Bonus 300 PLN za żółtą kartkę od Marciniaka w meczu Real – Bayern!

Szymon Marciniak pokazujący kartkę

Szymonowi Marciniakowi przypadł do poprowadzenia kolejny wielki mecz, a mianowicie rewanżowe spotkanie Realu Madryt z Bayernem Monachium! Bukmacher Betfan przy tej okazji zaoferował graczom aż 300 PLN bonusu, jeżeli polski sędzia pokaże chociaż 1 kartkę we wspomnianym pojedynku! Wszystkie informacje i szczegóły takiej promocji w poniższym tekście.

baner pod Real - Bayern Betfan 08.05.

Jeśli dotychczas nie zakładaliście konta u bukmachera Betfan, to warto zmienić taki stan rzeczy już teraz! Przy okazji rewanżowego meczu Real – Bayern zgarnąć możecie w bardzo łatwy sposób aż 300 PLN bonusu! Warunkiem jest wcześniejsza rejestracja z naszym kodem promocyjnym, obstawienie dwóch kuponów za 30 PLN i zaledwie 1 kartka pokazana przez Szymona Marciniaka w półfinale LM! Wszystkie szczegóły pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w Betfan klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE i zaznacz wszystkie zgody marketingowe.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty na dokładnie 30 PLN.
  4. Zagraj swój pierwszy kupon SOLO, na którym znajdzie się dowolny typ na mecz Real Madryt – Bayern Monachium (rewanż 1/2 finału Ligi Mistrzów).
  5. Kupon zagraj za dokładnie 2 PLN.
  6. Zagraj drugi kupon za pozostałe 28 PLN na dowolne zdarzenia (SOLO lub AKO).
  7. Jeżeli w rewanżowym meczu 1/2 finału LM Szymon Marciniak pokaże chociaż 1 kartkę, Betfan wypłaci Ci 300 PLN bonusu w ciągu 48h od zakończenia meczu!

Warunki opisywanej wyżej promocji są do prawdy znakomite – wszak polski sędzia w obecnym sezonie posędziował 4 spotkania Ligi Mistrzów i pokazał w nich łącznie 24 kartki! Rywalizacja Realu z Bayernem powinna być zacięta i zażarta, a zaledwie 1 kartka to wręcz formalność – w pierwszym spotkaniu w Monachium w sumie pokazanych zostało 4 napomnień. Polecam zatem skorzystać z okazji i życzę powodzenia!

W artykule przedstawione zostały skrócone zasady udziału w promocji. W przypadku wątpliwości sprawdź pełny regulamin, by prawidłowo odebrać bonus od Betfan!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze