)
  • 14 celnych rzutów na 16 za 1 punkt (87,5%)
Procent skuteczności wysoki, Keene ma często piłkę w rękach, bywa też tak, że robi akcje typu coast to coast, a więc otrzymuje piłkę po punktach rywala i sam inicjuje akcję. Oczywiście wspominałem o dzieleniu się piłką i robi to bardzo dobrze, przede wszystkim partnerzy trafiają po jego podaniach.
  • Kolejno w meczach notował 5, 6, 6 i 7 asyst
To daje średnią 6 asyst na mecz i myślę, że warte jest dodania do kuponu. Ta propozycja również znajduje się pojedynczo na Ewinner. Można też popróbować wyższą linię punktową, bo taka też jest dostępna.

Moja propozycja: Marcus Keene powyżej 21.5 punktów i powyżej 4.5 asyst

Kupon zamyka oferta na punkty gracza, którego chciałem zagrać już po pierwszym meczu, ale potem mocno rozczarował. Mowa o jednym z liderów Yulon Luxgen, to gracz krajowy, a więc Cheng Ju Lu (numer 13, czarna opaska na głowie). Zachwycił w pierwszym meczu, gdzie był najlepszy na parkiecie i wpadało mu wszystko. 32 punkty, aż 8 trójek. W kolejnych meczach do tego wyniku się nie zbliżył, ale grał na poziomie, zawsze osiągał dwucyfrową liczbę. Po słabszym 2 meczu, gdzie zdobył raptem 10 punktów i 3, gdzie miał ich 11 już w ostatnim wrócił do swojej dobrej dyspozycji, gdzie zdobył aż 19 punktów i 4 z 7 trójek. W swojej ekipie jest zdecydowanie najlepszy jeśli chodzi o graczy z Tajwanu. Po drugiej stronie są gracze równorzędni dla niego, na przykład Tsung Han Huang i warto pomyśleć o punktach obu panów w tym meczu, bo taka propozycja jest. Te mecze więc różne, ale nie schodzi poniżej pewnego poziomu, a więc można mu zaufać. Niestety oferta na pojedynczego zawodnika i jego punkty na Ewinner dostępna nie jest.

Moja propozycja: Cheng Ju Lu powyżej 9.5 punktów

Jak mówiłem wyjątkowo jest bardzo dużo Custom Bet, zakładów łączonych głównie na zawodników, więc można wybierać. Możecie zagrać zawodników pojedynczo, ale to łączę wszystko w jedną całość otrzymując bardzo fajny kurs. Nie gram na Yulon, ale liczę na ich wygraną, bo to przedłuży serię o kolejny, już decydujący mecz. Ten ewentualnie odbyłby się w czwartek.

Co do transmisji będzie dostępna na Youtube na oficjalnym kanale FIBA. Co do statystyk live proponuję sleague.tw. Jedyne co potrzeba, to przetłumaczyć stronę.

Moja propozycja: Sim Bhullar powyżej 29.5 punktów, zbiórek i powyżej 2.5 bloków oraz Marcus Keene powyżej 21.5 punktów i powyżej 4.5 asyst oraz Cheng Ju Lu powyżej 9.5 punktów