Fot. Rafal Rusek

High League rzuca wyzwanie FAME MMA i również chce organizować kontrowersyjne gale freak fight. Nowi twórcy mają spory rozmach, bo krok po kroku przejmują osoby związane z FAME MMA. To zapewnia duży rozgłos dla High League. Zasięgi w mediach społecznościowych rosną, więc widać, że High League może być równorzędnym konkurentem dla FAME MMA! Co to jest High League? Kto założył nową federację MMA, w której będzie dochodzić do pojedynków freak fight? Kto zawalczy na High League? Sprawdź wszystkie informacje o tym nowym zjawisku na polskiej scenie MMA!

High League, gala stworzona przez Malika Montane: walki, data gali, informacje

Ci co znają twórczość Malika Montany mogą spodziewać się, że High League będzie naprawdę wysoką ligą! To nowa organizacja, tworzona na wzór FAME MMA. Na High League będzie dochodzić do konfrontacji celebrytów, instagramerów, youtuberów i raperów, a więc podobnie, jak ma to miejsce od kilku lat w FAME MMA. Gale freak fight w Polsce robią furorę, stąd pomysł na to, żeby powstała kolejna federacja organizująca tego typu wydarzenia.

Za projekt High League wziął się Malik Montana, który do tej pory zajmował się rapowaniem. Nowa federacja działa z rozmachem, bo już na starcie zapowiedziała kontrakt dla Lil Masti (Sexmasterka), która była zdobywczynią pasa FAME MMA! Jak widać obie federacje będą mocno konkurować ze sobą o widzów, ale też uczestników walk.
Walki na High League będą organizowane w formule MMA. Wciąż czekamy na oficjalny termin pierwszej gali High League.

Sprawdź, co znajdziesz w zakładach bukmacherskich: https://zagranie.com/zaklady-bukmacherskie-online/.

High League – raper tworzy gale freak-fightów?

Malik Montana zdradził, że kilka razy otrzymywał propozycje walki w FAME MMA, ale za każdym razem ją odrzucał. Jaki był tego powód? Zdaniem rapera federacja FAME MMA oferowała ochłapy, a nie solidny zarobek za udział w wydarzeniu. Dlatego Malik Montana zdecydował się założyć High League, żeby bezpośrednio generować zyski, a nie korzystać z profitów zewnętrznej organizacji.

Początkowo projekt Malika Montany miał nosić nazwę Hype MMA, ale włodarze FAME MMA zastrzegli tą nazwę na własne potrzeby. Hype MMA należy do FAME MMA, a gale te będą zapleczem dla tej głównej federacji. Malik Montana musiał zmienić nazwę, więc powstało High League.

Jak na razie nie wiadomo czy Malik Montana pojawi się w oktagonie High League czy będzie tylko organizatorem freak-figtów. High League szybko buduje swoje zasięgi na Instagramie, bo już teraz dobija do prawie 100 tysięcy obserwujących.

Gdzie będzie transmitowane High League? Można przypuszczać, że na pewno nie będzie to tradycyjna telewizja. Wydaje się, że wszystko sprowadzi się do transmisji live przez system PPV. Zapewne wiele materiałów np. ceremonia ważenia, konferencja będzie transmitowana na Youtubie oraz Instagramie. Ile będzie kosztowało PPV na High League? Tego typu informacje również nie są jeszcze znane.

Typy dnia od Zagranie! Sprawdź i wybierz najlepsze kupony dla siebie!

Walki freak-fightów dla mniej rozpoznawalnych youtuberów?

Czy na High League będą mniej rozpoznawalni youtuberzy/influencerzy? Część twórców już teraz jest związana kontraktami za FAME MMA, dlatego Malik Montana będzie musiał korzystać z usług tych osób, które wciąż są wolne na rynku. To wcale nie oznacza, że będą to mniej rozpoznawalni youtuberzy. Dowodem na to jest zakontraktowanie Lil Masti, co pokazuje, że High League mierzy w najgłośniejsze nazwiska!

Pan Pawłowski w High League po kontrowersjach z Fame MMA

FAME MMA kojarzyło się Wojciechem Golą, Boxdelem, a także Panem Pawłowskim, czyli Arkadiuszem Pawłowskim. To osoba znana ze sceny stand-up, a także właśnie z FAME MMA. Pan Pawłowski od początku aż do FAME MMA 8 był konferansjerem federacji. Pawłowski miał wielu fanów za sposób prowadzenia rozmów i konferancji, ale jego przygoda z tą organizacją została zakończona. Jaki był tego powód? Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. W tym przypadku Pan Pawłowski domagał się podwyżki od FAME MMA, ale włodarze nie przystali na jego żądania. Dlatego obie strony się rozstały.

pan pawłowski high league

Fot. Rafal Rusek

Szybko konflikt na lini Pawłowski – FAME MMA wykorzystał Malik Montana. High League przejęło Pana Pawłowskiego i teraz ten znany artysta kabaretowy będzie pojawiał się przy okazji wydarzeń w ramach High League.

Lil Masti – pierwsza wielka twarz w High League

Medialne spekulacje głoszą, że Lil Masti za udział w High League może otrzymać nawet milion złotych. Sexmasterka niegdyś zdobyła pas w FAME MMA, ale następnie nie zgadzała się na propozycje federacji, co do kolejnych występów i obrony tego pasu. Ostatecznie Lil Masti pożegnała się z FAME MMA i przeszła do High League. Aniela Bogusz dobija do prawie miliona obserwujących na Instagramie, więc jej udział w nowym wydarzeniu odbije się szerokim echem, co da sporą rozpoznawalność dla High League.

Lil Masti na FAME MMA 4 pokonała Martę „Linkimaster” Linkiewicz. Następnie “Sexmasterka” stawiała zaporowe warunki dla FAME MMA, co do swojej gaży, co koniec końców spowodowało odebranie jej pasa. Cała sytuacja zakończyła się pozwem do sądu, bo żadna ze stron nie chciała zrezygnować ze swoich racji. Główną konkurencją dla High League będzie FAME MMA. W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i typy na tę galę -> typy FAME MMA!

Kiedy odbędzie się pierwsza gala High League?

Oficjalny termin pierwszej gali High League wciąż pozostaje tajemnicą. Fani mogą spekulować czy będzie to kwiecień, maj lub czerwiec 2021. Wydaje się jednak, że kwestią czasu pozostaje to, jak na polskiej scenie MMA zadebiutuje High League. Kibiców na pewno zastanawia też fakt, czy wydarzenie będzie mogło odbyć się z publicznością czy nie. To oczywiście zależy od aktualnie obowiązujących restrykcji w państwie.

Wydaje się, że na pierwszej gali zawalczy Lil Masti. Ostatnio Malik Montana zakomunikował, że do High League dołączył też znany youtuber “Czuux”. Karta walk na High League 1 powinna zawierać przynajmniej osiem pojedynków, co oznacza, że łącznie szesnastu uczestników. W tym gronie należy spodziewać się osoby związane z Instagramem, Youtubem oraz streamem na Twitchu. Być może Malik Montana przekona również jakiegoś rapera, by wziąć udział w High League. Dla przykładu w FAME MMA jest kilku przedstawicieli ze świata hip hop. To m.in. Kizo, Popek, Filipek i Sobota.

malik montana high league

Fot. Adam Starszynski

Czy High League ma szanse na suckes pokroju Fame MMA?

High League zawsze będzie porównywane do FAME MMA, ponieważ to niejako kopia contentu, jakim są walki freak-fight. Tak rozpoznawalne twarze jak Malik Montana, Lil Mast czy Pan Pawłowski mogą jednak zapewnić szybki sukces nowego projektu. Na pewno High League nie będzie narzekać na popularność w mediach społecznościowych tj. Instagramie i Youtubie. Wiele zależeć będzie od twórców gali High League 1 i kolejnych edycji. Jeśli tam pojawi się nowa sceneria, zwroty akcji i humor, to wszystko wskazuje na to, że High League może być równie ważnym graczem na rynku, co FAME MMA.

W przyszłości nie można wykluczyć transferów zawodników/zawodniczek pomiędzy FAME MMA i High League, co będzie się wiązało z dodatkowym rozgłosem. Podobne ruchy można zaobserwować w zawodowym MMA, gdzie dochodzi do roszad na lini KSW – FEN itd.

Kody promocyjne na obstawianie zakładów: https://zagranie.com/kody-bonusowe/.

Typy i zakłady bukmacherskie na High League

Wydarzenia MMA typu freak fight są oferowane w zakładach bukmacherskich. To w końcu rywalizacja, którą można obstawiać. Bez względu na poziom pojedynku zawsze może dojść do podobnych rozstrzygnięć co w profesjonalnym MMA. Zakłady na FAME MMA na początku przyjmował bukmacher LVBET, a następnie Betclic. Jeśli chodzi o High League to na chwilę obecną nie wiemy, u jakich bukmacherów online będzie dostępna oferta kursowa. Spodziewamy się jednak, że któryś z bukmacherów podejmie współpracę z nową federacją i zaoferuje ofertę kursową na High League.

Typy na High League postaramy się podsyłać w serwisie Zagranie i naszej grupie typerskiej. Stali użytkownicy naszego portalu wiedzą, że regularnie obstawiamy kupony na FAME MMA. Obserwujemy świat gali freak fight i staramy się prezentować rzetelne analizy poszczególnych pojedynków. Typowanie High League na pewno będzie przypominać obstawianie FAME MMA czy Hype MMA. To umiejętność połączenia wiedzy o sportach walki z analizą predyspozycji poszczególnych uczestników freak fight.

FAQ

Kto stoi za High League?

High League zostało stworzone przez Malika Montanę.

Kto walczy w High League?

Jak na razie najgłośniejszym nazwiskiem w High League jest Lil Masti.

Co to jest High League?

High League to federacja organizująca walki freak fight.