Piłkarskim kibicom drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia kojarzy się przede wszystkim z Premier League. Jest to jedyna z najsilniejszych lig w Europie, która nie robi sobie przerwy, a piłkarze wybiegną na boiska. Wiemy, że covid przeszkodził w rozegraniu kilku spotkań, ale pozostałe się odbędą. Dlatego dzisiaj przyjrzałem się meczom Norwich vs Arsenal i Brighton vs Brentford. Sprawdź moją zapowiedź i typy na te spotkania! Serdecznie zapraszam!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wszystkie informacje o promocjach i zakładach w ForBET znajdziesz w tym miejscu -> https://zagranie.com/fuksiarz-kod-promocyjny-i-bonus/

Norwich vs Arsenal

Boxing day to wyjątkowy dzień dla wszystkich kibiców Premier League. W tym roku jest tak samo, ale niestety nie możemy cieszyć się w pełni, ponieważ aż 3 mecze zostały odwołane z powodu koronawirusa. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem i trzeba się skupić na tym, co zostało, a kilka spotkań zapowiada się bardzo interesująco. Na początek przyjrzałem się starciu Norwich z Arsenalem.

Przed sezonem obie drużyny miały zupełnie inne plany i w tym momencie się one nie zmieniają, ale tylko jedna z tych drużyn jest bliska realizacji. Arsenal gra przede wszystkim o to, żeby zająć miejsce w TOP4. Obecnie wygląda to całkiem obiecująco, ponieważ przewaga nad piątym West Hamem wynosi 4 punkty. Do końca sezonu jeszcze daleko, ale pamiętając fatalny start sezonu w wykonaniu tego zespołu, możemy powiedzieć, że Arsenal na miarę swoich możliwości wygląda całkiem nieźle. Daleko jednak temu zespołowi do liderującej trójki. Mecz z Norwich powinien być dla Kanonierów tylko formalnością. Piłkarze Artety w przeciwieństwie do swoich dzisiejszych rywali w ostatnich tygodniach wyglądali bardzo dobrze. Aż 14 strzelonych goli w 4 ostatnich meczach to bardzo dobry wynik i udało się to pomimo nieobecności kilku ważnych zawodników. Z kolei Norwich zanotowało ostatnio 3 porażki, a w sumie w 5 ostatnich meczach strzelili tylko 1 gola. Taka postawa nie oznacza niczego dobrego i jak na razie przekłada się to na ostatnie miejsce w lidze. Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia to dobry moment, żeby poprawić swoją sytuację, ale na pewno nie będzie o to łatwo.

Co obstawiać?

W tym meczu nie szukam zbyt wymyślnych typów i po prostu stawiam na zwycięstwo Arsenalu. Moim zdaniem dobra gra tego zespołu w ostatnich tygodniach nie jest przypadkowa i po prostu Kanonierzy weszli na odpowiednio wysoki poziom. Wiem, że w tym klubie pojawiło się kilka zakażeń koronawirusem, ale kadra zespołu jest szeroka i absencje kilku zawodników nie powinny za bardzo wpłynąć na postawę całej ekipy. Arsenal wygrał wszystkie 4 ostatnie mecze i we wszystkich zdecydowanie górował nad swoimi rywalami. Z kolei Norwich przegrało wszystkie 3 ostatnie swoje spotkania. Według mnie różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest zbyt duża i dzisiaj zostanie to potwierdzone. Kanonierzy w ostatnim czasie poprawili swoją grę, dzięki czemu wdrapali się do pierwszej czwórki. Jakoś trudno uwierzyć mi w to, żeby wyjazd do ostatniej drużyny w lidze okazał się jakimś trudnym wyzwaniem. Dodam jeszcze, że dwa ostatnie bezpośrednie starcia tych drużyn kończyły się zwycięstwami zespołu z Londynu. Oby tym razem było tak samo!

Fuksiarz
Arsenal wygra mecz

zagranie grupa typerska

Brighton vs Brentford, typy i kursy bukmacherskie (26.12.2021)

Pierwsze omawiane przeze mnie spotkanie dotyczyło drużyn, które w tym sezonie walczą o zupełnie inne cele. Z kolei tym razem przyjrzałem się meczowi pomiędzy ekipami, które można nazwać starciem drużyn środka tabeli. Z jednej strony oba zespoły mają interesujące kadry, które mają duże aspiracje, ale z drugiej strony mówimy tu o małych klubach, które w pierwszej kolejności chcą zapewnić sobie utrzymanie.

Początek sezonu w wykonaniu Brighton był bardzo udany i niepoprawni optymiści powoli zaczęli myśleć o tym, że ten zespół stać na to, żeby włączyć się do walki o TOP4. Kolejne tygodnie nie były jednak tak udane. Podopieczni Pottera nie wygrali żadnego z 11 ostatnich ligowych meczów! Żadna w lidze ekipa nie notuje tak słabej serii. Przełożyło się to na spadek na 13. miejsce w tabeli. Nas jako Polaków cieszyć może fakt, że ostatnio coraz częściej na boisku występuję Jakub Moder. Zawodnik ten wskoczył na swoją ulubioną pozycję i widać, że czuje się coraz pewniej. Szkoda, że nie idą za tym dobre wyniki, ale i te wreszcie powinny nadejść. Dzisiaj Mewy spróbuję się odbić kosztem ekipy Szerszeni z Brentford. Przed sezonem mówiono o tej drużynie, że będzie najlepszym spośród trójki beniaminków i jak na razie ta teoria znajduje potwierdzenie w praktyce. 20 punktów po 16 meczach i 12. miejsce w tabeli to wynik, który każdy kibic tego zespołu wziąłby w ciemno. Dzisiaj Brentford czuje się pewnie i będzie walczyło o szóste w tym sezonie zwycięstwo. Nie wykluczam, że taki scenariusz się zrealizuje, ale dokładnie taki sam plan mają gospodarze.

Co obstawiać?

W tym spotkaniu nie jestem w stanie wskazać silniejszej ekipy i szanse oceniam 50 na 50. Dlatego popatrzyłem w statystyki, zastanowiłem się nad stylami gry i stwierdziłem, że w tym meczu padnie mało bramek. Mam nadzieję, że będzie ich maksymalnie dwie i ja typuję właśnie w ten sposób. Wszystkie sześć ostatnich meczów Brigthon kończyło się underami 2.5. Tak samo było w 3 z 5 ostatnich spotkań Brentford. Natomiast ostatni bezpośredni pojedynek, który miał miejsce 11 września zakończył się zwycięstwem drużyny Jakuba Modera 1:0. Żadna z tych drużyn nie słynie ze zbyt dobrej ofensywy i moim zdaniem dzisiaj zobaczymy tego potwierdzenie. Mewy w 16 dotychczasowych meczach strzeliły 14 bramek, a Szerszenie tylko 7 więcej. W tym przypadku mówimy o dwóch drużynach środka tabeli i według mnie to starcie zakończy się maksymalnie dwoma golami.

Fuksiarz
-2.5 gola w meczu

Propozycja kuponu

fuksiarz kupon premier league

Fot. z okładki: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze