Już dziś będziemy zaczynać walkę na serwerach, aby wyłonić zwycięzcę Intel Extreme Masters w regionie CIS. Jak wiemy, drużyną europejską, która wygrała finał było FaZe. Po bardzo nieudanym, wcześniejszym turnieju, pokazali, że można kompletnie zmienić swój styl gry i wygrać następne zawody. Tym razem mamy wielu kandydatów, aby powtórzyć wyczyn drużyny Niko. Przede wszystkim Natus Vincere jest głównym zespołem, który wysuwa się na początek. Są to jednak rozgrywki CIS, a tutaj występuje wiele niespodziewanych sytuacji. Kto wygra dzisiejsze spotkania? Kto wygra cały IEM? Pierwsze spotkania zaczynają się od 14, także zapraszam do lektury.

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

IEM New York 2020 – CIS

Nemiga – HellRaisers

Środa, 14.10.2020 – 14:00

Już o godzinie 14 będziemy świadkami pierwszych meczów w ramach IEM New York 2020 w regionie CIS. Jednym z nich będzie starcie pomiędzy Nemigą a HellRaisers. Nie przedłużając, na wstępie już powiem, że moim typem na to spotkanie jest wygrana dzisiejszych „gospodarzy”, czyli zespołu z Białorusi. Nemiga w ostatnim czasie, prezentuje bardzo dobrego Counter Strike’a. Oprócz tego ma bardzo utalentowanego i młodego zawodnika jakim jest lollipop21k. Trzeba przyznać, że chłopak wie o co w tej grze biega, a statystyki to wyśmienicie pokazują. Jego k/d ratio wynosi 1.23, co jest bardzo wysokim wynikiem.  Nie będziemy jednak skupiać się na jednym zawodniku, a przejdziemy do całokształtu Nemigi. Po przyjściu do zespołu speed4k, drużyna zaczęła wspinać się co raz wyżej w rankingu HLTV. Ich gra stała się lepsza dla oka i przede wszystkim w końcu znaleźli sobie snajpera z prawdziwego zdarzenia. Dzisiejsze pojedynki snajperskiego z jR będą bardzo ważne i na pewno wyrównane. Myślę jednak, że speed4k będzie mieć przewagę, ponieważ jR mimo, iż cały czas jest dobrym graczem z karabinem snajperskim to jednak nie jest to to samo co we wcześniejszych latach, gdy reprezentował Vega Squadron.

Jeśli spojrzymy na mapy obu drużyn to zauważymy, że procentowo lepiej wychodzi HellRaisers. Trzeba jednak zauważyć, że grają oni z przeciwnikami, którzy są po prostu na niższym poziomie niż Nemiga. W roku 2020, oba zespoły zmierzyły się ze sobą aż 3 razy ( 2 pojedynki BO3, 1x BO1). Za każdym razem, górą okazali się zawodnicy z lollipop21k na czele. 5:0 w mapach robi wrażenie i myślę, że dziś będzie ta przewaga jeszcze większa.

Jeśli chodzi o mapy to w dzisiejszym meczu spodziewam się de_mirage jako wybór Nemigi, natomiast wybór zawodników HellRaisers nie jest już tak oczywisty. Myślę jednak, że będzie to jedna z dwóch map (de_vertigo, de_dust2) w zależności, którą przeciwnicy zbanują. Drużyna z Białorusi jest lepsza skillowo i taktycznie, co mam nadzieję, pokaże w dzisiejszym meczu i rozpocznie IEM od bilansu 1-0.

Nemiga – HellRaisers

Typ: Nemiga

Kurs: 1.55

forbet

Spirit – Gambit

Środa, 14.10.2020 – 14:00

W tym samym czasie co mecz Nemiga vs HellRaisers, odbędzie się drugie spotkanie w ramach IEM New York 2020. Będzie to starcie pomiędzy Team Spirit a Gambit. Oba zespoły są na pewno kojarzone przez fanatyków Counter Strike’a. Przede wszystkim Team Spirit, które bardzo często melduje się na rozgrywkach z najwyższą rangą. Jeśli chodzi o Gambit jest to młody zespół, który zadziwia swoją grą. Jeśli ktoś pamięta Gambit jako zwycięzcę Majora PGL w Krakowie 2017 to teraz skłąd tej drużyny nie ma z tym nic wspólnego. Działacze rosyjskiej formacji postawili na młodość, a ta robi fenomenalne rzeczy. Na pewno są na fali i taki turniej jak IEM może być świetną szansą, aby pokazać jeszcze więcej. Ostatnie wygrane z HAVU, North czy AGO to bardzo dobre wyniki, ponieważ nie są to zespoły, które może pokonać pierwszy lepszy zespół. Jeśli chodzi o Spirit to tutaj mamy małą zagadkę, ponieważ nie widzieliśmy ich na scenie od zakończonego turnieju ESL Pro League. Mieli 2 tygodnie na przygotowanie i analizę spotkania, dlatego mogą wystrzelić, tak jak zrobili to finaliści IEMa w regionie europejskim, czyli OG oraz FaZe. Mimo wszystko, uważam, że jedna mapa padnie łupem zawodników Gambit. Taki jest też mój typ, ponieważ nawet patrząc na mapy, mogą powalczyć na większości z nich. Przewiduję, że młoda formacja wybierze de_inferno, gdzie czują się fantastycznie (94% wygranych z 17 meczów), natomiast Spirit nie jest tu już tak mocne. Jeśli będzie ta mapa to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Gambit osiągnie przyjęty cel i wygra.

Spirit – Gambit

Typ: Gambit +1,5 handicap

Kurs: 1.42

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

forbet

 

 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze