Projekt Warszawa vs Cuprum Lubin typy, kursy bukmacherskie, 22.04.2022

Piątkowego wieczoru będziemy świadkami starcia pomiędzy Projektem Warszawa, a Cuprumem Lubin. Będzie to starcie rewanżowe, w którym to gospodarze są faworytami. Wskazuje na to, choćby wysoka różnica kursów na zwycięstwo danego zespołu. I wygląda na to, że już po drugim spotkaniu będziemy wiedzieli, kto zajmie dziewiąte miejsce w tym sezonie w PlusLidze. Sam kupon stawiam z BETFAN-em.

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Bonus 200% od 1. depozytu = potrojenie wpłaty do 450 PLN!

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD 1. DEPOZYTU: 200% do 450 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Projekt Warszawa vs Cuprum Lubin: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (22.04.2022 r.)

Zespoły spotkają się po raz czwarty w tym sezonie. Za każdym razem lepsi okazywali się siatkarze ze stolicy. W pierwszych dwu meczach padały wyniki trzy do jednego, a w ostatnim – sprzed mniej więcej tygodnia Projekt wygrał do zera, znacząco deklasując swego rywala zwłaszcza w pierwszym i trzecim secie. Jak będzie tym razem? Na ten moment zapowiada się, że bardzo identycznie.

Pierwszy mecz

Jak pisałem wyżej, siatkarze Projektu w pierwszym meczu nie pozostawili złudzeń na temat tego, kto jest lepszy w tym zestawieniu. Już w pierwszym secie zwyciężyli do osiemnastu. Później spotkanie było nieco bardziej wyrównane, ale i tak zwyciężyła drużyna z Warszawy; tyle, że do dwudziestu jeden. W trzeciej partii byliśmy świadkami deklasacji, ponieważ Projekt wygrał aż do szesnastu, tym samym pokazując, że jak znajdą ulubione ustawienie, są nie do zatrzymania i to w każdej płaszczyźnie. Zawodnikiem meczu został Dusan Petković, który błyszczał od początku spotkania i, który zdobył aż osiemnaście oczek. Drugim najlepszym punktującym był Szalpuk, który uzyskał rezultat o siedem punktów mniejszy. Co interesujące i podkreślające przewagę Projektu nad Cuprumem, w składzie gospodarzy tamtego meczu najlepszy był Krage, który zdobył raptem dwanaście oczek i jako jedyny przekroczył barier dwucyfrowej liczby punktów. Trafił nam się mecz bez historii i bardzo niewiele wskazuje, by cokolwiek się zmieniło w tej materii.

Kto ile ugra setów?

W pierwszych meczach Cuprum był w stanie wygrywać seta, ale na tym ich zdobycze się skończyły, przynajmniej jeśli opisujemy to spotkanie. Nie dziwi więc, że bukmacherzy BETFAN nie przygotowali oszałamiających kursów na konkretną ilość setów. Jeśli chcesz postawić na to, że będziemy świadkami rozegranych więcej niż trzech setów, to na to zdarzenie mamy kurs na poziomie 1.57, a jeśli że nie, to 2.12. Jeśli planujesz obstawienie tego, że będziemy oglądali tie-breaka, to mamy wycenę aż na poziomie 3.40, a jeśli nie to ustabilizowany tylko na poziomie 1.22. Jeśli zastanawiasz się, czy obstawić, że Projekt wygra seta, to kurs na to jest 1.02, a że nie aż na 9.00. Jak widać kursy są tu rozjechane, zupełnie inaczej niż w przypadku wyceny identycznego zdarzenie u Cuprumu, gdzie na „nie” masz kurs na poziomie 2.42, a na „tak” 1.48.

W ilu setach rozstrzygnie się spotkanie?

Jeśli sądzisz, że w trzech setach, to pojawia się wycena na poziomie 2.15, jeśli że w czterech to 2.52, a jeśli, że w pięciu to 3.70. Typując zwycięzcę konkretnego seta, należy wspomnieć, że na triumfatora pierwszego seta są następujące kursy: na Projekt 1.39, a na Cuprum 2.79. W drugim zmienia się tyle, że jest 1.36 na gospodarzy i 2.80 na gości, a w trzecim 1.35 na Projekt i 2.85 na Cuprum. Jeśli planujesz obstawić coś związanego z tym meczem, tak by podbić kupon u bukmacherów BETFAN, to wygląda na to, że te typy wówczas dobrymi rozwiązaniami. Czy grałbym je solo? Jeśli już, to tylko ten związany z rozegraniem konkretnej ilości setów. Od siebie typuję coś innego, ale do tego przejdę za kilkanaście chwil. Najpierw zaproszę Cię do zajrzenia w te miejsca.

Liczba zdobytych punktów w setach

Tylko w pięciu z jedenastu rozegranych setów między nimi w tym sezonie obie ekipy zdobyły ponad czterdzieści pięć oczek. Jednak zazwyczaj to Cuprum zgarniał mniej niż dwadzieścia punktów w danym secie, także nie dziwią kursy dotyczące typowań związanych z punktami. Jeśli planujesz postawić na to, że obie drużyny zdobędą mniej niż 44.5 punktu, co nie jest niemożliwe i pokazują to poprzednie gry, masz wycenę na poziomie 2.26. Jeśli jesteś zdania, że się to wydarzy, wówczas polecam rozważyć kurs ustabilizowany przez bukmacherów BETFAN na 1.54. Interesujący jest typ, że drużyny zdobędą mniej/więcej niż 45.5 punktu. Jeśli jesteś zdania, że się to nie wydarzy, wówczas mamy kurs na poziomie 1.83, a jeśli, że więcej to 1.84. Jednak, jak wiemy bukmacherka to nie tylko opisywanie określonej formy zespołów, ale również podsumowywanie historii ich starć z przeszłości; dlatego też tym razem odpuszczam typowanie związane z tym konkretnym punktem.

Moje typowanie związane z tym meczem

Jak pisałem wyżej, mamy tym razem typy, które warto obstawiać tylko wtedy, kiedy typujecie konkretny wynik. Patrząc na aktualną formę zespołów, tego jak radzą sobie siatkarze Projektu na rozegraniu, zagrywce, w ataku, a nawet w bloku, jak błyszczy w ostatnim czasie Kwolek, Petković, Szalpuk, czy Wrona, stawiam na to, że drużyna z Warszawy nie przemęczy się i nie wypuści nawet seta, tak by jak najszybciej zamknąć ten sezon przed swoją publicznością. Stąd moje obstawienie dotyczące konkretnego wyniku, co wiąże się z tym, że stawiam na to, że Projekt Warszawa wygra trzy do zera. Na to zdarzenie mamy kurs ustabilizowany przez bukmacherów BETFAN na poziomie 2.38. W sam raz, by puścić singla na dobry początek weekendu.

Projekt wygra z Cuprumem 3:0 - TAK
Kurs: 2.38
Graj!

fot. Adam Starszyński/PressFocus

Propozycja kuponu:

Kupon tekst 4
Kupon związany z 2 meczami PlusLigi
  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze