Gdzie obstawiać High League 6? Obstawianie High League 6

Obstawianie High League

High League 6: gdzie obstawiać nadchodzącą galę? Przed nami pierwsza w tym roku impreza organizowana przez federację High League. Emocji z pewności nie zabraknie, a pojedynki – tak jak w przypadku poprzednich gal – powinny przynieść sporo zaciętych walk. A jeśli poza samym oglądaniem gali interesuje Cię również obstawianie High League 6, to wszelkie potrzebne informacje na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu. Serdecznie zapraszam! 

High League 6 gdzie obstawiać

Gdzie obstawiać High League 6?

Zatem gdzie obstawiać High League 6? Co ciekawe taką opcję posiada tylko jeden bukmacher na polskim rynku, bowiem federacja ściśle współpracuje tylko z jednym tego typu podmiotem. Mianowicie chodzi o Fortunę, która od samego początku, czyli pierwszej gali z sierpnia 2021 posiada High League na wyłączność. Jeśli zatem interesujesz się freak fightami i dodatkowo chciałbyś obstawić High League 6, to w takim wypadku trzeba posiadać konto w Fortunie. Jeśli chciałbyś je założyć i otrzymać na start specjalną ofertę powitalną, to podczas rejestracji warto wpisać kod promocyjny ZAGRANIE. Dzięki temu automatycznie otrzymasz dostęp do bonusów powitalnych.

Obstawianie High League 6 – co trzeba wiedzieć?

Obstawianie High League 6 tak naprawdę nie różni się od wnoszenia zakładów na inne gale sportów walki. Masz do dyspozycji kilka rynków zdarzeń na sposób zakończenia walki czy undery i overy na liczbę rund. Jedyną “pułapką” mogą być same pojedynki. W końcu naprzeciw siebie bardzo często nie stają sportowcy, a freakfighterzy, którzy mogli nie mieć wcześniej styczności ze sportami walki. Warto więc przed obstawianiem High League 6 przyjrzeć się bliżej sylwetkom poszczególnych zawodników, dzięki czemu Twoje szanse na powodzenie wzrosną. Oczywiście w tym również pomaga Fortuna ustalając kursy bukmacherskie, dzięki czemu będziesz wiedział co obstawiać na High League 6.

Oferta Fortuny na High League 6

A na co można liczyć ze strony Fortuny podczas obstawiania High League 6? Tak jak wspomniałem, typować tę galę można jedynie w Fortunie, która przygotował specjalną ofertę powitalną. Zakładając konto z kodem promocyjnym możesz liczyć nawet na 630 PLN w formie bonusów. W ich skład wchodzą:

  • trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 PLN
  • Dwa freebety w wysokości 20 PLN oraz 10 PLN

Jeżeli chodzi o zakłady bez ryzyka to oczywiście są one ubezpieczeniem trzech pierwszych kuponów, dzięki czemu nawet w przypadku błędnych typów nie pozostaniesz z niczym. Fortuna zwróci Ci postawioną kwotę. A poniżej znajdziesz konkretne informacje na temat tej części oferty powitalnej:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/go/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt i obstaw zakład
  3. W przypadku przegranego kuponu otrzymasz zwrot na konto depozytowe do 100 PLN
  4. Drugi i trzeci kupon również będzie ubezpieczony, kolejno do 200 i 300 PLN
  5. W przypadku błędnego typu otrzymasz zwrot do 200 i 300 PLN
  6. Łącznie możesz liczyć na 600 PLN zwrotu na konto depozytowe
High League 6 gdzie obstawiać

Co można obstawiać na High League 6?

A skoro już wiesz gdzie obstawiać High League 6, to warto skupić się na możliwościach jakie daje Fortuna. Z tego względu, że jest ona jedynym miejsce, w którym możesz typować tę galę, to oferta na High League 6 wręcz musi być atrakcyjna. I oczywiście tak jest. Na każdą z walk bukmacher przygotował około 10 rynków zdarzeń, w skład których wchodzą między innymi typy na zwycięzcę walki, liczbę rund, sposób zakończenia walki, czy sposób w jaki dany zawodnik wygra i czy będzie to przed czasem, czy na punkty. Możliwości jest więc sporo i tak naprawdę nic więcej nie potrzeba, aby obstawić ciekawy zakład na High League 6.

Gala High League 6 – najważniejsze informacje

Jak już wspomniałem na początku, High League 6 to pierwsza w tym roku kalendarzowym gala tej federacji. Odbędzie się ona w sobotę, 18 marca w katowickim Spodku, więc sama oprawa z pewnością zrobi ogromne wrażenie. Jeżeli chodzi o zawodników, to standardowo podczas gali odbędzie się dziewięć pojedynków, które uświetni walka wieczoru – PashaBiceps vs Marcin Dubiel. Emocji z pewnością nie zabraknie, a w klatce wystąpi jeszcze między innymi Lexy Chaplin, Daro Lewa, Denis i Dawid Załęccy, Marcin Najman i wielu innych. Wydaje się więc, że jest to jedna z mocniej zaopatrzonych gal pod szyldem High League. Start gali zaplanowani natomiast na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze