Szamani pomogą Senegalowi w zwycięstwie nad Holandią? MŚ bez podatku po 302 PLN!

Fani Senegal

Wczorajsza inauguracja Mistrzostw Świata nie zachwyciła i Ekwador bardzo pewnie pokonał Katar 2:0. Dzisiaj przed nami o wiele więcej emocji, ponieważ na poniedziałek zaplanowano trzy spotkania i w każdym z nich udział bierze reprezentacja z Europy. Anglia, Holandia oraz USA będą cieszyć się z pierwszego komplet punktów? Przekonajmy się, zapraszam!

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto główne) + 5000 zł od depozytu + 35 zł freebety

Anglia vs Iran (21.11.2022)

O reprezentacji Anglii wiele więcej mówi się ostatnio w związku spoza boiskowymi sprawami, niż o tych sportowych. Skupmy się jednak na przygotowaniach formalnych gospodarzy do turnieju. Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2022 przebiegały świetnie i udało się pewnie wygrać grupę z Polską. Niestety Liga Narodów była tragiczna w wykonaniu podopiecznych Gareth Southgate, co poskutkowało spadnięciem do niższej dywizji. Naturalnie nie są to poważne rozgrywki, ale lepiej mierzyć się towarzysko z mocniejszymi nacjami, niż tymi słabszymi, a to czeka w niedalekiej przyszłości Anglię. Ostatni raz Trzy Lwy cieszyły się ze zwycięstwa w spotkaniu z Wybrzeżem Kości Słoniowej, a więc sześć meczów temu. Czy ujrzymy pewność siebie w obozie faworytów?

Iran w pełni zasłużenie zameldował się na tegorocznym turnieju. Jest to reprezentacja, która bardzo pewnie wygrała swoją grupę eliminacyjną i zajęła miejsce przed Koreą Południową. Warto zauważyć fakt, że formalni goście świetnie prezentują się w defensywie i w decydującej fazie kwalifikacji zawodnicy tej nacji stracili tylko cztery gole. Rywale muszą mieć to na uwadze i nie będzie tak łatwo skruszyć irański mur. Tak jak w przypadku Anglii, tak i w Iranie o wiele więcej mówi się o wydarzeniach, które rozgrywają się aktualnie w tym kraju. Dodatkowo na piłkarzy ciąży presja, aby zamanifestować swój sprzeciw, wobec polityki. Ciekawy jestem czy Mehdi Taremi i jego koledzy w pełni skupią się na wydarzeniach boiskowych. Czy stać outsidera na niespodziankę?

Co obstawiać?

Anglia zasłużenie jest faworytem, ale tak łatwo nie skreślałby niewygodny Iran. Pamiętamy poprzedni Mundial w Rosji, gdzie formalni goście napsuli wiele krwi Hiszpanii, czy Portugalii i outsider był blisko wyjścia z grupy. Nie jestem przekonany do formy Trzech Lwów, dlatego stawiam na kombinację 1X i underu 3.5 goli. Iran to jedna z najlepszych defensyw w Azji i zapewne ustawią się dosyć głęboko, co nie jest dobrą wiadomością dla faworytów. Formalni goście w kwalifikacjach za każdym razem notowali poniżej 3.5 bramek. Ofensywa Anglii też nie przekonuje, ale jest Harry Kane, który potrafi zrobić różnicę. Uważam, że spotkanie to zakończy się skromnym wynikiem i Trzy Lwy nie przegrają na inaugurację. Sprawdź kod promocyjny do TOTALBET!

Anglia nie przegra + poniżej 3.5 goli w meczu

Baner Zagranie

Senegal vs Holandia (21.11.2022)

Czas na kontynuację zmagań w grupie A, gdzie Senegal zmierzy się z Holandią. Obie nacje traktowane są, jako główni faworyci do awansu. Niestety u formalnych gospodarzy nie wystąpi największa gwiazda Sadio Mane, gdzie nawet szamani nie byli w stanie wyleczyć jego urazu. Jest to spora strata nie tylko ze względu na formę, ale również poza boiskowe aspekty, ponieważ najzwyczajniej w świecie pewniej czujesz się, mają przy sobie takiego klasowego zawodnika obok siebie. Trzeba sobie jakoś radzić i zwycięzca Pucharu Narodów Afryki z tego roku dalej stawiani są w roli czarnego konia Mistrzostw Świata 2022. Praktycznie na każdej pozycji mają zawodnika, który regularnie występuje w europejskim klubie i gra pierwsze skrzypce. Czy Senegal bez swojej największej gwiazdy pokusi się dzisiaj o punkty?

O mocy Holendrów mogliśmy przekonać się podczas tegorocznej edycji Ligi Narodów. Miałem okazję oglądania Oranje na żywo i trzeba przyznać, że ich gra robi wrażenie. Udało się awansować do final four tych rozgrywek, ale nie to jest celem formalnych gości. Pamiętamy poprzednie suche lata i mniejsze bądź większe wpadki, co powodowało brak kwalifikacji do najważniejszych rozgrywek. Tym razem ma być inaczej i holenderska piłka idzie zdecydowanie do przodu. Jeżeli pod uwagę weźmiemy wszystkie spotkania, to Oranje po raz ostatni przegrało z Czechami podczas EURO 2022. Od tego czasu Holandia notuje serię 15 spotkań bez porażki, sięgając przy tym po wiele zwycięstw. Nie bez powodu piłkarze Louisa van Gaala stawiani są w roli jednego z faworytów całego Mundialu. Czy dzisiaj również wywiążą się z tej roli?

Co obstawiać?

Tak jak pisałem wyżej, Holandia jest niepokonana od 15 meczów z rzędu i jestem zdania, że dzisiaj również nie zawiedzie. Niemniej jednak to dla nich pierwsze spotkanie na tym turnieju i łatwo jest wtedy o potknięcie. Nie lekceważę Senegalu, który w swoim składzie ma wielu interesujących piłkarzy i stać ich na walkę z zespołem z Europy. Stawiam na brak przegranej faworytów i over 1.5 gola. Linię tę tak naprawdę może pokryć samo Oranje, niemniej jednak takie 1:1 mnie nie zdziwi. Senegal to najlepszy zespół z Afryki na ten moment i nawet bez Sadio Mane będą groźni. Powyższy typ był pokryty w ostatnich 13/15 rywalizacjach Holandii, oby dzisiaj było podobnie. Skorzystaj z bonusów w TOTALBET!

Holandia nie przegra + powyżej 1.5 gola w meczu

USA vs Walia (21.11.2022)

Ostatnim meczem, który został nam do omówienia to starcie w grupie B pomiędzy USA a Walią. Amerykanie nie brali udział w poprzednich Mistrzostwach Świata i są bardzo usatysfakcjonowani, że tym razem kwalifikacja się powiodła. Eliminacje nie przebiegały bez problemów, bo zarówno Kanada, jak i Meksyk zajęły dwa pierwsze miejsca i do ostatniej kolejki toczyła się batalia z Kostaryką o tą trzecią pozycję. Uratował bilans bramkowy i możemy oglądać USA w Katarze. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że MLS stale się rozwija i kluby z tej ligi coraz chętniej stawiają na młode talenty, które starają się podbijać później Europę. Taką docelową imprezą kraju z Ameryki Północnej jest naturalnie Mundial 2026, gdzie Amerykanie będą współgospodarzami. Niemniej jednak warto zebrać doświadczenie i postarać się wyjść z grupy B. Jak po powrocie na Mistrzostwa Świata spiszą się Christian Pulisic i spółka?

Walia dosyć niespodziewanie reprezentuje Europę na tegorocznej światowej imprezie, ale w pełni zasłużenie. Udało się w kwalifikacjach zająć drugie miejsce w swojej grupie za plecami Belgii, a potem w play-off pokonać najpierw Austrię, a potem Ukrainę. Wyspiarze ostatnio regularnie meldują się na większych turniejach, ale złote pokolenie w tym kraju powoli przemija. Naturalnie gra w ofensywie oparta jest na Gareth Bale, który zdobył MLS Cup z LAFC i walnie przyczynił się do sukcesu swojego klubu. Kolejna z gwiazd Aaron Ramsey występuje z Francji, ale u niego również widać już schyłek kariery. Pojawiają się młode talenty, jak Neco Williams, ale to nie jest ta skala umiejętności. Walia liczy na wyjście z grupy, niemniej jednak będzie to trudne zadanie. Jak Wyspiarze spiszą się na tle USA?

Co obstawiać?

Ciężko wskazać tutaj faworyta, ponieważ obie reprezentacje mają swoje atuty i pomimo tego, że w ofensywie jest kim straszyć, to bardziej skupiają się na defensywie. Trzeba jednak ruszyć do przodu i sięgnąć po punkty, ponieważ w starciach z Anglią, czy Iranem będzie o to trudniej. Pobieram sobie linię 7.5 kornerów. Jest to niski próg i mam nadzieję, że zostanie on pokryty. Jak wyglądają liczby obu nacji pod tym kątem w ostatnich spotkaniach?

  • USA: 4, 2, 7, 7, 4
  • Walia: 5, 4, 2, 6, 4

Statystyki są całkiem niezłe i wierzę, że ujrzymy interesujące widowisko.

Powyżej 7.5 rzutów rożnych

21.11. TOTALBET kupon MŚ

fot. Pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto główne) + 5000 zł od depozytu + 35 zł freebety

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze