Witajcie ponownie z siatkówką na zagranie. Ostatnim razem udało mi się trafić naprawdę porządnego tripelka, który przyniósł nam profit rzędu 728 PLN. Dziś tak na koniec rywalizacji grupowej, przygotowałem dwa spotkania z bonusem 200 PLN bez ryzyka, który przygotował dla nas bukmacher STS. Szczegóły na temat promocji standardowo znajdziecie w tekście poniżej. Zapraszam do analizy.

Załóż konto w STS – 1230 PLN od depozytu + 29 PLN Freebet na start!

Przejdź do rejestracji w STS

KOD PROMOCYJNY: 1259PLN

Zagranie bez ryzyka w STS do 200 PLN dla nowych graczy!

  • kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 200 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Nie musisz grać takiego samego kuponu jak my – mogą to być dowolne zdarzenia z oferty STS.
  • Uwaga: akcja łączy się z bonusem powitalnym
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.

Skuteczność typów w sekcji Siatkówka: 5/6

Profit: 628 PLN

Zdarzenie: Hiszpania – Niemcy (godz: 17:30)

Typ: 2

Kurs: 2,01

Mecz z typu być albo nie być dla Hiszpanów. Jeśli chcą grać dalej, muszą wygrać za trzy punkty, bądź zwyciężyć wynikiem 3:2 zrównując się punktowo ze Słowakami, którzy w tym przypadku będą mieli mniejsze sets ratio. Naturalnym wyborem, więc byłoby zagranie zwycięstwa lub overu punktowego Hiszpanów. Jednak ja przewiduję nieco inny scenariusz i idę w stronę Niemców. Hiszpanie grają całkiem nieźle i nie można odmówić im waleczności, lecz myślę, że to nie wystarczy na łapiących oddech naszych sąsiadów. Wczoraj kątem oka spoglądałem na starcie Słowaków z Niemcami i muszę powiedzieć, że takie rywalizacje budują pewność zespołu. Pomimo iż podopieczni Fernando Muñoza mieli więcej czasu na regenerację to wierzę, że miniony mecz ze Słowakami napędzi pozytywnie gości i wygrają oni wynikiem 3:1.

Zdarzenie:Serbia – Austria (godz: 20:30)

Typ: Serbowie poniżej 75,5 pkt

Kurs: 1,65

Serbowie jak dotąd stracili tylko seta, wygrywając wszystkie pojedynki z rzędu, a grając w takiej grupie to nie lada wyczyn. Wczorajszym spotkaniem tylko to potwierdzili, gdyż ograli Belgów wynikiem 3:0. To był prawdziwy pokaz siły, który powinni przełożyć na dzisiejsze starcie. Austriacy tego turnieju nie mogą zaliczyć do udanych, okupują oni ostatnie miejsce, zdobywając tylko jeden punkt w 5 setowej batalii z Hiszpanami. Nie sądzę więc, że uda im się urwać seta z mistrzem swojej grupy i gram typ na Serbów poniżej 75,5 pkt. Może się pojawić pytanie, dlaczego nie gram 3:0, więc uprzedzając, z prostego względu – kurs na to zdarzenie jest o wiele niższy, a nie sądzę by Serbia, grała sety na przewagi.

Przemyślenia na temat meczu Polaków z Ukrainą

Jakoś uciekam od tego meczu, lecz mogą się pojawić pytania w komentarzach, więc postanowiłem od razu poświęcić temu akapit. Początkowo siadając do analizy pierwsze, o czym pomyślałem, to zagranie overu Ukrainców doceniając ich dotychczasową grę w tych mistrzostwach. Jednak coś mi mówi, że linia 64,5 pkt, którą wystawia STS, jest mocno ryzykowna, jeżeli spojrzymy na formę naszych. Polacy do tej pory dopuścili tylko Estończykom na pokrycie takiej linii, wygrywając z nimi 3:1. Trudno powiedzieć jak będzie wyglądało dzisiejsze starcie, gdyż obie reprezentacje mają już zapewniony awans do dalszej rundy rozgrywek, więc odbiegam od dzisiejszego typowania.

siatkówka

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!