Dzisiaj przed nami dwa hity w KHL, a ja skupiłem się na jednym, który odbędzie się w stolicy Tatarstanu. Dla Bars Kazań nie jest to udany początek sezonu. Czy wrócą na zwycięską ścieżkę, pokonując CSKA Moskwa? Dodatkowo omówiłem rywalizację odbywającą się w Rydze. Zapraszam do lektury i do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 250 PLN w TOTALBET!

Załóż konto w TOTALBET i zagraj bez ryzyka do 250 PLN ze zwrotem na konto depozytowe!

Kod promocyjny, który aktywuje promocję w TOTALbet: ZAGRANIE

Bars Kazań vs CSKA Moskwa (08.09. godz. 18:00)

Gospodarze zawodzą swoich kibiców. Wydawało się, że gładkie zwycięstwo nad Jokerit Helsinki pokazuje siłę Bars i przede wszystkim fakt, że są dobrze przygotowani do nowego sezonu, ale porażki z Kunlun Red Star i Torpedo Niżny Nowogród pokazały, że jest jeszcze wiele do poprawy. Nie mniej jednak pamiętamy, że jest to start nowych rozgrywek i wiele meczów jeszcze przed nami. Każda drużyna ma swój plan przygotowań i w danym momencie kampanii z pewnością nadejdzie szczytowy okres. Oglądają poczynania zawodników ze stolicy Tatarstanu można mieć wrażenie, że schodzą z obciążeń treningowych i z każdym tygodniem powinno być lepiej. Czy podwójnie zmotywowani będą w stanie pokonać wymagającego rywala?

CSKA rozkręca nam się z meczu na mecz. O ile pojedynki z Avangardem Omsk oraz z Dinamo Ryga nie wyglądały zbyt dobrze, tak rywalizacja z Sochi pokazała, jak dużo potencjału drzemie w tej ekipie. Trzy szybkie gole, które niejako sprezentowały Lamparty, trzeba jeszcze wykorzystać i Wojskowi dokonali tego z zimną krwią. Zawodnicy w swoich piątkach czują się coraz lepiej i widoczne jest zgranie i chęć z gry. Ciężko jest od razu wskoczyć do takiego klubu jak ten ze stolicy Rosji, ale Sergei Fedorov ma sporo charyzmy oraz szacunku w świecie hokejowym, że gracze z pewnością mają od kogo się uczyć. Dzisiaj przed gośćmi prestiżowy pojedynek w Tatarstanie. Czy po raz kolejny z rzędu uda im się zdobyć Kazań?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Bars Kazań zakończyło się porażką 1:3 z Torpedo Niżny Nowogród
 • Bars Kazań znajduje się na 7. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 2 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie CSKA Moskwa zakończyło się zwycięstwem 4:1 z Sochi
 • CSKA Moskwa znajduje się na 5. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 zwycięstwo i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem CSKA Moskwa 1:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na Bars Kazań, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 4 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Widoczne są jeszcze małe niedociągnięcia w obu drużynach. Przede wszystkim w Bars zawodnicy muszą znaleźć nić porozumienia, ponieważ hokeiści bardzo często dublują swoje pozycje i tym samym przeszkadzają. CSKA wygląda nieźle, ale teraz nadchodzi dla nich prawdziwy test. Tacy bukmacherzy jak TOTALBET oferują zakłady na bramki wraz z dogrywką i rzutami karnymi, dlatego z chęcią pobieram ten typ. Uważam, że pojawi się wiele sytuacji specjalnych, jak np. PP, co powoduje, że będzie łatwiej o trafienia. Zmotywowani gospodarze z pewnością będą starać się przełamać negatywną passę, ale i Wojskowi mają swoje argumenty. W tym wypadku 2:2 nam wystarczy.

Totalbet
1.62
Powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i rzutami karnymi)

Dinamo Ryga vs Traktor Czelabińsk (08.09. godz. 18:30)

Ze stolicy Tatarstanu przenosimy się do stolicy Łotwy i tam również rozpocznie się nowy sezon KHL. Dinamo rozegra pierwsze spotkanie w tej kampanii na własnej tafli, z kibicami, którzy są pasjonatami i znają się na hokeju. Szalone spotkanie oglądaliśmy na inaugurację rozgrywek w Mytiszczi. Przez dłuższy czas na prowadzeniu utrzymywał się Kunlun Red Star, ale im dalej mecz trwał, tym więcej rozpędu nabierali Ryżanie. Skuteczna druga tercja zadecydowała i pierwsze zwycięstwo powędrowało na ich konto. Co by nie mówić skład gospodarzy różni się od tego, który mieliśmy przyjemność oglądać w poprzednim sezonie i Dinamo wzmocniło się praktycznie na każdej pozycji. Jak to bywa na początku kampanii, potrzebny jest czas na zgranie również w blokach obronnych. Czy ekipa z Łotwy będzie w stanie zbudować serię wygranych?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Traktor. Najpierw morderczy pojedynek z SIbirem Nowosybirsk, a potem z Jokerit Helsinki. Oba starcia skończyły się na dogrywkach i pierwsza padła łupem klubu z Czelabińska, a druga już ich przeciwnikom. Spotkanie w Helsinkach kompletnie nie układało się przyjezdnym, ale byli w stanie wrócić do tego meczu i to jest z pewnością na plus. Mamy dopiero początek nowych rozgrywek i zgranie oraz realizacja założeń taktycznych z pewnością nadejdą, ale ważne są cechy w zespole, które pozwalają myśleć, że mentalnie dany zespół jest dobrze przygotowany, do trudów tej kampanii. Traktor udowodnił to już dwukrotnie i liczy na poprawę rezultatów. Jak poradzi sobie w stolicy Łotwy?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Dinama Ryga zakończyło się zwycięstwem 6:5 z Kunlun Red Star
 • Dinamo Ryga znajduje się na 9. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 2 punktów
 • Jest to ich pierwszy mecz domowy w tym sezonie
 • Ostatnie spotkanie Traktora Czelabińsk zakończyło się porazką 4:5 z Jokerit Helsinki
 • Traktor Czelabińsk znajduje się na 6. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Traktora Czelabińsk 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Dinama Ryga, zakończyły się 1 wygraną gospodarzy i 4 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tutaj również celuje w bramki, ponieważ zarówno Dinamo, jak i Traktor o wiele lepiej czują się w ofensywie niż w defensywie. Jak możemy zauważyć po pierwszych spotkaniach w meczach z udziałem obu ekip, pada wiele goli i mam nadzieję, że dzisiaj skuteczność zostanie podtrzymana. Ciężko jest porównać gospodarz i gości ze sobą, ponieważ każdy z klubów ma inny cel na ten sezon, ale trzeba pochwalić włodarzy za transfery i atak to jest coś, co będzie wyróżniającą się formacją i w drużynie z Rygi i w zespole z Czelabińska. Gramy w TOTALBET z ewentualną dogrywką i rzutami karnymi, co powoduje, że rezultat 2:2 już nas satysfakcjonuje.

Totalbet
1.42
Powyżej 4.5 bramek (wraz z dogrywką i rzutami karnymi)

Zakład bez ryzyka do 250 PLN warunki:

Kupon musi zostać postawiony i rozliczony do 09.09.2021 do godz. 23:59.

Zarejestruj konto z kodem ZAGRANIE w okresie trwania promocji.
Postaw kupon Solo lub AKO2 z kursem łącznym kuponu min. 1.2.
Maksymalna stawka nie jest ograniczona, natomiast maksymalny zwrot wynosi 250 PLN. (Maksymalny zwrot przyznawany jest przy stawce 284 PLN.)
Do promocji zaliczane są tylko kupony zawarte z salda głównego. Zakład może obejmować dowlone zdarzenie.

total

fot. Matti Matikainen

Zaloguj się aby dodawać komentarze