Betclic bukmacher – Opinie – Bonusy 550 PLN – Sprawdź!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Betclic bukmacher

Bukmacher Betclic to zagraniczny operator, który znany jest w Polsce, ale też całej Europie. Betclic jest bukmacherem online w naszym kraju, bo firma skupia się tylko na działaniach w internecie. Jako bukmacher Betclic dał się zapamiętać graczom z zakładów bez ryzyka i profesjonalnej oferty. To europejski poziom, co doceniają typerzy, którzy mają dobre opinie o Betclic. Bukmacher Betclic ma duży kapitał, żeby w przyszłości podbić polski rynek. Jak na chwilę obecną prezentuje się Betclic? Sprawdź i korzystaj z typów dnia!

Betclic bukmacher 2023 – Pakiet 550 złotych ✔️ 
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
BonusZakład bez ryzyka 550 zł
Warunki bonusuObrót 8x po kursie min. 2,00 w ciągu 30 dni

Bukmacher Betclic – najważniejsze informacje

Kto w ostatnich latach śledził historię polskiego rynku bukmacherskiego ten wie, że Betclic na jakiś czas zniknął z naszego kraju. Dlaczego? W 2017 roku zmieniło się prawo, które uznało wszystkich zagranicznych bukmacherów bez licencji Ministerstwa Finansów za nielegalnych. W tym zestawieniu był Betclic. Firma, która świadczy swoje usługi we Francji i Portugalii na kilkanaście miesięcy wycofała się z Polski. Betclic w tym czasie procedował z polskim Ministerstwem Finansów przyznanie licencji na zakłady online. W 2018 roku spółka reprezentująca bukmachera Betclic otrzymała stosowną koncesję, a kilka miesięcy później operator ten ponownie był otwarty dla graczy z Polski.

Betclic należy do grona legalnych bukmacherów w Polsce. Firma nie posiada punktów stacjonarnych, ponieważ jej działania opierają się na internecie. Betclic ma licencję na zakłady sportowe online i właśnie na jej podstawie świadczy usługi w naszym kraju.

Bukmacher Betclic szybko przypomniał o sobie typerom, bo w poszukiwaniu rozgłosu podpisał umowę z reprezentacją Polski w siatkówce. Do grona sponsorowanych ekip przez Betclic dołączył również Piast Gliwice i Lechia Gdańsk. Bukmacher ten wszedł również w świat sportów walki – Betclic jest związany umową na wyłączność z FAME MMA oraz federacją walk na gołe pięści GROMDA.

Kod promocyjny u bukmachera Betclic

Bukmacher Betclic słynie z promocji nie tylko w Polsce, ale też innych krajach europejskich. Na naszym rynku bardzo popularne są kody promocyjne od bukmacherów online. Za ich pośrednictwem nowi użytkownicy odbierają lepsze bonusy bukmacherskie za rejestrację. Czy Betclic to bukmacher oferujący kod promocyjny? Jasne, że tak! Na zagranie.com zawsze znajdziesz aktualny kod bonusowy do bukmachera Betclic!

Kod promocyjny Betclic przygotowany dla użytkowników Zagranie to: ZAGRANIE. Nazwa kodu nie jest przypadkowa, bo oznacza wartość bonusu powitalnego, jaki otrzymasz od tego legalnego bukmachera. O bonusach Betclic piszemy jednak w dalszej części artykułu. W tym miejscu zajmujemy się użyciem kodu promocyjnego i poprawną rejestracją.

Betclic kod promocyjny: ZAGRANIE aktywację przechodzi podczas rejestracji w serwisie betclic.pl. Zarejestrowanie się w Betclic, to proces związany z wypełnieniem formularza. To standardowy dokument online, w którym trzeba podać nieco danych osobowych: imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail i właśnie kod promocyjny. To rejestracja, która jest bardzo podobna do tych, które działają u pozostałych legalnych bukmacherów.

Czy wiesz, że kliknięcie w nasz link do Betclic przeniesie cię od razu do rejestracji, a do twojego formularza wklei aktualny kod promocyjny: ZAGRANIE. Możesz w ten sposób pójść na skróty, jeśli jednak już masz przed sobą stronę z rejestracją Betclic, to w polu z kodem promocyjnym wpisz: ZAGRANIE

Bonusy od bukmachera Betclic

Bonusy od zakładów bukmacherskich pobudzają wyobraźnię nowych graczy. Kwoty w promocjach na start są coraz bardziej zachęcające. Jak to wygląda u bukmachera Betclic? To firma słynąca z zakładów bez ryzyka i właśnie na ten sprawdzony model promocji powitalnej postawił Betclic. U tego bukmachera w bonusie nowy klient odbierze ubezpieczony kupon bez ryzyka. W razie nieudanej próby – Betclic deklaruje, że zwróci stawkę!

Tutaj ważna informacja – bonus od bukmachera Betclic jest dla wszystkich nowych graczy. Ale trzeba wiedzieć, że dla społeczności Zagranie z kodem promocyjnym Betclic przygotowana jest lepsza oferta. Ogólnie zakład bez ryzyka od Betclic wynosi 500 złotych. Po rejestracji z kodem: ZAGRANIE bonus bez ryzyka zostaje powiększony o 50 PLN. Dzięki portalowi Zagranie obstawiasz bez ryzyka za 550 PLN!

Jak odebrać bonus od bukmachera Betclic?

Bonus od Betclic zostanie przyznany po zrobieniu wpłaty na konto. Zakład bez ryzyka powinien być wytypowany z salda depozytowego – dopiero wtedy zostanie on objęty ubezpieczeniem. Do maksymalnego zwrotu stawki, a więc 550 PLN ubezpieczony kupon powinien być zagrany za przynajmniej 625 PLN. Do bonusu Betclic dzieli cię tylko kilka kroków, bo jeśli depozyt został zrealizowany, to później przechodzisz do przygotowania zakładu. W orbicie twoich zainteresowań mogą znaleźć się wszystkie typy z oferty na sport, ponieważ nie ma ograniczenia z kursem minimalnym dla ubezpieczonego kuponu. To samo dotyczy rodzaju zakładu i trybu – może być przedmeczowy lub “na żywo”.

Masz już typy na kuponie? To wystarczy wybrać stawkę i puścić zakład. Dalej jesteś zdany na los i boiskowe wydarzenia. Zrealizować się mogą dwa warianty. Gdy wygrasz – otrzymasz wygrane pieniądze, które są po prostu twoje. Wygraną nie trzeba obracać i można ją od razu wypłacić. Co się dzieje jak przegrasz? Twój kupon miał ubezpieczenie stawki, więc wróci do ciebie maksymalnie 550 PLN. W przypadku bonusu – zachodzi warunek związany z obrotem.

Bonus od bukmachera Betclic trzeba obrócić w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. Obrót polega na wytypowaniu zakładów za sześciokrotność odebranej kwoty. Aby zakłady były liczone na poczet obrotu muszą mieć kurs minimalny 2.00. Po skończonym obrocie – bonusowe i wygrane pieniądze są uwolnione, a ty jako klient Betclic masz nad nimi pełną kontrolę.

obrót

Bukmacher online, to również promocje dla stałych graczy. Wie o tym Betclic, bo na bieżąco oferuje nowe bonusy dla zarejestrowanych klientów. Stałym punktem w specjalnej ofercie Betclic jest promocja Multi+. Regularnie są również przyznawane bonusy na wydarzenia sportowe: mecze piłki nożnej, NBA, tenisa ziemnego itd.

Wszystkie bonusy Betclic znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Opinie o bukmacherze Betclic

Jakie są opinie o Betclic? Z perspektywy Zagranie można powiedzieć, że naprawdę wysokie! Betclic w rankingu bukmacherów zajmuje miejsce tuż za podium, a jego ocena wystawiona przez użytkowników to 9.0/10. Betclic w środowisku typerów jest dobrze oceniany przede wszystkim za sprawą szerokiej oferty na zakłady sportowe. Betclic ma wiele zakładów przedmeczowych, a do tego sprawdza się w typowaniu “na żywo”. Co ważne, wysokość kursów Betclic stoi na przyzwoitym poziomie. To jeden z tych bukmacherów, który oferuje najlepsze kursy m.in. na mecze piłki nożnej. Najlepsi typerzy wybierają właśnie takich bukmacherów, którzy mają najwyższe kursy, stąd dobre opinie o Betclic.

Ważną rolę w ocenie Betclic odgrywa system transmisji live. Betclic TV to telewizja bukmacherska, która jest niezwykle bogata w wydarzenia sportowe ze światowego topu. W transmisjach od bukmachera Betclic możesz oglądać piłkę nożną (La Liga, Serie A, Bundesliga), tenis ziemny (Wielki Szlem, ATP, WTA), NBA, siatkówkę i NHL. Transmisje są darmowe i wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem.

Opiniując Betclic trzeba wspomnieć też o tym, że jest jedyną firmą w Polsce, u której obstawisz FAME MMA. Wyróżnić należy funkcje cash out i ofertę związaną z Super Kursami.

Zakłady u bukmachera Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic to świetnie uporządkowane zdarzenia, które można typować na stronie betclic.pl i mobilnej aplikacji. Od strony interfejsu zakłady Betclic prezentują się intuicyjnie i są czytelnie przedstawione – przez co łatwo znaleźć szukany mecz i konkretny typ. Betclic pozwala typować zakłady w formie pojedynczych, akumulowanych i systemowych. Minimalną stawką kuponu może być już 2 PLN.

W lewym górnym rogu Betclic wyróżnia kilka lig i zdarzeń, które są najpopularniejsze wśród jego graczy. Najczęściej można tam znaleźć Ligę Mistrzów, La Ligę, Premier League, Serie A, Bundesligę i sporty walki: KSW, FAME MMA oraz UFC. Poniżej znajduje się pełna lista sportów z aktualną ofertą kursową. Jakie sporty znajdziesz w zakładach Betclic? Sprawdź: Piłka nożna, sztuki walki, hokej na lodzie, bandy, baseball, biathlon, biegi narciarskie, boks, dart, e-sport, Formuła 1, futbol amerykański, futsal, golf, kolarstwo, koszykówka, krykiet, narciarstwo alpejskie, NASCAR, piłka ręczna, rugby, siatkówka, snooker, tenis ziemny, tenis stołowy, szachy, unihokej, żeglarstwo, żużel.

Betclic oferta FAME MMA

Najlepsze mecze piłki nożnej np. z Premier League mają ponad 400 rynków w trybie przedmeczowym! Oferta Betclic to wiele możliwości typowania. Chodzi o sporty i ligi, a także pojedyncze zdarzenia przy każdym spotkaniu. Betclic wyczerpuje temat w ofercie kursowej, co oznacza dla typera, że zawsze znajdzie u tego bukmachera swój wybrany typ.

Do bogatej oferty zakładów w Betclic dochodzą “Super Kursy”, które oznaczają najwyższe współczynniki kursowe w Polsce. To kilka meczów, które codziennie są objęte tą promocją. W zakładach Betclic znaleźć można też specjalne zdarzenia np. dotyczące świata polityki. Betclic jak na razie stroni od sportów wirtualnych i gier karcianych. Bukmacher ten inwestuje w ofertę sportową.

Aplikacja mobile od bukmachera Betclic

Betclic aplikacja mobilna to oferta bukmacherska dostępna na telefonach z systemami iOS i Android. W aplikacji od Betclic znajduje się pełna oferta zakładów – tych przedmeczowych i live. “Apka” udostępnia też oferty związane z “Super kursami”. W aplikacji Betclic działają transmisje live TV oraz narzędzie cash out. Słowem, to pełny dostęp do bukmachera, bo dodatkowo można robić za pośrednictwem telefonu wpłaty i wypłaty.

Aplikacja od Betclic jest darmowa. Znajdziesz ją w App Store oraz na stronie betclic.pl.

Płatności u bukmachera Betclic

1 PLN – to minimalna kwota, którą możesz wpłacić do Betclic. W jaki sposób można to zrobić? Za pośrednictwem przelewu online poprzez system Przelewy 24, BLIK, kartę VISA/Mastercard, Paysafecard lub Skrill. Depozyty Betclic księguje na bieżąco o każdej porze dnia i nocy.

W przypadku wypłat, to minimalna kwota jest taka sama jak przy wpłatach, czyli 1 PLN. Wygrane środki można wypłacić tylko w jeden sposób – na rachunek bankowy. Taki przelew może dojść do ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Dział obsługi klienta Betclic

Jeśli masz problemy z kontem Betclic, płatnością lub zakładem, to zawsze możesz skorzystać z działu pomocy. Betclic udostępnia dwie formy kontaktu: czat “na żywo” i formularz kontaktowy (e-mail). Pracownicy bukmachera obsługują dział pomocy codziennie w godzinach 8:00 – 24:00.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze