Rozpoczynamy nowy tydzień z KHL i dzisiaj przed nami wiele hokejowych emocji w Rosji. Najpierw skupimy się na kanadyjce, a w późniejszym czasie pojawią się inne propozycje. Traktor po dwóch zwycięstwach z Amurem będzie chciał pójść za ciosem, tym razem we Władywostoku. Czy Tomas Hyka będzie jednym z bohaterów tego poniedziałku? Dodatkowo zameldujemy się na tafli w Magnitogorsku, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kod promocyjny do Fortuny znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/fortuna-kod-promocyjny/

Admirał Władywostok vs Traktor Czelabińsk (11.10. godz. 11:30)

Gospodarze mogą być zadowoleni ze swojego występu przeciwko Vityazowi Podolsk. Mało brakowało, a wcześniej wypracowana przewaga zostałaby przez nich roztrwoniona, ale najważniejszy jest fakt, że udało się ją utrzymać do końca i kolejny komplet punktów powędrował na konto Admirała. Dla ekipy z Władywostoku każdy mały sukces jest ważny. Wrócili przecież do KHL po roku przerwy i finanse nie pozwalają na szaleństwa, dlatego zebrano taki skład, a nie inny. W niedalekiej przyszłości będą chcieli bić się o miejsca gwarantujące play-off, ale teraz najważniejsze jest odbudowa struktur i stworzenie ponownie zespołu, który będzie mógł konkurować z najlepszymi. Nie wygląda to najgorzej, ale Admirał czasami odstaje od innych. Czy tę różnicę ujrzymy także dzisiaj?

Sprawdź koniecznie bonusy od Fortuny!

Traktor wykonał swój plan i z Chabarowska wywiózł cztery oczka. Wydawało się, że drugie spotkanie w tym mieście pójdzie gładko i przyjemnie, ale zlekceważenie przeciwnika na koniec mogło się zemścić. Była przecież odpowiednia przewaga, aby nieco się rozluźnić i to zgubiło przyjezdnych. Całe szczęście, że zdobyto dość bramek, aby ponownie radować się z wygranej. Teraz czekają gości kolejne wojaże po wschodzie i na kilka dni zatrzymali się we Władywostoku i plany są podobne, jak w Chabarowsku. Tutaj różnica jest jedna, bo już jutro pojawi się mecz back-to-back, dlatego warto szanować w ten poniedziałek siły. Co możemy powiedzieć o grze Traktora? Mocną stroną jest bramkarz. Roman Will otrzymał dwa dni temu wolne i zapewne dzisiaj stanie pomiędzy słupkami, co zwiększy szanse na wygraną przyjezdnych. Czy jest szansa na zachowanie SO? Warto zerknąć do opinii o Fortunie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 04:34.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Admirału Władywostok zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Vityazem Podolsk
 • Admirał Władywostok znajduje się na 12. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 3 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się zwycięstwem 5:4 z Amurem Chabarowsk
 • Traktor Czelabińsk znajduje się na 2. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 26 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 7 zwycięstw i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Traktora Czelabińsk 5:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Admirała Władywostok, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

W tym tekście skupiam się na kanadyjce i pobieram punkt Tomasa Hyki. Jest to zawodnik ściśle współpracujący ze swoimi kolegami, czego efektem są kolejne asysty. Na swoim koncie ma już 10 kluczowych podań i dwa trafienia. Występuje podczas PP i PK i jestem zdania, że Czech będzie miał swoje okazje, aby ponownie zapisać się do protokołu sędziowskiego. Występuje w linku z Lukasem Sedlakiem oraz Nikitą Tertyshny, którzy są ostatnio bardzo skuteczni, co zwiększa szanse na jego punkt. Korzystam z zakładów w Fortunie i ta propozycja ląduje na kuponie jako pierwsza.

Fortuna
1.50
Tomas Hyka powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

hokej

Metallurg Magnitogorsk vs Sochi (11.10. godz. 16:00)

Drugim omawianym spotkaniem będzie ten w Magnitogorsku, gdzie Lisy podejmą Lamparty. Gospodarze to na ten moment najlepsza drużyna w całym KHL. Można tak śmiało powiedzieć i jeżeli już dzisiaj rozpoczęłyby się play-offy, to głównego kandydata do Pucharu Gagarina już byśmy znali. Do tego jest jeszcze kilka miesięcy i z pewnością przyjdzie załamanie formy, ale już teraz pokazali nam, na co ich stać. Transfery przyjęły się znakomicie i z każdej piątki pojawia się zagrożenie dla rywala. Dodatkowo pobudka niektórych hokeistów, jak Nikolai Goldobin to wartość dodana dla Metallurga. Obserwatorzy zastanawiają się kiedy ta wspaniała seria zwycięstw u Lisów zostanie przerwana, a często dzieje się tak w najmniej oczekiwanym momencie. Czy dzisiaj jest czas na 13 wygraną z rzędu?

Sochi przed przewodnictwem nowego trenera stara się grać szybszy i bardziej agresywny hokej. Widzieliśmy to w ostatnim pojedynku przeciwko Dinamo Ryga, gdzie pojawiło się wiele kar, a spowodowane to było też chęcią przełamania się. To się powiodło i Lamparty przez kilka dni mogły spać w spokoju. Ciekawy jestem pracy Andreia Nazarova w tym środowisku. Nie ma tutaj zbyt wielu wykonawców jego filozofii, ale stara się wykrzesać maksimum z tego, co posiada. Jednym z liderów stał się Janis Jaks, od którego szkoleniowiec oczekuje większego zaangażowania w ataku. Szczególnie w PP strzela z każdej pozycji i to przyniosło skutek w rywalizacji z Ryżanami. Jak będzie w Magnitogorsku? Czy stać gości na niespodziankę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 04:34.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Metallurga Magnitogorsk zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Bars Kazań
 • Metallurg Magnitogorsk znajduje się na 1. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 28 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Sochi zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Dinamo Ryga
 • Sochi znajduje się na 12. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Metallurga Magnitogorsk 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Metallurga Magnitogorsk, zakończyły się 4 wygranymi gospodarzy i 1 zwycięstwem gości

Co obstawiać?

Ponownie skupiam się na kanadyjce i pobieram punkt Linusa Hultstroma. Jest to obrońca, który w grze z przewagą zawodnika jest bardzo groźny. Sochi z trenerem Andreiem Nazarovem łapie wiele kar, a jest to spowodowane bardziej agresywną postawą na lodzie. Z pewnością Lisy będą miały swoje sytuacje w PP i liczę na to, że Szwed przy jednej z nich asystuje bądź strzeli gola w premierowych barwach. Dawno nie cieszył się z punktu i uważam, że to jest ten mecz, gdzie może nieco popisać się w ataku.

Fortuna
1.80
Linus Hultstrom powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej

KHL Fortuna na 11.10.

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze