fbpx
https://zagranie.com 2019-06-05 10:50:20 2019-07-01 11:00:09

Najlepsze oferty bukmacherskie: SIERPIEŃ 2019


Kod rejestracyjny: 2100PLN
Kod rejestracyjny: 1259PLN
Kod rejestracyjny: ZAGRANIE
Kod rejestracyjny: 1500PLN

Zdobądź hasło do grupy:

Hasło do grupy:
Gramy, wygrywamy!

Typy tenis

W zakładach bukmacherskich w naszym kraju największą popularnością cieszy się piłka nożna. Jednak w drugiej kolejności gracze najczęściej szukają frazy – typy tenis. Ta dyscyplina sportowa daje użytkownikom okazje do codziennego wysyłania zakładów prawie przez cały rok. Na naszym portalu możesz liczyć na analizy z gotowymi kuponami na emocje na kortach!

Typy na tenis 24/7

Jeżeli jesteś fanem tenisa ziemnego, to prawdopodobnie nie narzekasz na małą liczbę meczów do śledzenia czy typowania. Zawodnicy i zawodniczki w tej dyscyplinie rywalizują od początku roku aż do listopada, kiedy odbywają się turnieje z ósemką najlepszych według rankingu ATP i WTA.

Skąd taka popularność rozgrywek na kortach ziemnych w zakładach sportowych? Właśnie dlatego, że typy tenis dają możliwość obstawiania w każdy dzień… a nawet o każdej godzinie. Nie tylko ta rywalizacja gwarantuje spotkania każdego dnia, ale tak naprawdę też o każdej porze. W trakcie trwania sezonu w jednym momencie najczęściej odbywa się kilka albo nawet kilkadziesiąt pojedynków od Azji przez Europę aż po Amerykę. Tenis ziemny w bukmacherce to nie tylko te największe imprezy, ale także te mniejsze, rangi ITF, gdzie pule nagród wynoszą nie kilka milionów, a kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Typy na tenis 24 godziny na dobę

Taki stan rzeczy tej dyscypliny sportowej pozwala też na zakłady na żywo. W tym aspekcie typy na tenis także cieszą się u bukmacherów dużą popularnością. Z czego to wynika? Same rozgrywki na korcie mają spore rzesze fanów w Polsce. Jednak trzeba tutaj spojrzeć także na kolejny, już wspomniany aspekt. Wielu graczy lubi szybkie rozstrzygnięcia, a takie właśnie daje obstawianie na żywo. Nawet najpopularniejsza na świecie piłka nożna nie gwarantuje pozycji live przez cały czas… i tutaj do gry wchodzą tenisowe typy z ofertą, często nawet na kilkadziesiąt spotkań rano, popołudniu, wieczorem czy w nocy – nie ma znaczenia.

Kalendarz tenisowych zdarzeń na typy na żywo

Typy na tenis łatwiejsze od innych dyscyplin sportowych?

Tytuł tego akapitu to być może zbyt duże uproszczenie, ale teoretycznie można postawić taką tezę. Zarazem będzie to kolejny z powodów na to, dlaczego to właśnie typy na tenis stoją tak wysoko w hierarchii popularności obstawianych dyscyplin sportowych. Od razu trzeba zaznaczyć, że to nie znaczy oczywiście, że są tu same pewniaczki. Trzeba zaznaczyć, że chodzi o kwestie teoretyczne i… czystej matematyki. Skąd takie założenie?

Schemat szczęście a umiejętności z typami na tenis

Tenis ziemny w singlu to rywalizacja dwóch sportowców, którzy wszystko mają w swoich rękach przez sto procent czasu rozgrywania spotkania. Dla przykładu, w hokeju na lodzie przez 60 minut starcia, nawet jeden najlepszy zawodnik nie jest w rywalizacji przez połowę czasu, nie wspominając okresu przy krążku. Kolejnym aspektem jest fakt przypadkowości, która w tenisie ziemnym jest na niższym poziomie w stosunku do innych dyscyplin. Często w jednym meczu dwóch zawodników na korcie potrafi rozegrać ze sobą nawet kilkaset punktów, więc jeden błąd nie ma aż takiego znaczenia na końcowy rezultat. Inaczej ma się sytuacja na przykład w innym sporcie indywidualnym jak MMA, gdzie sekunda nieuwagi może odwrócić wynik o 180 stopni. Typy na tenis, tak jak każde inne, nie gwarantują wygranej. Jednak rozkładając to analitycznie wydaje się, że dają większe szanse poprawnej analizy przy rywalizacji na kortach.

Typy tenis, czyli Roland Garros, Wimbledon, US Open oraz Australian Open!

Wielkie Szlemy to turnieje, które co roku przykuwają największą uwagę fanów tenisa ziemnego. Igrzyska Olimpijskie czy finałowy Masters, uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata w tej dyscyplinie sportowej, nie przynoszą takiego prestiżu. Wygranie wszystkich czterech rywalizacji to największe osiągnięcie, jakie sportowiec biegający z rakietą po korcie może osiągnąć. Takim osiągnięciem może się między innymi poszczycić Novak Djoković, Rafael Nadal, Roger Federer, Andre Agassi, Maria Szarapowa czy Serena Williams.

Lista zdobywców Wielkich Szlemów w tenisie

Każdy turniej charakteryzuje się swoją specyfiką. Wystarczy przytoczyć, że są rozgrywane na różnych nawierzchniach i każda ma inną szybkość. Co za tym idzie faworyzuje różne style gry. Tak na przykład Wimbledon rozgrywany na trawie najlepiej pasuje zawodnikom z mocnym serwisem oraz agresywnymi uderzeniami. Z drugiej strony Roland Garros, który ze swoją cegłą jest najwolniejszy promuje dłuższe wymiany. Te aspekty sprawiają, że np. w Paryżu to Rafael Nadal jest jednym z lepszych zawodników, natomiast w Londynie Roger Federer.

Rozpiska Wielkich Szlemów w kalendarzowym roku tenisa

Australian Open to pierwszy wielki turniej, który zawsze inauguruje początek wielkiego tenisa w sezonie… i typowania tych zdarzeń. Rozgrywki w Melbourne to styczeń. Następne dwa Wielkie Szlemy to już kontynent europejski oraz Roland Garros i Wimbledon. Te dwa turnieje mają specjalne zainteresowanie u fanów bukmacherki. Pomijając fakt, że te spotkania odbywają się przez cały dzień w naszej strefie czasowej, to jest to okres, kiedy wszystkie wielkie piłkarskie ligi odpoczywają. Typy tenis cieszą się wtedy ogromnym zainteresowaniem wysuwając się na pierwsze miejsce wśród najchętniej obstawianych zdarzeń u bukmacherów.

Jak analizować i typować mecze tenisa?

Jak szukać typy na tenis? Na początek warto zaznaczyć, że znajdziesz je niemal codziennie na Zagranie.com i to razem z analizą. Takie teksty mogą pomóc, ponieważ otrzymuje się pewnie pogląd i gotowe przemyślenia. Do tego zawsze warto dołożyć własną dedukcję.

Jakie aspekty często się bierze pod uwagę przy szukaniu zakładów na kupon? Jeżeli chodzi o tenisowe typy, to na pewno nawierzchnia ma znaczenie. Różne style zawodników czy zawodniczek preferują inne korty. Zawsze trzeba to mieć na uwadze i sprawdzać bilans danych sportowców na konkretnym terenie. Dużą wagę trzeba przywiązywać też do aktualnej formy, bo ta w tej dyscyplinie sportowej potrafi się zmieniać z tygodnia na tydzień. Tak jak w każdych innych rywalizacjach, najlepiej śledzić nie sam wynik, ale także jak wygląda gra konkretnych osób.

Nie można nigdy pomijać czynnika zmęczenia formułując swoje typy na tenis. Szczególnie na Wielkich Szlemach, gdzie jeden tenisista może mieć za sobą kilkugodzinny maraton. Kiedy w tym samym czasie jego rywal wypoczywał po lekkim spotkaniu. Ma to tym większe znaczenie, gdy np. zawodnicy grają w pełne lato na kortach w Melbourne, gdzie temperatura potrafi dochodzić nawet do niemal 40 stopni Celsjusza.

Wielu graczy zwraca też uwagę na pojedynki bezpośrednie, jednak w tym wypadku moja rada jest taka, żeby z tym uważać. Trzeba bardziej patrzeć na aktualną dyspozycję zawodników. Często H2H może być mylące, szczególnie te sprzed kilku lat. Szczególnie ma to znaczenie, gdy mowa o młodych atletach, którzy dzisiaj mogą być już zupełnie innymi zawodnikami.

H2H przy analizie na typy tenisowe

Jak widać na powyższym screenie, Del Potro trzykrotnie pokonywał Chaczanowa i był faworytem bukmacherów w starciu z Rosjaninem w pojedynku na Roland Garros. Jednak rzeczywistość okazał się zgoła odmienna i kto sugerował się tym aspektem przy typach na tenis to poległ, ponieważ Argentyńczyk tym razem nie dał rady.

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

 100% do 1230 PLN + 29 PLN freebet!
Kod rejestracyjny: 1259PLN

rejestracja bez dowodu
BIURO OBSŁUGI KLIENTA 24/7

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 500 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 500PLN

najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.9

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

9.8

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.5

RECENZJA

Totolotek Zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

9.2

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.7

RECENZJA

TENIS

Zobacz wszystkie newsy
Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu