fot. CHRISTOPHE SAIDI/SIPA

W pierwszy dzień na wimbledońskich kortach będziemy mieli okazję zobaczyć najlepszą polską tenisistkę w akcji! Na trawiastej nawierzchni będzie ona miała okazję spotkać się z zawodniczką z Tajwanu, a dokładniej, z Su-Wei Hsieh. Obie zawodniczki nie mogą zaliczyć do udanych początku tej części sezonu, jednak mecz musi wyłonić zwyciężczynie. Dla kogo ta rywalizacja okaże się szczęśliwa? Zobaczcie, co przygotowałem! Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

IGA ŚWIĄTEK

Mistrzyni Wimbledonu juniorów z roku 2018 po raz drugi w swojej karierze, będzie miała okazje spotkać się w rywalizacji na poziomie seniorskim. W poprzedniej edycji jej rywalizacja szybko znalazła swój koniec, gdyż nasza reprezentantka zakończyła swoją rywalizację już na pierwszej rundzie zmagań. Przegrała wtedy z zawodniczką ze Szwajcarii, Victoriją Golubic. Mecz rozegrał się na przestrzeni dwóch setów, w którym nasza zawodniczka przegrała 2:6, 6:7(3). Tak więc pierwsze zmierzenie się z dorosłym tenisem na trawie okazało się na Igi zbyt wymagające. Nie ma jednak co się smucić, gdyż Golubic jest dobrą zawodniczką, a Iga dopiero poznawała świat kobiecego tenisa. W tym roku Świątek brała udział w jednym turnieju przed szlemem, a było to na terytorium Wielkiej Brytanii, a dokładniej w miejscowości Eastbourne. Pierwszy mecz z reprezentantką gospodarzy okazał się na Polki dosyć przełomowy. Zagrała fantastyczną końcówkę spotkania, gdzie jej rywalka Watson, miała już prostą drogę do wygrania spotkania w trzecim secie, jednak Polka wygrała trzy na cztery podania rywalki. Po meczu nasza zawodniczka popłakała się ze szczęścia, tłumacząc później w wywiadzie, że nie ma się za dobrze w relacjach z trawą. Sporo emocji kosztowała ta wygrana. Drugie starcie to zmierzenie się z dużo lepiej uspecyfikowaną na trawę zawodniczką. Iga spotkała się z Kasatkiną. Mimo że pierwsze set padł łupem naszej zawodniczki, to w drugiej połowie spotkania mogliśmy widzieć tylko i wyłącznie dominację rywalki z Rosji. Co przede wszystkim trzeba zaznaczyć, to fakt, że Iga nie lubi bardzo szybkiej gry. W swojej karierze zawodniczki w tenisie seniorskim dużo bardziej skupiła się na rozwinięciu umiejętności gry na cegle oraz na hardzie, gdzie rozgrywane jest większość meczów podczas całego sezonu. Musi ona jednak szybko przestawić swoją technikę uderzeń, która jest mocno zamaszysta, a na trawie czasami nie ma czasu na reakcję tylko na instynktowne zachowanie na korcie. Czy uda jej się przejść swoją pierwszą rywalkę? Iga ma znacznie lepsze pierwsze sety w spotkaniach, dlatego jeden z moich typów będzie kierował się właśnie na ten element meczu.

Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Su-Wei Hsieh

Reprezentantka Tajwanu nie weszła dobrze w tę część sezonu. Ma za sobą turniej w Birmingham, gdzie przegrała już w pierwszej rundzie. To by było na tyle jej przygotowań na kortach trawiastych, jeżeli chodzi o oficjalne spotkania. Hsieh jest jednak zawodniczką, z którą ciężko rywalizuje się na tego rodzaju kortach. Posiada bardzo krótkie uderzenie, do którego trzeba się w trakcie meczu przyzwyczajać. Z jej stylem gry sporo zawodniczek ma problem. Hsieh pokazała w poprzedniej edycji Wimbledonu, że potrafi rywalizować z teoretycznie lepszymi tenisistkami. Przykładowo wygrała z Ostapenko i Flipkens, a odpadł w grze z Pliskovą, jednak udało jej się zdobyć jednego seta w rywalizacji i postraszyć rywalkę z Czech. Z pewnością nie jest to zawodniczka, która będzie celowała w wygraną na tym turnieju, gdyż nie ma takich argumentów serwisowych, które mogłyby ją promować w hierarchii kandydatek do ostatecznego triumfu. Jednak sposób jej gry powinien pozwolić jej na równą rywalizację z przeciwniczkami. Czy będzie to jej pierwszy i ostatni mecz w tym roku na kortach w Wielkiej Brytanii?

Propozycje:

Dzisiaj przychodzę z trzema propozycjami na ten mecz. Myślę, że obie zawodniczki chwile będą się zapoznawać ze sobą oraz z przygotowanym kortem numer 1. Dla obu pań ważne powinno być otwarcie spotkania. Z pewnością nie będą chciały oddawać swojego podania, jednak ich gra na kortach twardych często pozwala na pojawianie się breakpointów. Jednak ja w tym spotkaniu widzę możliwość pojawienia się sporej ilości gemów w pierwszym secie oraz całym spotkaniu. Szanse na awans obu pań także wydają się być na równym poziomie. Forma i optymalizacja obecnej dyspozycji stoi po stronie Igi, jednak Hsieh ma dużo więcej doświadczenia i umiejętności na tego rodzaju kortach. Dlatego dzisiaj wybrałem dla Was następujące propozycję:

Swiatek Hsieh handicap gemowSwiatek Hsieh 1. setSwiatek Hsieh over gemow

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 250 PLN

 1. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
 2. Użytkownik może zostać objęty ofertą „Zakład bez ryzyka” tylko jeden raz, oferta dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu po dokonaniu pierwszego depozytu.
 3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 4. W przypadku pierwszej wpłaty powyżej 250 PLN użytkownik może otrzymać zwrot w postaci maksymalnego kodu bonusowego na kwotę 250 PLN pod warunkiem, że kwota stawki pierwszego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu.
 5. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
 6. W przypadku wygranej na konto gracza trafia wygrana.
 7. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 250 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 8. Zwrot stawki w Promocji przyznawany jest wyłącznie w przypadku rozliczonego i przegranego zakładu spełniającego warunki promocji.
 9. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
 10. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
 11. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się: zakłady systemowe, zakłady wypłacone poprzez Cashout, zakłady unieważnione i anulowane, zakłady które w wyniku rozliczenia posiadają choć jedno zdarzenie z kursem 1,00.
 13. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 11.07.2021 do godz. 23:59.

Zapraszam także do sprawdzenia bonusów, jakie oferuje Totolotek, gdzie polecam zagrać kupon razem ze mną!

Zaloguj się aby dodawać komentarze