Musicie przyzwyczaić się do tego, że w najbliższym czasie typy na MŚ w snookerze będą pojawiały się u nas bardzo regularnie. Sport ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem i coraz więcej osób go obstawia. Trwające Mistrzostwa Świata w Sheffield dostarczają bardzo dużo emocji, a dzisiaj będzie się działo jeszcze więcej – zaczynamy drugą rundę! Czterokrotny mistrz świata John Higgins zagra z dobrze dysponowanym Kurtem Maflinem. W drugim spotkaniu zagrają dwaj byli mistrzowie – Mark Williams i Stuart Bingham. Sprawdź moje typy na te spotkania!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2380PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

John Higgins vs Kurt Maflin

Czas szybko płynie i już dzisiaj rozpoczynamy drugą rundę tegorocznych Mistrzostw Świata w snookerze. Turniej wyjątkowy, ponieważ rozgrywany bez publiczności, ale takie mecze również mają swój urok, a sama gra praktycznie się nie zmienia. Pierwszym spotkaniem, które znalazło się na moim kuponie, jest starcie Johna Higginsa z Kurtem Maflinem.

Dla osób, które choć trochę śledzą snookera, pierwszego z tych zawodników chyba nie trzeba przedstawiać. Higgins to już legenda tego sportu, która z każdym kolejnym rokiem zaskakuje coraz bardziej. W poprzednim sezonie był finał MŚ, a jak będzie tym razem? Wszystko zaczęło się dobrze, ponieważ od bardzo łatwego zwycięstwa z Matthew Stevensem. Szkot kontrolował przebieg spotkania i systematycznie budował przewagę. Dzisiaj snookerzysta ten liczy na powtórkę z rozrywki. W drugiej rundzie gramy aż do 13 zwycięstw i moim zdaniem Maflin nie będzie w stanie utrzymywać tempa i poziomu, który narzuci rywal.

Norweg w pierwszej rundzie spotkał się z Gilbertem i musiał się bardzo nagimnastykować. Ostatecznie udało się wygrać 10:8, ale moim zdaniem przygoda tego gracza zakończy się teraz. Co ciekawe obaj zawodnicy spotkali się tylko raz i wygrał Kurt, ale osobiście nie wierzę w powtórkę z tego spotkania. Higgins w MŚ to inny zawodnik i znów liczę właśnie na niego.

Co obstawiać?

W pierwszej rundzie John Higgins mnie nie zawiódł i tym razem również idę w jego stronę. Czterokrotny mistrz świata rozpoczął obecny turniej w bardzo dobry sposób i ma duże szanse na dojście do dalekich faz. Co prawda Maflin jest już rozegrany, ponieważ grał w eliminacjach i w pierwszej rundzie rozprawił się z Daviem Gilbertem, ale raczej to dużo za mało. Norweg gra przyzwoicie i jego forma w ostatnim czasie szła do góry, ale moim zdaniem nie wystarczy to na Higginsa. Szkot wygląda na osobę, która dobrze przygotowała się do turnieju. Jeśli zawodnik ten nie wygra różnicą trzech frejmów, to będę w ogromnym szoku.

Nasz typ: John Higgins, handicap frejmów -2.5

Kurs: 1.56

Grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Mark Williams vs Stuart Bingham

O ile wcześniejsze starcie ma zdecydowanego faworyta, tak tutaj szanse określam jako 50 na 50. W mojej opinii każdy z tych dwóch byłych mistrzów świata może pokonać swojego rywala. Pierwsza runda w wykonaniu tych Panów nie była zbyt dobra, ale ostatecznie wszystko poszło w dobrą stronę. Kto dzisiaj okaże się skuteczniejszy?

6 zwycięstw w turniejach rankingowych po stronie Binghama i 1 mistrzostwo świata oraz 22 triumfy Williamsa i 3 mistrzostwa – te liczby chyba mówią same za siebie. W tym starciu zobaczymy świetnych zawodników, a wygrana którekolwiek z nich nie będzie żadnym zaskoczeniem. Bukmacherzy więcej szans dają Binghamowi, który na pewno jest w lepszej formie fizycznej, a w dodatku w tym sezonie wygrał w prestiżowym turnieju Masters. Mistrzostwa Świata to zupełnie inne zawody, a mecze są dużo dłuższe i dostarczają więcej emocji. Pokazały to mecze pierwszej rundy, w których to obaj zawodnicy nie do końca grali tak, jak powinni. Początek meczów należał do rywali i dopiero później faworyci przejęli inicjatywę.

Mark Williams z kolei to gracz kompletny. Jego gra nie raz potrafiła zwalić z nóg, ale ostatnio oglądamy to coraz rzadziej. Niewykluczone, że teraz zobaczymy pewne przebudzenie. Przeważnie mecze pomiędzy tymi zawodnikami były wyrównane. Wygrywał raz jeden, raz drugi i dlatego dzisiaj nie idę w typowanie zwycięzcy. Tutaj spodziewam się zaciętego i długiego pojedynku.

Co obstawiać?

Moim zdaniem to spotkanie będzie bardzo wyrównanym widowiskiem. Obaj zawodnicy mają o co grać, obaj w pierwszej rundzie mocno się namęczyli i obaj będą grali do samego końca. Mówimy tutaj o dwóch bardzo doświadczonych graczach i w mojej opinii zobaczymy walkę do końca niezależnie od tego, jak będzie wyglądał początek meczu. W drugiej rundzie gramy do 13 wygranych frejmów, a ja stawiam na to, że łącznie będzie ich co najmniej 22. Jeśli przegrany tego meczu wygra nie mniej niż 9 partii, to ja będę zadowolony.

Nasz typ: +21.5 frejmów

Kurs: 1.53

ForBET – 100 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2380PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 100 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy snooker

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze