Dzisiaj czekają nas kolejne emocje w KHL i tym razem zameldujemy się na taflach w Mińsku oraz w Rydze. Dynamo i Dinamo poszukują kolejnych zwycięstw, aby poprawić swoją sytuację w tabeli konferencji zachodniej. Czy faworyzowani rywale do tego dopuszczą? Przygotowałem skromny dubel w STS, zapraszam do lektury!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sprawdź kod promocyjny do STS i skorzystaj z bonusów na start!

Dynamo Mińsk – Saławat Jułajew Ufa: typy i kursy bukmacherskie (31.10.2021)

Gospodarze wrócili po wschodnich wojażach, gdzie szczerze mówiąc, nie najlepiej się zaprezentowali. Tylko jeden komplet punktów zdobyty we Władywostoku powoduje, że wszystkie osoby związane z Żubrami są nieco rozczarowane występami swoich ulubieńców. Nie ma jednak co dramatyzować, ponieważ wyjazdy w głąb Rosji nie należą do najłatwiejszych, a dodatkowo gdy nie masz doświadczonego bramkarza w KHL jest jeszcze ciężej. Pomiędzy słupkami wrócił Patrik Rybar i to on miał być jedynką na tej pozycji w Dynamie, ale liczne kontuzje spowodowały, że częściej przebywa w gabinetach rehabilitacyjnych niż na tafli. Miejmy nadzieję, że Słowak wreszcie ustabilizuje swoją formę. Czy gospodarze będą w stanie kontynuować swoją passę?

Szkoda Saławat Jułajew, które w Bałaszycha nie zaprezentowało się wcale źle. Wręcz przeciwnie, to oni byli przez dłuższy czas stroną dominującą i momentem kulminacyjnym było nieuznanie bramki Nikolaia Kulemina, gdzie kilkanaście sekund temu Bob Hartley wraz ze swoimi asystentami zauważyli spalonego. Potem wpadła bramka dla przeciwników i ona okazała się zwycięska. Przyjezdni zanotowali drugą porażkę z rzędu, co jest rzadkością dla takiego klubu jak ten z Ufy w tym sezonie. Goście ze stolicy Baszkirii pragną oczywiście jak najszybciej wrócić na dobre tory, które pozwoliłyby podgonić Traktor Czelabińsk oraz przede wszystkim Metallurg Magnitogorsk w tabeli konferencji wschodniej. Jak Saławat Jułajew zaprezentuje się w Mińsku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 01:32.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Admirałem Władywostok
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 4. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 30 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Saławat Jułajew Ufa zakończyło się porażką 1:2 z Avangardem Omsk
 • Saławat Jułajew Ufa znajduje się na 3. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 34 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 9 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Saławat Jułajew Ufa 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dynama Mińsk, zakończyły się 5 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Powroty ze wschodnich wojaży nigdy nie należą do najłatwiejszych. Drużyny często potrzebują kilku dni, aby dojść do siebie i złapać odpowiedni rytm. Myślę, że goście to wykorzystają i po prostu nie wierzę, że przytrafi im się trzecia porażka z rzędu. Kuleje niestety PP u Saławat Jułajew, ponieważ mogli wrócić do meczu z Avangardem Omsk i tutaj oczekuję poprawy. Dodatkowo problem bramkarzy w Dynamie Mińsk jest znany i Patrik Rybar ma swoje problemy. Liczę na rehabilitację gości i jak pokazuje historia bezpośrednich rywalizacji, przyjezdni dobrze czują się w starciach z Żubrami. Ostatni raz ekipa z Ufy przegrała z Dynamo w 2016 roku. Mam nadzieję, że ta seria zostanie dzisiaj podtrzymana.

STS
1.37
Saławat Jułajew Ufa nie przegra w regulaminowym czasie

hokej

Dinamo Ryga – Dynamo Moskwa: typy i kursy bukmacherskie (31.10.2021)

Chwilkę później rozpocznie się spotkanie w stolicy Łotwy, pomiędzy miejscowym Dinamo, a Dynamo z Moskwy. Wydaje się, że u gospodarzy kryzys zwolnienia Sergeia Zubova minął i spotkanie z SKA wyglądało bardzo dobrze w wykonaniu Ryżan. Mało brakowało, a komplet punktów pozostałby na własnej tafli. Seria rzutów karnych powędrowała do przeciwników, ale niezłe wrażenie pozostało. Przede wszystkim wykorzystywanie szans w grze z przewagą jednego zawodnika daje nadzieję na powalczenie z lepszymi klubami w KHL. Dzisiaj będzie to istotne, aby móc liczyć na wygraną. Kibice w Rydze również licznie pojawiają się na spotkaniach i trzeba sobie szczerze powiedzieć, że Dinamo nie jest wcale bez szans w niedzielnym pojedynku. Czy gospodarze powtórzą swój wyczyn sprzed kilku dni?

Dynamo bardzo źle rozpoczęło mecz z Wojskowymi. Już po kilku minutach musieli odrabiać dwubramkową stratę, która pozwoliła SKA kontrolować tamto starcie. Kontakt się pojawił, ale to by było na tyle. Goście prezentują w ostatnim czasie bardzo chwiejną formę. Raz wygrywają, raz przegrywają i nie potrafią jej ustabilizować. Wydaje się, że dzisiaj jest dobra okazja, aby ponownie sięgnąć po komplet punktów, ponieważ rywal jest jak najbardziej w zasięgu. Przyjezdni rozpoczynają krótką serię wyjazdową i w tę niedzielę zameldują się w stolicy Łotwy, a za dwa dni w Mińsku. Kiedy jak nie teraz odbudować swoją pozycję w konferencji zachodniej? Tego oczekują kibice jak i trenerzy stołecznych.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 01:32.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dinama Ryga zakończyło się porażką 4:5 z SKA St. Petersburg
 • Dinamo Ryga znajduje się na 10. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 21 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 5 zwycięstw i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie Dynamo Moskwa zakończyło się porażką 2:3 z SKA St. Petersburg
 • Dynamo Moskwa znajduje się na 3. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 30 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 7 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Dynama Moskwa 4:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dinama Ryga, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Bardzo podobali mi się Ryżanie kilka dni temu w starciu z SKA i mam nadzieję, że tę dobrą postawę przeniosą na dzisiejsze spotkanie. Stawiam na dwa trafienia underdoga. Przede wszystkim goście są po wyczerpującym meczu z Wojskowymi i to zapewne odbije się na ich świeżości. Kilka dni więcej treningu i odpoczynku po stronie gospodarzy na pewno zaprocentuje. Jeżeli PP będzie funkcjonował tak jak jeszcze niedawno, to spokojny jestem o dwa trafienia Dinamo. Być może debiut w nowych barwach pojawi się u Ivana Kulbakova, co nie zawsze oznacza dobry występ GK. Liczę na ciekawe widowisko, gdzie Ryżanie do końca będą walczyć o komplet punktów. Historia pokazuje, że gospodarze nie raz sprawiali u siebie problemy Dynamo.

STS
1.72
Dinamo Ryga powyżej 1.5 gola

KHL STS na 31.10.

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze