Euro 2020 kursy bukmacherskie | Zakłady bukmacherskie Euro 2020

Fot. Rafal Oleksiewicz

Kursy bukmacherskie na Euro 2020 odzwierciedlają przewidywania odnośnie meczy, jak i decydujących rozstrzygnięć na Mistrzostwach Europy. W zakładach bukmacherskich na Euro 2020 kursy będą pojawiać się przy meczach fazy grupowej i pucharowej oraz w specjalnych typach na finalistów, króla strzelców itd. Kursy od bukmacherów na Euro 2020 pokazują, kto jest faworytem turnieju, a kto niżej notowanym zespołem. Komu bukmacherzy dają największe szansę? Sprawdź nasz przegląd kursów i zakładów na Euro 2020!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Euro 2020 kursy bukmacherskie | Zakłady bukamcherskie Euro 2020

Kursy na Euro to przewidywania bukmacherskie. Kiedy kurs na zespół jest niższy to znaczy, że daje się mu większe szanse na zwycięstwo. Wysoki kurs podczas Euro oznacza, że drużyna/zawodnik nie jest faworytem w ocenie bukmachera. Kursy bukmacherskie na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2020 mogą dotyczyć kilku dziedzin turnieju. Z turniejowej drabinki wynika, że zwycięzcę Euro poznamy po rozgraniu 51 spotkań. A więc tyle meczy będzie można obstawiać w zakładach bukmacherskich.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej kursy bukmacherskie

Kursy Euro 2020 dotyczą 24 zespołów, które wystartują w grze o tytuł najlepszej reprezentacji w Europie. W tak licznym gronie ekip będą faworyci oraz outsiderzy. Kibice piłkarscy wiedzą, że Francja, Niemcy, Hiszpania czy Anglia to drużyny, na które obstawia się zakłady dotyczące wygranej. W Euro 2020 udział biorą też mniej renomowane reprezentacje, więc ich gra jest niżej notowana.

W kursach na ME 2020 pojawią się też zakłady dotyczące występu polskiej reprezentacji. Polska ma to szczęście, że w czerwcu weźmie udział w Euro 2020. Nasza kadra znajduje się w wielu zestawianiach kursowych związanych z zakładami na zwycięstwo Euro, awans z grupy i mecze fazy grupowej. Dodatkowo można typować kursy na polskich zawodników takich jak Robert Lewandowski.

Zakłady bukmacherskie online na Euro 2020 oraz pozostałe wydarzenia – sprawdź!!

kursy euro 2020

Fot. JOAQUIN CORCHERO ARCOS

Gdzie są najlepsze kursy na Euro 2020?

Najlepsze kursy na Euro 2020 oczywiście można zareklamować u polskich bukmacherów! Firmy z licencją Ministerstwa Finansów oferują wysokie kursy, a dodatkowo są specjalne promocje, które powiększają ich współczynniki. Fortuna w Happy Hours daje bonus kursowy 1.14, co powiększa wygrane o 14%. Wysokie kursy czekają na ciebie również w zakładach bukmacherskich Betclic, gdzie działa oferta BOOST z dopalonymi kursami!
Jeśli chodzi o ilość kursów, to w przypadku Euro 2020 imponują zakłady STS. U tego bukmachera kursy na Euro dotyczą pojedynczych spotkań, grup, fazy pucharowej, finalistów, końcowego zwycięzcy czy króla strzelców. Co byś chciał obstawić na Euro, to w STS możesz znaleźć kurs na takie wydarzenie!

Warto również docenić kursy w Betfan, które też mogą być powiększone za sprawą Matchday Boost. Istnieją też specjalne narzędzia takie jak Custom Bet w eWinner, gdzie możesz zaproponować własne zakłady i kursy na Euro 2020.

Jako Zagranie polecamy kursy na Euro 2020 te, które oferuje STS. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to możesz zarejestrować się z kodem promocyjnym ZAGRANIE, za który otrzymasz trzy bonusy: 30 PLN freebet, 230 PLN zakład bez ryzyka i 100% do 1200 PLN.

Sprawdź bonusy bukmacherskie, dzięki którym możesz obstawiać zakłady na Euro za darmo!

Najwyższe kursy na Euro 2021

Szukając najwyższych kursów na Euro 2021 można wybrać takich bukmacherów jak STS, Superbet, Betfan, Fortuna i forBET. To operatorzy, którzy przyzwyczaili do tego, że wystawiają najwyższe kursy na wydarzenia sportowe. W przypadku Euro 2020 najwyższe kursy dotyczą zakładów na mecze i typów długoterminowych.

Pamiętać trzeba też, że zakłady na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, to nie tylko oferta przedmeczowa, ale też kursy “na żywo”. Zakłady live na Euro 2020 są oferowane przez wszystkich bukmacherów w Polsce, którzy działają online.

Oto lista proponowanych bukmacherów z najwyższymi kursami na Euro 2021:

Bukmacherzy na Euro 2020 - najlepsze kursy
STS
Kod promocyjny: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja Załóż konto!
Betfan
Kod promocyjny: 1600PLN
Czytaj recenzję Recenzja Załóż konto!
Fortuna
Kod promocyjny: 2230PLN
Czytaj recenzję Recenzja Załóż konto!
etoto
Kliknij przycisk obok ->
Czytaj recenzję Recenzja Załóż konto!
forBet
Kod promocyjny: 2480PLN
Czytaj recenzję Recenzja Załóż konto!
Superbet
Kod promocyjny: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja Załóż konto!

Kursy bukmacherskie Euro 2020: zwycięzca

Kto zostanie zwycięzcą Mistrzostw Europy 2020? W kursach bukmacherskich można znaleźć podpowiedź, bo bukmacherzy wystawili zakłady na zwycięzcę turnieju. Kursy na triumfatora Euro 2020 pokazują, co typują bukmacherzy. A dokładniej – kogo obstawiają do złotego medalu. Kursy na zwycięzcę są wysokie, ponieważ to wskazanie najlepszego zespołu z grona 24 drużyn. Zakład na zwycięzcę będzie wygrany wtedy, jeśli reprezentacja, którą wskażesz zwycięży w wielkim finale Euro 2020.

Kursy na zwycięzcę pokazują potencjał poszczególnych reprezentacji. W zakładach bukmacherskich najwyżej ceni się taki drużyny jak Anglia, Belgia i Francja. Widać to po kursach, bo wszystkie te reprezentacje mają najniższy współczynnik, a więc daje się im najwięcej szans na zdobycie Mistrzostwa Europy.

Grono ścisłych kandydatów do wygranej na Euro 2020 jest oczywiście szersze. W tym zestawieniu można też wymienić aktualnych mistrzów, czyli Portugalczyków. Tradycyjnie piłkarski potencjał nakazuje wysoko oceniać szansę Hiszpanów i Niemców. Na pewno w dobrym czasie znajdują się też Włosi. Polska i zwycięstwo Euro 2020? To scenariusz mało realny, dlatego kurs na taki zakład wynosi 100.00. Dla “Biało-Czerwonych” cele są inne, a pierwszym z nich jest wyjście z grupy. W tym przypadku kurs na takie zdarzenie jest już znacznie niższy.

Kursy na zwycięzcę Euro 2020
STS
6.50
Francja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
6.50
Belgia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
6.50
Anglia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
7.50
Hiszpania
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
8.00
Niemcy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Pełna lista aktualnych kursów na zwycięzcę Euro 2020 – oferta STS:

 • Francja – 6.50
 • Belgia – 6.50
 • Anglia – 6.50
 • Hiszpania – 7.50
 • Niemcy – 8.00
 • Holandia – 9.00
 • Włochy – 10.00
 • Portugalia – 12.50
 • Chorwacja – 30.00
 • Dania – 60.00
 • Szwajcaria – 75.00
 • Ukraina – 75.00
 • Rosja – 75.00
 • Polska – 100.00
 • Austria – 100.00
 • Szwecja – 100.00
 • Turcja – 100.00
 • Czechy – 125.00
 • Walia – 125.00
 • Szkocja – 150.00
 • Słowacja – 200.00
 • Węgry – 250.00
 • Finlandia – 400.00
 • Macedonia Północna – 600.00

Euro 2020 kursy na króla strzelców

Co kibice kochają najbardziej? Zwycięstwa swoich drużyn, a także gole. Bramki są solą futbolu, dlatego największą uwagę poświęca się napastnikom, którzy odpowiadają za strzelanie goli. Na Euro 2020 będzie prowadzona klasyfikacja strzelców. Najlepsi snajperzy na Starym Kontynencie będą rywalizować o koronę króla strzelców. Tytuł ten przypadnie dla gracza, który podczas czerwcowych mistrzostw strzeli najwięcej bramek.

Kursy bukmacherskie na króla strzelców przede wszystkim wskazują na Harry’ego Kane’a, Romelu Lukaku i Kyliana Mbappe. Grono zawodników, które można obstawiać jest znacznie szersze. W zbiorze gwiazd typowanych w kursach do korony króla strzelców jest również Robert Lewandowski.

Kursy na króla strzelców – STS:

Kursy na króla strzelców Euro 2020
STS
7.00
Harry Kane
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
9.00
Romelu Lukaku
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
10.00
Kylian Mbappe
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
10.00
Cristiano Ronaldo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
STS
25.00
Robert Lawandowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Naturalne, że jeśli bukmacherzy w kursach obstawiają na Anglię, Belgię lub Francję, to właśnie ich przedstawicieli wskazują jako faworytów do wygrania korony króla strzelców. Dla każdego zawodnika walczącego o ten tytuł jest lepszym rozwiązaniem, jak gra aż do finału niż kiedy odpadnie we wcześniejszym etapie turnieju. Więcej spotkań = większa szansa na poprawę dorobku strzeleckiego.

Kto w finale Euro 2020? Kursy bukmacherskie

Kto wystąpi w finale na Wembley 11 lipca 2021 roku? Na poprzednim Euro 2016 finał został rozstrzygnięty pomiędzy Portugalią a Francją. Jak będzie tym razem? W tegorocznych kursach Francuzi znów są typowani do finału Euro 2020. Wielkie szanse na występ w decydującym starciu daje się też Anglii, Belgii oraz Hiszpanom, Niemcom, Holendrom.

Awans do TOP 2, czyli finału Euro 2020 dla jednych może być spełnieniem marzeń, a dla drugich normalnością. Francja grała w finałach dwóch ostatnich imprez: Euro 2016 i MŚ 2018. “Les Blues” raz przegrali, a raz wygrali. Zespół Didiera Deschampsa ma jednak powtarzalność, co w takich turniejach jest bardzo istotnym elementem.

Finał Belgia – Anglia? Jeśli oba te zespoły wygrają swoje grupy, to z turniejowej drabinki wynika, że dopiero wtedy mogą wpaść na siebie. Francja ma bardzo trudną grupę, w której może zająć pierwsze lub drugie miejsce, co jest nie wykluczone. W ten sposób może trafić do połówki z Belgią lub Anglią, więc znacznie więcej będzie można powiedzieć po skompletowaniu wszystkich uczestników fazy pucharowej.

Korzystając z kursów na finalistów Euro 2020 nie można wykluczyć niespodzianek. Na Mistrzostwach Świata w Rosji taką była Chorwacja, która dotarła aż do finału. Na Euro 2020 również może objawić się zespół, który błyśnie formą i zamelduje się w ścisłym finale. Starsi kibice na pewno pamiętają triumf Grecji na Euro 2004. Wówczas Grecy byli przez wszystkich spisywani na straty, a i tak w finale ograli gospodarzy turnieju, Portugalczyków!

Kto w finale? Kursy bukmacherskie Fortuny:

Kursy na udział w Finale Mistrzostw Europy 2020
Fortuna
3.40
Belgia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.40
Anglia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.50
Francja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.20
Hiszpania
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.20
Niemcy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Jaki jest kurs na awans do finału w wykonaniu Polski? W zakładach bukmacherskich Fortuna wynosi on aż 44.00. W tym momencie wydaje się to rozsądny przelicznik, ale może są osoby, które wierzą w zwycięstwo Polaków? Jeśli tak, to czeka na Was naprawdę spora wygrana!

Zakłady bukmacherskie Euro 2020

W zakładach bukmacherskich na Euro 2020 wytypujesz rynki pre-match i na żywo. U bukmacherów online już przed turniejem możesz korzystać z oferty kursowej na spotkania grupowe, wyniki poszczególnych reprezentacji oraz zakładów długoterminowych. Wszystko to, co przedstawiliśmy powyżej, a więc kursy na mecze, zwycięzców, finalistów oraz strzelców wchodzą w skład szeroko rozumianych zakładów na Mistrzostwa Europy 2020.

Wybierając mecze Euro 2020, to w zakładach u bukmacherów STS, Fortuna, Betfan, forBET rozwiniesz listę, gdzie będą setki kursów do obstawiania. Zakłady i kursy to również obstawianie tych konkretnych wydarzeń takich jak: ile goli w meczu, obie drużyny strzelą, handicap, zakłady łączone, dokładny wynik it

Oferta zakładów na Euro obejmuje również kursy na rozstrzygnięcia grupowe: kto awansuje z grupy? W forBET obstawisz m.in. ogólny wynik Polski na Euro 2020 – dojdzie do 1/8 finału, czy ćwierćfinału? Możliwości kursowych jest sporo, bo taki turniej jak Euro daje szerokie pole do popisu typerom, jak i bukmacherom.

Najlepsze zakłady na Euro 2020

Co można sklasyfikować do najlepszych zakładów na Euro? Oczywiście w pierwszej kolejności należy wskazać naszego ulubionego bukmachera do grania zakładów na ME 2020. Kogo wybieramy? Mamy dwóch takich operatorów – STS i Fortunę. To właśnie w tych firmach możemy cieszyć się z najlepszych kursów i najszerszej oferty zakładów.

Na Zagranie, jeśli chodzi o Euro 2020 przede wszystkim skupiamy się na zakładach na wszystkie spotkania. Preferujemy indywidualne podejście do każdego meczu na bazie występu drużyn w poszczególnych etapach turnieju. W trakcie Euro 2020 kursy będą się zmieniać, bo zespoły będą w różnej formie. Zakłady przed rozpoczęciem Euro to jedno, a w trakcie turnieju to już zupełnie inna bajka. Nasze propozycje kuponów będą przede wszystkim odnosić się do aktualnych wydarzeń związanych z Euro 2020.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze