PashaBiceps – Marcin Dubiel: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Pasha w wywiadzie przed galą High League

Typy na PashaBiceps – Marcin Dubiel, High League 6. Przyznam się szczerze, że moim skromnym zdaniem walka wspomniana w tytule będzie najciekawszym zdarzeniem sobotniej gali High League 6! Obaj panowie walczyli już w oktagonie, a ich bezpośrednia potyczka powinna zagwarantować kibicom masę emocji! W poniższym tekście powiemy sobie o formie i doświadczeniu każdego z zawodników i na tej podstawie wybierzemy najciekawsze typy na PashaBiceps – Marcin Dubiel! Zapraszam więc do lektury.

baner fortuna pasha - dubiel

PashaBiceps – Marcin Dubiel, typy i przewidywania

Jak już wspomniałem, omawiana walka wydaje się zdecydowanie jedną z najciekawszych na rozpisce najbliższej gali High League 6! PashaBiceps dał się poznać jako znakomity gracz Counter Strike’a i to właśnie na swoich występach w drużynie Virtus.pro zdobył największą popularność. Nie od dziś wiadomo też, że Jarosław Jarząbkowski jest zapalonym miłośnikiem siłowni, a o jego sile przekonaliśmy się na gali High League 2. W swoim debiucie, obecnie 34-letni zawodnik zdecydowanie nie zawiódł i po kapitalnym boju pokonał Michała Owczarzaka już w 2. rundzie. Oczywiście Pasha udowodnił, że ma czym uderzyć, jednak jak na debiutanta, mogliśmy być pod wrażeniem jego techniki i zwinności. Od czasu swojego debiutu Jarząbkowski nie walczył już co prawda w MMA, jednak z pewnością solidnie trenował do kolejnego pojedynku!

Nim powiemy o osobie Marcina Dubiela i wybierzemy najciekawsze typy na PashaBiceps – Dubiel, wspomnę jeszcze, że walkę tą obstawicie w Fortunie, gdzie możecie zgarnąć ciekawy bonus! Wracając już do samej analizy, Marcin Dubiel zasłynął ze swojej działalności w internecie, ale ma już także doświadczenie we freak-fightach. Stoczył on w sumie 6 pojedynków, z których wygrał aż 4. Nie da się jednak ukryć, że znaczna część jego dotychczasowych rywali nie miała większego pojęcia o sportach walki, a najbliższy pojedynek będzie z pewnością jednym z trudniejszych w jego dotychczasowej przygodzie. Warto zaznaczyć, że zaledwie 2 ze wspomnianych 6 pojedynków Dubiela zakończone zostały na punkty i nie spodziewam się, by dziś miało być podobnie. Pasha może powalić swojego przeciwnika jednym ciosem, z kolei Dubiel powinien mieć większe obycie w parterze! Tak czy siak, nie oczekiwałbym zbyt długiej walki, a typy na PashaBiceps – Dubiel w kontekście maksymalnie 2.5 rund wydają mi się atrakcyjne!

-2.5 rund
Kurs: 1.98
Zagraj!

PashaBiceps – Marcin Dubiel, kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie na ten pojedynek, to bukmacherzy w roli wyraźnego faworyta postrzegają Pashę. Szczerze powiedziawszy, dziwi mnie aż taki rozstrzał w kursach, bowiem Jarząbkowski stoczył przecież tylko 1 starcie. Dubiel ma swoje ograniczenia i nigdy nie będzie wybitnym fighterem, jednak dysponuje znacznie większym doświadczeniem i już nie raz zaskoczył wielu fanów i obserwatorów! Jak prezentują się więc kursy na PashaBiceps – Marcin Dubiel?

kursy na zwycięstwo

Fortuna
1.30
Pasha wygra
3.21
Dubiel wygra
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Wspomniałem już, że w mojej opinii nieznacznym faworytem jest Pasha. Jeżeli Jarząbkowski faktycznie okaże się lepszy, to w moim odczuciu znokautuje on Marcina Dubiela. Były gracz CS:GO z pewnością będzie dysponował silniejszym uderzeniem, a szczęka Dubiela nie jest ze stali. Przypomnijmy, że Pasha w swoim debiucie czuł się w oktagonie bardzo pewnie, kilkukrotnie mocno trafił swojego rywala i finalnie wygrał przed czasem. Podobnego scenariusza nie można wykluczyć także na High League 6!

kursy na wygraną Pashy przed czasem

Fortuna
2.00
Pasha wygra przed czasem
2.50
Pasha nie wygra przed czasem
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski – Marcin Dubiel kto wygra walkę?

Pisałem już nieco, że w moim mniemaniu nieznacznym faworytem omawianej walki będzie Jarosław Jarząbkowski. Występ tego zawodnika na High League 2 zrobił ogromne wrażenie i gołym okiem widać było masę pracy, wykonanej na treningach. Nie inaczej będzie tym razem i spodziewam się, że w omawianej walce górę mogą wziąć warunki fizyczne, jak i siła, która będzie stała właśnie po stronie popularnego Pashy. Nie przekreślałbym całkowicie bardziej doświadczonego Dubiela, jednak trudno znaleźć więcej logicznych argumentów za zwycięstwem młodszego z zawodników.

High League 6: PashaBiceps – Marcin Dubiel

kto wygra walkę
PashaBiceps 60%
M. Dubiel 40%
10+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • PashaBiceps
  • M. Dubiel

 

Typy na PashaBiceps – Marcin Dubiel

Nim zaproponujemy ostatnie typy na PashaBiceps – Marcin Dubiel, przypomnę o pozostałych analizach i typach na High League 6. A jakie jeszcze typy na omawiane starcie można obstawić? W mojej opinii interesującym zakładem na kupon SOLO jest ten na zakończenie pojedynku już w 1. rundzie! Przypomnijmy, że Pasha dysponuje potężnym uderzeniem i zdecydowanie większą siłą. W swojej debiutanckiej walce Jarząbkowski zbyt długo nie kalkulował i już w pierwszej rundzie był bliski zakończenia walki, którą finalnie wygrał w drugiej odsłonie. Absolutnie nie można wykluczyć pojedynczego ciosu, który już na początku pojedynku zwali z nóg znacznie chudszego Dubiela, a typy na koniec starcia jeszcze w 1. rundzie są w mojej opinii warte ryzyka!

koniec w 1. rundzie
Kurs: 4.00
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze