LVBET zakład bez ryzyka – 333 PLN czeka na Ciebie! ✅


Nieaktualne! Wraz z dniem 15.02.2023 LVBET wycofał ze swojej oferty zakład bez ryzyka. Obecnie w jego ofercie znajdziesz trzy bonusy od depozytu na łączną kwotę 2000 zł, trzy freebety po 20 zł oraz możliwość gry bez podatku przez 33 dni od rejestracji.

Więcej informacji znajdziesz w tym tekście: LVBET kod promocyjny.


Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 zł od depozytu +  3x20 zł freebet + 33 dni BEZ podatku

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł + 50% do 600 zł + 30% do 900 zł FREEBET: 3x20 zł GRA BEZ PODATKU: 33 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET zakład bez ryzyka

LVBET zakład bez ryzyka z kodem ‘ZAGRANIE’ wynosi aż 333 PLN! Podczas rejestracji skorzystaj z kodu od Zagranie.com i ciesz się najwyższym zakładem bez ryzyka od bukmachera LVBET i innymi bonusami na start! Szczegóły promocji w artykule!

LVBET zakład bez ryzyka 2024 – Pakiet 3423 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 3000 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
   

Jak odebrać zakład bez ryzyka w LVBET?

W bonusach na start u bukmacherów coraz częściej przewija się gra bez ryzyka. W końcu dużo ludzi chce mieć możliwość przetestowania oferty bez martwienia się o wynik. Można też dzięki temu zwiększyć emocje z oglądania, a nie straci się gotówki. Zazwyczaj takie promocje są dostępne w ramach bonusów na start. W LV BET zakład bez ryzyka możecie odebrać z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE, który da Wam możliwość zagrania bez ryzyka za 333 złote. Taki zakład możecie wykorzystać m.in. na nasze typy dnia!

Zapewne interesuje Was, w jaki sposób możecie zdobyć zakład bez ryzyka w LV BET. Cały proces jest dość prosty, a dopiero później przejdziemy do warunków i tego, w jaki sposób można ten bonus bukmacherski wykorzystać. Niżej przejdę też z Wami proces rejestracji, żeby wszystko dokładnie wytłumaczyć, a całość nie powinna zająć więcej niż kilka minut. Aby móc zdobyć zakład bez ryzyka w LV BET trzeba:

 1. Wejść w ten link —-> zagranie.com/goto/lvbet
 2. Wypełniacie formularz rejestracyjny, podając wszystkie potrzebne dane.
 3. Przechodzicie do kolejnego punktu, gdzie uzupełniacie kolejne informacje
 4. Nie zapomnijcie wpisać kod od ZAGRANIE o treści: ZAGRANIE
 5. Po kilku minutach cieszycie się dostępem do konta i bonusami na start

Przejdźmy więc teraz do zakładu bez ryzyka w LV BET. Sam proces rejestracji jest prosty, a pisaliśmy też o nim w tekście poświęconym zakładaniu konta u tego bukmachera. Oprócz tego w LV BET otrzymacie też:

 • 100 procent do 3 000 złotych bonusu od depozytu
 • 70 złotych bonusów
 • 20 złotych freebet

Jakie są warunki zakładu bez ryzyka w LV BET?

Zapewne zastanawiacie się też, jakie są warunki zakładu bez ryzyka w LV BET. W końcu zazwyczaj w zakładach bukmacherskich trzeba coś zrobić, żeby móc wypłacić środki z konta bonusowego na depozytowe, a później dopiero na swoje bankowe. Przy trzecim depozycie należy zaznaczyć opcję “zakład bez ryzyka 333 PLN”. Od LV BET otrzymasz bonus o wartości 100 procent, czyli przy wpłacie 333 złotych będzie to właśnie taka sama kwota.

Same warunki są dość proste. Na kuponie SOLO lub AKO trzeba mieć kurs całkowity wynoszący co najmniej 1.75. Jeżeli nie traficie, to otrzymacie zwrot stawki. Co ciekawe i ważne jednak nie trzeba dodatkowo obracać bonusem. Czyli zasada jest prosta. Przegrywacie = możecie od razu wypłacić. Warto o tym pamiętać, gdyż zwrot na konto depozytowe to rzadkość! To z całą pewnością też jeden z argumentów, który powoduje, że warto się temu bliżej przyjrzeć.

Na co wykorzystać zakład bez ryzyka w LV BET?

Skoro już wiecie jak zdobyć zakład bez ryzyka w LV BET z kodem promocyjnym VIP oraz co trzeba zrobić, żeby móc go wypłacić, to przejdźmy do innych kwestii. Ważne jest to, w jaki sposób planujecie wykorzystać zakład bez ryzyka w LV BET. Możecie to zrobić m.in. z typami od Zagranie. U nas znajdziecie propozycje dotyczące zakładów i analizy przedmeczowe na:

 • piłki nożną
 • koszykówkę
 • tenisa
 • żużla
 • hokeja na lodzie
 • sporty walki
 • skoki narciarskie
 • esport

Stale poszerzamy listę sportów, jakie znajdziecie na Zagranie. Warto też pamiętać o tym, że możecie dołączyć do naszej specjalnej grupy typerskiej na Facebooku “Grupa Zagranie”. Dołączając do tej społeczności będziecie mogli wziąć udział w różnych, ciekawych konkursach, podyskutować o typach, czy wrzucić swoje propozycje. Zaufało nam już ponad 37 000 użytkowników. Do tego jeżeli włączycie powiadomienia, to nie przegapicie analiz przedmeczowych i innych treści przygotowanych przez naszych redaktorów. 

Bonusy na start w LVBET

Zapewne zastanawiacie się więc, jakie są jeszcze inne bonusy w LV BET, które można zgarnąć u polskich, legalnych bukmacherów. Tak jak wyżej pisałem, w tym wypadku możecie skorzystać m.in. z bonusu od depozytu, czy freebetu. Pierwszy z nich jest o wartości 3 000 złotych. Działa to tak, że wpłacacie np. 2 000 złotych, dostajecie jeden procent swojej wpłaty jako bonus z mnożnikiem kursu x100.

Zakład powinien zawierać minimum 3 zdarzenia, o kursie łącznym na poziomie 2,50 lub więcej. Pierwszy bonus jest do 2 000 złotych, a drugi do tysiąca, przy tych samych zasadach.  Jest to dość ciekawe rozwiązanie, gdyż nie zawsze spotykamy taki bonus rozbity na dwa, w dodatku z mnożnikami do kursów.  Do wypłaty wystarczy czterokrotne obrócenie sumy przy minimalnym kursie 2,0 

Freebet w LVBET

W zakładach bukmacherskich LV BET oprócz zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu na start otrzymacie też freebet. Jest on o wartości 20 złotych, jednak na koncie będziecie mieli jedynie złotówkę z kursem 20. Warunki są takie same, jak w przypadku bonusu od depozytu. Kurs akumulowany to minimum 2.50 a na kuponie nie może być mniej niż trzy zakłady.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze