Rozpoczynamy rywalizację na prestiżowych turniejach w Kanadzie. Zawody mające rangę 1000 punktów za wygraną w turnieju, co może bardzo przydać się zawodnikom, dla których docelowym turniejem jest występ na kortach w Nowym Jorku. Na dzisiejsze zmagania postarałem się wybrać dosyć spokojne propozycje, aby powoli wejść w turniej i sprawdzić przygotowanie zawodników oraz nawierzchni. Gramy tenis z kursem 2.02 i przyglądamy się początkom zmagań na kortach w Kanadzie! 

Odbierz bonus powitalny do 584 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oceane Dodin – Karolina Muchova

09.08.2021 r. – 20:00

Korzystając z naszego kodu promocyjnego możesz zyskać nawet 584PLN bonusu u bukmachera Superbet! –>

Kod promocyjny SuperBET!

Nasz kupon rozpoczniemy od rywalizacji pań, gdzie o 20:00 na kortach w Montrealu zmierzą się Oceane Dodin wraz z Karoliną Muchovą. Jeszcze kilka lat temu mógłbym powiedzieć, że ten pojedynek może być na równi szans ze względu na umiejętności zawodniczek. Jednak w ostatnim czasie dużo większy progres poczyniła zawodniczka z Czech, co widać po jej sukcesach w turniejach szlemowych z tego roku. To samo odzwierciedlenie możemy zauważyć w rankingu WTA, gdzie te zawodniczki są umiejscowione o 83 miejsca różnicy. Czy ten poziom będzie widać na kortach w Montrealu? Zdecydowanie lepiej w ostatnim czasie spisuje się zawodniczka pochodząca z Czech. Mimo że jeszcze kilka lat temu jej rywalka zapowiadała się na bardzo perspektywiczną zawodniczkę, jednak jej kariera potoczyła się nieco inaczej. Nie można także nie wspomnieć o kontuzjach i dolegliwościach zdrowotnych, jakie nie omijały Dodin. Jednak powoli wraca ona na wyższy poziom rywalizacji. Do tej pory za najlepszy może uznać wynik z roku 2016, gdzie zakończyła sezon na 74. miejscu. Swoje największe triumfy może przypisać umiejętnością gry na kortach twardych na zamkniętych arenach. Pod dachem Dodin gra dużo lepszy tenis, który charakteryzuje się innym lotem piłek i po prostu jest bardziej przysposobiony do stylu gry zawodniczki z Francji. W tym roku nie może popisać się nadzwyczajnymi osiągnięciami, gdyż często widywana była na zawodach rangi ITF, które są jednymi z najmniej punktowanych turniejów. Bardzo możliwe, że Francuzka chce utrzymać ranking takimi zawodami, aby mieć zagwarantowany start w turnieju US Open. W Kanadzie udało jej się przebrnąć przez kwalifikacje, jednak bez sam tenis był bez większej rewelacji. Jej przewagą będzie zapoznanie się z kortami w Montrealu i rozgrywanie na nich już pełnowymiarowych spotkań. Czy to będzie wystarczające na pokonanie Czeszki?

Wydaje się, że nie. Karolina jest bardzo dobrze w tym roku przygotowana na rywalizację na każdej nawierzchni. Tylko nieliczne zawodniczki były w stanie pokonać ją na hardzie na początku sezonu, gdzie turnieje rozgrywały się w Australii oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ten sezon to tylko jedna porażka na meczach o stawkę, gdzie zawodniczka wyszła na kort. Zdarzyły się jej dwa odpuszczenia zawodów, jednak było to ze względu na przygotowanie do Australian Open. Raz musiała udać się na wcześniejszą kwarantannę do Melbourne z Abu Dhabi, a raz zrezygnowała z meczów w turnieju poprzedzającego Szlem. Dzisiaj po raz pierwszy od lutego rozegra spotkanie w na twardej nawierzchni. Do tej pory mogliśmy ją podziwiać na ziemnych i trawiastych kortach. Gra ona sporadycznie na innych turniejach, co może świadczyć o jej pewności siebie i mocnym przygotowaniu do sezonu. W Kanadzie powinna przejść kilka rund i zapoznać się z północno-amerykańską nawierzchnią, która w podobnej dyspozycji będzie gościć ją w US Open. Będzie ona stawiana tam, jako jedna z faworytem do wysokich lokat, co tym bardziej powinno determinować ją do tego, aby w Kanadzie pokazać swoją siłę i wartość.

Co obstawiać?

W tym pojedynku myślę, że Karolina pokaże swoją wartość i musi wzbudzić na rywalkach nieco strachu, aby do US Open przystąpić z większym komfortem mentalnym. Jest ona obecnie na zdecydowanie wyższym poziomie tenisowym niż jej rywalka, dlatego liczę, że szybko rozprawi się z Francuzką i nie będzie musiała gonić wyniku. Gram na win Czeszki i tym otwieram kupon u bukmachera Superbet! 

Superbet
1.32
Karolina Muchova win

Grupa 40k

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Lorenzo Sonego – Ugo Humbert

09.08.2021 r. – 17:00

Zastanawiasz się, czy obstawić ten kupon z oferty Superbet?

Sprawdź nasze opinie na temat tego bukmachera –> Zagranie, opinie SUPERBET

Drugim meczem, który powędruje na nasz kupon, jest starcie młodych, ale jakże utalentowanych i dobrze grających tenisistów. Obaj panowie mieszczą się w najlepszej 30. zestawienia ATP, które na ten turniej nie dało im rozstawienia w turnieju. To tylko pokazuje, jak mocni zawodnicy zaprezentują się nam na kortach w Kanadzie. Panie gościć będą na kortach w Montrealu, natomiast panowie spotkają się w Toronto. Drugą część drabinki rozpoczyna właśnie to zestawienie. Lorenzo Sonego zmierzy się z Ugo Humbertem. Panowie jeszcze tydzień temu reprezentowali swoje kraje podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Dużo solidniej i lepiej wypadł Humbert, który dotarł do ćwierćfinału i przegrał z późniejszym finalistą rozgrywek. Szczerze powiedziawszy, spodziewałem się lepszego występu ze strony Lorenzo, który pożegnał się z Olimpiadą już na poziomie drugiego meczu. Korty w Tokio były dość opóźniające, co bardziej powinno pasować jego specyfice gry, porównując ją lekko do kortów ceglanych. Jednak Igrzyska 2020 są już przeszłością i teraz najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie się do turnieju US Open.

Zawodnicy przystają w Kanadzie na turniej mający przygotować ich do tej rywalizacji, a być może także o sporą zdobycz punktową, która może ustawić ich w odpowiedniej pozycji na rywalizacje w US Open i dać im rozstawienie. Sądzę, że jednak jest to nie możliwe, ale może któryś z tych zawodników nas zaskoczy. Prędzej byłoby mi do spodziewania się tego po Francuzie, który pokazał niesamowicie dobre przygotowanie motoryczne do tej części sezonu. Ugo jest po ciężkim okresie na początku tego roku, jednak od momentu gry na trawie zobaczyliśmy zupełnie innego zawodnika, który potrafi dalej imponować swoją szybkością serwisu i szybkim przechodzeniem w agresywny tenis. Może nie imponuje on grą defensywną, ale taki sam problem istnieje po stronie jego dzisiejszego oponenta. Obaj zawodnicy powinni polegać na serwisie i grze w ataku. Ostatnimi czasy dużo większą precyzją i mądrością na korcie posługiwać się Humbert. Także on najlepiej czuje się na kortach twardych, czego nie można powiedzieć o Sonego, który preferuje korty, na których się wychował, czyli o nawierzchni ziemnej. W tym zestawieniu wydaje mi się, że lepszy będzie Francuz! Czy tak właśnie gram?

Co obstawiać?

W tym pojedynku idę w stronę wygranej Ugo. Zawodnik, który w ostatnim czasie nieco obudził swój tenis i czerpie z niego maksimum korzyści. Bardzo dobry występ w swoim debiucie na Igrzyskach Olimpijskich mimo trudnych warunków pogodowych i organizacyjnych, jeżeli chodzi o kort. Nawierzchnia w ogóle niepasująca jego atrybutom, a i tak wycisnął bardzo dużo ze swoich występów. Świetne poruszanie się po korcie i szukanie agresywnego tenisa. Taki styl może zaskutkować dużo lepszym wynikiem na “normalnych” kortach, np. w Toronto. Zapowiada się nam ciekawe spotkanie, jednak liczymy w  nim na przewagę Humberta! Jeżeli nie chcecie ominąć żadnej tenisowej propozycji, śledźcie stronę Zagranie Typy Tenis! 

Superbet
1.53
Ugo Humbert win

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku: zagranie.com/go/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Dubel tenis 09.08.2021

fot. Bai Xuefei

Zaloguj się aby dodawać komentarze