fot. Norbert Barczyk/ pressfocus

Czas na ostatnią grupę w ramach rozgrywek ESL Pro League Season 13!! Mamy tutaj kilka ciekawych zespołów, głodne zwycięstwa Virtus.pro, Liquid zawiedzione porażką w Dreamhacku czy Fnatic wracające do światowego csa z wielkimi nadziejami. Do tej pory mieliśmy mnóstwo niespodzianek w ramach tych rozgrywek, pożegnanie się z nimi takich zespołów jak Vitality czy Faze lub Big z pewnością zaskoczyły wielu fanów, jednak to dzięki tym niespodziankom tak bardzo uwielbiamy oglądać te zmagania. Co prawda czasami nie sprzyja to typowaniu, jednak dziś postaramy się nieco zaufać pewnym przewidywaniom!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka
 
STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły


Kto wygra grupę D?

Astralis, Fnatic, Liquid, Endpoint, Evil Geniuses oraz Virtus.pro, to sześć drużyn, które będzie rywalizowało o ostatnie miejsca w fazie pucharowej 13. sezonu ESL Pro League. Przypominam, że jedynie trzy zespoły gwarantują sobie udział w kolejnej rundzie, a zwycięzca ma szansę ominięcia większości kolejki i bezpośredniego awansu do półfinału. Które ekipy według bukmacherów mają największe szanse na zawojowanie tej grupy i zapewnienie sobie udziału w specjalnych spotkaniach z resztą zwycięzców? Jak według mnie prezentują się szanse na zwycięstwo danej ekipy i które kursy wydają się być najbardziej atrakcyjne?

Przede wszystkim, przy całej mojej sympatii, uważam, że z miejsca możemy wykluczyć tutaj ekipę Endpoint. Obstawiam, że drużyna ta będzie wyraźne odstawać od reszty stawki i w ogóle rozważanie wygrania grupy przez nią jest po prostu stratą czasu. Według mnie Fnatic również nie jest na odpowiednim poziomie, żeby zdominować grupę, zwłaszcza patrząc na formę reszty rywali. Fnatic w ostatnim czasie nie zachwycało, ich słaby występ na IEM Katowice tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że Fnatic potrzebuje zmian w składzie i przebudowania swojego planu na grę.

Baner grupy esportowej


Oczywistymi faworytami do zwycięstwa są Astralis, Liquid oraz Virtus.pro, te drużyny zresztą są wymieniane jako pretendenci do tytułu przez bukmacherów. Najmniejszy kurs wystawiony został na zwycięstwo Duńczyków i wcale nie trudno się temu dziwić. Liquid jest obecnie w nieco dziwnym miejscu z formą, ich porażka przeciwko Pain w ramach amerykańskiego Dreamhacka z pewnością może budzić wątpliwości co do ich postawy w nadchodzących meczach. Wobec tego ich również wykluczyłbym z walki o najwyższe cele. Dotychczasowe zmagania w grupach pokazały nam, że aby zająć pierwsze miejsce, trzeba naprawdę dominować swoich rywali, bo każde najmniejsze potknięcie może już pozbawić szansy na wygraną.

Moim zdaniem drużyną, która ma największe szanse na zwycięstwo w tej grupie jest Astralis. Duńczycy zawsze są faworytami do wygrania wielkich rozgrywek, a ESL Pro League zdecydowanie się do nich zaliczają. Dodatkowo musimy brać pod uwagę fakt, że wygrana grupy znacząco ułatwia dalszą wspinaczkę w fazie play-off, więc Astralis z pewnością będzie nastawione na zapewnienie sobie 1. miejsca. Oprócz tego Duńczycy zawsze wyróżniali się na tle przeciwników tym, że ich przygotowanie taktyczne i mentalne zawsze jest na najwyższym poziomie, a w przypadku takim jak tu, gdy znali swoich rywali już od dłuższego czasu, tak myślę, że możemy od nich spodziewać się perfekcyjnego przygotowania do każdego z rywali. Dodatkowo, patrząc na resztę rywali, to wydaje mi się, że Astralis jest po prostu najbardziej stabilne i patrząc na rywalizację na długim dystansie, nie widzę dla nich godnych oponentów. Kurs jest co prawda najniższy, jednak według mnie biorąc pod uwagę formę zespołów, format rozgrywek oraz po prostu czas, jaki zespoły mają na przygotowanie, uważam, że Astralis powinno zapewnić sobie pierwsze miejsce! Kurs w STS jest na tyle atrakcyjny, że gram go jako singiel!

STS
2.25
Astralis wygra grupę D

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.
  • Sprawdź opinie na temat STS!

 

 

Sprawdźcie nasz kod promocyjny z nim czekają na was specjalne bonusy!

Kupon esportowy sts 24.03.2021 r.

Zaloguj się aby dodawać komentarze