Piątek z Polską Hokej Ligą przyniósł nam profit dzięki wygranej Comarch Cracovii i kanonadzie strzeleckiej w Sosnowcu. Dziś postaramy się pójść za ciosem i wraz z moją setną analizą na portalu celujemy w profit. W siódmej serii gier czekają nas cztery spotkania, z których wybrałem dwa moim zdaniem godne uwagi. Na początek sprawdzimy nastroje w obozach ekipy z Podhala oraz Jastrzębia, a następnie przejdziemy do rywalizacji w Sanoku, gdzie czeka nas bardzo wyrównane starcie. Serdecznie zapraszam do zapoznania się niedzielną analizą!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Fortuny znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/

Podhale Nowy Targ – JKH Jastrzębie (26.09.2021 r. 17:00)

Mało kto przed sezonem spodziewałby się, że do siódmej kolejki hokeiści JKH Jastrzębia podejdą w roli przedostatniej drużyny w lidze. Po nowotarżanach można było spodziewać się wszystkiego gdy weźmiemy pod uwagę problemy klubowe i na tę chwilę “Szarotki” są najgorszym zespołem w Polskiej Hokej Lidze. Obie ekipy są w dołku, ale większe perspektywy na odbicie się mają wicemistrzowie Polski, którzy dysponują znacznie lepszą kadrą oraz stabilnym stanem finansowym. Gospodarze do dzisiejszego starcia będą podchodzić po przegranej z Zagłębiem Sosnowiec aż 2:10. Tak wysoka porażka może znacznie wpłynąć na “Szarotki” i na pewność siebie młodych hokeistów. Teraz czeka ich pojedynek ze znacznie bardziej wyrachowanym zespołem, który musi zacząć wygrywać. Podhalanie do tego meczu przystąpią bez swojego kapitana, który w piątek zmuszony był opuścić lodowisko w Sosnowcu przedwcześnie. Bartłomiej Neupauer, bo o nim mowa związany jest z “Szarotkami” od 2011 roku i jego brak na pewno będzie odczuwalny w trakcie spotkania.

Jastrzębianie swój pojedynek z Unią Oświęcim rozegrali w czwartek, natomiast nowotarżanie do swojego meczu przystępowali w piątek, więc jeden dzień dłużej odpoczynku miało JKH, dla których przy napiętym terminarzu każdy dzień do odpoczynku będzie bardzo cenny. Zarówno nowotarżanie jak i jastrzębianie swoją jedyną wygraną zanotowali w delegacji. “Szarotki” cały czas podtrzymują wysoką średnią bramek, które padają w meczach z ich udziałem. We wszystkich rozegranych spotkaniach mogliśmy być świadkami przynajmniej sześciu goli i w każdym z tych starć “Szarotki” przegrywały, bądź wygrywały co najmniej dwoma trafieniami. Wicemistrzowie Polski z przewagą dwóch goli kończyli wygrane spotkanie z GKS-em Tychy oraz dwa przegrane starcia z KH Energą Toruń i ostatnio z Unią Oświęcim. W meczach z udziałem JKH dwukrotnie padało mniej niż pięć bramek oraz dwukrotnie udało się przebić tę barierę. Jaki scenariusz przyniesie nam ten mecz? Czy będziemy świadkami sporej ilości bramek? A może to jedna z ekip dzięki wygranej w tym spotkaniu wykaraska się ze swoich kłopotów i zanotuję marsz w górę tabeli? Możemy tego doświadczyć razem wraz z regularnymi typami na PHL!

Co obstawić?

Mimo początkowego kryzysu faworytem do wygrania tego spotkania są hokeiści z Jastrzębia. Nie tylko bukmacherzy mają takie zdanie, ale również ja. Uważam, że dziś JKH musi odbić się od dna i pewna wygrana z Podhalem Nowy Targ może im w tym pomóc. Tak samo jak w poprzednim meczu “Szarotek” to głównie ich przeciwnicy powinni cieszyć się ze zdobytych trafień. Moim zdaniem do pogrania na ten mecz jest zakład z wygraną JKH i zdobyczą bramkową obu ekip, ale ja decyduję się na handicap ujemny w stronę JKH Jastrzębia i taki zakład pobieram z oferty Fortuny!

Fortuna
1,65
JKH Jastrzębie handicap -1,5

grupa

Bonus w Fortunie gwarantuje Ci nawet 2720 PLN na start->https://zagranie.com/fortuna-bonus/

STS Ciarko Sanok – Zagłębie Sosnowiec (26.09.2021 r. 18:00)

Poprzedni sezon to walka obu ekip o ostatnie miejsce dające prawo gry w play-off. W obecnej kampanii zarówno sanoczanie jak i sosnowiczanie powinni uniknąć walki o dalszą kwalifikację do ostatniej chwili. Trzeba pamiętać o tym, że w sezonie 2021/2022 tylko jedna ekipa pożegna się przedwcześnie z rozgrywkami i prawdopodobnie będą to “Szarotki”, z którymi STS Ciarko i Zagłębie zdążyły już zwyciężyć. Zagłębie do dzisiejszego meczu podejdzie na pewno bardzo zmotywowane, zwłaszcza po piątkowej demolce, którą sprawili właśnie nowotarżanom. Sanoczanie nie odnieśli tak efektownego zwycięstwa, ale to oni notują dwie wygrane z rzędu. Transfery, które poczynili w Sanoku, okazały się bardzo solidne i obecnie mamy do czynienia z dużo lepszą ekipą niż ta z poprzedniego sezonu. W dodatku znakomicie spisuję się młody utalentowany Jakub Bukowski, który dzięki trzem trafieniom z Unią Oświęcim i jednej bramce z GKS-em Katowice jest najlepszym strzelcem Ciarko i do wyrównania wyniku z poprzedniego sezonu brakuje mu już tylko dwóch trafień. W Sanoku udało się zatrzymać Patrika Spesnego, który już w poprzedniej kampanii spisywał się solidnie. Sosnowiczanie na ten moment są najlepszą ofensywą w lidze oraz najgorszą defensywą z bilansem 26:26. Ich pojedynki są otwarte, przez co obfitują w sporą ilość goli. Sanoczanie grają znacznie bardziej wyrachowanie, przykładając znacznie większą wagę do gry w obronie niż Zagłębie. Dzisiejszy pojedynek będzie na pewno bardzo wyrównany i obie ekipy będą chciały wygrać, aby w spokoju piąć się w górę tabeli i krok po kroku zapewniać sobie udział w play-offach, a kto wie może i w Pucharze Polski.

Co obstawić?

Ta para powinna nam przynieść bardzo wyrównany pojedynek, w którym może zadecydować jeden błąd czy jedna wykorzystana przewaga. Zagłębie Sosnowiec jeszcze w tym sezonie nie wygrało na wyjeździe, choć zdobyli jeden punkt po porażce w karnych z Cracovią. Sanoczanie u siebie zwyciężyli tylko raz z Unią Oświęcim. Uważam, że ofensywnie nastawione Zagłębie może dziś okazać się za mało zorganizowane na sanoczan. Dlatego w tym pojedynku idę w stronę gospodarzy i uważam, że nie przegrają oni w regulaminowym czasie gry. Być może dojdzie w tym starciu do pierwszej dogrywki dla Ciarko i trzeciej dla Sosnowca, ale przy takim scenariuszu nasz typ będzie już trafiony. Na dobry koniec analizy warto zapoznać się z opiniami na temat Fortuny!

Fortuna
1,46
STS Ciarko Sanok wygra lub zremisuje

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem

PHL efortuna

Foto. Tomasz Kudala

Zaloguj się aby dodawać komentarze