Betclic aplikacja – Android i iOS

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Uwaga: Gra bez podatku na wszystko do 14.04.2024!

Właśnie wystartowała wyjątkowa akcja w Betclic, dzięki której będziesz obstawiać – również w aplikacji, bez podatku. Akcja dotyczy wszystkiego – zakładów przedmeczowych, live, solo, multi, na wszystkich sportów. Stawiasz, za ile chcesz, a bukmacher zamiast pomniejszyć Twoją stawkę o 12%, weźmie ten koszt na siebie.

Gra bez podatku w Betclic.

Akcja trwa w dniach 13.03 – 14.04.2024 r.


Betclic aplikacja mobilna

Bukmacherzy online to już nie tylko strona internetowa, ale również aplikacja mobile na telefon i tablet. Obstawianie przy użyciu urządzenia mobilnego wchodzi w nawyk typerom, bo u wielu bukmacherów kanały mobile generują największy ruch. Betclic oferuje bardzo sprawną aplikację, która znacznie ułatwia obstawianie zakładów przez telefon i tablet. Jak działa aplikacja Betclic? Jak ją pobrać i zainstalować na swoje urządzenie? Co zrobić, żeby otrzymać bonus? Wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

Betclic aplikacja 2024 
Kod promocyjny BetclicZAGRANIE
BonusZakład bez ryzyka 50 zł

Betclic od momentu jak ponownie pojawił się w Polsce, czyli połowy 2019 roku od razu zaoferował swoim klientom zakłady mobile przez aplikacje. To usługa i narzędzie, które co do oferty nie różni się od tradycyjnej strony internetowej. Aplikacje mobile są po to, by obstawianie było szybsze, prostsze i wygodniejsze. To znacznie lepsze rozwiązanie niż korzystanie ze strony mobile bukmachera. W końcu w aplikacji można również wykorzystać nasze typy dnia – darmowe propozycje kuponów!

Betclic aplikacja 2024 – jak działa?

Aplikacja Betclic to zakłady bukmacherskie, które możesz obstawiać w telefonie podłączonym do internetu. W “apce” od Betclica znajdziesz wszystko to, co w komputerowej wersji tego bukmachera. Za pośrednictwem Betclic mobile będziesz mógł zarządzać swoim kontem, typować kupony oraz wypłacać wygrane.

Co dokładnie oferuje aplikacja Betclic? Sprawdź:

  • Zakłady przedmeczowe i “na żywo” na ponad 30 dyscyplin sportowych
  • Płatności: wpłaty i wypłaty
  • Możliwość oglądania transmisji live w Betclic TV
  • Funkcję cash-out
  • Promocje dla nowych i stałych graczy

Jak działa aplikacja w zakładach bukmacherskich Betclic? Na podobnej zasadzie, co inne “apki” w twoim telefonie. Po pobraniu i instalacji pojawi się na ekranie ikona Betclic, a po kliknięciu zostanie otworzone oprogramowanie do zakładów Betclic. Oczywiście, aby móc obstawiać i korzystać z wszystkich funkcji aplikacji – trzeba posiadać konto w Betclic online. Możesz je założyć wykorzystując nasz kod promocyjny, który wpiszesz również w aplikacji mobile. Dzięki niemu będziesz mógł obstawić pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 50 PLN.

Jak pobrać aplikację Betclic?

Betclic mobile dedykowane jest dla urządzeń z systemem Android oraz Apple iOS. Oznacza to, że jeśli masz telefony oparte na tych systemach operacyjnych np. Samsung, Xiaomi, Huawei, LG czy iPhone, to bez problemu możesz pobrać aplikacja Betclic. Jak to zrobić?

betclic mobile

W pierwszej kolejności wyjaśnimy, jak pobrać i zainstalować aplikację Betclic na system iOS. W tym przypadku sprawa nie jest skomplikowana – bo jeśli posiadasz iPhone’a to zapewne masz konto w App Store. To sklep za aplikacjami na system iOS – tam właśnie znajdziesz aplikację Betclic. Wybierz w App Store “apkę” Betclica, a następnie naciśnij “pobierz” – przed instalacją pojawi się komunikat, w którym trzeba potwierdzić swoją pełnoletność.

Jak wygląda pobieranie aplikacji na Androida? Tutaj Google Play nieco utrudnia sprawę, bo blokuje aplikacje hazardowe. A to oznacza, że możesz pobrać Betclic mobile bezpośrednio ze strony bukmachera. Jednak wcześniej musisz zmienić ustawienia w swoim telefonie. Co dokładnie? Po prostu trzeba zezwolić na instalacje aplikacji z niezaufanego źródła. Dopiero wtedy będziesz mógł pobrać Betclic app.

Za aplikacje Betclic na iOS i Android nic nie płacisz, bo jest darmowa.

Betclic mobile – strona www

Aby obstawiać zakłady mobilne w Betclic, wcale nie musisz instalować aplikacji. Oczywiście “apka” jest wygodniejsza, ale bez niej wciąż możesz korzystać z Betclic przy użyciu telefonu. Wszystko za sprawą mobilnej wersji Betclic, czyli responsywnej strony www. To zwykła strona internetowa, którą możesz otworzyć w przeglądarce swojego telefonu np. Chrome lub Safari. Wygląd serwisu Betclic dostosuje się do wielkości twojego urządzenia mobile – po zalogowaniu się będziesz miał taką samą ofertę, co w komputerze.

Na dłuższą metę korzystanie ze strony mobile bywa uciążliwe, ale jako doraźne rozwiązanie np. w przypadku braku pamięci na telefonie – może się sprawdzić.

Ocena aplikacji Betclic

Aplikacja Betclic jest zaawansowana pod względem technologicznym. Na pewno to aplikacja, która plasuje się w czołówce legalnych bukmacherów. “Apka” Betclic jest dobrze zoptymalizowana, przez co działa szybko – bez zacinania i zawieszania się. To ważne w mobilnych aplikacjach, by szybko ładowały zakłady i generowały wytypowany kupon. W Betclic wszystko to działa bez zarzutu!

Dostęp do pełnej oferty w aplikacjach bukmacherskich to standard, dlatego w tym kontekście Betclic się nie wyróżnia. Atrakcyjną funkcją na pewno jest Betclic TV, które umożliwia oglądanie meczów “na żywo”. To ciekawa opcja, bo np. będąc w podróży dzięki aplikacji Betclic możesz obejrzeć spotkanie piłkarskie, tenisowe lub koszykarskie.

W aplikacji Betclic nie tylko obstawisz mecz, ale także możesz odebrać wygraną i bonusy dostępne z kodem promocyjnym VIP. Bukmacher ten obsługuje mobilne płatności np. poprzez BLIK, choć wypłaty zrealizujesz tylko przelewem na rachunek bankowy.

Betclic zbiera dobre opinie jako bukmacher – również jego aplikacja może podobać się typerom. Sprawdź więcej opinii o bukmacherze Betclic na stronie: https://zagranie.com/betclic-opinie-o-legalnym-bukmacherze/.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze