fot.Norbert Barczyk

Gra w Chinach i Korei trwa w najlepsze, a to oznacza, że możemy podziwiać grę w tych rozgrywkach siedem dni w tygodniu! Oczywiście mamy już kilka niespodzianek, jak na przykład bilans 0-2 w wykonaniu Top Esports. Również JD Gaming rozpoczęło sezon od porażki, jednak już jutro będą mieć okazję do nadrobienia strat. Ich przeciwnikiem będzie Bilibili Gaming, które po zaciętym boju wygrało z eStar 2:1, pomimo początkowego słabego startu serii w ich wykonaniu. Czy jednak przeciwko uczestnikom mistrzostw świata nadal będą w stanie prezentować tak dobry poziom? Zapraszam do lektury analizy!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


JD Gaming – Bilibili Gaming
14.01.2021 r. Godz. 10:00

Zaczynamy od pojedynku, pomiędzy JD Gaming, czyli wicemistrzami poprzedniego sezonu LPL oraz Bilibili Gaming, które rozpoczęło bardzo dobrze obecny sezon, bo od wygranej przeciwko Estar. Co prawda było to bardzo wymęczone zwycięstwo, i początkowo mogłoby się zdawać, że to Estar zakończy dzień ze zwycięstwem, jednak Bilibili udało się ostatecznie wyrwać wygraną z rąk przeciwników. Jutro będzie przed nimi o wiele trudniejsze wyzwanie, bo JDG to jedna z najlepszych drużyn na całym świecie, nawet pomimo pierwszej porażki.

Dodatkowo musimy pamiętać o tym, że JDG w swoim pierwszym spotkaniu walczyło przeciwko Invictus Gaming, czyli również drużynie z samego topu, co oznacza, że ich porażka nie jest aż tak znacząca, w kontekście jutrzejszego pojedynku z BLG. Szczerze mówiąc, Bilibili wyglądało bardzo chwiejnie i niepewnie. Co prawda zwycięstwo na drugiej mapie dodało im trochę motywacji, jednak często popełniali oni błędy, które JDG będzie po prostu wykorzystywać i tym samym stopniowo zwiększać swoją przewagę w meczu. Będą oni dodatkowo zmotywowani po porażce z IG, zatem spodziewam się tutaj ofensywnego stylu gry i próby szybkiej dominacji zarówno na pierwszej, jak i drugiej mapie. Co typuję w tym spotkaniu?

Moim zdaniem najbardziej prawdopodobną opcją w tym spotkaniu jest szybkie zwycięstwo ekipy JDG. Według mnie są oni o wiele lepszą drużyną niż BLG, i mecze z rywalami na takim poziomie powinny być dla nich łatwym spacerkiem. Pierwsze oficjalne mecze tego sezonu pokazały nam, że dominujący styl gry często pozwala na błyskawiczne zakończenie meczu, bo dynamiczne rozpędzanie meczu jest wręcz wpisane w obecną metę, a to wszystko dzięki zmianom w przedmiotach i dodaniu mitycznych itemów. Jeśli jakaś drużyna potrafi sprawnie zbudować momentum w początkowych fazach gry, a następnie przekształcić to w rosnącą coraz bardziej przewagę w złocie, co znowu przekłada się na posiadane przedmioty i większą siłę postaci. JDG potrafi zarówno wykonywać agresywne zagrania w początkowej fazie gry, jak i kontrolować jej przebieg przez późniejsze etapy, nie popełniając jednocześnie błędów, które pozwoliłyby przeciwnikowi na powrót do spotkania. Z tego powodu decyduje się na postawienie na wygraną meczu przez JD Gaming wynikiem 2:0.

JD Gaming – Bilibili Gaming
14.01.2021 r. Godz. 10:00
Typ: Handicap map: JDG (-1,5)
Kurs: 1.86

Baner grupy fb


Royal Never Give Up – Sunning 

14.01.2021 r. Godz. 12:00 (może ulec zmianie)

Przechodzimy do drugiego meczu, jaki rozgrywany jest w ramach LPL jutrzejszego ranka, a mianowicie do pojedynku pomiędzy RNG a Sunning. Ta pierwsza drużyna rozpoczęła sezon od pewnego zwycięstwa przeciwko Thunder Talk Gaming, jednak w pojedynku z Sunning, to Ci drudzy są stawiani w roli faworyta. Dlaczego tak jest i czy lwy staną na wysokości zadania i zapewnią sobie drugą wygraną na start sezonu?

Sunning okazało się być prawdziwym czarnym koniem ubiegłorocznych mistrzostw świata, dochodząc aż do finału, gdzie ostatecznie polegli w meczu przeciwko Damwon Gaming, jednak nie można im oddać ducha walki i naprawdę dobrej gry. Nie możemy zapominać o tym, jak świetnie prezentowali się oni na przestrzeni całego turnieju, jak również o tym, że obecny sezon również rozpoczęli bardzo przekonująco, bo od zwycięstwa 2:0 przeciwko Top Esports. Widać więc, że pomimo zmian w składzie, pozostał duch zeszłorocznego, walecznego Sunning, a co najważniejsze, pozostała dobra gra w wykonaniu Lwów.

Royal Never Give up, czy jednak Royal Gave Up long time ago? Dla fanów chińskiej drużyny chyba niestety to drugie. Ostatnim większym sukcesem ekipy był awans na mistrzostwa świata w 2019 roku, gdzie jednak zaprezentowali się poniżej oczekiwanego poziomu i bardzo szybko pożegnali się z turniejem. Początek tego sezonu budzi jednak trochę lepsze nastroje, a wygrana 2:0 zawsze cieszy. Jednak tym razem staną przed o wiele trudniejszym rywalem i dopiero jutrzejszy mecz będzie prawdziwym testem dla  odnowionego składu RNG. Moim zdaniem, mogą oni liczyć w tym sezonie na nieco lepszy wynik niż w ubiegłym roku i awans do fazy play-off, jednak nie sądzę, żeby nagle zaczęli dominować ligę. Sunning to rywal z najwyżej półki, który dopiero co zmasakrował obecnego mistrza Chin, co świadczy o ich dobrej formie.

Moim zdaniem Sunning wygra to spotkanie, i taki typ dokładam do naszego kuponu. Moim zdaniem pokazali się oni z naprawdę dobrej strony w meczu przeciwko Top Esports, natomiast RNG nie wyglądało na przekonujące, pomimo swojej wygranej przeciwko TT. W Chinach mecze takie jak te decydują o tym, kto ostatecznie będzie miał o jedną mapę więcej, a zatem kto będzie wyżej w tabeli, dlatego nie sądzę, żeby Sunning podeszło do tego spotkania niezmotywowane lub nieprzygotowane. Myślę, że będą chcieli pokazać, że zwycięstwo na TES nie było przypadkowe, dlatego spodziewam się agresji i próby zamknięcia meczu na dwóch mapach. Zdecydowałem się jednak na bezpieczniejszą opcję, czyli czyste zwycięstwo Sunning. Obydwa typy możecie znaleźć w Forbet, gdzie rejestrując się poprzez nasz kod promocyjny możecie zdobyć m.in. maxizysk do 200 pln, dzięki czemu będziecie mogli podwoić swoją wygraną na kuponie. Piszcie co wy myślicie o tych spotkaniach i co w nich typujecie!

Royal Never Give Up – Sunning
14.01.2021 r. Godz. 12:00
Typ: Sunning wygra
Kurs: 1.37

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

 

Kupon forbet 14.01