Dla niektórych Igrzyska Olimpijskie rozpoczynają się wraz ze startem rywalizacji w lekkoatletyce. Dziś w sesji wieczornej poznamy nowego mistrza olimpijskiego na dystansie 100 metrów. Koronę oddaje Usain Bolt – kto ją przejmie? Innym wieczornym finałem będzie konkurencja skoku wzwyż mężczyzn, która Polakom dobrze się kojarzy z przeszłości, a polski akcent możemy również zobaczyć na podium tego konkursu. Co przyniesie nam trzeci dzień lekkoatletycznych zmagań?

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu, 20 + 20 zł darmowy zakład, 200 zł - zakład bez ryzyka ze zwrotem na depozyt!

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, FREEBET: 20 + 20 zł BEZ RYZYKA (ZWROT NA DEPOZYT): 200 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Bieżnia czeka na nowego króla sprintu – kto zgarnie medale?

Tradycyjnie jednym z pierwszych finałów będzie sprint na 100 metrów panów. Wiemy już, że Usain Bolt oddaje koronę króla sprintu, a chętnych jest wielu. Ronnie Baker, Akani Simbine, Andre de Grasse – ta trójka po bardzo słabym występie w kwalifikacjach Trayvona Bromella (dopiero czwarte miejsce w biegu i wejście dopiero z czasem) powinna między sobą rozdać medale, ale już po kwalifikacjach wiemy, że nie ma pewniaków do podium, a w sprincie decyduje kilkanaście sekund i w finale każdy może sięgnąć po upragniony krążek. Spośród półfinalistów na liście jest wielu zawodników z dobrymi czasami, ale również takich, którzy po raz pierwszy wystartują na Igrzyskach Olimpijskich. Kto wytrzyma presję, a kto się spali? Po kiepskim występie w eliminacjach Bromella w półfinałach może dojść do kolejnych niespodzianek jeszcze przed finałem. 

Co gramy?

Nie będę ukrywać, że plany przed startem konkurencji były zupełnie inne. Widząc kurs na medal Andre de Grasse po kursie 2.95 widziałem w tym okazję. Kurs ten spadł po kwalifikacjach już do 1.42. Oczywiście ma to związek z fatalną postawą amerykańskiej gwiazdy i numeru jeden na światowych listach, jednak postaram się udowodnić, że nawet teraz ten typ ma sens. Kanadyjczyk to zawodnik turniejowy, który co imprezę liczy się w stawce i zdobywa medale. Fakt, że de Grasse lepiej czuje się na dystansie 200 metrów, niż na setkę, ale od kilku lat na 100 metrów łapie się na podium czy to na mistrzostwach świata, czy Igrzyskach Olimpijskich, a teraz powoli wychodzi na głównego faworyta do medalu. Na jego korzyść przemawia również fakt, że biegi finałowe w dużych imprezach są wolniejsze, a to nie jest zawodnik, który może pobić rekord świata, ale potrafi biec na wynik i to mu wychodzi regularnie. Brąz w Rio na 100 m, trzeci w Dosze i Pekinie na mistrzostwach świata – to wszystko mówi, że czas nie zawsze gra rolę, a umiejętność poradzenia sobie z presją finału. Jeśli Kanadyjczyk do finału wejdzie, to będzie jednym z bardziej doświadczonych zawodników i na pewno będzie kandydatem do medalu. 27-letni sprinter ma już brązowe medale, a w Tokio ma szansę na zrobienie kroku naprzód i dziś wieczorem w Japonii, a około południa w Polsce de Grasse może przekroczyć swoje granice po raz kolejny. Bieg eliminacyjny na pół gwizdka był na poziomie jego rekordu życiowego (9,91, a rekord 9,90), a w kolejnym etapie może być już tylko lepiej.

Mój typ: Andre de Grasse zdobędzie medal

Kurs: 1,42

Skorzystaj z kodu promocyjnego TOTALBET już dziś!

grupa

Bez Polaka, ale polski medal w skoku wzwyż?

Konkurencja techniczna, która nam się kojarzy bardzo dobrze, bo Jacek Wszoła zdobywał medale w 1976 i 1980 roku, później Artur Partyka w 1992 i 1996 roku także stawał na podium. Dziś, mimo że Polaka w finale nie zobaczymy, to Polak może mieć wkład do olimpijskiego medalu. Chodzi o Stanisława Szczyrbę, który jest trenerem katarskiego skoczka Mutaza Essa Barshima, a sam Barshim jest jednym z kandydatów do olimpijskiego podium. I to właśnie w jego stronę będzie kierowany nasz typ na ten konkurs.

Jakie zakłady proponuje Totalbet?

Co gramy?

Barshim będzie liczyć się w walce o podium, ale jego tegoroczne wyniki mogą o tym nie mówić wprost. Katarczyk nie startował wiele w tym sezonie, a jego najlepszy wynik w tym roku to 2,30 m, co może nie imponuje aż tak, bo to zaledwie 15. wynik na świecie, ale podobnie jak wyżej wspomniany de Grasse jest to zawodnik turniejowy i już bardzo obyty na światowych arenach. Na igrzyskach ma już brąz w Londynie i srebro w Rio – pora na złoto w Tokio? Dziś 30-letni skoczek wzwyż wchodził w ten sport jako nastoletnie objawienie i pomimo podwójnego mistrzostwa świata, halowego mistrzostwa świata wciąż brakuje mu złota na imprezie rangi Igrzysk Olimpijskich. O złoto może być trudno, bo rywale będą godni, choćby wschodni front w postaci Ilii Ivanyuka czy Maksima Nedasekau. Obaj skakali w tym roku 2.37, ale to Barshim był od nich lepszy w Dosze przed dwoma laty i to Katarczyk ma lepszy rekord życiowy – 2,43, a i niejednokrotnie podopieczny Stanisława Szczyrby atakował rekord świata. Barshim powinien wywalczyć tego wieczoru medal.

Mój typ: Mutaz Essa Barshim zdobędzie medal

Kurs: 1,45

Sprawdź opinie o TOTALBET!

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.
total

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/go/totalbet-regulamin/

lekkoatletyka tokio 2020 typy bukmacherskie 1.08
fot. Niviere

Zaloguj się aby dodawać komentarze