Druga kolejka Euro 2020 przed nami, a rozpoczęliśmy ją w środę. Teraz czekają nas kolejne spotkania, a w jednym z nich Ukraina zagra z Macedonią Północną. Żówto-byakitni są faworytami, szczególnie po tym, jak zagrali w pierwszym meczu. Sprawdźmy, jakie są typy i kursy bukmacherskie, co ciekawego znajdziecie w ofercie operatorów. Niżej znajdziesz też kilka zdań o bonusach!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ukraina – Macedonia Północna: kursy bukmacherskie i typy

W pierwszym meczu na Euro 2020 Ukraina zagrała z Holandią i wcale nie zaprezentowała się źle. Przegrała zaledwie 2:3, a próbowała świetnego comebacku, który prawie wyszedł. Macedonia Północna z kolei bardzo słabo wypadła na tle Austrii i uległa 1:3. Przez to kursy bukmacherskie mocno faworyzują Żówto-byakitnych. Nic w tym dziwnego, bowiem zaprezentowali się solidnie. Teraz jednak muszą wygrać, aby marzyć o awansie do fazy pucharowej. Druga porażka którejś z tych ekip prawdopodobnie eliminuje ją z turnieju.

Bukmacherzy wystawili ciekawe kursy na mecz Ukraina – Macedonia Północna, więc niżej znajdziecie ich przedstawienie!

Ukraina – Macedonia Północna: zapowiedź i analiza meczu

Ukraina zagra z Macedonią Północną już w czwartek, 17.06.2021, o godzinie 15:00. Będzie to pierwszy mecz tego dnia i rozegrany zostanie na stadionie w Bukareszcie (Arena Natjonala). Nie faworyzuje to bezpośrednio żadnej z drużyn, a biorąc pod uwagę ich dyspozycję z pierwszego spotkania, trudno się dziwić, że teraz będą faworytami nasi wschodni sąsiedzi. Macedonia miała duże problemy z organizacją gry, a Ukraińcy potrafili z 0:2 wyrównać do stanu 2:2. Same kursy bukmacherskie na rynek 1X2 wyglądają tak:

Odds are not currently available.
Odds are subject to change. Last updated 24 lipca 2021 23:19.

Żówto-byakitni historycznie też lepiej sobie radzą od Macedonii Północnej. Dotychczas wygrali z nią dwa mecze (ostatni w 2015 roku), raz ulegli (w 2004 roku) i raz padł remis (2003 rok). Do tego w pierwszej kolejce na Euro potrafili postawić się Holendrom, a Macedonia uległa na Austrię i to w dodatku 1:3, po dość słabym występie. Trudno jednak spodziewać się innego obrotu spraw, gdy grę na swoje barki musi brać wiekowy już Goran Pandev. Z kolei w Ukrainie jest mieszanka młodości z doświadczeniem, co procentuje dobrymi wynikami.

Ukraina na Euro wystąpiła zaledwie dwa razy – w 2012 i 2016 roku. Teraz jest stawiana przez niektórych ekspertów jako Czarny Koń turnieju i to się może potwierdzić, biorąc pod uwagę, jak dobrze zagrała na Holendrów. Stwarzała okazję sobie już od pierwszych minut, a Oranje nawet przy prowadzeniu 2:0 nie byli pewni wygranej. Teraz trafi na łatwiejszego rywala, jakim niewątpliwie będzie Macedonia i podopiecznych trenera Shevczenki czeka mecz potencjalnie o życie. Podobnie zresztą jak Macedonię Północną, ale trzeba przyznać, że ta ma po prostu mniej argumentów. Gorzej wyglądała w pierwszym meczu, tylko jedna gwiazda jest na wysokim poziomie, a do tego to debiutant.

W Fortunie z kodem promocyjnym możesz grać bez ryzyka do 600 PLN!

Ukraina

Z gry w meczu z Macedonią Północną prawdopodobnie wykluczonych będzie dwóch zawodników. Tsygankov i Zubkov są obecnie kontuzjowani i o ile pierwszy z nich na pewno nie wystąpi, tak decyzja co do drugiego jeszcze nie zapadła. Przed turniejem nie byli to podstawowi gracze, ale Zubkov zagrał od pierwszej minuty w meczu z Oranje, ale opuścił plac gry w trzynastej minucie. Teraz jego drużynę czeka łatwiejsze wyzwanie, więc brak nie będzie aż tak odczuwalny w skutkach. Przed turniejem Ukraina rozegrała trzy mecze towarzyskie. Ograła Irlandię Północną 1:0, Cypr 4:0 i zremisowała z Bahrajnem 1:1. W samych kwalifikacjach do Euro 2020 zajęła dopiero czwarte miejsce w grupie, przez co walczyła w barażach.

Można więc powiedzieć, że wyniki nawet jeżeli często są dobre, to przeplatają się ze słabymi występami. Żówto-byakitni przyjechali na ten turniej z prostym zamiarem – zamazać blamaż z 2016 roku, kiedy to zajęli ostatnie miejsce w grupie, a także pobić wyczyn z 2012 roku, gdy również odpadli w fazie grupowej, ale tym razem na trzecim miejscu skończyli turniej, którego byli gospodarzami. Gra z pierwszej kolejki jasno wskazuje na to, że Ukraina będzie faworytem w starciu z Macedonią.

Shevczenko

Zdjęcie: Zheng Huansong/Xinhua/PressFocus

Macedonia Północna

Można byłoby powiedzieć, że Macedonia Północna niespecjalnie ma czego szukać na Euro 2020, bo to debiutant, który nawet nie wygląda tak dobrze, jak Finlandia. Jednak przyjrzyjmy się drużynie, do jakiej wrócił Goran Pandev po ogłoszeniu zakończenia kariery reprezentacyjnej. Ten sam Pandev wprowadził Macedonię na Euro i strzelił historycznego gola. Czerwone Lwy w swoim inauguracyjnym meczu na mistrzostwach Europy 2020 zagrały z Austrią. Nie będą wspominać tego meczu, jako coś dobrego, bowiem przegrały 1:3 i w zasadzie to nie kontrolowały starcia ani przez chwilę.

Alaba i spółka raz za razem karali Macedończyków, czy to za złe ustawienie, czy za braki w defensywie. W samym ataku także niewiele Macedonia była w stanie wskórać, ale jednego gola wcisnęła. A w zasadzie to zrobił to właśnie Goran Pandev, największa gwiazda kadry. Po stronie Czerwonych Lwów nie ma wielu osłabień przed drugim meczem, ale szanse, co widzimy po kursach i typach bukmacherskich na Ukraina – Macedonia Północna, są dość niskie.

Sprawdź, jakie są kursy na Euro 2020 u najpopularniejszych bukmacherów!

Ukraina – Macedonia Północna: kursy bukmacherskie

Ukraina i Macedonia Północna w pierwszym meczu miały odpowiednio 37 i 40 procent posiadania piłki. Teraz te proporcje powinny się znacząco odwrócić, ale spodziewam się, że to Żówto-byakitni będą kontrolować grę przez większość czasu. Warto to mieć na uwadze, przy wybieraniu odpowiednich kursów bukmacherskich na najpopularniejsze zakłady. Przejdźmy zatem do ich przedstawienia.

Ukraina – Macedonia Północna kursy na wygraną w meczu

Ukraina do spotkania z Macedonia Północną będzie podchodzić jako faworyt, co widać po kursach wyżej pokazanych. Obie ekipy przegrały swój pierwszy mecz, ale to Żówto-byakitni skradli serca kibiców i powinni tym razem kontrolować przebieg spotkania. Na papierze mają też znacznie mocniejszą kadrę niż rywale, a to również ma duży wpływ.

Ukraina – Macedonia Północna kursy na bramki under/over

W starciu Ukrainy z Macedonią Północną raczej trudno spodziewać się wielu goli. To mecz z dwoma dość solidnymi defensywami, chociaż Holendrzy dali radę wcisnąć trzy gole Ukraińcom, to raczej Ci nie pozwolą na to samo Macedonii. Będą kontrolować grę przez większość czasu i ograniczą to do minimum. Z kolei Czerwone Lwy długo broniły się przed atakami Austriaków. Typ na -2.5 bramki wygląda więc dość solidnie:

-2.5 gola

Kursy na -2.5 gola w meczu Ukraina - Macedonia Północna

Fortuna
1.80
-2.5 gola
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
etoto
1.77
-2.5 gola
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
1.75
-2.5 gola
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
1.75
-2.5 gola
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Ukraina – Macedonia Północna kursy na obie drużyny strzelą bramkę

W spotkaniu Ukrainy z Macedonią Północną powinniśmy zobaczyć jednostronne widowisko, które będzie działo się głównie na połowie Macedonii. Być może nawet podopieczni trenera Shevczenki strzelą z dwa gole, jednak raczej nie dopuszczą do wielu okazji dla Pandeva i spółki. Brak BTTS wydaje się więc być dość rozsądny, bo to starcie może się skończyć tak, że nawet Ukraina nie trafi do siatki rywali.

Brak BTTS

Kursy na brak BTTS w meczu Ukraina - Macedonia Północna

Fortuna
1.86
Brak BTTS
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
etoto
1.83
Brak BTTS
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betfan
1.81
Brak BTTS
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
1.81
Brak BTTS
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zakłady specjalne na mecz Ukraina – Macedonia Północna

Zakłady specjalne na starcie Ukrainy z Macedonią Północną w tym wypadku będą identyczne, jak polecany typ bukmacherski, który znajdziecie niżej. Mowa o zagraniu na wygraną Ukrainy  i -3.5 gola w całym spotkaniu. To opcja, która jest dość prawdopodobna, gdy spojrzymy na to, jak grały te ekipy.

Ukraina wygra i -3.5 gola

Ukraina wygra i -3.5 gola w meczu z Macedonią

Fortuna
2.30
Ukraina wygra lub remis i -3.5 gola
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
etoto
2.30
Ukraina wygra lub remis i -3.5 gola
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Ukraina – Macedonia Północna: typy bukmacherskie

Ukraina do starcia z Macedonią Północną podejdzie jak do meczu o życie. Możemy spodziewać się jeszcze większego zaangażowania, a także więcej przestrzeni na boisku, bowiem Macedończycy nie grają tak skutecznie w obronie, jak np. Holendrzy. Dziewięciu zawodników w obrębie własnej szesnastki? Całkiem możliwy scenariusz, dlatego proponowany typ to zagrania na Ukrainę i -3.5 gola w meczu. Taki zakład łączony znajdziemy m.in. w ofercie Fortuny:

Fortuna
2.30
Ukraina wygra i -3.5 gola w meczu z Macedonią Północną

Zakłady bukmacherskie na Ukraina – Macedonia Północna

Trzeba pamiętać, że takie imprezy jak Euro 2020 rządzą się swoimi prawami i dlatego spotkania dobrze jest grać np. bez ryzyka. W Fortunie jest taka możliwość, wystarczy, że założysz konto z kodem promocyjnym 2720PLN, a otrzymasz:

  • 2100 PLN od 2. depozytu
  • 600 PLN bez ryzyka
  • 20 PLN freebet

Prawdopodobne składy na mecz

  • Ukraina: Bunhchan – Mykolenko, Matviienko, Zabarnyi, Karavaev – Zinchenko – Marlos, Malinovsky, Sydorchuk, Yarmolenko – Yaremchuk
  • Macedonia Północna: Dimitrievski – Alioski, Musliu, Velkovski, Ristovski, Nikolov – Elmas, Ademi, Bardhi – Pandev, Trajkovski

Zdjęcie: Zheng Huansong/Xinhua/PressFocus

FAQ

⌚ Kiedy Ukraina zagra z Macedonią Północną?

Mecz pomiędzy Ukrainą, a Macedonią Północną zaplanowano na czwartek, 17.06.2021, na godzinę 15:00.

🍀 Gdzie znajdę typy na Ukraina - Macedonia Północna?

Typy bukmacherskie na mecz Ukrainy z Macedonią Północną znajdziesz na Zagranie, gdzie przygotują je nasi eksperci.

👍 Kto jest faworytem w meczu Ukrainy z Macedonią Północną?

Faworytem w starciu Żówto-Byakitnych z Czerwonymi Lwami są Ukraińcy, którzy mają mocniejszą kadrę i lepiej wypadli w pierwszym meczu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze