Czas wrócić do cotygodniowego cyklu darta. W ubiegłym tygodniu nie skompletowaliśmy AKO, ale trafiliśmy dwa single. Smith i Bunting poradzili sobie bez zarzutu po prostu miażdżąc rywala. Już nieco bardziej przekombinowane typy nie dały radości, dlatego dzisiaj postawimy na starą sprawdzoną metodę ½.

Skorzystaj z oferty powitalnej Fortuny!

1000 PLN od depozytu + 120 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Kod promocyjny: 1140PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

W sobotę przyjdzie czas na analizę i typy w kierunku, kończącego się w niedzielę Paris 1000, w którym do tej pory mamy 4/6 trafionych typów, już dziś zapraszam na typ w stronę rozgrywanego tam finału.

W tym tygodniu rozgrywane będą spotkania w ramach Prague Darts Masters, oraz World Series. W pierwszej z wymienionych występują legendy darta, w większości emeryci tej dyscypliny. Drugi to zaś sama teraźniejsza śmietanka światowego darta, nie jest to dziwne, gdyż sama formuła turnieju pozwala na udział tylko najlepszych.

Na jutrzejszy początek zmagań wybrałem trzy najbardziej moim zdaniem prawdopodobne rozstrzygnięcia starć, a oto pierwsze z nich:

Ricky Evans- Ian White

Dlaczego moim zdaniem wygra bardziej doświadczony z Anglików mimo ostatniej klęski na Mistrzostwach Europy z M. Smithem? Przede wszystkim doświadczenie niezbędne na tej klasie turnieju, po drugie ogólna dyspozycja. Porażka ze Smithem 6-1, ale przy jakich średnich! 100,5 Iana, oraz 106 Smitha w tym spotkaniu White nie był ani słaby, ani gorszy. Zabrakło mu po prostu wysokiego procentu wyzerowań zaledwie 20 %, a właśnie to w darcie jest kluczowe. Ricky to obecnie średniak, w ostatnich 10 spotkaniach 3 wygrane i to w randze tourowej. Dlatego też, moim zdaniem przewaga White powinna być, aż nadto widoczna i gładkie zwycięstwo starszego z Anglików.

TYP: I.White

Kurs: 1,45  (Fortuna)

Wayne Jones- Jonny Clayton

O ile w wyżej wymienionym spotkaniu moim zdaniem różnica w dyspozycji jest, aż nadto widoczna to w tym przypadku nie jest to już takie Clayton w ubiegłym tygodniu sprawił olbrzymią niespodziankę ogrywając Jamesa Wade’a 6-0 w pierwszej rundzie podczas Mistrzostw Europy, osiągając przy tym kosmiczną średnią 111 punktów w trzech rzutach. W ostatnim czasie 8 zwycięstw w 11 starciach, zawsze solidny i groźny co udowadniał początkiem roku podczas m.in mistrzostw świata. O Jonesie wiele nie można napisać, zawodnik typowo tourowy, 11 porażek w 15 spotkaniach i to bez zbytnio trudnych rywali. Dlaczego Clayton odniesie spokojne zwycięstwo? Tak jak widać po samych statystykach, ogromna przewaga po jego stronie, a ostatni przebłysk mocy na Mistrzostwach Europy to czysty majstersztyk jego wykonaniu. Dlatego moim zdaniem łatwe spotkanie dla Jonnego i jeden z większych pewniaków tego dnia.

TYP:J. Clayton

Kurs: 1,5 (Fortuna)

Jermaine Wattimena- Gabriel Clemens

Jako ostatnie przywołuję spotkanie 17-stego na świecie Holendra z reprezentującym Niemcy Clemensem. Na samym wstępie sugeruje, że to spotkanie można spokojnie obstawić też jako singla gdyż prawdopodobnie będą do złapania kursy w okolicach 1.85-19 co przy solidnej stawce, da też solidny profit. O samych zawodnikach i ich teraźniejszej dyspozycji możemy powiedzieć, że spotkania słabsze przeplatają gorszymi, w obu przypadku ciężko mówić o seryjnych zwycięstwach. O ile Niemiec to w tym momencie zawodnik reprezentujący tylko Player Championship gdzie na ostatnich 25 spotkań odniósł 15 zwycięstw co można by odebrać za bardzo dobrą statystykę to należy jednak wziąć pod uwagę klasę rywali, a ta nie zachwyca. Do jednych z najtrudniejszych jego rywali w tym okresie należał właśnie Wattimena i przegrał z nim dwukrotnie ostatnio 1-6 . Jermaine również grywa w Player Championship, ale nie tylko. miał okazję wystąpić i na Mistrzostwach Europy i również podczas World Grand Prix. jak się tam zaprezentował? W ubiegłym tygodniu zmagania zakończył w pojedynku z De Zwannem 6-10, jednak nie było to wielką niespodzianką, zważywszy na klasę z jaką dzień wcześniej De Zwann pokonał Wrighta Philipsa. Podczas WGP odpadł w ćwierćfinale, w 5 setowym pojedynku z Glenem Durrantem, ucierając z resztą nosa rundę wcześniej Philipsowi. Dlaczego Wattimena? W ostatnim czasie jest po prostu lepszy dobrze rzuca, występuje w lepszych turniejach, i osiąga tam niezłe wyniki.

TYP: J. Wattimena

Kurs: 1,75  (Fortuna)

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1140PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 120 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.
dart