W lipcowy, gorący wieczór odbędzie się KSW 62, gdzie zawalczy kilka znanych twarzy w świecie MMA na czele z Szymonem Kołeckim. Wydarzenie to będzie okazją też do rewanżu Andrzeja Grzebyka z Mariusem Zaromskisem i debiutu w oktagonie Tomasza Sarary. KSW 62 znów będzie elektryzować kibiców MMA w Polsce i Europie. W zakładach bukmacherskich zrobisz typy na wszystkie pojedynki z karty walk KSW 62. Jak prezentują się kursy? Kto jest faworytem? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na KSW 62!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 62: kursy, TYPY i zakłady bukmacherskie | Karta walk KSW 62

Kibice mogą jeszcze pamiętać KSW 61, gdzie w walce wieczoru wystąpili Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski. Czas jednak w świecie MMA nie stoi, a nowy miesiąc, to okazja na kolejną galę Konfrontacji Sztuk Walki. KSW 62 w walce wieczoru będzie gościć Szymona Kołeckiego, medalistę Igrzysk Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów oraz Akopa Szostaka określanego mianem “najlepszego” wśród celebrytów. Podczas lipcowej gali kolejny krok w stronę walki o mistrzowski pas KSW może wykonać Michał Michalski. Kibice zapewne czekają też na rewanż Grzebyk – Zaromskis.

Na KSW 62 będziemy też świadkami długo wyczekiwanego debiutu Tomasza Sarary. Krakowianin po paśmie zwycięstw w kick-boxingu przeszedł do MMA, gdzie otrzymał angaż od KSW.

Co ciekawe, najbliższa gala KSW 62 zostanie przeprowadzona w studiu telewizyjnym w Warszawie. Włodarze nie zdecydowali się tym razem organizować wydarzenia z publicznością. To oznacza, że wszystkie pojedynki KSW 62 będzie można śledzić w transmisji Pay Per View.

KSW 62 zapowiedź i analiza gali

Gala KSW 62 odbędzie się 17 lipca tj. w sobotę. Tradycyjnie federacja współpracuje z telewizją Polsat przy transmisji PPV, a jednym ze sponsorów wydarzenia jest bukmacher Fortuna. Dla polskich kibiców KSW 62 będzie nie lada gratką, bo będą mogli zobaczyć w akcji wielu swoich rodaków. Tylko jedna konfrontacja jest bez udziału polskiego fightera. To pojedynek Gilber Ordoñez Huila – Lom-Ali Eskijew. Pozostałe starcia są polsko-polskie, jak walka Artur Sowiński – Sebastian Rajewski lub polsko-zagraniczne.

Na kogo będą kierować się oczy podczas KSW 62? Oczywiście zwykle najwięcej mówi się o walce wieczoru, czyli w tym przypadku starciu Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Dla wielu kibiców, to jednostronne starci, w którym szybko zwycięży pogromca m.in. Martina Zawady i Mariusza Pudzianowskiego. Na Kołeckiego stawiają też typy KSW – kursy w przypadku jego wygranej są niskie, co pokazuje, że jest dużym faworytem.

Właściciele KSW liczą, że udany debiut zaliczy Tomasz Sarara. Krakowianin w przyszłości może okazać się nową gwiazdą MMA w Polsce. Dlatego Sarara nie otrzymal silnego konkureta. Władymir Tok nie jest znany szerszej publiczności w Polsce. Niemiec może stanowić tylko przetarcie dla Sarary przed większymi wyzwaniami. Na podobnych zasadach do KSW wszedł Izu Ugonoh, który na początku otrzymał mniej wymagających przeciwników.

ksw 62 kursy

Fot. Adam Starszynski

Typy na KSW 62

Typując KSW z Fortuna kod promocyjny każdy nowy klient tego bukmachera otrzyma zakład bez ryzyka do 600 PLN na pierwszy kupon. W ten sposób nowy gracz może wytypować kupon na KSW 62 bez ryzyka, bo jeśli nie trafi – odbierze zwrot stawki od tego bukmachera.

Co typujemy na KSW 62? Szczegółowe typy na wszystkie walki podamy w opisach poszczególnej konfrontacji. Na KSW 62 na pewno spodziewamy się szybkiej wygranej Szymona Kołeckiego. W jego przypadku typujemy, że rozstrzygnie pojedynek już w pierwszej rundzie. Były sztangista nie powinien pozostawić złudzeń Szostakowi, kto jest lepsze w te klocki. Akop niejako bawi się w MMA, a Szymon Kołecki każdy trening traktuje z dużą powagą, o czym mówią jego trenerzy m.in. Mirosław Okniński.

Fortuna
1.40
Szymon Kołecki wygra w 1. rundzie

Obstawiamy również zwycięstwo Tomasza Sarary. Były zawodnik K-1 ma za sobą kilkadziesiąt walk, z których większość zwyciężył. W sporty walki po prostu umie, a dodatkowo jest obyty z presją ringu. Pewności siebie mu nie brakuje, co w oktagonie jest bardzo istotną sprawą.

Fortuna
1.30
Wygra Tomasz Sarara

Do naszego kuponu AKO na KSW 62 dołączamy też typ na zwycięstwo Michała Michalskiego. Co prawda będzie miał za rywala niepokonanego na zawodowych ringach Adriana Bartosińskiego, ale nie ma wątpliwości, że w KSW więcej znaczy Michał Michalski. To on celuje w mistrzowski pojedynek o pas KSW.

Fortuna
1.40
Wygra Michał Michalski

KSW 62 kursy bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie online od dłuższego czasu oferują typy na KSW 62. Bukmacherzy tacy jak Fortuna, STS i Betfan mają swoich faworytów przed lipcowym wydarzeniem. W kursach na wygraną zdecydowanie przewodzi m.in. Szymon Kołecki, Tomasz Sarara, Andrzej Grzebyk, Michał Michalski i Artur Sowiński. W roli największych underdogów na KSW 62 według bukmacherów występują Akop Szostak i Marius Zaromskis. Małe szanse w swoich walkach mają też Gilber Ordoñez Huila i Władymir Tok.

Kto wygra?
Fortuna
1.07
Szymon Kołecki
8.47
Akop Szostak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.07
Andrzej Grzebyk
Marius Zaromskis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Michał Michalski
2.96
Adrian Bartosiński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Tomasz Sarara
3.53
Władimir Tok
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Artur Sowiński
2.96
Sebastian Rajewski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.70
Paweł Polityło
2.15
Bruno Augusto dos Santos
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.16
Lom-Ali Eskijew
4.57
Gilber Ordonez
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.20
Marcin Krakowiak
4.04
Borys Borkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Najlepsze kursy bukmacherskie na KSW 62 wystawione są przez Fortunę. Tradycyjnie polecamy kursy u tego bukmachera, który jest jednym ze sponsorów wydarzenia. Fortuna wystawia kursy nie tylko na wynik walki, ale też przebieg konfrontacji. Dla przykładu u tego bukmachera znajdziesz też kursy na liczbę rund, czas walki i sposób jej rozstrzygnięcia np. przez nokaut (KO) lub techniczny nokaut (TKO).

KSW 62 karta walk

Właściciele KSW na galę, która odbędzie się 17 lipca przygotowali dziewięć pojedynków. Na karcie walk znalazło się miejsce tylko dla męskich konfrontacji. Tym razem nie zobaczymy w oktagonie żadnego kobiecego starcia.

Karta walk KSW 62 jest złożona bez żadnego mistrzowskiego starcia. W sobotę nie będą rozdawane pasy federacji, ale rywalizacja i tak powinna być ciekawa. Przed nami walki w kilku kategoriach wagowych. Wszystko rozpocznie pojedynek Gilber Ordoñez Huila – Lom-Ali Eskijew, a zakończy starcie Szymon Kołecki – Akop Szostak.

Walka wieczoru

93 kg.: Szymon Kołecki (9-1-0) vs. Akop Szostak (4-3-0)

Pozostałe walki

70.3 kg.: Artur Sowiński (21-12-0) vs. Sebastian Rajewski (10-6-0)
61.2 kg.: Paweł Polityło (6-2-0) vs. Bruno Santos (9-2-0)
77.1 kg.: Andrzej Grzebyk (17-4-0) vs. Marius Žaromskis (23-9-0)
77.1 kg.: Michał Michalski (9-4-0) vs. Adrian Bartosiński (10-0-0)
120.2 kg.: Tomasz Sarara (0-0-0) vs. Vladimir Toktasynov (0-1-0)
61.2 kg.: David Martinik (4-2-0) vs. Lemmy Krušič (20-7-0)
83.9 kg.: Marcin Krakowiak (10-3-0) vs. Tomasz Jakubiec (10-3-0)
65.8 kg.: Gilber Ordoñez Huila (10-2-0) vs. Lom-Ali Eskijew (17-5-0)

Szymon Kołecki – Akop Szostak

Akop Szostak przed tą walkę mówi, że wyrządza przysługę Kołeckiemu. Z kolei ten drugi podkreśla, że w oktagonie nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla Akopa. Szymon Kołecki eliminuje kolejnych rywali w KSW, jakich dostaje. Ostatnio był to Martin Zawada, a wcześniej Mariusz Pudzianowski i Damian Janikowski. Były sztangista w KSW nie przegrywa i trudno przypuszczać, by jego pogromcą miał zostać Akop Szostak, który ostatnio walczył na EFM Show. Szostak to zawodnik-celebryta. Nie można odmówić mu sylwetki, ale w ostatnich latach nie wykonał żadnego skoku do przodu. Jego umiejętności nie rozwinęły się na tyle, by skutecznie rywalizować z Kołeckim.

Spodziewamy się walki, którą od początku do końca będzie kontrolował Szymon Kołecki. Przeciwko Martinowi Zawadzie nie był w stanie on zakończyć pojedynku przed czasem. Tym razem skala trudności jest znacznie mniejsza i typujemy, że Kołecki wygra przed czasem.

Andrzej Grzebyk – Marius Zaromskis typy i kursy

Na KSW 56 faworyzowany Andrzej Grzebych pechowo złamał nogę, co uniemożliwiło mu kontynuowanie pojedynku z Mariusem Zaromskisem. Litwin skorzystał na tym i został ogłoszony jako zwycięzca tego pojedynku. Dla Grzebyka była to trudna sytuacja, bo wiedział, że Zaromskis był w jego zasięgu, a wygrana nad nim pozwoliłaby mu na walkę o pas KSW. Stąd chęć rewanżu, że udowodnić, kto tak naprawdę jest lepszy. Do walki z Zaromskisem Andrzej Grzebyk notował serię dziewięciu zwycięstw z rzędu. Wcześniej na KSW 53 wygrał z Tomaszem Jakubcem.

Rzeszowianin jest typowany w roli zdecydowanego faworyta. Grzebyk generalnie ma na swoim koncie 21 walk, z których wygrał 17 pojedynków. To zawodnik, który często szuka nokautu. Wystarczy przypomnieć, że w ten sposób zwyciężył 10 walk.

Dla Mariusa Zaromskisa to druga walka w KSW. Co ciekawe, w debiucie miał on walczyć z Roberto Soldićem, ale gala ta została odwołana. Litwin nie jest anonimem w świecie MMA, bo wcześniej rywalizował m.in. w federacji Bellator. Łącznie ma na koncie 21 zwycięstw, w tym 14 przez nokaut.

Michał Michalski – Adrian Bartosiński typy i kursy

Za Michałem Michalskim bardzo udany okres, bo kontynuuje serię trzech wygranych z rzędu w KSW. Zwyciężał Aleksandra Rakasa, Alberta Odzimkowskiego i Savo Lazića. Michalski jest faworytem konfrontacji z Adrianem Bartosińskim, który w KSW do tej pory walczył tylko raz. “Bartos” na KSW 59 w 3. rundzie pokonał Lionela Padillę. Bartosiński wcześniej walczył m.in. w FEN, a także w programie “Tylko jeden”. Pod tym kątem kariera Michała Michalskiego jest zdecydowanie bardziej bogatsza.

Konfrontacje Michalski – Bartosiński widzimy podobnie, jak bukmacherzy – wygra ten pierwszy!

Tomasz Sarara – Władimir Tok typy i kursy

Tomasz Sarara ostatnią walkę w kick-boxingu stoczył w 2019 roku. Od tamtej pory Krakowianin nie walczył, a w międzyczasie podjął treningi MMA. Co ciekawe, na KSW 62 zawalczy z Władymirem Tokiem, z którym niegdyś przegrał. Niemiec, tak jak Sarara, wywodzi się ze świata kick-boxingu. W 2012 roku obaj konfrontowali się w Kazaniu, gdzie decyzją sędziów zwyciężył Tok. Po tamtej porażce kariera Sarary przyśpieszyła, bo następnie wygrał on wszystkie swoje walki. Przez siedem kolejnych lat Krakowianin nie przegrał i tak do końca kariery w kick-boxingu.

Dla obu będzie to pierwsza walka w MMA. Tomasz Sarara to duża gwiazda kick-boxingu i wszyscy oczekują od niego zwycięstwa. Krakowianin ma stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w przyszłości KSW. Takie są jednak zapowiedzi, bo koniec końców wszystko będzie weryfikował oktagon. My nie spodziewamy się falstartu i typujemy zwycięstwo Tomasza Sarary.

Artur Sowiński – Sebastian Rajewski typy i kursy

Artur Sowiński do walki z Sebastianem Rajewskim podchodzi w roli faworyta. Co prawda przegrał on ostatnie starcie z Borysem Mańkowskim, ale wcześniej zwyciężył m.in. Gracjana Szadzińskiego i Viniciusa Bohrera. Sowiński nie boi się wyzwań w KSW, nawet jeśli na tym ma ucierpieć jego rekord. W przeszłości walczył też z Normanem Parke i Salahdine Parnasse. Oba te pojedynki przegrał.

Sebastian Rajewski na KSW 59 pokonał Savo Lazića, a kilka miesięcy wcześniej uległ w konfrontacji z Filipem Pejićem. Obaj mają swoje wzloty i upadki w świecie MMA. Nie ma co jednak ukrywać, że więcej prestiżowych pojedynków w KSW stoczył Artur Sowiński. To on ma wieksze doświadczenie, jak i renomę w MMA, dlatego obstawiamy jego wygraną.

Paweł Polityło – Bruno Augusto dos Santos typy i kursy

Paweł Polityło po dwóch zwycięstwach z rzędu nad Bogdanem Barbu i Davidem Martinikiem – zmierzy się z Brazylijczykiem Bruno Santosem. Ten drugi ma za sobą porażkę z Antunem Racićem. Nie jest w tym odosobniony, bo Polityło w 2019 roku również uległ znanemu Chorwatowi. To kolejna wyrównana walka w zestawieniu na KSW 62. Typujemy wygraną Pawła Polityło ze względu na to, że walka odbędzie się w Polsce.

Lom-Ali Eskijew – Gilber Ordonez typy i kursy

Przed nami starcie niemiecko-kolumbijskie. Lom-Ali Eskijew zadebiutuje w KSW walcząc z Gilberem Ordonezem, dla którego to również pierwsza walka w tej federacji. Niemiec szerszej publiczności dał się poznać na galach ACA, z kolei Kolumbijczyk jest wielką niewiadomą. Bukmacherzy zdecydowanie wyżej cenią szansę Lom-Ali Eskijewa. Ordonez cały 2020 rok nie walczył, więc trudno prognozować w jakiej jest formie. Niemiecki zawodnik ostatnie dwa pojedynki wygrał z Oemere Cankardeslerem i Dmitriy Parubchenko. Typujemy, że w debiucie na KSW pokona Gilbera Ordoneza.

Marcin Krakowiak – Borys Borkowski typy i kursy

Dla Marcina Krakowiak to już 14. walka w zawodowym MMA. Borys Borkowski tego rodzaju pojedynków ma na swoim koncie znacznie mniej, bo tylko trzy konfrontacje. Co jednak ciekawe, wszystkie zakończone zwycięsko. Marcin Krakowiak wie, jak walczy się w KSW, a tym bardziej zna smak zwycięstwa w tej organizacji. Typujemy, że to będzie procentować w starciu z mniej doświadczonym rywalem. Gramy na zwycięstwo Krakowiaka.

Lemmy Krusić – David Martinik typy i kursy

Pojedynek czesko – słoweński zapowiada się na bardzo wyrównane starcie. Trudno typować kto wygra – obaj w debiucie w KSW przegrywali. Lemmy Krusić uległ Sebastianowi Przybyszowi, a David Martinik nie sprostał Pawłowi Polityło. W zakładach bukmacherskich to typowa walka na 50/50, co widać w kursach. Większe doświadczenie i więcej zwycięstw na koncie ma Lemmy Krusić. Być może dla kogoś będzie to wyznacznik w typowaniu tej walki. David Martinik tak naprawdę dopiero co stawia pierwsze kroki w zawodowym MMA.

KSW 62 zakłady bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich na KSW 62 dostępnych jest ponad 20 rynków, na których można robić typy. Co więcej, bukmacher Fortuna uruchomił też ofertę kursową na na zakłady specjalne dotyczące KSW 62. Tam można znaleźć m.in. takie typy jak:

  • Szymon Kołecki zwycięży przy pomocy ground and pound,
  • Andrzej Grzebyk zwycięży przez duszenie gilotynowe,
  • Tomasz Sarara zwycięży przez poddanie w 2. rundzie.

Jak widać, to oferta kursowa, która jest dla profesjonalistów znających odpowiednie chwyty w MMA, jak i specjalizujących się w ocenie stylów walki obu zawodników.

KSW 62 kiedy i gdzie oglądać na żywo?

KSW 62 obejrzysz “na żywo” w systemie PPV. Transmisja kosztuje 40 PLN i można z niej skorzystać na kanałach Cyfrowego Polsatu, w telewizjach kablowych, serwisie kswtv.com oraz aplikacji IPLA TV.

Początek gali o godzinie 20:00 w dniu 17 lipiec 2021.

Fot. z okładki Adam Starszynski

FAQ

Kiedy KSW 62?

KSW 62 odbędzie się 17 lipca 2021 (sobota).

Kto w walce wieczoru na KSW 62?

W walce wieczoru na KSW 62 wystąpią Szymon Kołecki i Akop Szostak. Poza Szymonem Kołecki i Akopem Szostakiem na KSW 62 będzie można oglądać Tomasza Sararę, Artura Sowińskiego, Michała Michalskiego i Andrzeja Grzebyka.

Zaloguj się aby dodawać komentarze