Kolejny dzień z azjatyckim rozgrywkami League of Legends przed nami, jednak tym razem będziemy mogli oglądać dwie ligi z tego regionu niemalże jednocześnie! Jeśli macie dwa monitory, to mogą być bardzo przydatne do śledzenia tego, co będzie działo się na serwerach w LPL i LCK! W Chinach szczególną uwagę poświęcimy zespołowi Top Esports, który po ostatniej porażce przeciwko Invictus Gaming znalazł się w dosyć nieciekawej sytuacji w kontekście awansu do play-offów i dzisiejsze spotkanie będzie dla nich bardzo ważne, jednak czy powinniśmy zaufać im po raz kolejny? W Korei natomiast w niesamowicie złym miejscu jest obecnie DRX, które zanotowało zaledwie jedno zwycięstwo do tej pory, osiągając bilans 1-12. Taki wynik nie jest dobrym prognostykiem przed żadnym spotkaniem, co więc typować w meczu z ich udziałem? Przeczytajcie kilka następnych linijek, a być może się dowiecie! Koniecznie napiszcie w komentarzach co wy typujecie, jak przewidujecie końcówkę sezonu w obydwu ligach i oczywiście komu kibicujecie!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Top Esports – LNG Esports
29.07.2021 r. Godz. 13:00 (może ulec zmianie)

Zaczynamy od Chin, bo tutaj swój mecz rozgrywa Top Esports, które ostatnio solidnie mnie rozczarowało, przegrywając 2:0 przeciwko Invictus Gaming, jednocześnie utrudniając sobie nieco kwestię awansu do kolejnej rundy letniego splitu. Ich sytuacja nie jest zupełnie tragiczna, zwłaszcza że mają przed sobą spotkanie z Ultra Prime, jednak nie oszukujmy się, dziesiąte miejsce nie jest czymś, czego oczekujemy od drużyny, w której występuje Knight. Według mnie ich pozycja w tabeli nie odzwierciedla dobrze ich poziomu gry, z czym zresztą zgadzają się bukmacherzy, bo to TES jest faworytem w starciu z LNG, które to zajmuje czwarte miejsce w tabeli, a mimo to są stawiani w roli underdoga w dzisiejszym meczu.

Według mnie TES musi w tej grze się obudzić i pokazać, że naprawdę będą się liczyć w walce o przynajmniej podium. Wiem, że brzmi to trochę życzeniowo, jednak wiem też jak dużą wartość mają gracze Top Esports, jak również wiem jak bardzo motywująca jest tak niespodziewana porażka jak ta z IG i jak często, bo zupełnym blamażu widzimy zupełnie inną, o wiele lepszą drużynę. Dodatkowo warto zauważyć, że drużyna ta nie przegrała w tym sezonie dwóch gier z rzędu i zawsze po porażce bardzo szybko się rehabilitowała. W tym momencie nie mają już miejsca na kolejną pomyłkę i dziś powinni już to zaprezentować, bez wpadek jak w przypadku meczu z IG.

LNG zajmuje obecnie czwarte miejsce, jednak wątpię, żeby  byli w stanie utrzymać je do końca rundy zasadniczej, zwłaszcza że mają przed sobą dwa spotkania ze świetnymi drużynami: TES i EDG. Według mnie jest to bardzo mocny zespół i z pewnością zasłużył na przestrzeni całego sezonu na grę w play-offach, jednak w bezpośrednim starciu z Top Esports wyżej stawiam zawodników jako indywidualności, ale także jako całą drużynę w której występują Knight i JackeyLove. To dla nich naprawdę ostatni gwizdek na obudzenie się i zagwarantowanie sobie spokoju w końcówce sezonu. Zwycięstwo Top Esports ląduje na moim kuponie w STS!

STS
1.45
Top Esports wygra spotkanie

Baner grupy esportowej


Hanwha Life Esports -DRX

29.07.2021 r. Godz. 13:00 (może ulec zmianie)

Zmieniamy kraj, jednak nie kontynent! Liga koreańska miała tydzień małej przerwy, jednak dziś wraca z całym impetem i dwoma bardzo ciekawymi spotkaniami. Pierwsze, wcześniejsze zostawiamy i skupiamy się na drugim spotkaniu, pomiędzy HLE a DRX. Ta druga ekipa notuje obecnie beznadziejny split i inaczej nie da się nazwać osiągnięcia bilansu 1-12 w takiej lidze jaką jest LCK. Musimy jednak pamiętać, że pomimo tragicznego wyniku raz na jakiś czas wygrywają oni jakieś mapy, a ich dzisiejszy przeciwnik, czyli Hanwha Life Esports pomimo posiadania lepszego bilansu, również nie mogą być zadowoleni ze swojego miejsca w tabeli, bo na ten moment nie kwalifikują się oni do fazy play-off, jednak ciągle mają matematyczne szanse na wyprzedzenie znajdujących się przed nimi Afreeca Freecs. Czego spodziewam się w tym spotkaniu?

Z uwagi na niski kurs na zwycięstwo HLE odrzucam ten typ z miejsca, kurs jest po prostu nie opłacalny, również ten na ich zwycięstwo wynikiem 2:0. Początkowo zastanawiałem się nad możliwością sprawienia niespodzianki przez DRX i postawienia na over 2,5 mapy, jednak wydaje mi się, że ich forma pod tym względem jest bardzo słaba i nawet jeśli grają oni w niezłym stylu, wywołują akcje na mapie, to ostatecznie nie potrafią tego przekuć w wygraną, o czym świadczy malutki procent wygranych map, bo osiągnęli oni tylko 19% sukcesów na wszystkich rozegranych potyczkach na Summoners Rift.

Ostatecznie znalazłem naprawdę ciekawą opcję w STS, czyli over 23,5 eliminacji na pierwszej mapie. Według mnie jest to świetny typ na to spotkanie, z kilku czynników. Po pierwsze z racji tego, że DRX nie gra już o nic, a jedynie o jakikolwiek honor, to według mnie będą oni starali forsować się zagrania na mapie i raczej nie zobaczymy z ich strony przesadnego strachu o wynik, tylko agresywną grę od początku do końca. HLE natomiast ma jeszcze szanse na awans do kolejnej rundy, zatem z ich strony również powinniśmy spodziewać się proaktywnych zagrań, ukierunkowanych na jak najszybsze zbudowanie przewagi. Wiem, że jeszcze jakiś czas temu LCK było traktowane jako o wiele wolniejsza i nudniejsza liga niż LPL, z mniejszą liczbą eliminacji a większym skupieniem na makro, jednak obecna meta wymusza agresywną grę i Korea potrafi świetnie się dopasować. Liczymy na grad eliminacji na pierwszej mapie tego starcia!

STS
1.88
Powyżej 23,5 eliminacji na 1. mapie

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

kupon sts 29.07.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze