Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 50 zł od depozytu, 500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład!

Dodatkowe środki za pierwszą wpłatę!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 50 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Superbet zakłady bukmacherskie

Superbet zakłady bukmacherskie to nowy i legalny polskich bukmacher. W ofercie powitalnej wyróżnić możemy zakład bez ryzyka do 650 PLN, a jedną z ciekawszych promocji są SUPER KURSY. Zakłady bukmacherskie starają się sprostać wymaganiom, przed którymi znajdują się polscy bukmacherzy!

Superbet zakłady bukmacherskie 2021 – Pakiet 734 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 50 złotych
Bonus bez ryzyka 650 złotych
Darmowy zakład 34 PLN
Ostatnia aktualizacja 04.05.2021

Bukmacher Superbet od 2018 roku buduje w Polsce sieć punktów stacjonarnych, a od 2020 roku działa również przez internet. Twarzą zakładów bukmacherskich Superbet jest były reprezentant Polski w piłce nożnej, Jerzy Dudek. Bukmacher ten liczy, że w ciągu najbliższych lat stanie się czołowym operatorem zakładów sportowych w Polsce. Czy mu się uda? Sprawdźmy ofertę zakładów bukmacherskich Superbet! Jeśli chcesz zarejestrować się w Superbet, to skorzystaj z naszego specjalnego kodu, którym jest: ZAGRANIE!

Legalne zakłady bukmacherskie Superbet

Marka Superbet licencję na zakłady poprzez punkty stacjonarne uzyskała w 2017 roku. To właśnie lokale naziemne były pierwszą inwestycją tego bukmachera. Dwa lata później Superbet otrzymał licencję na zakłady sportowe online, a w styczniu 2020 roku uruchomił stronę superbet.pl. Siedziba spółki Superbet znajduje się w Katowicach przy ulicy 73 Pułku Piechoty 7A. Bukmacher działa na podstawie licencji: nr. PS4.6831.5.2019 wydanej w dniu 18.10.2019r.

Superbet rozszerzył grono legalnych bukmacherów online, które obecnie złożone jest z 14 operatorów. Ranking najlepszych zakładów znajdziesz na naszej stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Bukmacher Superbet wywodzi się z Rumunii, a działa także w innych państwach takich jak: Serbia, Chorwacja, Austria i Wielka Brytania.

Kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Superbet

Bukmacherzy online oferują kody promocyjne, by jeszcze bardziej wzbogacić swoją ofertę bonusów bukmacherskich. Czy w Superbet potrzebny jest kod promocyjny? Mamy dobrą wiadomość, bo zamiast kodu bonusowego Superbet – wystarczy przejść do rejestracji z naszego linku promocyjnego, co pozwoli odebrać bonus na start, a później będziesz mógł je wykorzystać np. na typy dnia!

A więc nie musisz wpisywać kodu promocyjnego Superbet, by odebrać lepsze bonusy powitalne. Wystarczy, że skorzystasz z naszego linku, a następnie wypełnisz formularz rejestracyjny. Proces zakładania nowego konta w Superbet trwa raptem 2-3 minuty. W formularzu wystarczy uzupełnić kilka podstawowych informacji: imię, nazwisko, e-mail, login, hasło, PESEL i kraj zamieszkania.

superbet rejestracja

Superbet zakłady bukmacherskie – bonus do 734 PLN

Jak już zarejestrujesz konto przechodząc z naszego odnośnika do Superbet, to masz prawo do bonusu powitalnego tak jak w innych zakładach bukmacherskich. W Superbet to promocja, dzięki której otrzymasz trzy bonusy na zakłady. Maksymalnie można zyskać 734 złotych.

Oto jakie bonusy przyznaje Superbet dla nowych graczy:

 • Bonus freebet 34 PLN
 • Bonus od wpłaty 100% do 50 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 500 PLN – oferta stała
 • Dodatkowy zakład bez ryzyka do 150 PLN – więcej informacji niżej

Zarejestruj się z naszego linku, wpłać pierwszy depozyt minimum 40 PLN, dokonaj jednokrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.50 i odbierz ekskluzywny freebet o wartości dodatkowych 34 złotych do Superbet w formie darmowego zakładu!

Jeśli chcesz otrzymać bonus od wpłaty, to minimalny depozyt pozwalający na otrzymanie bonusu 100% to 20 PLN. Promocja Superbet, czyli bonus 100% oznacza, że twój depozyt zostanie podwojony do maksymalnej kwoty 50 PLN. Jeśli chcesz uzyskać pełny bonus – wpłać 50 PLN.

Korzystając z bonusu powitalnego Superbet trzeba pamiętać o warunkach obrotu. W tym przypadku obrót jest bardzo przyjazny dla gracza, bo wynosi tylko jednokrotność bonusu przy użyciu kuponu AKO z kursem minimalnym 1.80. Dla przykładu, jeśli otrzymałeś bonus 50 PLN, to kwota spełniająca obrót wyniesie 50 PLN – dopiero po zagraniu zakładów za łącznie 50 PLN bonus będzie gotowy do wypłaty.

Obracając bonus Superbet trzeba mieć na uwadze, że czas na spełnienie warunków to tylko 7 dni. Obrót jest mały, ale z kolei czas na realizacje krótki, dlatego trzeba się pośpieszyć i to też ważny na opiniach o Superbecie.

Za rejestrację z naszego linku przysługuje także kolejny bonus w zakładach bukmacherskich Superbet. To oferta “tydzień bez ryzyka”, która łączy się z bonusem od pierwszej wpłaty. Promocja ta polega na tym, że obstawiając zakłady przez pierwszy tydzień po rejestracji konta – otrzymasz zwrot stawki z przegranych zakładów. Kwota zwrotu obliczana jest według wzoru: Bonus = suma stawek – łączna wygrana – łączna kwota podatków. Maksymalnie można otrzymać bonus 500 zł.

Po tym jak uzyskasz zwrot stawki od Superbet, to bonus trzeba obrócić x4 korzystając z kuponów akumulowanych z kursem min. 1.80.

“100% zwrot do 150 PLN” w Superbet w dniach od 30.04.2021 roku do 06.05.2021 roku

W celu otrzymania zwrotu w promocji 100% zwrot do 150 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet, przez link: https://www.zagranie.com/go/superbet w dniach 30.04-06.05.2021, dokonać pierwszej wpłaty w tym czasie i złożyć pierwszy zakład z oferty zakładów sportowych.
Kwalifikujący do otrzymania bonusu zakład powinien zostać złożony z konta depozytowego i może być dowolnym zakładem (singiel, akumulowany) na dowolny rynek zakładów z oferty zasadniczej.
W promocji biorą udział zakłady z oferty przedmeczowej zakładów sportowych – zakłady na sporty wirtualne nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
Minimalna stawka zakładu kwalifikująca do otrzymania zwrotu w promocji to 10 PLN.
Maksymalna kwota zwrotu w tej promocji to 150 PLN.
Tylko pierwszy postawiony zakład, po dokonaniu wpłaty, jest bramy pod uwagę w tej promocji.
Bonus zostanie aktywowany na koncie gracza do 72 godzin od zakończenia promocji.
Kupony, które zostały zamknięte przy użyciu opcji cashout, nie kwalifikują się do promocji.

Warunki obrotu:

Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe Gracza w przypadku, gdy Gracz: dokona 3-krotnego obrotu wartością bonusu.
Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady pojedyncze z minimalnym kursem 1.5.
Środki bonusowe zliczają się do obrotu bonusem tylko wtedy, gdy zostaną wykorzystane na zakłady akumulowane z minimalnym łącznym kursem 1.5 oraz z minimalnym kursem dla każdego wydarzenia równym 1.1.

Promocje w zakładach bukmacherskich Superbet

Dodatkowo w Superbet można skorzystać z bonusów dla stałych graczy:

 • Super Mecz – marża 0% na wybrane spotkania, co daje najwyższe kursy na rynku! Korzystając z tej promocji możesz obstawiać po najlepszych kursach, a co za tym idzie – wygrywać więcej.
 • Super Live – oferta sportów “na żywo” z najlepszymi kursami. To typowanie zakładów live z doładowanymi kursami, które będą specjalnie oznaczone gwiazdką.
 • Super Extra – wyższe kursy na kupony złożone z “pewniaków”. Lubisz typować faworytów? W takim razie to promocja, z której będziesz często korzystał. Oczywiście kursy na pewniaków są z reguły niskie, ale dzięki tej promocji możesz chociaż co nieco otrzymać wyższy współczynnik kursowy.

Zakłady bukmacherskie Superbet – oferta

Superbet wchodzi na polski rynek z dużymi oczekiwaniami. Bukmacher ten posiada własne oprogramowanie do oferowania zakładów sportowych. Jeśli chodzi o szerokość oferty przedmeczowe i live, to Superbet można sklasyfikować w czołówce legalnych bukmacherów.

W Superbet obstawisz popularne sporty jak piłka nożna, tenis, koszykówka, a także bardziej niszowe dyscypliny. Przykład? Na stronie Superbet znajdują się kursy na darts, futsal, badminton i futbol australijski. Oczywiście bukmacher nie zapomina o fanach sportów walki, bo jest oferta na MMA i boks, a także kibicach e-sportu pozwalając na typowanie CS:GO, League of Legends czy StarCraft.

superbet sport

Aby postawić zakład w Superbet trzeba mieć minimum 2 PLN, bo tyle wynosi najmniejsza stawka.

Poza sportem w Superbet możesz pobawić się w sporty wirtualne.

W ofercie zakładów bukmacherskie Superbet znajduje się przyjazna graczom funkcja cash-out, dzięki której można rozliczyć wcześniej kupon bez czekania na wyniki wszystkich obstawionych meczów.

Superbet oferta na dziś

Bukmacher Superbet jest internetową firmą, ale też działa za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Tak jak klienci STS czy Fortuny, tak i Superbet szukają oferty na dziś, z której mogą skorzystać w lokalu oraz online. Jeśli chodzi o internetową wersje Superbet to w ofercie na dziś znajdziesz oczywiście aktualny bonus na start, kursy bukmacherskie i zakłady wzajemne. To też okazja do sprawdzenia codziennej promocji, ponieważ Superbet na każdy dzień tygodnia przygotował osobny bonus dla stałych klientów. W poniedziałek w ofercie na dziś można zyskać 50 PLN, we wtorek bonus 15-30% do 200 PLN, a we środę i czwartek zakład bez ryzyka na NBA.

Klienci punktów stacjonarnych Superbet mogą pobrać ofertę na dziś na swój komputer lub telefon. W pliku tym znajdą aktualne zdarzenia, które obstawią w zakładach bukmacherskich Superbet. Co jeszcze? W zestawieniu tym będą przedstawione numery wszystkich zdarzeń oraz termin ich rozgrywania. Jeśli chodzi o dodatkowe kwestie, to w lokalach Superbet również można liczyć na zakłady specjalne, super kursy, super szansę i kartę super club.

Superbet oferta na dziś pdf

Ofert na dziś, tzw. dzienna oferta bukmachera Superbet jest gotowa do pobrania w pliku pdf. To przedstawienie wszystkich spotkań, które można obstawiać w placówkach Superbet. Korzystając z oferty na dziś w pliku pdf możesz w domu skreślić swój kupon, a następnie zrealizować go w jednym z lokali tego bukmachera. W ofercie na dziś pdf są wszystkie sprawdzone informacje, a więc mecze, zakłady, rynki i kursy.

Jak pobrać ofertę na dziś w pliku pdf? To proste! Wystarczy wejść na stronę superbet.pl, a następnie na samym dole kliknąć w zakładkę “oferta dzienna”. Zostanie otworzone specjalne okno, gdzie rozwinie się oferta na dziś w formacie pdf. Jeśli chcesz ją zapisać na swój telefon lub komputer wystarczy nacisnąć symbol “pobierz”. Możesz również przeglądać ofertę na dziś w wersji online.

Superbet oferta na jutro

Chcąc zapoznać się z ofertą na jutro w zakładach Superbet zachęcamy do sprawdzenia pliku oznaczonego jako “oferta tygodniowa”. Oczywiście to dotyczy graczy, którzy obstawiają w lokalach stacjonarnych Superbet. Jeśli typujesz online, to ofertę na jutro znajdziesz korzystając z poszczególnych dyscyplin. Co więcej, wybierając rozgrywki lub ligę rozwiniejsze najbliższe mecze, które będą rozgrywane dziś, jutro, a także w przeciągu najbliższych dni. W ten sposób będziesz mógł zapoznać się z kursami na jutro, a także postawić zakład na spotkania, które zostaną rozegrane dnia następnego.

W przypadku obstawiania online, to dodatkowo wchodząc w zakładkę “promocje” możesz sprawdzić, jaka specjalna oferta będzie działa jutro. Bukmacher Superbet dla klientów online codziennie oferuje specjalny bonus na obstawiania kuponów.

Superbet oferta na tydzień

Oferta tygodniowa Superbet to obszerny plik ze zbiorem wszystkich meczy. To prezentacja wszystkich zdarzeń sportowych, kursów i zakładów, które mogą być przyjęte przez bukmachera Superbet na dystansie najbliższego tygodnia. Korzystając z oferty na tydzień możesz wytypować kupon z kilku dniowym wyprzedzeniem. Np. w poniedziałek zagrać zdarzenia, które odbędą się w piątek itd.

Superbet oferta pdf

W ofercie Superbet pdf znajdziesz około 25 dyscyplin sportowych. Na rynku zakładów to bukmacher, którego wyróżnia wysokiej jakości oferta typów przedmeczowych. Na podobne uznanie zasługuje też oferta pdf, z której możesz skorzystać za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Ofertę Superbet w pdf pobierzesz na komputer lub telefon, a następnie w oparciu o nią możesz przygotować kupon ze swoimi typami. Superbet to bukmacher, który ma zezwolenie Ministra Finansów na działanie online i w lokalach stacjonarnych. Dlatego firma ta może pozwolić sobie na oferowanie zakładów w internecie oraz przy pomocy oferty pdf.

Pełną ofertę pdf znajdziesz w serwisie superbet.pl – wybierając zakładkę “oferta dzienna” lub “oferta tygodniowa”.

Superbet sprawdź kupon

Superbet online daje szybką możliwość sprawdzenia kuponu, który wytypowałeś w zakładach stacjonarnych. Śledzą uważnie rynek zakładów wiemy, że gracze obstawiający w punktach stacjonarnych następnie szukają wyników online. Bukmacher Superbet za pośrednictwem funkcji “sprawdź kupon” znacząco usprawnił ten proces. Wystarczy dosłownie chwila, żeby przekonać się o rezultacie swojego zakładu.

Jak sprawdzić kupon w Superbet? Wystarczy wejść na stronę online tego bukmachera, a następnie wybrać zakładkę “sprawdź kupon”. Tam zostaniesz poinformowany o tym, żeby wpisać numer kuponu. Zrób to, a system automatycznie da ci odpowiedź, jak zostały rozliczone twoje typy!

Superbet bukmacher strona

Fani Superbet musieli czekać kilkanaście miesięcy, żeby strona tego bukmachera została uruchomiona, ale superbet.pl już działa! Najpierw firma ta oferowała zakłady w punktach stacjonarnych, więc na superbet.pl nie można było obstawiać zakładów. Po wejściu na rynek kilka miesięcy temu Superbet oficjalnie wystartował ze stroną internetową, która obsługuje wszystkich pełnoletnich graczy.

Na stronie bukmachera Superbet znajdziesz zakłady, najlepsze kursy, transmisje na żywo, metody płatności, bonusy powitalne itd. Superbet.pl działa na komputerze, jak i mobilnej wersji na telefonie. Pamiętać trzeba również, że Superbet posiada też mobilną aplikację na iOS i Android.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Superbet

aplikacja superbet

Zakłady bukmacherskie Superbet posiadają dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android.

Aplikacja Superbet umożliwia typowanie zakładów przedmeczowych i live, dokonywanie płatności oraz zarządzanie swoim kontem np. wpłacać lub wypłacać pieniądze, a także założenie konta, co można zrobić z kodem promocyjnym VIP.

Aplikację można pobrać z App Store lub bezpośrednio ze strony superbet.pl.

Płatności w zakładach bukmacherskich Superbet

Minimalny depozyt w Superbet zaczyna się już od 1 PLN. Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji od transakcji. A jak zrobić przelew do Superbet? Bukmacher oferuje kilka sprawdzonych opcji:

 • BLIK
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Neteller
 • Karta VISA/Mastercard
 • Przelew bankowy

Pieniądze z konta Superbet wypłacić można tylko na swój rachunek bankowy. Jak to zrobić? Wejdź na swoim koncie w zakładkę “transfer bankowy” i wpisz ile chcesz wypłacić, a bukmacher zrealizuje przelew. Superbet zleca wypłaty trzy razy w ciągu dnia od poniedziałku do piątku.

Opinie o zakładach bukmacherskich Superbet

Widać, że Superbet ma doświadczenie z innych rynków, bo otwierając stronę superbet.pl przedstawił od razu w dużej mierze gotowy produkt. W przypadku tego bukmachera online nie musieliśmy długo czekać na mobilną aplikację, czy dodatkowe funkcje typu cash-out. W zasadzie z miejsca Superbet rozpoczął oferować zakłady bukmacherskie na przyzwoitym poziomie.

Superbet to wciąż na polskim rynku świeży operator, a w naszym rankingu otrzymał od graczy ocenę 6.7/10. Z czasem, jeśli potwierdzą się zapowiedzi włodarzy bukmachera powinien iść w górę legalnych bukmacherów. Na bieżąco będziemy śledzić jego rozwój, a co za tym idzie informować o jego plusach i minusach.

SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. są na naszym rynku stosunkowo krótko, ponieważ licencję na przyjmowanie zakładów o numerze PS4.6831.5.2019 firma ta otrzymała w drugiej połowie 2019 roku. Siedziba firmy mieści się w Katowicach, a numer KRS to 0000666114.

Superbet kontakt

Jak skontaktować się z Superbet? Możesz skorzystać z live czatu oraz wiadomości za pośrednictwem formularza kontaktowego (e-mail). Bukmacher oferuje też serię pytań i odpowiedzi (FAQ) w kontekście najczęściej poruszanych kwestii przez typerów.

🤔 Czy Superbet to legalny bukmacher?

Tak, Superbet otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów o numerze: PS4.6831.5.2019.

💪 Czy w zakładach bukmacherskich Superbet działa kod promocyjny?

Nie, ale posiadamy link promocyjny, dzięki któremu możesz odebrać lepszy bonus powitalny.

🎁 Jakie są bonusy w Superbet?

Główną promocją Superbet jest bonus powitalny, który składa się z trzech gratyfikacji o łącznej kwocie 580 złotych. To freebet, zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

👍 Czy Superbet posiada aplikację?

Tak, w Superbet jest aplikacja na telefony z iOS i Androidem.