Podczas pierwszego tygodnia play-offów League of Legends European Championship działo się sporo. Jednak przed nami jeszcze niedzielne spotkanie, w którym Rogue zagra z MAD Lions. Postanowiłem je połączyć z zakładem na rywalizację Schalke 04 z fnatic. Faworyci nie zawiodą swoich fanów? Zobaczcie, jakie są propozycje!

Załóż konto w forBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku  
Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rogue – MAD Li0ns
(28.03.2021, niedziela, 18:00)

W tym sezonie Rogue wyglądało zdecydowanie najbardziej stabilnie z wszystkich drużyn w Europie. Przed sezonem mówiłem, że obok G2 Esports i fnatic to główny faworyt do sięgnięcia po trofeum. W rzeczywistości jest to obecnie zespół, który ma największe szanse. W fazie grupowej prezentował się bardzo pewnie i zajął drugie miejsce z taką samą liczbą zwycięstw, co pierwsze G2. Jednocześnie Łotry przegrały wcześniej na mistrzów Europy, przez co zakończyły właśnie jako wiceliderzy. W regular sezonie Trymbi i Inspired rządzili bezsprzecznie, a młody wspierający pokazał dlaczego go wybrano. 

Ma na tyle dużo umiejętności, że mógł bez problemu wskoczyć w ogromne wręcz buty pozostawione po Vanderze. Odpowiednia jakość na dolnej alei pomogła kontrolować większość meczów i narzucić własny styl gry. Jednak w rywalizacji z MAD Lions może o to nie być tak łatwo. W końcu Lwy to obecnie trzecia drużyna ligi, która zrzuciła z podium fnatic. W fazie grupowej miała dziesięć wygranych, ale do meczu z Rogue nie będzie podchodziła w roli faworyta, a underdoga. Przede wszystkim poszczególni zawodnicy są słabsi niż ich bezpośredni rywale w Łotrach, a to też przekłada się później na kursy, które znajdziemy u bukmacherów.

Co obstawiać?

Zapewne zastanawiacie się, co można obstawić w przypadku meczu Rogue z MAD Lions. W końcu to nie tylko dwie drużyny, które rywalizują o mistrzostwo, ale też starcie zespołów ze zbliżonym potencjałem. Pomimo tego, że uważam, iż Łotwy mają zdecydowanie większe szanse na wygraną, co też widać po samych kursach bukmacherskich, to może powinąć się im noga. W końcu jest jeszcze loser bracket, więc obie ekipy nie są pod ścianą. Ciekawą opcją wydaje się zakład na to, że będziemy oglądać co najmniej cztery mapy. Kurs w forBET to 1.51!

forBet
1.51
+3.5 mapy w meczu

Baner grupy esportowej

Schalke 04 – fnatic
(28.03.2021, niedziela, 18:00)

Loser bracket co prawda czeka nas dopiero za tydzień, ale już teraz możemy obstawić pierwszy mecz z niego. Schalke 04 podejmie fnatic, a więc będziemy świadkami rywalizacji drużyn, które w fazie grupowej miały ten sam bilans. Dziewięć zwycięstw i tyle samo remisów to dość daleki od ideału wynik. Szczególnie gdy czołówka notuje np. 14-4. O ile jeszcze tak dobra gra Schalke w tym sezonie może być zaskoczeniem, bo przecież dużo mówi się o tym, że klub chce odsprzedać sekcje, gdy spadnie z Bundesligi przez swoją fatalną grę, tak wynik fnatic to blamaż, chociaż można się było go spodziewać.

Po odejściu Rekklesa z FNC gra tej drużyny wręcz się posypała, a selfmade nie jest w stanie samemu wygrywać wszystkie mecze. Do tego zdarzają się mu też słabsze spotkania, dlatego fnatic odnotowało takie wyniki w lidze. W play-offach zdążyło się już zmierzyć z SK Gaming w pierwszym meczu lower bracketu, gdzie wygrało 3:1. Jednak sam styl pozostawiał sporo do życzenia, a przecież Schalke 04 to rywal o wiele lepszy, który postawił się nawet G2 Esports. Co prawda niemiecki klub sportowy przegrał w upper brackecie 2:3 na mistrzów Europy, ale pozostawił po sobie świetne wręcz wrażenie. 

Co obstawiać?

W przypadku rywalizacji Schalke 04 z fnatic również spodziewałbym się zaciętego meczu i co najmniej czterech map. FNC często popełnia błędy, jedną mapę straciło w spotkaniu z przeciętnym SK Gaming, a co dopiero z Schalke. Tym bardziej że przecież niemiecki klub sportowy może się nawet pokusić o zwycięstwo. Tutaj kurs na to wynosi 1.38, więc łączne AKO to 2.08!

forBet
1.38
+3.5 mapy w meczu

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

forbet typy lec

Zaloguj się aby dodawać komentarze