Manchester United – Burnley: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.04.2024

Uśmiechnięty Bruno Fernandes

Gdzie oglądać Manchester United – Burnley? Czerwone Diabły kontynuują walkę o europejskie puchary, a kolejną okazją do zdobycia 3 punktów będzie domowe spotkanie z Burnley. W tym artykule przeczytacie o bezpiecznych i legalnych możliwościach obejrzenia tego spotkania na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów transmisji w TV i streamów online!

Manchester United – Burnley, transmisja na żywo w TV

Ekipa Manchesteru w dwóch ostatnich starciach rywalizowała ze znacznie niżej notowanymi rywalami. Zarówno starcie pucharowe z Coventry, jak i ostatni ligowy mecz z Sheffield zostały wygrane, ale nie bez problemów. Burnley wciąż walczy o utrzymanie i na pewno punktów za darmo nie odda. Interesująca nas batalia rozpocznie się 27. kwietnia 2024 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego. Jeśli chodzi o transmisję w TV, niestety nie będzie możliwości legalnego zobaczenia rywalizacji na Old Trafford w telewizji. Nie jest to jednak tragedia, bo dostępne będą streamy online, o których więcej za momencik! Póki co, zerknijcie na aktualne kursy bukmacherskie na ten pojedynek:

Manchester United – Burnley: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Premier League, to absolutnie wszystkie spotkania tej ligi odnajdziemy legalnie na jednej z platform streamingowych! W Polsce pełnię praw do angielskiej ekstraklasy posiada Viaplay i to właśnie na jej stronie będziemy w stanie znaleźć stream online z pojedynku Manchester United – Burnley, jak i innych gier 35. kolejki. Gorsza informacja to niestety konieczność zapłaty za miesięczny pakiet, a jego cena w chwili obecnej wynosi 55 PLN. W Polsce nie znajdziemy legalnych streamów za darmo z rywalizacji na Old Trafford, a jedyną bezpieczną opcją jest Viaplay.

Gdzie oglądać Manchester United – Burnley?

Układ praw telewizyjnych do Premier League do tej pory się nie zmienił i wciąż absolutną pełnię praw do tej ligi posiada serwis streamingowy Viaplay. Warto dodać, że 2 mecze na kolejkę pokazywane są w TV na sportowych kanałach Canal+. W tym konkretnym przypadku takiej alternatywy jednak nie znajdziemy, a co za tym idzie, jesteśmy niejako skazani na stream online w serwisie Viaplay. Będzie to jedyna legalna i bezpieczna możliwość, by zobaczyć starcie Manchester United – Burnley na żywo. Polecam zerknąć na transmisje u bukmacherów i życzę jak najlepszego meczu, oraz możliwie największych emocji przy okazji jego oglądania!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze