Szalony Reporter – Michał Cichy: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Fame MMA17

Jakie są typy na Szalony Reporter – Michał Cichy? Jeżeli chcesz je poznać, to dobrze trafiłeś, gdyż właśnie to poruszamy w tym tekście. Podczas gali High League 6 drugim pojedynkiem tego wieczoru będzie rywalizacja właśnie tych zawodników!

 

baner od fortuny

Szalony Reporter – Michał Cichy, typy i przewidywania

Zapewne wpadłeś tutaj, żeby przeczytać, jakie są proponowane typy na Szalony Reporter – Michał Cichy? Jak tak, to świetnie się składa, ponieważ właśnie ten temat poruszamy niżej. Będzie to druga walka na High League 6, która nas czeka tego wieczoru! W dwóch narożnikach oktagonu zobaczymy Szalonego Reportera oraz Michała Cichego. Zanim jednak do tego przejdziemy, to mamy krótkie ogłoszenie, które powinno Ci się spodobać!

Sprawdź, jak działa w Fortunie kod promocyjny i odbierz ciekawe bonusy, takie jak np. zakład bez ryzyka do aż 600 PLN. Jest on rozbity na aż trzy zakłady bez ryzyka, które obejmują pierwsze trzy zagrane kupony na nowym koncie. Nie zapomnij też, że Fortuna często przygotowuje ciekawe promocje dla stałych użytkowników!

Szalony Reporter – Michał Cichy, kursy bukmacherskie

Kursy na Szalony Reporter – Michał Cichy znajdziesz u bukmachera Fortuna. Tylko u tego operatora zakładów bukmacherskich możesz obstawiać zakłady na High League. Jak one wyglądają i na co warto zwrócić uwagę? Najpierw przedstawimy Ci rynek 1/2, czyli propozycje na to, kto wygra tę walkę!

Kursy na walkę Szalony Reporter - Michał Cichy
Fortuna
2.92
Reporter
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.30
Cichy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Szalony Reporter – Michał Cichy kto wygra walkę?

Jeżeli szukasz typów na Szalony Reporter – Michał Cichy na to, kto wygra tę walkę, to teraz do tego przejdziemy. Nie jest to prosty wybór, ponieważ co prawda Cichy jest faworytem, to Reporter może tutaj sprawić niespodziankę. Kursy bukmacherskie oddają także nasze przewidywania co do walki. Faktycznie drugi z nich ma tutaj większe szanse na wygraną. Co prawda zdecydowanie nie jest to doświadczony fighter, ale i tak nie powinien mieć zbyt dużych problemów z wygraniem z Reporterem, który jest strasznie niepewny. Jak więc samemu widzisz, wiele argumentów przemawia właśnie na korzyść Michała Cichego – ten posiada także lepsze warunki fizyczne. Czy będzie to miało przełożenie na samą walkę w oktagonie? O tym przekonamy się w sobotę wieczorem.

Nie zapomnij, że możesz odebrać specjalny bonus bukmacherski w Fortunie. Jak to zrobić? Wszystko dokładnie opisujemy w podlinkowanym wyżej artykule, ale warto nadmienić, że możesz obstawiać bez ryzyka do 600 PLN! Bonus jest przyznany w formie trzech zakładów bez ryzyka – pierwszy kupon jest ubezpieczony do 100 PLN, drugi do 200 PLN, a trzeci do 300 PLN.

Typy na Szalony Reporter – Michał Cichy

Jakie są proponowane przez nas typy na Szalony Reporter – Michał Cichy? Tutaj stawiamy na to, że drugi z zawodników skończy walkę przed czasem. Skąd pomysł na akurat taki typ? Głównie z tego powodu, że Szalony Reporter nie wygląda przekonująco. Cichy powinien go skończyć przed czasem, szczególnie że przecież dwa lub trzy celne uderzenia powinny pozamiatać rywala, a kurs od Fortuny to aż 1.60, co daje nam spore value i przecież możesz to połączyć także z innymi propozycjami na galę High League 6.

Michał Cichy wygra przed czasem
Kurs: 1.60
Zagraj!

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze