Pierwsza runda na kortach w Monte-Carlo i już kilka bardzo ciekawie zapowiadających się spotkań. Jednym z takich meczów będzie starcie Huberta Hurkacza, który swoją tegoroczną przygodę z mączką zaczyna od kortów w Monako. Rywalem polskiego zawodnika będzie reprezentant Boliwii, Hugo Dellien, który musiał przechodzić przez kwalifikacje do drabinki głównej. Będzie to pierwszy pojedynek tych tenisistów, którzy bardzo mocno różnią się od siebie pod względem techniki gry. Sprawdźcie moją zapowiedź na to spotkanie! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz – Hugo Dellien: typy i kursy bukmacherskie (11.04.2022 – 15:30)

Tak jak wspomniałem już wyżej, czeka nas pierwsze spotkanie boliwijsko-polskie, gdzie faworytem do wygrania meczu jest Polak. Jest on jednak mniej usposobiony do gry na kortach ziemnych, a Dellien ma już za sobą rozgrzewkę na tych obiektach w rundach kwalifikacyjnych. Ten sezon jest dla niego zupełnie inny niż dla Polaka, gdyż cały początek spędził na obiektach ziemnych. Głównie grał na poziomie challengerowym, gdzie musiał odrobić kilka punktów rankingowych, ze względu na spadek w tym zestawieniu światowym w porównaniu z poprzednim rokiem. Musiał on nieco podbudować swoją lokatę, gdyż zaczyna się dla niego jedna z ważniejszych części sezonu i musiał zagwarantować sobie miejsce dające udział w większych turniejach. Zupełnie inaczej ma się ta sytuacja do Huberta, który co prawda stracił miejsce w najlepszej 10. tego zestawienia, ale jeszcze w tym sezonie nie widzieliśmy go na kortach pokrytych mączką. W poprzednim sezonie nie był on zawodnikiem dominującym na antuce, ale liczę, że w tym sezonie nieco się to zmieni, gdyż Polak pokazał, że jest w bardzo dobrej formie na ten moment. Ostatnio zagrał dwa dobre turnieje na ulubionych kortach w USA, ale czy pobije swój zeszłoroczny wynik dotarcia do drugiej rundy na kortach w Monte-Carlo?

tenis

HUBERT HURKACZ

Polak zaliczył bardzo dobry turniej na kortach w Miami, a także w Indian Wells, które są dla Huberta jednymi z najbardziej ulubionych pod względem warunków, jakie tam panują. Zdecydowanie bardziej dopasowuje się on do gry na hardach, a niżeli do tego, jak grać na ziemnych nawierzchniach. Najlepszy obecnie polski tenisista nie utrzymał miejsca w TOP10 w rankingu ATP i obecnie uplasowany jest na 14. pozycji. Jednak forma naszego zawodnika jest dosyć wysoka patrząc na to, jak zaprezentował się na kortach w obronie tytułu. Teraz przechodzimy w część sezonu, która jest dla Hurkacza najtrudniejsza i najmniej korzystna w wyniki, jeżeli spojrzymy w perspektywie dotychczasowych wyników z zeszłych sezonów. W Monte-Carlo udało mu się przejść zaledwie jedną rundę, jeżeli mowa o zeszłorocznej edycji. Pokonał wtedy 2:1 w stosunku setowym Włocha Fabbiano. W drugiej rundzie odpadł w 2. setach z Danielem Evansem. Czy w tym roku poprawi swoją pozycję na tym turnieju?

Załóż konto w STS i odbierz zakład bez ryzyka do 100PLN z kodem: ZAGRANIE

HUGO DELLIEN

Boliwijczyk większość swojego czasu spędza na kortach ziemnych, a jeszcze bardziej doprecyzowując, to są to korty o czerwonej mączce w Ameryce Południowej. W Europie także często pojawia się na turniejach, gdzie gra się na antuce. Ma także już w tym roku zdobyty tytuł za challenger w Santiago. W tym sezonie zagrał już 29. meczów na mączce, z czego 21 zostało przez niego wygranych. Jest to zawodnik, który może sprawić problemy Hubertowi, gdyż ma większe ogranie w tym sezonie na takiego rodzaju nawierzchniach. Przeszedł przez dwustopniowe kwalifikacje, gdzie dwa razy pokonał w stosunku setowym 2:1 swoich przeciwników. W pierwszej rundzie pokonał Adriana Mannarino, a w drugiej poradził sobie z Taro Danielem. Tym razem trafił na Huberta, który powinien mocno pilnować swojego podania i lepiej kreować grę, ale reprezentant Boliwii powinien sprawniej się poruszać i używać większej zmienności technicznej. Jaki więc padnie wynik tego spotkania?

Moja propozycja na mecz Huberta Hurkacza:

Panowie bardzo różnią się od siebie w aspektach przygotowania do gry. Zdecydowanie lepiej na mączce czuje się Hugo, jednakże umiejętności ogólnotenisowe stoją po stronie Polaka. Większy atut własnego podania ma Hubert, jednakże moim zdaniem będzie potrzebował trochę czasu, aby wejść na właściwe obroty w grze na mące i z wymagającym rywalem. To determinuje mnie do zaproponowania overu gemowego w STS, gdzie możecie założyć konto z naszym kodem promocyjnym! Powinniśmy być świadkami meczu bez większej dominacji po jednej ze stron, dlatego swoją propozycję kieruję w możliwość pojawienia się dużej ilości gemów.

STS
1.43
Powyżej 19,5 gemów

Kupon SEO STS Hurkacz vs Monfils 11.04.2022

fot. Pressfocus

 

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze