Don Diego – Dawid Załęcki: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Fame MMA17

Gdzie oglądać walkę Don Diego – Dawid Załęcki? Odpowiedź na to pytanie poznasz niżej, gdzie dokładnie to opisujemy. W sobotę czeka nas czwarta gala High League, podczas której jednym z pierwszych pojedynków będzie starcie Don Diego – Dawid Załęcki. Który z nich tutaj wygra i zapewne zagwarantuje sobie dalszy angaż w federacji?

High League 6 baner typy

Don Diego – Dawid Załęcki, gdzie oglądać?

Na High League 6 piątą walką będzie pojedynek Don Diego – Dawid Załęcki, czyli rywalizacja dwóch doświadczonych zawodników. Liczymy tutaj na świetne show, ponieważ obaj mają sporo do udowodnienia i muszą pokazać w oktagonie swoją wartość. Wbrew pozorom to właśnie Don Diego jest tutaj faworytem. Czy wykorzysta swoje atuty i faktycznie wygra? Odpowiedź poznamy bardzo późnym wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać Don Diego – Dawid Załęcki!

Don Diego – Dawid Załęcki, transmisja w TV

Gdzie oglądać walkę Don Diego – Dawid Załęcki w TV? Jeżeli chcesz oglądać ten pojedynek na telewizorze, to niestety musimy Cię zmartwić, ponieważ nie jest to możliwe w tradycyjny sposób. Federacja nie podpisała umowy z żadną stacją. Możesz jednak przerzucić obraz na TV za pomocą laptopa lub telefonu. Jedyne o co musisz zadbać, to o stały dostęp do internetu!

Sprawdź przy okazji, gdzie oglądać inne walki High League –> https://zagranie.com/jak-ogladac-high-league-tv/

Don Diego – Dawid Załęcki, transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo stream online z meczu Don Diego – Dawid Załęcki? Nie jest to możliwe, ale możesz odpalić transmisję w systemie PPV, za który musisz zapłacić. Na stronie High League znajdziesz wszystkie niezbędne rzeczy. Obecnie koszt to 30 złotych z hakiem w zależności od pakietu, który wybierzesz!

baner od fortuny

Don Diego – Dawid Załęcki, stream online

Stream online z walki Don Diego – Dawid Załęcki będzie dostępny w systemie PPV od High League, gdzie można go kupić już od kilku dni. Warto to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się o działanie serwerów na kilka minut przed walką. Zanim jednak będziesz oglądał to starcie, to sprawdź, jak działa w Fortunie kod promocyjny i odbierz specjalne bonusy na start!

O czym dokładnie mowa? Jest to m.in. zakład bez ryzyka do 600 PLN. Fortuna poszła jednak dość niestandardowym krokiem, ponieważ rozdzieliła to aż na trzy bonusy. Pierwszy z nich jest do 100 PLN, drugi kupon zwróci nam maksymalnie 200 PLN, a trzeci 300 PLN!

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze