Piątek 13 pechowy dla Hoffenheim? Nie dla nas! Gramy singla po kursie 3.10

Andrej Kramaric Hoffenheim

Koniec z europejskimi rozgrywkami w tym roku! Piłkarze mogą teraz w pełni skupić się na krajowym podwórku. Bundesligę czeka za chwilę miesięczna przerwa, ale do tego czasu trzeba skupić się na trzech ważnych spotkaniach, które rozgrywane będą w przeciągu jednego tygodnia. Maraton zaczynamy ciekawym starciem Hoffenheim z Augsburgiem. Czy jak co piątek zobaczymy szalony mecz z wieloma zwrotami akcji? Jaką rolę odgrywa nasz dzisiejszy bohater Andrej Kramarić? Unikalny typ dostępny jedynie w Betclic znajdziecie w tym tekście, zapraszam do lektury!

TSG 1899 Hoffenheim

Wieśniaki nie mogą zaliczyć ostatnich tygodni do udanych. Jeden punkt w ostatnich trzech spotkaniach to nie jest powód do dumy. O ile w starciu z Lipskiem można było liczyć na stratę oczek, tak z Fortuną Düsseldorf, czy w szalonym meczu z Mainz już nie i dla takiego klubu jak Hoffenheim jest to dużą porażką. Dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z drużyną, która notuje formę zwyżkową i wcale nie będzie łatwo ją pokonać. Należy podkreślić osobę trenera gospodarzy. Alfred Schreuder dopiero uczy się Bundesligi jako osoba odpowiedzialna za jej wyniki i szuka optymalnego składu oraz formacji. Wydaje się, że powróci teraz do ustawienia z czteroma obrońcami. Do pierwszej jedenastki wskoczył nowy nabytek Wieśniaków Diadie Samassekou. Zawodnik z Mali będzie kluczowym ogniwem w środku pola. Całe szczęście, że do zdrowia wrócił wieloletni lider zespołu z Sinsheim Andrej Kramarić. Rozgrywa pełne 90 minut i w ostatnich trzech starciach zdobył dwa gole. Jego bramki będą w przeciągu całego sezonu bardzo ważne i zdecydują, czy Hoffenheim stać na coś więcej niż środek tabeli. Czy gospodarze się w końcu przełamią?

FC Augsburg

No no! Coś nam się Augsburg rozkręcił w ostatnim czasie! 10 zdobytych punktów w ostatnich czterech spotkaniach robi wrażenie. Oczywiście przeciwnicy nie byli bardzo wymagający, ponieważ każdy z nich plasuje się w dolnej części tabeli, ale żeby myśleć o utrzymaniu, trzeba z takimi rywalami po prostu wygrywać. Dzisiaj tak naprawdę przychodzi prawdziwy test podopiecznych Martina Schmidta. Do końca rundy jesiennej pozostały im jeszcze rywalizację z Fortuną Düsseldorf oraz RB Lipsk. Potrzebne są kolejne oczka, aby na spokojnie planować dalszą przyszłość podczas zbliżającej się miesięcznej przerwy. Co ciekawe, bardzo dobrze radzą sobie bez swojego najlepszego napastnika Alfreda Finnbogasona. To pokazuje pracę, jaką trener wykonuje na treningach. Pomimo kilku osłabień udaje się osiągać kolejne sukcesy. Co Martin Schmidt ćwiczy ze swoją drużyną, możecie obejrzeć poniżej. Jest to gol zdobyty w starciu z Herthą BSC. Cudo!

Co obstawiać?

Będzie to niezwykle wymagające starcie dla dzisiejszych gospodarzy. Augsburg jest w formie, a Hoffenheim nie zwyciężył od trzech spotkań. Czas na przełamanie i nie będzie wymówki, gdy przytrafi się porażka. Bardzo ważnym ogniwem Wieśniaków jest Andrej Kramarić. W końcu wrócił do pełni zdrowia i rozgrywa pełne 90 minut. W trzech ostatnich rywalizacjach zdobył dwie bramki, a klub z Bawarii jest jednym z jego ulubionych. Cztery jego trafienia w tym trzy w ostatnich trzech starciach z tym rywalem to pokazuje, że ma patent na Augsburg! Proponuje typ dostępny jedynie w Betclic, a więc gol naszego bohatera w połączeniu z wynikiem BTTS. Gości stać na bramkę, w ofensywie prezentują się bardzo dobrze, a gospodarze popełniają zbyt wiele błędów w obronie. Jeżeli ktoś ma dać wygraną Hoffenheim to właśnie Andrej Kramarić. Dodatkowym plusem jest fakt, że jest wykonawcą rzutów karnych. Liczę na jego dzisiejszy świetny występ!

Zdarzenie: TSG 1899 Hoffenheim vs FC Augsburg

Typ: Andrej Kramarić zdobędzie gola i obie drużyny strzelą bramkę