Bonus 300 PLN za brak porażki Bayeru z Romą od STS!

Robert Andrich, Jeremie Frimpong

W czwartkowy wieczór odbędzie się mecz Bayeru Leverkusen z Romą w półfinale Ligi Europy UEFA. Z tej okazji bukmacher STS przygotował atrakcyjną promocję dla nowych graczy, w której do zgarnięcia jest 300 PLN bonusu. Co trzeba zrobić, by uzyskać taką ilość dodatkowych środków na grę? Sprawdź to w poniższym tekście.

Bonus 300 PLN za celny kupon z typem na brak porażki Leverkusen z Romą od STS

W czwartek wieczorem Bayer Leverkusen podejmie u siebie Romę w rewanżowym meczu półfinału Ligi Europy. Zespół trenera Xabiego Alonso przed tygodniem pokonał na Stadio Olimpico ekipę Giallorossich 2-0, a ponieważ w weekend zaliczył kolejne ligowe zwycięstwo, dalej ma status niepokonanego w sezonie 2023/24, a jego passa meczów bez porażki to już 48 spotkań i stanowi wyrównanie rekordu Benfiki ustanowionego w latach 60-tych. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, możesz obstawić to, że w nadchodzącym meczu Bayer przedłuży swoją serię i po raz kolejny nie da się pokonać, ustanawiając nowy rekord meczów bez porażki. W ten sposób możesz powalczyć aż o 300 PLN bonusu. Jak? Sprawdź to:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt na minimum 50 PLN
  4. Zagraj kupon SOLO lub AKO z typem na brak porażki Bayeru Leverkusen z AS Romą (typ 1X, oferta przedmeczowa) za 2 PLN lub więcej
  5. Jeśli obstawiony przez Ciebie kupon okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN bonusu do aktywacji
  6. Pamiętaj o zgodach marketingowych po rejestracji
  7. Akcja łączy się z zakładem bez ryzyka
Bayer - AS Roma promocja 300 PLN STS

Sprawdź regulamin promocji, jeśli chcesz poznać jej szczegółowe warunki.

Gospodarze w tym sezonie prezentują niezwykle solidną formę, dlatego szanse na to, że i tym razem nie poniosą porażki są bardzo duże. Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, możesz więc w dość łatwy sposób powalczyć o 300 PLN bonusu! Życzę powodzenia.

Oto przykładowy kupon uprawniający do udziału w promocji:

Przykładowy kupon promocja STS Bayer vs Roma

Obrazek w tle: fot. Domenico Cippitelli/IPA Sport/ipa-agency.net/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze