Szczerze mówiąc, sam nie spodziewałem się tak dobrego wyniku w tym miesiącu. 1141 PLN profitu i 10/12 trafionych typów w lutym to coś niesamowitego, ale pamiętajcie, że nie zawsze pójdzie wszystko zgodnie z moją analizą i przewidywaniami. Na dzisiaj przygotowałem kupon, który dostępny jest jedynie w eWINNER i nowi gracze mogą go zagrać do 150 PLN bez ryzyka, a te osoby, które mają już tam konto za dokładne 49 PLN też bez ryzyka! W razie niepowodzenia środki zostają zwrócone na konto bonusowe. Jak dla mnie świetna promocja na sobotę. Ciekawi? Zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1200PLN, aby otrzymać:

1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

Skuteczność typów na KHL w 2020r: 29/35

Profit/strata w typach na KHL w 2020r: 1873 PLN

Skuteczność typów na KHL w lutym: 10/12

Profit/strata w typach na KHL w lutym: 1141 PLN

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Sybir Nowosybirsk vs Severstal Czerepowiec

Dzisiejsi gospodarze mają już zapewniony awans do play-offów. Jedyną niewiadomą to miejsce, które ostatecznie zajmą na koniec fazy zasadniczej. Oczywiście najlepiej byłoby znaleźć się w najlepszej czwórce, ponieważ w pierwszej rundzie ma się zapewniony przywilej własnego lodowiska. Jest to bardzo ważne dla Sybiru, ponieważ lepiej prezentują się u siebie niż w delegacjach. Poza tym hala, jak i kibice żyją tam hokejem i ciężko się tam gra rywalom. Dzisiejszy mecz będzie trzecim z rzędu rozgrywanym na Sibir Arena. Często jest tak, że kluby na nowo muszą przyzwyczaić się do tafli. Po raz kolejny gospodarze mocno zaczynają, a słabo kończą mecz. Tak było z Kunlun, z którym powinni prowadzić min. 2:0 po pierwszej tercji, a ostatecznie polegli, z Sochi już tak było, ale przeciwnicy w trzeciej części dogonili Sybir. Dzisiaj trzeba rozegrać równy mecz przez 60 min, bo w play-offach się to zemści.

Goście matematycznie mają jeszcze szansę na awans do fazy pucharowej, ale Niżni Nowogród musiałoby przegrać wszystkie mecze, a Czerepowiec wygrać. Jest to po prostu nierealne. Severstal niespodziewanie zwyciężyło w rywalizacji z Kunlun, ale to zasługa powrotu do bramki Vladislava Podyapolsky’ego. Zdziwiłem się, że ten bramkarz opuścił Bars Kazań, ale zapewne poszło o finanse i status w klubie. Nie chciał się zgodzić na pozycję numer dwa. Jeżeli spojrzymy na tabelę, to goście czują się lepiej u siebie niż w delegacji. To właśnie charakteryzuje słabsze drużyny. Czy dzisiaj pojawi się rezultat wbrew statystykom?

Co obstawiać?

Na eWINNER zaproponowałem ciekawy zakład na strzelców. Jeden z dwóch wymienionych musi trafić do bramki rywala w regulaminowym czasie gry, aby typ był trafiony. Ja zdecydowałem się na Alexandera Sharova oraz na Yegora Milovzorova. Dlaczego tak? Liczę na przełamanie tego pierwszego. Oglądałem spotkania z Kunlun i Sochi i muszę powiedzieć, że miał dwie 100% szanse na strzelenie bramki. Nie wykorzystał swoich sytuacji, a były one dogodne. Grając w jednej linii z Mikaelem Ruohomaa oraz Juuso Puustinenem trzeba w końcu umieścić krążek w siatce. Jeżeli chodzi o tego drugiego, to również oczekuje przełamania złej passy. Milovzorov gra długo w PP i to może być dla niego szansa. W ostatnim spotkaniu z Sochi dwukrotnie asystował i czas teraz na trafienie. Jestem zdania, że jeden z dwóch zaproponowanych graczy znajdzie drogę do bramki rywala!

Zdarzenie: Sybir Nowosybirsk vs Severstal Czerepowiec

Typ: Minimum jeden z podanych zawodników strzeli gola A. Sharov lub Y. Milovzorov

Kurs: 2.10

Neftekhimik Niżnekamsk vs Admirał Władywostok

Wilki cały czas walczą o play-offy. Tak jak się spodziewałem, pewnie pokonali słabiutki w delegacjach Magnitogorsk i zbliżyli się do nich na dwa punkty. Coraz bliżej są ósmej pozycji, a co najważniejsze Kunlun ma trzy spotkania rozegrane więcej i zapewne to ich przegonią w tabeli dzisiejsi gospodarze. Nie ma co się oszukiwać, Niżnekamsk jest w gazie i szczególnie na własnym obiekcie idzie im znakomicie. 14 zdobytych goli to tylko potwierdza i jestem zdania, że tę dobrą serię przedłużą. Trzeba dzisiaj zapunktować, ponieważ jest to ich ostatnie spotkanie rozgrywane na Neftekhimik Arena w sezonie regularnym. Potem czekają ich dalekie wyjazdy na wschód do Chabarowska i Władywostoku. Spodziewam się dobrego starcia w wykonaniu gospodarzy.

Goście mają jeszcze swoje szanse na play-offy, ale ostatnimi złymi wynikami je trochę zmniejszyli. Admirał po prostu fatalnie czuje się na obcych obiektach, u siebie są niebywale mocni, ale to ze względu na klimat i daleką podróż na wschód przyjezdnych. Mają handicap własnej hali i to postarają się wykorzystać w najbliższym czasie. Teraz czekają ich jeszcze trzy mecze na obcych taflach: Niżnekamsk, Petersburg oraz Czelabińsk. Szczerze mówiąc, zdobycie chociaż dwóch oczek w tych starciach będzie niebywałym sukcesem klubu z Władywostoku. Trzeba jednak przyznać, że z Avangardem powalczyli i Omsk z pewnością nie spodziewał się wymagającej przeprawy. Czy tę dyspozycję przełożą na spotkanie z Wilkami?

Co obstawiać?

Tutaj tak jak w meczu Sybira poszedłem w stronę strzelców. Jestem zdania, że jeden z wymienionych zdobędzie dzisiaj gola. Stawiam na hokeistów, którzy występują w drugiej linii dzisiejszych gospodarzy. Szczególnie liczę na lidera Matta White, który notuje serię trzech starć bez bramki. Jest to niebywale groźny zawodnik, który występuje długo w PP wraz z Pavelem Poryadinem. Drugi z wymienionych był ostatnio na zgrupowaniu reprezentacji Rosji i w Beilej Hockey Games udało mu się dwukrotnie pokonać bramkarza przeciwników. Teraz czas na to, aby powtórzyć to na ligowych taflach!

Zdarzenie: Neftekhimik Niżnekamsk vs Admirał Władywostok

Typ: Minimum jeden z podanych zawodników strzeli gola M. White lub P. Poryadin

Kurs: 2.00

NASZ ZAKŁAD SPECJALNY ZNAJDZIECIE W COMBO DNIA!

Warunki zakładu bez ryzyka DLA NOWYCH graczy eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy DOWOLNY kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN, możesz również zagrać ten zaproponowany powyżej 🙂 
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

Warunki zakładu bez ryzyka DLA STARYCH graczy eWinner:

  • Musisz posiadać konto w eWINNER z wcześniej wykorzystanym zakładem bez ryzyka do 150 PLN na start
  • Zagraj za dokładnie 49 PLN ten sam kupon, który jest widoczny powyżej. Inne typy niż te tutaj podane nie biorą udział w promocji!
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

ewnner

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie