Bukmacher Superbet od 2018 roku buduje w Polsce sieć punktów stacjonarnych, a od 2020 roku działa również przez internet. Twarzą zakładów bukmacherskich Superbet jest były reprezentant Polski w piłce nożnej, Jerzy Dudek. Bukmacher ten liczy, że w ciągu najbliższych lat stanie się czołowym operatorem zakładów sportowych w Polsce. Czy mu się uda? Sprawdźmy ofertę zakładów bukmacherskich Superbet!

Legalne zakłady bukmacherskie Superbet

Marka Superbet licencję na zakłady poprzez punkty stacjonarne uzyskała w 2017 roku. To właśnie lokale naziemne były pierwszą inwestycją tego bukmachera. Dwa lata później Superbet otrzymał licencję na zakłady sportowe online, a w styczniu 2020 roku uruchomił stronę superbet.pl. Siedziba spółki Superbet znajduje się w Katowicach przy ulicy 73 Pułku Piechoty 7A. Bukmacher działa na podstawie licencji: nr. PS4.6831.5.2019 wydanej w dniu 18.10.2019r.

Superbet rozszerzył grono legalnych bukmacherów online, które obecnie złożone jest z 14 operatorów. Ranking najlepszych zakładów znajdziesz na naszej stronie: https://zagranie.com/bukmacherzy/.

Bukmacher Superbet wywodzi się z Rumunii, a działa także w innych państwach takich jak: Serbia, Chorwacja, Austria i Wielka Brytania.

Kod promocyjny na zakłady bukmacherskie Superbet

Bukmacherzy online oferują kody promocyjne, by jeszcze bardziej wzbogacić swoją ofertę powitalną. Czy w Superbet potrzebny jest kod promocyjny? Mamy dobrą wiadomość, bo zamiast kodu bonusowego Superbet – wystarczy przejść do rejestracji z naszego linku promocyjnego, co pozwoli odebrać bonus na start.

A więc nie musisz wpisywać kodu promocyjnego Superbet, by odebrać lepsze bonusy powitalne. Wystarczy, że skorzystasz z naszego linku, a następnie wypełnisz formularz rejestracyjny. Proces zakładania nowego konta w Superbet trwa raptem 2-3 minuty. W formularzu wystarczy uzupełnić kilka podstawowych informacji: imię, nazwisko, e-mail, login, hasło, PESEL i kraj zamieszkania.

superbet rejestracja

Superbet zakłady bukmacherskie – bonus powitalny 600 PLN

Jak już zarejestrujesz konto przechodząc z naszego odnośnika do Superbet, to masz prawo do bonusu powitalnego. W superbet to promocja, dzięki której otrzymasz bonus od każdej z trzech pierwszych wpłat. Maksymalnie można zyskać 600 złotych.

Oto jak Superbet przyznaje bonusy dla nowych graczy:

 • Bonus od 1. wpłaty 100% do 300 PLN
 • Bonus od 2. wpłaty 100% do 200 PLN
 • Bonus od 3 wpłaty 100% do 100 PLN
Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na

100% do 600 zł od depozytu

Dodatkowe środki za każdą z pierwszych trzech wpłat!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 600 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Za każdym razem minimalna wpłata pozwalająca na otrzymanie bonusu to 20 PLN. Jak widzisz powyżej – bonus 100% oznacza, że każdy twój depozyt zostanie podwojony.

Korzystając z bonusu powitalnego Superbet trzeba pamiętać o warunkach obrotu. Każdy z bonusów trzeba obrócić x4 w zakładach ako (minimum 2 typy) z minimalnym kursem łącznym 1.80. Dla przykładu, jeśli otrzymałeś bonus 300 PLN, to kwota spełniająca obrót wyniesie 1200 PLN – dopiero po zagraniu zakładów za łącznie 1200 PLN bonus będzie gotowy do wypłaty.

Obracając bonus Superbet trzeba mieć na uwadze, że czas na spełnienie warunków to tylko 7 dni.
Dodatkowo w Superbet można skorzystać z bonusów dla stałych graczy:

 • Super Mecz – marża 0% na wybrane spotkania, co daje najwyższe kursy na rynku!
 • Super Live – oferta sportów „na żywo” z najlepszymi kursami
 • Super Extra – wyższe kursy na kupony złożone z „pewniaków”

Zakłady bukmacherskie Superbet – oferta

Superbet wchodzi na polski rynek z dużymi oczekiwaniami. Bukmacher ten posiada własne oprogramowanie do oferowania zakładów sportowych. Jeśli chodzi o szerokość oferty przedmeczowe i live, to Superbet można sklasyfikować w czołówce legalnych bukmacherów.

W Superbet obstawisz popularne sporty jak piłka nożna, tenis, koszykówka, a także bardziej niszowe dyscypliny. Przykład? Na stronie Superbet znajdują się kursy na darts, futsal, badminton i futbol australijski. Oczywiście bukmacher nie zapomina o fanach sportów walki, bo jest oferta na MMA i boks, a także kibicach e-sportu pozwalając na typowanie CS:GO, League of Legends czy StarCraft.

superbet sport

Aby postawić zakład w Superbet trzeba mieć minimum 2 PLN, bo tyle wynosi najmniejsza stawka.

Poza sportem w Superbet możesz pobawić się w sporty wirtualne.

W ofercie zakładów bukmacherskie Superbet znajduje się przyjazna graczom funkcja cash-out, dzięki której można rozliczyć wcześniej kupon bez czekania na wyniki wszystkich obstawionych meczów.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie Superbet

Zakłady bukmacherskie Superbet posiadają dedykowaną aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android.aplikacja superbet

Aplikacja Superbet umożliwia typowanie zakładów przedmeczowych i live, dokonywanie płatności oraz zarządzanie swoim kontem np. wpłacać lub wypłacać pieniądze.

Aplikację można pobrać z App Store lub bezpośrednio ze strony superbet.pl.

Płatności w zakładach bukmacherskich Superbet

Minimalny depozyt w Superbet zaczyna się już od 1 PLN. Bukmacher nie pobiera żadnej prowizji od transakcji. A jak zrobić przelew do Superbet? Bukmacher oferuje kilka sprawdzonych opcji:

 • BLIK
 • Tpay
 • Paysafecard
 • Skrill
 • Neteller
 • Karta VISA/Mastercard
 • Przelew bankowy

Pieniądze z konta Superbet wypłacić można tylko na swój rachunek bankowy. Jak to zrobić? Wejdź na swoim koncie w zakładkę „transfer bankowy” i wpisz ile chcesz wypłacić, a bukmacher zrealizuje przelew. Superbet zleca wypłaty trzy razy w ciągu dnia od poniedziałku do piątku.

Opinie o zakładach bukmacherskich Superbet

Widać, że Superbet ma doświadczenie z innych rynków, bo otwierając stronę superbet.pl przedstawił od razu w dużej mierze gotowy produkt. W przypadku tego bukmachera online nie musieliśmy długo czekać na mobilną aplikację, czy dodatkowe funkcje typu cash-out. W zasadzie z miejsca Superbet rozpoczął oferować zakłady bukmacherskie na przyzwoitym poziomie.

Superbet to wciąż na polskim rynku świeży operator, a w naszym rankingu otrzymał od graczy ocenę 6.7/10. Z czasem, jeśli potwierdzą się zapowiedzi włodarzy bukmachera powinien iść w górę legalnych bukmacherów. Na bieżąco będziemy śledzić jego rozwój, a co za tym idzie informować o jego plusach i minusach.

Czy Superbet to legalny bukmacher?

Tak, Superbet otrzymał licencję od polskiego Ministerstwa Finansów o numerze: PS4.6831.5.2019.

Czy w zakładach bukmacherskich Superbet działa kod promocyjny?

Nie, ale posiadamy link promocyjny, dzięki któremu możesz odebrać lepszy bonus powitalny.

Jakie są bonusy w Superbet?

Główną promocją Superbet jest bonus powitalny od trzech pierwszych wpłat, dzięki któremu można zyskać 600 PLN.

Czy Superbet posiada aplikację?

Tak, w Superbet jest aplikacja na telefony z iOS i Androidem.