Wracamy po dniu przerwy! Czy Mark Cavendish zgarnie kolejny finisz?

Fot. Emile Pol / PRESSFOCUS

Tour de France powraca po dniu przerwy i we wtorkowe popołudnie ma dla nas do zaoferowania etap dla sprinterów. Weekendowe góry mocno uszczupliły grono specjalistów od finiszy. W wyścigu nie jadą już między innymi Arnaud Demare i Tim Merlier. Czy w Valence po raz trzeci w tym wyścigu zobaczymy tryumf Marka Cavendisha, czy może ktoś zaskoczy? Dzisiaj gramy razem z TOTALbet. Przypominam o możliwości zgarnięcia bonusu. W tym celu należy wykorzystać nasz kod promocyjny. Zapraszam do analizy!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 200 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet – musisz kliknąć w link: ZAGRANIE

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Etap 10: Albertville – Valence (191 km)

Choć dzisiejszy etap przeznaczony jest dla sprinterów to nie oznacza, że brakuje na nim górek. Kolarze wyruszą z miejscowości Albertville i zakończą swoje zmagania po 191 kilometrach w mieście Valence. Na trasie wyznaczono jedną premię górską – Col de Couz (7,5 km, 2,8%), jednak w dalszej części etapu mamy jeszcze dwa wzniesienia. Nie powinny one wpłynąć na selekcję sprinterów. Dziś raczej zgodnie z planem zobaczymy zbiorowy finisz.

Nacer Bouhanni vs Jasper Philipsen

Pojedynek francusko-belgijski. Obaj kolarze zdążyli się nam już pokazać z dobrej strony w tej edycji wyścigu, jednak z lekkim wskazaniem na Bouhanniego. Francuz jeżdżący dla ekipy Team Arkea Samsic wszystkie trzy dotychczasowe końcówki sprinterskie kończył na podium. Na trzecim etapie w Pontivy był trzeci, ustępując jedynie dwóm Belgom z Alpecin-Fenix – Timowi Merlier oraz swojemu dzisiejszemu rywalowi Jasperowi Philipsenowi. Dzień później w Fougeres zameldował się na drugim miejscu, tuż za rozpędzonym Markiem Cavendishem. Ostatni dotychczas finisz – rozgrywany w Chateauroux zakończył na trzecim miejscu ustępując ponownie Cavendishowi, a także Philipsenowi. Jak widać Francuz jest blisko, ale nie może osiągnąć swojego wymarzonego rezultatu, jakim jest zwycięstwo etapowe w Tour de France. Ta sztuka nie udała mu się jeszcze nigdy.

O dokonaniach Jaspera Philipsena w tym wyścigu w dużym stopniu mówi powyższy akapit. 23-letni Belg na dotychczasowych sprinterskich końcówkach nie schodził z podium. Na trzecim etapie zajął drugie miejsce, ustępując jedynie swojemu koledze Timowi Merlier, który już w tym wyścigu nie jedzie. Na tym odcinku Philipsen rozprowadzał Merliera. Dzień później Belg jechał już na własne konto. Finiszową rozgrywkę przegrał z Markiem Cavendishem oraz Nacerem Bouhannim. Ostatni dotychczas finisz – w Chateauroux – zakończył na drugiej pozycji, ponownie za Brytyjczykiem, a lokatę przed Francuzem. Mamy więc zestawienie obydwu kolarzy. Przejdźmy do podsumowania.

Co obstawiać?

Z powyższych rozważań należałoby wyciągnąć wniosek, że faworytem jest Jasper Philipsen. Belg na trzy płaskie końcówki w dwóch okazał się lepszy niż Francuz. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że zmieniły się trochę okoliczności. Alpecin-Fenix, czyli drużyna Philipsena słynie z bardzo dobrego pociągu sprinterskiego, który potrafi skutecznie ustawić zawodnika do finiszu. Z wyścigu wycofali się jednak dwaj główni członkowie tego pociągu – Tim Merlier i Mathieu van der Poel, co mocno osłabia siłę Alpecin-Fenix, a także samego Belga. Będzie on musiał sobie prawdopodobnie radzić samodzielnie. To może paradoksalnie zadziałać na korzyść Bouhanniego, który w radzeniu sobie samodzielnie na finiszu ma większe doświadczenie. Dlatego też ja bym dzisiaj postawił na Francuza. Kurs oferowany przez TOTALbet na jego zwycięstwo wynosi 1.67. Tradycyjnie zachęcam do zapoznania się z opiniami użytkowników na temat bukmachera TOTALbet. A teraz przechodzimy dalej.

Zdarzenie: kto lepszy? Nacer Bouhanni vs Jasper Philipsen

Typ: Nacer Bouhanni

Kurs: 1.67

grupa 40

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Cavendish vs Wout Van Aert

Mark Cavendish zaskoczył podczas tegorocznej Wielkiej Pętli. Wielki sprinter, który jednak dla większości uznawany był już za relikt przeszłości znowu dał o sobie znać i to w wielkim stylu. Brytyjczyk, wygrywając czwarty i szósty etap zanotował 31. oraz 32. zwycięstwo etapowe w Tour de France. Już tylko dwóch tryumfów brakuje mu, by zrównać się w ich liczbie z legendarnym Eddy’m Mercxem. Jeżeli Cavendish nadal będzie w takiej formie jak dotychczas to jest to jak najbardziej możliwe jeszcze w tegorocznej edycji. Znakomita okazja do powiększenia swojego portfolio jest dzisiaj, a nie ulega wątpliwości, że Brytyjczyk jest głównym faworytem do zgarnięcia dzisiejszego etapu. Tym bardziej że ubyło kilku groźnych rywali.

Jego rywalem w dzisiejszym zestawieniu będzie Wout Van Aert. Ekipie Team Jumbo-Visma nie idzie najlepiej w tym wyścigu. Najpierw po kraksie wycofał się główny pomocnik Primoża Roglicia – Robert Gesink, a następnie sam Roglić, którego przerosły skutki kraks. Tym samym holenderskiemu zespołowi posypał się cały plan na ten wyścig. Do jeszcze niedawna Van Aert zajmował drugie miejsce w wyścigu, ale i jego przerosły górskie etapy. W tym momencie jest w generalce dwudziesty, bez szans na dobry wynik. A więc może finisz? Wiemy, że Belg potrafi również finiszować. Dotychczasowych rozgrywkach finiszowych Van Aert nie uzyskiwał dobrych rezultatów. Na trzecim etapie był 15., na czwartym 25., a na szóstym ósmy. Jego finisze nie były skuteczne. Nawet w sytuacji, kiedy bardziej zaangażowałby się w finiszową rozgrywkę to moim zdaniem nie ma szans z Markiem Cavendishem.

Co obstawiać?

Mój typ jest tutaj jasny – Mark Cavendish. Brytyjczyk znajduje się w świetnej formie, co udowodnił wygrywając obydwie rozgrywki finiszowe, w których brał udział. Na dzisiejszym etapie będzie miał o tyle prościej, że ubyło mu kilku poważnych rywali w sprincie. Czy Wout Van Aert może mu się postawić? Zdecydowanie nie? Dotychczasowe próby finiszu pokazały, że Belg radzi sobie na nich dosyć przeciętnie. Nie uważam, by miało to ulec w najbliższym czasie zmianie. Na koniec zachęcę do zapoznania się z pozostałą ofertą bukmacherską TOTALbet. Akceptujemy kupony i czekamy na wyniki. Powodzenia!

Zdarzenie: kto lepszy? Mark Cavendish vs Wout Van Aert

Typ: Mark Cavendish

Kurs: 1.40

Zakład bez ryzyka do 200 PLN warunki:

Promocja obowiązuje od 15.06 od godziny 00:00 do 30.06 do 23:59
Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min 1.2
Maksymalna stawka nie jest ograniczona natomiast maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 228 PLN.) Kliknij i sprawdź pozostałe bonusy w TOTALbet!
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego.

zakład bez ryzyka Totalbet

Pełen regulamin promocji znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/goto/totalbet-regulamin/

Zaloguj się aby dodawać komentarze