fbpx
https://zagranie.com 2019-06-05 10:53:48 2019-06-05 13:33:03

Najlepsze oferty bukmacherskie: PAŹDZIERNIK 2019


Kod rejestracyjny: 2120PLN
Kod rejestracyjny: 1259PLN
Kod rejestracyjny: 600PLN
Kod rejestracyjny: 1500PLN

Typy siatkówka

Przerwa w rozgrywkach piłkarskich to bardzo dobra okazja, żeby zapoznać się z najważniejszymi informacjami, które przydadzą się do typowania siatkówki. Ciekawych rozgrywek do obstawiania nie brakuje, dlatego też w dzisiejszym tekście przeanalizujemy najistotniejsze czynniki.

Typowanie siatkówki – co, gdzie, jak i kiedy?

Klubowy sezon siatkarski na polskich parkietach rozpoczyna się w okolicach października. Jeśli chodzi o reprezentację to początek zazwyczaj ma miejsce w maju. To dwie takie podstawowe daty, które fani siatkówki mają zapisane w pamięci.

Aktualnie jesteśmy już po rozgrywkach na arenie klubowej i emocje przeniosły się na reprezentacje. Biało-Czerwoni są aktualnym Mistrzem Świata w siatkówce, dlatego nie może nikogo dziwić fakt, że legalni bukmacherzy dbają o ofertę związaną z tą dyscypliną. Polacy lubią oglądać zmagania siatkarskie, a do tego chętnie obstawiają. W końcu to jeden z niewielu sportów zespołowych, w którym możemy się pochwalić mianem aktualnego Mistrza Świata. Do tego dwa razy z rzędu, więc można mówić tu o dominacji reprezentacji Polski.

Przy typowaniu siatkarskich rywalizacji bardzo ważne są czynniki kadrowe. Na przykład w meczach reprezentacji trenerzy lubią rotować składem, co w wielu przypadkach wpływa na wynik. Liga Narodów to rozgrywki, które często są traktowane jako poligon doświadczalny. Jedni trenerzy dają szansę nowym graczom, którzy mają zbierać szlify na wysokim poziomie, a inni decydują się na starą gwardię. Ile myśli szkoleniowych, tyle wizji prowadzenia drużyny, dlatego bardzo ważne jest śledzenie aktualnych wiadomości na temat dyspozycji graczy i planów trenerów.

Typy na siatkówkę – co znajdziemy w ofercie

Podobnie jak w przypadku piłki nożnej, oferta bukmacherów w wielu przypadkach zależy od rangi spotkania. Im „większy” medialnie i sportowo pojedynek, tym więcej opcji do obstawiania. Standardowo trzeba zaznaczyć, że w ofercie rynków głównych mamy możliwość dwudrogowego zakończenia. W siatkówce nie ma remisów, dlatego też oferta bukmacherów koncentruje się na typowaniu „12”.

typy siatkówka

Legalni bukmacherzy pamiętają o fanach siatkówki, ponieważ jest to dyscyplina, która znajduje się w Top 5 najchętniej obstawianych sportów w naszym kraju. Rozgrywki Ligi Narodów dostarczają fanom emocji, a ciekawych propozycji do typowania nie brakuje.

Oprócz tego, że możemy typować wygranego w meczu, to bukmacherzy proponują również wiele alternatywnych możliwości. Jedną z nich jest na przykład obstawienie: kto wygra pierwszego seta. O ile w całym meczu zazwyczaj ciężko o niespodziankę, o tyle w poszczególnych partiach zdarzają się zaskakujące rozstrzygnięcia.

Zwłaszcza pierwszy set jeszcze szczególnie rozbudowany w ofertach legalnych bukmacherów. Gracze mogą typować over/under oczek podczas danej rywalizacji. Do tego dochodzi lekkie wróżenie z fusów, czyli parzyste i nieparzyste punkty na koniec partii.  Fani siatkówki znajdą również ciekawe zakłady specjalne w postaci handicapów na dany set, a nawet różnica zwycięstwa. Jeśli czujecie, że rozgrywka zakończy się na przewagi, to również możecie obstawić takie zdarzenie!

typy siatkówka

Gracze mają również do dyspozycji handicap setów w całym spotkaniu, czy też punktów. Jedną z ciekawszych propozycji, które można znaleźć w ofercie legalnych bukmacherów jest obstawianie zakładu specjalnego w postaci: „drużyna odrobi z 0:2 i wygra”

Naprawdę wybór jest solidny, dlatego jeśli lubicie obstawiać siatkówkę, to polecamy zapoznać się z ofertą legalnych bukmacherów. Z naszej strony możemy zapewnić, że na zagranie tej dyscypliny nie zabraknie, a nasi redaktorzy przygotują specjalne analizy związane z typowaniem siatkarskich zmagań, od występów reprezentacji po rozgrywki klubowe!

Siatkówka męska czy żeńska – co łatwiej obstawiać?

No właśnie, czas na kluczowe pytanie, czyli poszukamy odpowiedzi co łatwiej obstawiać? Z matematycznego punktu widzenia zdecydowanie bardziej przewidywalne są rozgrywki mężczyzn, zresztą podobnie jak w innych sportach. U kobiet często można spotkać zaskakujące wyniki, związane z dyspozycją dnia czy innymi czynnikami, o których typerzy nie muszą wiedzieć.

typy siatkówkaOgólnie podczas typowania siatkówki warto zwrócić uwagę na rangę rozgrywek, ponieważ podejście do meczu bardzo często jest kluczowym czynnikiem w kontekście trafienia propozycji. Czasem również ważną rolę może odegrać…boisko. Dla osób, które nie znają się na siatkówce, to może być zaskoczenie, jednak gracze często zwracają uwagę na wysokość sufitu, odstęp do band, układ świateł. To wszystko są elementy, które wpływają na typowanie danego spotkania. Niski sufit faworyzuje drużyny, które korzystają z bardzo mocnej zagrywki, ponieważ wiele piłek może się odbić od górnej płaszczyzny i zostaną uznane jako punkt dla drużyny zagrywającej. Spora odległość od band faworyzuje z kolei zespoły, które znakomicie grają w obronie. Od razu na myśl przychodzą azjatyckie drużyny, które nie odpuszczają żadnej piłki i walczą do samego końca.

Typy na siatkówkę – najważniejsze rozgrywki na horyzoncie

W gronie najważniejszych rozgrywek w ciągu sezonu siatkarskiego trzeba wyróżnić Ligę Mistrzów, która podobnie jak na piłkarskich arenach jest największym skalpem, jaki można zdobyć. Do tego oczywiście bardzo ważne są rozgrywki ligowe, w których dominują Włochy, Rosja, a także Polska PlusLiga. Wysoka pozycja polskiej ligi dla wielu osób, które nie interesują się siatkówką może być zaskoczeniem, jednak tu nie ma żadnego przypadku. Wiele gwiazd występuje na polskich parkietach i stanowi o sile Plusligi.

Jeśli chodzi o reprezentacje, to bez wątpienia największą uwagę przykuwają Mistrzostwa Świata, które w dwóch poprzednich edycjach zakończyły się zwycięstwem Biało-Czerwonych. Do tego nie można zapominać o Mistrzostwach Europy. Przed nami Igrzyska Olimpijskie w 2020 roku, więc to będzie główny cel dla podopiecznych Vitala Heynena. Złoty medal Olimpiady Polacy wywalczyli tylko raz w historii. Mowa o rozgrywkach z 1976 roku w Montrealu, kiedy to w finale pokonali ZSRR.

Od tego czasu nasza reprezentacja ani razu nie znalazła się na Olimpijskim podium. Z pewnością dwukrotni Mistrzowie Świata zrobią wszystko, żeby przełamać niekorzystną passę. Typerzy siatkówki już ostrzą sobie zęby na łapanie ciekawych kursów, jednak przed nami jeszcze cały sezon w 2019 roku.

Gdzie typować siatkówkę?

Na to pytanie ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź, ponieważ w zależności od meczu kursy i oferta potrafią mocno się różnić, jeśli zestawimy propozycje konkretnych bukmacherów. Jedno jest pewne, pamiętajcie, że obstawiać siatkówkę w naszym kraju, a także inne sporty można tylko i wyłącznie na podstawie oferty podmiotów, które otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów na udzielanie i przyjmowanie zakładów.

Pełen ranking legalnych bukmacherów, u których możecie zgodnie z prawem obstawiać siatkówkę prezentuje się następująco:

wyłącznie licencjonowani bukmacherzy  ·  bezpieczeństwo i zaufanie  ·  szybkie wypłaty

Min. depozyt:

brak

Nasza ocena:

10

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

 580 PLN zakład bez ryzyka i +50% do wygranych!
 Kod rejestracyjny: 510PLN

rejestracja bez dowodu
najwyższy cashback na rynku

Nasza ocena:

9.4

RECENZJA

Forbet Zakłady Bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 1 PLN

Nasza ocena:

8.3

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

8.0

RECENZJA

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.9

RECENZJA

Logo LV BET zakłady bukmacherskie

Min. depozyt:

Tylko 10 PLN

Nasza ocena:

6.5

RECENZJA

 

 

SIATKÓWKA

Zobacz wszystkie newsy
Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu