Club Brugge – Fiorentina: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.05.2024

Nicolas Gonzalez

Gdzie oglądać mecz Club Brugge – Fiorentina? W środę dojdzie do pojedynku rewanżowego Clubu Brugge z Fiorentiną w półfinale Ligi Konferencji Europy. Masz ochotę obejrzeć to starcie w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream.

Club Brugge – Fiorentina, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Brugią a Fiorentiną w półfinale Ligi Konferencji Europy odbędzie się w środę 8 maja 2024 o godzinie 18:45 na Jan Breydel Stadium. Rywalizacja ta zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ gospodarze mają do odrobienia jednobramkową stratę z pierwszego starcia. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten mecz, sprawdź, gdzie znaleźć jego stream online, ponieważ transmisja TV niestety nie będzie dostępna.

Club Brugge – Fiorentina: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz obejrzeć w formie streamu w Viaplay, gdzie znajdziesz transmisje internetowe wszystkich meczów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Jeśli lubisz oglądać mecze za pomocą smartfonu lub tabletu, sprawdź bukmacherów z transmisjami, takich jak Superbet TV.

Gdzie oglądać Club Brugge – Fiorentina?

Mecz Brugii z Fiorentiną obejrzysz w Viaplay. Jeśli natomiast masz swoje typy na ten pojedynek, możesz je obstawić w TOTALbet, gdzie znajdziesz bogatą ofertę zakładów. Jeśli natomiast nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z kodem ZAGRANIE i skorzystaj z trzech zakładów bez ryzyka do 111 PLN każdy. Zarejestruj się, zagraj trzy pierwsze kupony AKO w ciągu 48h od rejestracji, a po tym czasie otrzymasz zwrot przegranych pieniędzy. Maksymalna możliwa kwota zwrotu to 111 PLN w przypadku każdego z kuponów, więc możesz uzyskać aż 333 PLN zwrotu. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić. Powodzenia!

Zakład bez ryzyka 3x 111 PLN TOTALbet

Obrazek w tle: fot. Lisa Guglielmi/IPA Sport/ipa-agency.net/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze