fot. CHINE NOUVELLE/SIPA

Dwie polki mają szansę zagrać przeciwko sobie w finale gry podwójnej pań, podczas turnieju Rolanda Garrosa 2021. Piątkowe popołudnie zapowiada się dla kibiców tenisa z Polski bardzo pasjonująco, gdyż do gry o finał wkroczy Iga Świątek w parze z Bethanie Mattek-Sands oraz Magda Linette w parze z Bernardą Perą. Czy obu Polkom uda się ta sztuka? Sprawdźcie, co przygotowaliśmy, a także zapraszam do założenia konta w Fortunie, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720PLN

Kod rejestracyjny
2720PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Mattek-Sands/Świątek – Begu/Podoroska

11.06.2021

Jest szansa na polski finał podczas tegorocznego Roland Garros. Mimo że w grze pojedynczej Idze nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku, tak w 2021. ma ona okazję do stawienia się w finale w grze podwójnej. Będzie to słodkie zapomnienie o złym meczu, jaki zagrała przeciwko Marii Sakkari w ćwierćfinałowym starciu w grze singlowej. Dla Polki jest to pierwszy tak duży sukces w grze podwójnej, do którego niewątpliwie poprowadziła ją Bethanie, która jest już bardzo doświadczoną zawodniczką w grze deblowej. Sądzę, że dla Igi jest to spora lekcja nastawiająca ją na późniejsze możliwe odnoszenie sukcesów. Mattek-Sands wie jak wygrywa się na paryskich kortach. Udało jej się to w 2017 roku, co pozwoliło jej na zajęcie 3. indywidualnego miejsca wśród zawodniczek z gry podwójnej. Dla obu pań ich połączenie wydaje się być jednym z najlepszych, patrząc pod kątem nastawienia mentalnego. Obie mocno się nakręcają na siebie, co daje bardzo dobry odbiór na korcie. Myślę, że Bethanie pozytywnie nastawi Igę, aby ta dalej pozwoliła sobie na luz związany z grą w tenisa i razem są w stanie awansować do kolejnej rundy, którą będzie finał w French Open. Dziewczyny z tej pary bardzo mocno kładą naciska na umiejętności indywidualne. Możliwe, że wychodzi to z faktu, że Iga nie ma jeszcze aż tak dobrze wyspecjalizowanej gry z koleżanką na tej samej części kortu. Wciąż się siebie uczą, jednak widać sporo aspektów z gry podwójnej, typu: płynne przejścia, lepsza komunikacja, wyznaczone zadania przy siatce i na linii końcowej. Są w stanie osiągnąć finał i mam nadzieję, że tak właśnie będzie.

Do pokonania nie mają zbyt mocnych rywalek, gdyż są to zawodniczki o jeszcze mniejszej umiejętności deblowej, niż Mattek-Sands/Świątek. Para Begu/Podoroska to zawodniczki skupiające się głupie na grze singlowej. Podoroska w poprzednim roku zaskoczyła wszystkich docierając do półfinałowego zmagania z Igą Świątek. Jednak ten rok nie należy do niej. Odpadła już w pierwszej rundzie zmagań i tylko pojedynki deblowe trzymają ją w obecności na kortach Rolanda Garrosa. W deblu nigdy jakoś nie błyszczała, a gdy do tego dodamy zestawienie z Begu, która dawno nie święciła żadnych większych sukcesów, to sądzę, że te zawodniczki są na straconej pozycji w starciu z Igą i Bethanie. Na swojej drodze z lepszych zespołów spotkały tylko Aoyama/Shibahara, z którymi wygrały 2:1 w stosunku setowym. Nie widzę w nich faworytek tego pojedynku.

Co obstawiać?

Dzisiaj daje szansę bliższemu naszym sercom zestawieniu. Liczę na awans do finału pary amerykańsko-polskiej, gdzie przewodzi Mattek-Sands, a grą indywidualną dominuje na korcie Iga. Mam nadzieję, że Polka nie złapie mentalnego doła i pokaże nam dalej bardzo dobre zestawienie w parze z reprezentantką USA. Gramy więc na win Bethanie i Igi! 

Dodatkowo zachęcam do założenia konta w Fortunie, gdzie możecie skorzystać z naszych kodów promocyjnych z bezpośredniego linku! 

Fortuna
1.34
Mattek-Sands/Świątek win

Skarb typera

Dołącz do Grupy Zagranie i korzystaj z darmowych analiz!

Linette/Pera – Krejcikova/Siniakova

11.06.2021

Obecnie najwyżej rozstawione zawodniczki w turnieju, czyli czeski duet zawodniczek, które znakomicie czują się na francuskiej mączce, będą rywalkami zestawienia polsko-amerykańskiego, w którego skład wchodzi Magda Linette. Czy są jakiekolwiek szanse na pokonanie tego niesamowitego debla z Czech? Dzisiaj niestety nie wykaże się patriotyzmem i muszę powiedzieć szczerze, że bardzo ciężko będzie o znalezienie punktu zaczepienia w rywalizacji z zawodniczkami tak dobrze grającymi. Miały one moment załamania w swoim zestawieniu, jednak Katerina, jak i Barbora prezentują niesamowity tenis na kortach Rolanda Garrosa. Nie tylko w odkryciu deblowym, ale także w grze pojedynczej, gdzie te zawodniczki postawiły bardzo wysokie warunki dla rywalek, które miały okazję się z nimi mierzyć. Obie są bardzo solidnie serwującymi zawodniczkami, co mocno ustawia ich pozycję wyjściową na dalszą część wymian. Do tego są one dużo bardziej zgrane niż ich rywalki. Mają one za sobą kupę rozegranych turniejów, a ich dotychczasowe osiągnięcia pozwoliły im na uplasowanie się na miejscu liderek w roku 2018 i na czwartym miejscu w zestawieniu gry podwójnej w obecnym rankingu. Są one mocno napędzone i zdeterminowane do wygrywania na kortach w Paryżu. Mają bardzo duży zasób możliwości, które pokazują w grze. Nie jestem w stanie uwierzyć, że przegrają dzisiejszy pojedynek w starciu z ledwo poznającymi się zawodniczkami z USA i Polski. Sądzę, że droga do finału jest dla Czeszek mocno otwarta i ich brak w nim będzie bardzo dużym szokiem dla środowiska deblowego.

Mimo że serce chciałoby, aby w finale znalazła się Magda i Iga, to jednak dzisiaj muszę stwierdzić, że gra zawodniczek z Czech jest dużo lepsza i bardziej przejrzysta na tle deblowym. Linette/Pera można powiedzieć, że przez cały turniej korzystały z szans dawanych przez ich rywalki. Bardzo podobał mi się poprzedni mecz, gdzie mierzyły się z parą Pavluchenkova/Rybakina. Jednak w zawodniczkach ze wschodu widać było brak chemii, którą mogłyby na spokojnie pokonać rywalki. Zagrały one dzień wcześniej mecz przeciwko sobie w ćwierćfinale singla, co mogło dać się we znaki na linii komunikacji pomiędzy zawodniczkami. Umiejętności Polki i Amerykanki w deblu są dosyć marne. Bardzo dużo rzeczy dzieje się z przypadku i nie ma u nich pełnej konsekwencji deblowej. Myślę, że umiejętności singlowe oraz gry podwójnej stoją po stronie Czeszek i to w ich kierunku pójdę w mojej propozycji.

Co obstawiać?

Niestety dla Magdy, ale sądzę, że jej czas w parze z Perą musi się zakończyć. Ich rywalki są o kilka półek wyżej w umiejętnościach deblowych i ciężko jest mi wskazać aspekt, którym mogłyby zdominować ten mecz. Krejcikova/Siniakova wydawają się być pewne wygranej w całym turnieju, jednak mam nadzieję, że spotkają się z Igą w finale, a tam Polka odbierze to, co Czeszki zabiorą Magdzie. Gramy na win bez straty seta na korzyść pary Krejcikova/Siniakova. Dzisiaj proponuje skorzystać z oferty Fortuny, gdzie stworzony jest kupon!

Fortuna
1.87
Krejcikova/Siniakova 2:0 w setach

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

Dubel tenis debel pan 10.06.2021

W Fortunie macie możliwość dostać bonus i grę bez podatku, gdzie każde zdarzenie powinno zawierać kurs minimum 1.30! Sprawdźcie opinię na temat tego bukmachera!

Zaloguj się aby dodawać komentarze