Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET kod promocyjny VIP

LVBET kod promocyjny VIP to: ‘ZAGRANIE’. Dzięki wpisaniu go podczas rejestracji otrzymasz podwyższone bonusy: zakład bez ryzyka do 333 PLN oraz bonus od depozytu do 3000 PLN. Sprawdź szczegóły już teraz!

LVBET kod promocyjny VIP 2022 – Pakiet 3423 złotych ✔️  
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 3000 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.05.2022

Kod promocyjny VIP w LVBET

Rejestrujesz się w LVBET i chcesz wpisać możliwie najlepszy kod promocyjny? To idealna okazja do skorzystania z naszego kodu promocyjnego VIP. Na zakłady bukmacherskie LVBET proponujemy kod promocji VIP za który otrzymasz nawet cztery bonusy powitalne! To pakiet promocji, który wynosi aż kilka tysięcy złotych. Jeśli chcesz być wśród graczy VIP LVBET, to polecamy użyć kod promocyjny VIP od Zagranie. Jaki to kod? Gdzie wpisać kod promocji VIP LVBET? To wszystko znajdziesz w tym artykule!

Bonusy bukmacherskie z naszymi kodami promocyjnymi VIP to gwarancja jakości i naprawdę wysokich wypłat. Za kody promocyjne od Zagranie odbierasz darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka i powiększone bonusy od wpłaty. Tak właśnie jest u bukmachera LVBET, który w ofercie dla użytkowników zagranie.com przygotował solidny pakiet powitalny. Kwoty bonusów bukmacherskich robią wrażenie, bo właśnie tak powinny wyglądać promocje VIP! Jak wykorzystać kod promocyjny VIP w LVBET na typy dnia? To wyjaśniamy poniżej:

LVBET kod promocyjny VIP – rejestracja

Do wykorzystania kodu promocyjnego VIP od LVBET potrzeba jest nowa rejestracja konta. To powoduje, że z promocji skorzystają tylko ci klienci, którzy nie założyli jeszcze konta w zakładach online LVBET. Kody promocyjne od bukmacherów mają właśnie to do siebie, że są oferowane przy rejestracji konta. Identycznie sprawa wygląda w przypadku legalnego bukmachera LVBET. Aktywacja naszego kodu VIP do zakładów bukmacherskich sprowadza się do rejestracji konta.

W tym miejscu polecamy przejście do strony bukmachera z naszego linku promocyjnego i rozpoczęcie rejestracji. Wszystko polega na tym, żeby uzupełnić formularz na stronie lvbet.pl. Co to takiego? To po prostu zbiór pytań dotyczących konta i danych osobowych np. imię, nazwisko, PESEL, login, hasło i kod promocji. To właśnie jedno z pól przy rejestracji w LVBET będzie nazwane “kod promocji” i tam trzema wpisać nasz kod promocyjny VIP: ZAGRANIE. Tak brzmi kod promocji VIP na zakłady bukmacherskie LVBET: ZAGRANIE. Wpisane hasło da ci status klienta VIP z pełną ofertą bonusową.

lvbet bonus

Ile otrzymasz za rejestrację z kodem VIP? To ekskluzywne bonusy, których jest naprawdę sporo. Dokładne kwoty poznasz poniżej:

LVBET kod promocyjny VIP – ile zyskasz?

W skrócie można odpowiedzieć, że za kod promocyjny VIP w LVBET otrzymasz imponującą gotówkę. Ile dokładnie? To pakiet VIP składając się aż z czterech bonusów. W LVBET mamy połączenie wszystkich ofert bukmacherskich: bonusu bez depozytu, zakładu bez ryzyka i bonusu od wpłaty. Łączna bonifikata, przy założeniu, że klient będzie chciał odebrać max – wynosi 3423 złotych! Oto dokładny spis bonusów VIP w LVBET:

  • Bonus bez depozytu: 20 PLN
  • Bonus od pierwszej wpłaty: 2000 PLN
  • Bonus od drugiej wpłaty: 1000 PLN
  • Zakład bez ryzyka: 333 PLN

Wszystkie wymienione bonusy LVBET dostępne są za rejestrację z kodem promocyjnym VIP: ZAGRANIE. Oczywiście każdą z promocji trzeba odpowiednio odebrać i użyć, tak żeby pieniądze zostały dopisane do twojego konta gracza. Jak wykorzystać bonusy od LVBET? Metody odbioru przedstawiamy w dalsze części wpisu:

Bonus bez depozytu 20 PLN

Kod promocji VIP to darmowa rejestracja konta, a co za tym idzie także darmowy bonus. LVBET za założenie konta z hasłem: ZAGRANIE przyzna już po pierwszym logowaniu bonus bez depozytu 1 PLN i mnożnik x20. Jeśli szybko przekalkulujesz, to wyjdzie ci, że otrzymasz po prostu darmowy zakład 20 PLN.

bonus bez depozytu lvbet

Żeby bonus został na 100% dopisany do twojego konta, to polecamy zgłosić się po niego wysyłają wiadomość e-mail w tytule podając “bonus bez depozytu”. Jak już otrzymasz prezent, to trzeba go wykorzystać. Tutaj sytuacja wygląda następująco, że za darmowe 1 PLN zagrasz, jeśli obstawisz kupon AKO z minimum trzema typami z kursem całkowitym min. 2.50. Na takim właśnie zakładzie “kombi” będziesz mógł włączyć mnożnik x20, co oznacza grę za stawkę 20 złotych.

Bonusy od depozytu 2000 PLN + 1000 PLN

W LVBET z kodem VIP do odebrania są także bonusy po zrobieniu pierwszej i drugiej wpłaty. Najpierw można otrzymać maksymalnie 2000 PLN, a następnie 1000 PLN. Bonusy wypłacane będą jako 1% od depozytu i mnożnik kursu x100 oraz x50.

lvbet bonus

Wykorzystanie bonusów od depozytu jest bardzo podobne do tego co jest w darmowym zakładzie LVBET. Oczywiście różnica jest taka, że teraz trzeba wpłacić własne środki. Po zrobieniu wpłaty bukmacher daje 1% bonus i mnożnik kursu. Wszystko to można użyć robiąc odpowiedni kupon w zakładach LVBET: zakład “kombi”, minimum trzy selekcje, kurs całkowity minimalny 2.50. Po użyciu bonusu i mnożnika kolejną sprawą jest obrót depozytem. W tym aspekcie obrót dotyczy tylko wpłaty, za którą trzeba zagrać dwa razy w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Gdy wykorzystasz bonus od pierwszego depozytu – możesz zrobić drugą wpłatę i odebrać bonifikatę, którą użyjesz na tych samych zasadach.

Zakład bez ryzyka 333 PLN

LVBET jest naprawdę hojnym bukmacherem i wraz z kodem promocyjnym VIP oferuje bonus także od trzeciej wpłaty. Jednak w tym przypadku to nie promocja polegająca na obrocie depozytu itd. To bardzo lubiany wśród typerów zakład bez ryzyka. W LVBET wynosi on 333 złotych. Jak na polskie standardy, to naprawdę wysoki bonus cashback. Do zagrania bez ryzyka w LVBET potrzebna jest rejestracja z kodem VIP, a także wpłata, w której zaznaczysz „zakład bez ryzyka 333 PLN”. Tutaj także LVBET da ci 1% bonus, a więc 33 grosze, co sprawi, że maksymalnie zakład bez ryzyka można wytypować za kwotę 333.33 PLN. Po zaksięgowaniu trzeciego depozytu obstaw kupon bez ryzyka. Musi on spełnić wymagania, a więc być zakładem pojedynczym lub akumulowanym z minimalnym kursem 1.75. Po obstawieniu w sytuacji, gdy przegrasz otrzymasz pełny zwrot stawki. W LVBET zakładu bez ryzyka nie trzeba obracać, więc jeśli odbierzesz cashback – pieniądze są twoje z opcją wypłaty.

Kod promocyjny VIP w LVBET – dodatkowe promocje

Kod promocyjny VIP do LVBET po wykorzystaniu bonusów na start daje także możliwości zabawy w stałych promocjach, a tych u tego bukmachera nie brakuje. To właśnie za to LVBET ma najlepsze opinie wśród typerów. Innymi atutami tego bukmachera są zakłady na e-sport, cash out, mobilna aplikacja i obszerna oferta typów przedmeczowych oraz live.

FAQ

🤔 Jak jest kod promocyjny VIP w LVBET?

ZAGRANIE

🎁 Jakie bonusy są w LVBET po rejestracji z kodem VIP?

Po rejestracji z kodem ZAGRANIE otrzymasz takie bonusy: darmowe 20 PLN, bonusy od wpłaty 3000 PLN i zakład bez ryzyka 333 PLN! Nie czekaj i sprawdź już teraz!

👉 Jak wygląda oferta LVBET?

Oferta bukmachera LVBET jest jedną z najbogatszych na rynku. Każdy mecz oznacza bardzo dużą liczbę zakładów, z których może korzystać każdy gracz. Na szczególną uwagę zasługują sporty walki i piłka nożna. Z kolei bonus na start jest jednym z najlepszych na rynku.

Zaloguj się aby dodawać komentarze