LVBET zakłady bukmacherskie – recenzja

LvBet- bukmacherzy
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie LV BET pojawiły się na arenie legalnych bukmacherów w 2016 roku. Wówczas firma była powiązana z producentem napojów energetycznych, Las Vegas. LV BET od tamtej pory zalicza progres i próbuje zaznaczyć swoją obecność na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Bukmacher prowadzi szeroko zakrojone akcje sponsoringowe, a jego oferta jest na bieżąco modyfikowana, by sprostać oczekiwaniom typerów. Jakie są plusy tego bukmachera? Zapraszamy na recenzję i opinie zakładów bukmacherskich LVBET, a także informacje o bonusach. Nie zapomnij, że te możesz wykorzystać razem z typami dnia.

LVBET zakłady bukmacherskie 2022 – Pakiet 3423 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Bonus od depozytu 3000 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.10.2022

Legalne LVBET zakłady bukmacherskie online

LVBET otrzymał polską licencję jeszcze przed nowelizacją ustawy hazardowej, która wchodząc w 2017 roku zlikwidowała nielegalną, zagraniczną konkurencje. Już wtedy swoje pierwsze kroki na rynku stawiał LVBET – 100% legalny bukmacher legitymujący się dwiema licencjami od Ministerstwa Finansów – na zakłady online i w punktach stacjonarnych.

Zakłady bukmacherskie LVBET wykorzystały moment w 2017 roku, gdy na rynku znajdowało się tylko kilku legalnych bukmacherów. W tamtym czasie bukmacher przejął sporo klientów od zagranicznych operatorów, którzy zostali zablokowani w rejestrze domen zakazanych. W 2018 roku z okazji piłkarskich Mistrzostw Świata LVBET rozpoczął krótką współpracę ze Zdzisławem Kręciną, znanym działaczem piłkarskim.

Obecnie LVBET cieszy się dużą rozpoznawalnością, na którą ma wpływ m.in. rozbudowany sponsoring i marketing. LVBET jest np. sponsorem Unii Leszno.

LVBET zakłady bukmacherskie – kod promocyjny

Aby mieć możliwość obstawiania w zakładach online i zyskania bonusów bukmacherskich, to najpierw trzeba zarejestrować konto. Tak dzieje się również w LVBET, a to idealna okazja do wpisania naszego kodu promocyjnego: ZAGRANIE. Uwaga, możesz przejść do LVBET z naszej strony, a kod zostanie automatycznie wpisany w twój formularz rejestracji.

lvbet bonus

Kod promocyjny w LVBET pozwoli na zdobycie bonusów na start. Jednak żeby tak się stało – trzeba dokończyć rejestrację, czyli uzupełnić pozostałe informacje w formularzu rejestracyjnym. Jakie to dane? M.in. imię, nazwisko, PESEL czy numer telefonu. W LVBET masz do dyspozycji szybką rejestrację bez dowodu, ale możesz także od razu zdecydować się na pełną rejestrację weryfikując konto. Wybór należy do ciebie!

Kod promocyjny LVBET wykorzystuje się podobnie, jak pozostałe kody promocyjne w zakładach bukmacherskich. Wpisując STS kod promocyjny czy Fortuna kod promocyjny również trzeba zarejestrować się, żeby otrzymać bonus na start.

Pakiet powitalny LVBET z naszym kodem gwarantuje jeszcze lepsze korzyści. Żaden z nowych użytkowników nie powinien mieć wątpliwości związanych z tym, czy korzystać z kodu lub nie. W ten sposób można liczyć na darmowy zakład i pozostałe gratyfikacje: bonusy od wpłaty i zakład bez ryzyka.

LVBET zakłady bukmacherskie – bonus powitalny 3423 PLN

Kod promocyjny od Zagranie w LV BET pozwala uzyskać bonusy na zakłady sportowe:

 • Bonus freebet 20 PLN
 • Bonus 100% od dwóch depozytów do 3000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 333 PLN
 • Dodatkowe 70 PLN w pozostałych bonusach
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dodając obie promocje łącznie w LVBET na start otrzymujemy aż 3423 PLN. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę hojna oferta, dzięki czemu opinie o LV BET są dobre.

Pierwszym co przyciąga nowych klientów do LVBET to bonus bez depozytu. We freebecie od LVBET można otrzymać darmowe 20 PLN. Trzeba jednak zaznaczyć, że ten bonus można odebrać tylko po pełnej rejestracji konta. Dodatkowo trzeba się zgłosić po niego na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując “bonus bez depozytu”.

Bonus freebet od LVBET zostanie wyrażony w nieco specyficzny sposób, bo będzie to 1 PLN i mnożnik kursu x20. Jak wykorzystać freebet? Przygotuj kupon kombi złożony z przynajmniej 3 selekcji po minimalnym kursie całkowitym 2.50 (dla pojedynczych typów kurs min. to 1.25), a następnie kliknij “aktywuj bonus z mnożnikiem”. W ten sposób kurs całkowity zostanie pomnożony x20, a ty w razie zwycięstwa odbierzesz znacznie wyższą wygraną. Jeśli uda ci się trafić, to przed wypłatą kwota wygranej musi zostać obrócona x2 w zakładach po kursie min. 2.00.

Po skorzystaniu z darmowego zakładu w LVBET czeka na ciebie bonus powitalny od dwóch wpłat, który łącznie może wynieść 3000 PLN. Najpierw w celu odebrania bonusowych środków musisz dokonać pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt to 50 PLN, ale jeśli liczysz na maksymalny bonus, to należy wpłacić 2000 PLN. Po zaksięgowaniu depozytu LV BET przyzna na twoje konto bonus 1% od wpłaty i mnożnik kursu x100. Bonus trzeba wykorzystać podobnie jak freebet, czyli przygotować kupon kombi z minium trzech zdarzeń, gdzie minimalny kurs całkowity wyniesie 2.50. To pozwoli na aktywacje mnożnika x100, co przełoży się na większe wygrane. Przy wpłacie 1000 PLN – bonus po użyciu mnożnika x100 wyniesie właśnie 1000 PLN.

Po zagraniu z mnożnikiem bez względu na wynik kuponu – jesteś zobligowany do spełnienia obrotu depozytem. Kwotę wpłaty trzeba obrócić x2 w zakładach z co najmniej trzema wynikami i kursem minimalnym 2.00. Czas na obrót wynosi 30 dni.

Po odebraniu bonusu od pierwszej wpłaty wciąż możesz skorzystać z bonusu od drugiej wpłaty, który działa podobnie, co ten pierwszy. Różnicę stanowi tylko kwota – w tej ofercie możesz otrzymać maksymalnie 100 PLN, bo mnożnik kursu wynosi x50.

Zakłady bukmacherskie LVBET – oferta

Założyłeś konto z kodem promocyjnym VIP i nie wiesz co dalej? W LVBET możesz obstawiać zakłady bukmacherskie z wielu dziedzin – nie tylko sportu, choć oczywiście to podstawowy produkt bukmachera. Sprawdź, co wytypujesz w LVBET:

 • zakłady sportowe (przedmeczowe)
 • zakłady “na żywo”
 • zakłady na e-sport
 • sporty wirtualne
 • zakłady na politykę i wydarzenia społeczne

Zakłady bukmacherskie w LVBET co do ilości robią wrażenie. To bukmacher, który oferuje nie tylko te najbardziej oblegane dyscypliny, ale również bardziej niszowe sporty. To jedyna firma bukmacherska, u której można obstawiać walki rosnącej w siłę federacji FAME MMA. LVBET na wyłączność współpracuje z tą federacją, dlatego tylko u tego “buka” obstawisz walki w klatce youtuberów.

zakłady lvbet

W 2020 roku LVBET stracił kontrakt z FAME MMA, co wiąże się z tym, że walki kolejnych edycji FAME MMA nie są dostępne już u tego operatora. Niegdyś FAME MMA 3 lub FAME MMA 4 można było typować w LVBET, a teraz ofertę przejął bukmacher Betclic. LVBET nie pojawia się już na galach, gdzie walczy Don Kasjo, Linkimaster czy Wojtek Gola. Być może za jakiś czas bukmacher LVBET ponownie wróci do tego środowiska i do przyjmowania zakładów na walki celebrytów.

W LVBET jest osobna sekcja związana z e-sportem, gdzie można znaleźć wszystkie zakłady na gry komputerowe, a także śledzić transmisje live z meczów. Dla fanów tej dyscypliny, to dobre rozwiązanie.

W zakładach LVBET można typować kupony pojedyncze, kombinacyjne i systemowe. Minimalna stawka to 2 PLN.

Aplikacja LVBET

LVBET oferuje cash out, który daje szanse wypłacić wcześniej pieniądze z kuponu – to narzędzie jest dostępne także u innych legalnych bukmacherów jak STS, Fortuna, forBET czy eWinner.

LVBET oferta na dziś

Bukmacher LVBET posiada licencję online i na punkty stacjonarne. Firma ta jednak inwestuje najwięcej środków i uwagi w ofertę internetową. W zakładach bukmacherskich LVBET codziennie można obstawiać zakłady po nowych kursach. W ofercie na dziś LVBET są dyscypliny sportowe, ale też e-sport i sporty wirtualne.

Oferta na dziś LVBET jest zorientowana na piłkę nożną, koszykówkę, hokej na lodzie, siatkówkę itd. Bukmacher ten zaznacza swoją obecność na rynku e-sportu. LVBET oferuje zakłady na wiele wydarzeń związanych z tym zjawiskiem. W ofercie na dziś znajdziesz kursy związane z CS:GO, StarCraft i pozostałymi grami.

W dzisiejszej ofercie LVBET warto również zapoznać się z kodem promocyjnym u tego operatora zakładów wzajemnych. Szczególnie powinni mieć to na uwadze gracze, którzy nie rejestrowali się jeszcze w LVBET. Kod promocyjny pozwoli odebrać bonus na start, który w LVBET dotyczy kilku gratyfikacji np. bonus bez depozytu i zakładu bez ryzyka.

LVBET oferta na jutro

Obstawiający w LVBET na pewno już zdążyli zauważyć, że oferta tego bukmachera nie ma wielu ograniczeń. To normalne, że LVBET jako bukmacher online, udostępnia zakłady z kilkudniowym wyprzedzeniem. Oferta na piłkę nożną, tenis ziemny, piłkę ręczną posiada w kalendarzu możliwość robienia typów na spotkania nadchodzące np. w kolejnej dobie lub następnych dniach.

W ofercie na jutro LVBET można sprawdzić bonus i promocje, jaka będzie obowiązywać danego dnia. Bukmacher oferuje bonusy dla stałych graczy, a informację o promocji umieszcza np. dziś przed uruchomieniem akcji. W zakładce “promocje” można zapoznać się z aktualnymi oraz nadchodzącymi ofertami LVBET.

LVBET oferta na tydzień

Tak jak pisaliśmy przy ofercie na dziś i jutro, tak i tygodniowa oferta LVBET gromadzi kilkadziesiąt sportów. To kursy bukmacherskie prezentowane w formacie przedmeczowym, a więc przed rozpoczęciem zdarzeń. W tygodniowej ofercie znajdziesz zakłady na najbliższe mecze/wydarzenia oraz rynki długoterminowe na zwycięzców ligi, rozgrywek, turniejów itd.

LVBET bukmacher

LVBET jako bukmacher ma za sobą kilka lat działalności. LVBET ma za sobą zmianę logo i metamorfozę strony internetowej. Na przestrzeni lat bukmacher modyfikował mobilną aplikację, a także swoją ofertę. Przed mundialem w 2018 roku stworzył akcję marketingową, gdzie głównym bohaterem był Zdzisław Kręcina, były działacz piłkarski.

Bukmacher LVBET ma rozpoznawalność na rynku, ale wciąż ona nie przełożyła się na wejście do TOP 3 operatorów w Polsce. Firma ta funkcjonuje na bazie licencji Ministra Finansów. LVBET otrzymał zgodę na lokale naziemne i oferowanie zakładów sportowych przez internet. W działalności tego bukmachera można zauważyć, że zdecydowanie chętniej korzysta z koncesji na zakłady wzajemne online.

Kogo sponsoruje bukmacher LVBET?

Zakłady bukmacherskie LVBET, tak jak pozostałe firmy, również angażują się w sponsoring polskiego sportu. Bukmacher LVBET przede wszystkim skupia się na działaniu w sektorze piłkarskim. Ma na koncie kilka umów sponsorskich z drużynami Ekstraklasy. O jakie kluby chodzi? LVBET był sponsorem m.in. Wisły Kraków, Śląska Wrocław czy Stali Mielec.

Obecnie LVBET sponsoruje Unię Leszno.

Legalni bukmacherzy tacy jak STS i Betclic sponsorują m.in. Lechię Gdańsk i Lech Poznań. To nie tylko domena LVBET, żeby angażować się we współpracę z drużynami Ekstraklasy.

Szeroko zakrojony sponsoring LVBET sprawia, że bukmacher jest dostrzegany przez coraz to większe grono kibiców. To może wpływać wymiernie na zainteresowanie ofertą LVBET. Chodzi tutaj o bonusy bukmacherskie, pakiet powitalny, a także zakłady sportowe. Wchodząc na stronę lvbet.pl można od razu zauważyć, że bukmacher ten chętnie rozdaje bonusy dla kibiców sponsorowanych klubów.

LVBET punkty

Punkty LVBET to zyski, jakie odbiera się z obstawiania zakładów bukmacherskich. Program lojalnościowy LVBET jest tak zbudowany, że każde postawione 25 PLN pozwala zyskać LV Punkty. Punkty LVBET opiera się na stawkach, jakie gra każdy z zarejestrowanych graczy. Poszczególne zdobycze punktowe gromadzone są automatycznie na koncie gracza, a następnie można je wymienić na bonusy LVBET.

Za LV punkty można zdobyć gotówkę, którą zainwestujesz na zakłady lub wypłacisz z konta. Przelicznik jest następujący: 100 punktów LVBET = 5 złotych.

Do programu LVBET punkty przystępuje się automatycznie po rejestracji.

LVBET bonus code

LVBET to bukmacher międzynarodowy, który działa na różnych rynkach światowych. Dla przykładu – twarzą tej firmy na Brazylię został Douglas Costa, piłkarz Bayernu Monachium. Co oznacza LVBET bonus code? Oczywiście to samo, co polska wersja kodu promocyjnego LVBET!

Bonus code pojawia się jako puste pole podczas rejestracji konta na lvbet.pl. Bukmacher stosuje wersję angielską portalu, a więc osoby, które korzystają z usług tego operatora w tym języku w polu kod promocji mają “bonus code”.

Punkty stacjonarne bukmachera LVBET

LVBET na liście Ministerstwa Finansów figuruje jako bukmacherów z podwójną licencję na zakłady stacjonarne i zakłady online. To powoduje, że oferta tego bukmachera może być prezentowana przez internet oraz placówki naziemne. Początkowo LVBET próbował wejść na rynek zakładów stacjonarnych, ale otworzył raptem kilka punktów przyjmowania zakładów np. w Krakowie.

Lokale LVBET nie są tak rozpowszechnione, jak punkty stacjonarne STS lub Fortuny. W przypadku tych dwóch bukmacherów mówimy łącznie o ponad 800 placówkach stacjonarnych. Najlepiej pod tym względem prezentuje się Fortuna, która ma najwięcej lokali naziemnych rozsianych po całej Polsce. Trend jest jednak taki, że większość graczy przenosi się do bukmacherów online. Na taki stan rzeczy zareagował Totolotek, który zdecydował się zamknąć wszystkie swoje stacjonarne punkty. W ten sposób Totolotek chce w pełni skupić się na działalności online. Podobnie robi LVBET, który tak naprawdę nie ruszył z wielką siecią lokali naziemnych. Bukmacher wolał usprawnić mobilną aplikację i stronę internetową.

LVBET rejestracja

Zarejestrowanie się w LVBET może trwać 1-2 minuty lub nieco dłużej. Samemu zdecydujesz, ponieważ bukmacher daje opcje szybkiej i pełnej rejestracji. Przy tej pierwszej metodzie wpisujesz w formularz: imię, nazwisko, z jakiego kraju pochodzisz oraz PESEL. Dalej podajesz: login, hasło, adres e-mail, numer telefonu i kod promocyjny. W tym momencie możesz kończyć rejestrację (bez weryfikacji) lub przejść do kolejnego okna i ukończyć pełną rejestrację.

Wchodząc do pełnej rejestracji w trzecim kroku wpisujesz numeru dowodu osobistego, datę urodzenia, adres i poprzez system dołączasz skany dokumentu tożsamości. To zastępuje późniejszą weryfikacje, bo od razu założysz stałe konto (pod warunkiem, że bukmacher zaakceptuje twoją rejestrację). Wybierając błyskawiczną rejestrację i tak na dalszym etapie gry konto należy zweryfikować, bo tylko to pozwala dokonać wypłaty na rachunek bankowy. A co lepsze – po pełnej rejestracji otrzymuje się bonus bez depozytu LVBET!

LVBET logowanie

Zalogowanie się do portalu LVBET odbywa się poprzez wejście na stronę lvbet.pl, a następnie kliknięcie przycisku “logowanie” (prawy górny róg strony). Logujesz się podając login (ustalony przy rejestracji) oraz hasło (to, które wpisałeś podczas zakładania nowego konta). Jeśli obie informacje zostaną podane prawidłowo, to zostaniesz zalogowany na swoje indywidualne konto gracza LVBET.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie LVBET

W obecnych czasach trzon bukmacherów stanowi oferta online, a rosnąca ilośc typerów grających mobile sprawia, że bukmacherzy pracują przede wszystkim nad aplikacjami. LVBET dostrzega trendy i również oferuje aplikację na telefony. Apka od LVBET działa w urządzeniach mobilnych opartych na systemach iOS i Android.

LVBET mobile jest darmowe i można pobrać w App Store lub ze strony lvbet.pl. Aplikacja pozwala uzyskać pełną ofertę zakładów pre-match i live, podgląd meczów “na żywo”, dostęp do płatności oraz takich funkcji jak cash out.
Od czasu do czasu LVBET oferuje specjalne promocje dostępne tylko w aplikacji. Niegdyś można było w niej wygrywać o 14% więcej w wybranych zakładach na piłkę nożną i tenis ziemny.

LVBET zakłady bukmacherskie – płatności

W LVBET zrobisz wpłatę korzystając z jednej z ukazanych metod:

 • Paymenticon
 • BLIK
 • Dotpay
 • Przelewy 24
 • Tpay
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Visa/Mastercard przez Dotpay

W zależności od wyboru płatności różni się minimalna wpłata, ale generalnie wynosi ona 10 PLN. Depozyty są realizowane bez prowizji natychmiastowo – o każdej porze dnia i nocy.

Wypłaty od LVBET można robić przez Rapid Pay, czyli błyskawiczne przelewy. Dzięki temu pieniądze na twoim koncie bankowym mogą pojawić się już w ciągu 10-15 minut od zlecenia. Rapid Pay jest dostępne w bankach: mBank, Inteligo, PKO, Volkswagen, Alior Bank, nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Getin Bank. Do pozostałych banków pieniądze mogą iść nieco dłużej 1-2 dni robocze.

Opinie o zakładach bukmacherskich LVBET

LVBET to bukmacher z wieloma funkcjami takimi jak cash out, błyskawiczne wypłaty, sekcja e-sportowa itd. Klienci chwalą sobie interfejs strony internetowej, ale co do jednego mają cały czas zastrzeżenia – że strona się wolno ładuje. To czasami przeszkadza w szybkim znalezieniu typu i obstawieniu zakładu.

LVBET zakłady bukmacherskie
Nazwa firmy LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
Siedziba/adres ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice
Numer licencji PS4.6831.9.2016.EQK
Data otrzymania licencji 13.05.2016
Prezes Rafał Wójtowicz
KRS 0000534588
NIP 954-275-17-76
Regon 360297047
Kontakt pomoc@lvbet.pl

Oferta LVBET jest bardzo bogata na każdą dyscyplinę sportu począwszy od piłki nożnej przez tenis i koszykówkę, a skończywszy na sportach walki. To bukmacher, u którego trudno się nudzić, bo poza wieloma zakładami daje również częste bonusy i promocje dla stałych klientów.

W naszym zestawieniu bukmacherów online LVBET otrzymał ocenę 7.0/10. To oddaje jego pozycje na rynku, bo to operator, który nie należy do czołówki, ale plasuje się w środku stawki.

Co wyróżnia bukmachera LVBET?

LVBET na pewno wyróżnia darmowy zakład, czyli bonus bez depozytu 20 PLN. Generalnie bonusy z mnożnikiem, jakie wprowadził na rynek LVBET były wtedy nowatorskie. Jedni psioczyli, że są sporym utrudnieniem dla początkujących graczy, z kolei drudzy dostrzegali szanse zdobycia wysokich wygranych przy ich użyciu.

Wyróżnić trzeba też LVBET zakłady na e-sport. Bukmacher LVBET wkroczył do świata zakładów na e-sport i tam w pełni się sprawdza. Wielu użytkowników, którzy decydują się typować e-sport korzysta właśnie z oferty LVBET. Kursy bukmacherskie są dobre, a dodatkowo LVBET udostępnia streamy “na żywo”. E-sport to zdecydowanie coś, co wyróżnia LVBET na tle pozostałych bukmacherów.

LVBET zbiera też dobre oceny za promocje i bonusy bukmacherskie. Nie chodzi tu konkretnie o bonusy powitalne, ale oferty dla stałych użytkowników. Takie akcje jak LV Typer, punkty w programie lojalnościowym i bonusy na mecze sprawiają, że gracze chętniej wracają do bukmachera. W tym względzie LVBET na pewno się sprawdza, a zakład “promocje” w porównaniu do innych bukmacherów prezentuje się bardzo okazale.

Legalny bukmacher LVBET

LVBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach posiada licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych o numerze PS4.6831.9.2016.EQK i została ona wydana 13 maja 2016 r. Pozostałe dane: KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047.

LVBET kontakt

LVBET siedzibę ma w Polsce, a dokładniej w Katowicach. Z bukmacherem możesz skontaktować się drogą online. W jaki sposób? LVBET oferuje czat “na żywo”, z którego skorzystasz na stronie i aplikacji mobile. Przez całą dobę działa obsługa klienta pod adresem e-mail: pomoc@lvbet.pl. Dodatkowo można do kontaktu wykorzystać formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce “pomoc” w serwisie LVBET.

LVBET czat

Obsługa klienta LVBET działa przez całą dobę za pośrednictwem czatu “na żywo”. To forma bezpośredniego kontaktu, bo pracownik bukmachera szybko odbiera zgłoszenie i od razu odpisuje na problem. Korzystając z czatu live możesz błyskawicznie otrzymać pomoc w razie kłopotu z kontem, kuponem itd.

Pamiętaj – korzystając z bukmachera LVBET graj odpowiedzialnie!

FAQ

🤔 Czy LVBET to legalny bukmacher?

LVBET jest legalnym bukmacherem, bo posiada licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych online i w punktach stacjonarnych.

🎁 Jakie bonusy oferuje LVBET?

LVBET oferuje cztery bonusy na start: darmowy freebet 20 PLN, bonus od wpłaty 3000 PLN, zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN oraz dodatkowe 70 PLN w bonusach.

Zaloguj się aby dodawać komentarze