Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

LVBET zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie LV BET pojawiły się na arenie legalnych bukmacherów w 2016 roku. Wówczas firma była powiązana z producentem napojów energetycznych, Las Vegas. LV BET od tamtej pory zalicza progres i próbuje zaznaczyć swoją obecność na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Bukmacher prowadzi szeroko zakrojone akcje sponsoringowe, a jego oferta jest na bieżąco modyfikowana, by sprostać oczekiwaniom typerów. Jakie są plusy tego bukmachera? Zapraszamy na recenzję i opinie zakładów bukmacherskich LVBET, a także informacje o bonusach. Nie zapomnij, że te możesz wykorzystać razem z typami dnia.

LVBET zakłady bukmacherskie 2021 – Pakiet 3423 złotych ✔️
Kod promocyjny 3423PLN
Bonus od depozytu 300 złotych
Bonus bez ryzyka 333 złotych
Dodatkowe bonusy 90 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.03.2021

Legalne zakłady bukmacherskie LV BET

LVBET otrzymał polską licencję jeszcze przed nowelizacją ustawy hazardowej, która wchodząc w 2017 roku zlikwidowała nielegalną, zagraniczną konkurencje. Już wtedy swoje pierwsze kroki na rynku stawiał LVBET – 100% legalny bukmacher legitymujący się dwiema licencjami od Ministerstwa Finansów – na zakłady online i w punktach stacjonarnych.

Zakłady bukmacherskie LVBET wykorzystały moment w 2017 roku, gdy na rynku znajdowało się tylko kilku legalnych bukmacherów. W tamtym czasie bukmacher przejął sporo klientów od zagranicznych operatorów, którzy zostali zablokowani w rejestrze domen zakazanych. W 2018 roku z okazji piłkarskich Mistrzostw Świata LVBET rozpoczął krótką współpracę ze Zdzisławem Kręciną, znanym działaczem piłkarskim.

Obecnie LVBET cieszy się dużą rozpoznawalnością, na którą ma wpływ m.in. rozbudowany sponsoring i marketing. LVBET jest sponsorem Wisły Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec, Widzewa Łódź oraz Arki Gdynia. To kluby grające w Ekstraklasie lub bezpośrednio na jej zapleczu, a to daje ekspozycje w mediach przy okazji meczów.

LVBET zakłady bukmacherskie – kod promocyjny

Aby mieć możliwość obstawiania w zakładach online i zyskania bonusów bukmacherskich, to najpierw trzeba zarejestrować konto. Tak dzieje się również w LVBET, a to idealna okazja do wpisania naszego kodu promocyjnego: 3423PLN. Uwaga, możesz przejść do LVBET z naszej strony, a kod zostanie automatycznie wpisany w twój formularz rejestracji.

lvbet bonus

Kod promocyjny w LVBET pozwoli na zdobycie bonusów na start. Jednak żeby tak się stało – trzeba dokończyć rejestrację, czyli uzupełnić pozostałe informacje w formularzu rejestracyjnym. Jakie to dane? M.in. imię, nazwisko, PESEL czy numer telefonu. W LVBET masz do dyspozycji szybką rejestrację bez dowodu, ale możesz także od razu zdecydować się na pełną rejestrację weryfikując konto. Wybór należy do ciebie!

LVBET zakłady bukmacherskie – bonus powitalny 3423 PLN

Kod promocyjny od Zagranie w LV BET pozwala uzyskać bonusy na zakłady sportowe:

 • Bonus freebet 20 PLN
 • Bonus 100% od dwóch depozytów do 3000 PLN
 • Zakład bez ryzyka do 333 PLN
 • Dodatkowe 70 PLN w pozostałych bonusach
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dodając obie promocje łącznie w LVBET na start otrzymujemy aż 3423 PLN. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę hojna oferta, dzięki czemu opinie o LV BET są dobre.

Pierwszym co przyciąga nowych klientów do LVBET to bonus bez depozytu. We freebecie od LVBET można otrzymać darmowe 20 PLN. Trzeba jednak zaznaczyć, że ten bonus można odebrać tylko po pełnej rejestracji konta. Dodatkowo trzeba się zgłosić po niego na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując “bonus bez depozytu”.

Bonus freebet od LVBET zostanie wyrażony w nieco specyficzny sposób, bo będzie to 1 PLN i mnożnik kursu x20. Jak wykorzystać freebet? Przygotuj kupon kombi złożony z przynajmniej 3 selekcji po minimalnym kursie całkowitym 2.50 (dla pojedynczych typów kurs min. to 1.25), a następnie kliknij “aktywuj bonus z mnożnikiem”. W ten sposób kurs całkowity zostanie pomnożony x20, a ty w razie zwycięstwa odbierzesz znacznie wyższą wygraną. Jeśli uda ci się trafić, to przed wypłatą kwota wygranej musi zostać obrócona x2 w zakładach po kursie min. 2.00.

Po skorzystaniu z darmowego zakładu w LVBET czeka na ciebie bonus powitalny od dwóch wpłat, który łącznie może wynieść 3000 PLN. Najpierw w celu odebrania bonusowych środków musisz dokonać pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt to 50 PLN, ale jeśli liczysz na maksymalny bonus, to należy wpłacić 2000 PLN. Po zaksięgowaniu depozytu LV BET przyzna na twoje konto bonus 1% od wpłaty i mnożnik kursu x100. Bonus trzeba wykorzystać podobnie jak freebet, czyli przygotować kupon kombi z minium trzech zdarzeń, gdzie minimalny kurs całkowity wyniesie 2.50. To pozwoli na aktywacje mnożnika x100, co przełoży się na większe wygrane. Przy wpłacie 1000 PLN – bonus po użyciu mnożnika x100 wyniesie właśnie 1000 PLN.

Po zagraniu z mnożnikiem bez względu na wynik kuponu – jesteś zobligowany do spełnienia obrotu depozytem. Kwotę wpłaty trzeba obrócić x2 w zakładach z co najmniej trzema wynikami i kursem minimalnym 2.00. Czas na obrót wynosi 30 dni.

Po odebraniu bonusu od pierwszej wpłaty wciąż możesz skorzystać z bonusu od drugiej wpłaty, który działa podobnie, co ten pierwszy. Różnicę stanowi tylko kwota – w tej ofercie możesz otrzymać maksymalnie 100 PLN, bo mnożnik kursu wynosi x50.

Zakłady bukmacherskie LVBET – oferta

Założyłeś konto z kodem promocyjnym VIP i nie wiesz co dalej? W LVBET możesz obstawiać zakłady bukmacherskie z wielu dziedzin – nie tylko sportu, choć oczywiście to podstawowy produkt bukmachera. Sprawdź, co wytypujesz w LVBET:

 • zakłady sportowe (przedmeczowe)
 • zakłady “na żywo”
 • zakłady na e-sport
 • sporty wirtualne
 • zakłady na politykę i wydarzenia społeczne

Zakłady bukmacherskie w LVBET co do ilości robią wrażenie. To bukmacher, który oferuje nie tylko te najbardziej oblegane dyscypliny, ale również bardziej niszowe sporty. To jedyna firma bukmacherska, u której można obstawiać walki rosnącej w siłę federacji FAME MMA. LVBET na wyłączność współpracuje z tą federacją, dlatego tylko u tego “buka” obstawisz walki w klatce youtuberów.

zakłady lvbet

W LVBET jest osobna sekcja związana z e-sportem, gdzie można znaleźć wszystkie zakłady na gry komputerowe, a także śledzić transmisje live z meczów. Dla fanów tej dyscypliny, to dobre rozwiązanie.

W zakładach LVBET można typować kupony pojedyncze, kombinacyjne i systemowe. Minimalna stawka to 2 PLN.

Aplikacja LVBET

LVBET oferuje cash out, który daje szanse wypłacić wcześniej pieniądze z kuponu – to narzędzie jest dostępne także u innych legalnych bukmacherów jak STS, Fortuna, forBET czy eWinner.

Aplikacja na zakłady bukmacherskie LVBET

W obecnych czasach trzon bukmacherów stanowi oferta online, a rosnąca ilośc typerów grających mobile sprawia, że bukmacherzy pracują przede wszystkim nad aplikacjami. LVBET dostrzega trendy i również oferuje aplikację na telefony. Apka od LVBET działa w urządzeniach mobilnych opartych na systemach iOS i Android.

LVBET mobile jest darmowe i można pobrać w App Store lub ze strony lvbet.pl. Aplikacja pozwala uzyskać pełną ofertę zakładów pre-match i live, podgląd meczów “na żywo”, dostęp do płatności oraz takich funkcji jak cash out.
Od czasu do czasu LVBET oferuje specjalne promocje dostępne tylko w aplikacji. Niegdyś można było w niej wygrywać o 14% więcej w wybranych zakładach na piłkę nożną i tenis ziemny.

LVBET zakłady bukmacherskie – płatności

W LVBET zrobisz wpłatę korzystając z jednej z ukazanych metod:

 • Paymenticon
 • BLIK
 • Dotpay
 • Przelewy 24
 • Tpay
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Visa/Mastercard przez Dotpay

W zależności od wyboru płatności różni się minimalna wpłata, ale generalnie wynosi ona 10 PLN. Depozyty są realizowane bez prowizji natychmiastowo – o każdej porze dnia i nocy.

Wypłaty od LVBET można robić przez Rapid Pay, czyli błyskawiczne przelewy. Dzięki temu pieniądze na twoim koncie bankowym mogą pojawić się już w ciągu 10-15 minut od zlecenia. Rapid Pay jest dostępne w bankach: mBank, Inteligo, PKO, Volkswagen, Alior Bank, nest Bank, Idea Bank, Credit Agricole, Getin Bank. Do pozostałych banków pieniądze mogą iść nieco dłużej 1-2 dni robocze.

Opinie o zakładach bukmacherskich LVBET

LVBET to bukmacher z wieloma funkcjami takimi jak cash out, błyskawiczne wypłaty, sekcja e-sportowa itd. Klienci chwalą sobie interfejs strony internetowej, ale co do jednego mają cały czas zastrzeżenia – że strona się wolno ładuje. To czasami przeszkadza w szybkim znalezieniu typu i obstawieniu zakładu.

Oferta LVBET jest bardzo bogata na każdą dyscyplinę sportu począwszy od piłki nożnej przez tenis i koszykówkę, a skończywszy na sportach walki. To bukmacher, u którego trudno się nudzić, bo poza wieloma zakładami daje również częste bonusy i promocje dla stałych klientów.

W naszym zestawieniu bukmacherów online LVBET otrzymał ocenę 7.0/10. To oddaje jego pozycje na rynku, bo to operator, który nie należy do czołówki, ale plasuje się w środku stawki.

Legalny bukmacher LVBET

LVBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach posiada licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych o numerze PS4.6831.9.2016.EQK i została ona wydana 13 maja 2016 r. Pozostałe dane: KRS: 0000534588, NIP: 954-275-17-76, REGON: 360297047.

🤔 Czy LVBET to legalny bukmacher?

LVBET jest legalnym bukmacherem, bo posiada licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych online i w punktach stacjonarnych.

🎁 Jakie bonusy oferuje LVBET?

LVBET oferuje cztery bonusy na start: darmowy freebet 20 PLN, bonus od wpłaty 3000 PLN, zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN oraz dodatkowe 70 PLN w bonusach.

💪 Jaki jest kod promocyjny w LVBET?

Kod promocyjny od Zagranie do LVBET to: 3423PLN.