Promocja powitalna w Betcris.

Betcris kod promocyjny

Betcris kod promocyjny będziesz mógł pobrać ze strony Zagranie, a dzięki temu otrzymasz najwyższe możliwe bonusy u tego bukmachera. Z kodem promocyjnym Betcris można zyskać zakład bez ryzyka, a z czasem do tej oferty mogą dołączyć inne promocje jak np. bonus od depozytu czy freebet. Bonusy Betcris za kod promocyjny, to akcja obowiązująca dla nowych klientów, którzy nie posiadają konta u tego bukmachera. Wpisz podczas rejestracji na betcris.pl nasz kod bonusowy, a zyskasz ekstra promocje na start!

Betcris kod promocyjny 2022 ✔️Pakiet 500 złotych
Kod promocyjny BetcrisWKRÓTCE
Zakład bez ryzyka500 złotych
Specjalna promocja: Betcris+nawet +100% do wygranej
Ostatnia aktualizacja17.08.2022

Kody promocyjne do bukmacherów takich jak Betcris zawsze oznaczają dodatkowe gratyfikacje. Trzeba przyznać, że nowy bukmacher nie czekał długo na to, aby w swoim formularzu uruchomić opcję “kod promocyjny”. Już w pierwszym dniu startu tej firmy na polskim rynku można było wpisać aktualny kod rejestracyjny. Bywają debiuty bukmacherów, którzy dopiero po jakimś czasie przyznają specjalne kody. Jak widać Betcris nie chce długo czekać na wynagrodzenie nowych klientów.

Zastosowanie kodu promocyjnego Betcris jest w dużej mierze podobne do tego, jak wpisuje się kod STS, Betfan lub Superbet. Betcris nie wprowadził w tym przypadku nowości i dobrze! Po co zmieniać coś, co dobrze funkcjonuje, a większość graczy się już do tego przyzwyczaiła? Oferta bonusowa Betcris związana jest z nowymi klientami i stałymi graczami. Co prawda, kod może być wprowadzony tylko przez nowych użytkowników, ale w końcu Betrcris dopiero, co wystartował, więc dopiero teraz buduje społeczność graczy. To oznacza, że na każdego czeka bonus na start.

Bonusy bukmacherskie za kody promocyjne cechują się dodatkowymi możliwościami takimi jak gra bez ryzyka lub darmowy zakład. Sprawdźmy, co czeka na nas u bukmachera Betcris!

Betcris kod promocyjny 2022

Betcris wystartował niemalże w połowie 2021 roku. Bukmacher nie zdążył przygotować swojej oferty na Euro 2020, ani Igrzyska Olimpijskie. Wówczas bukmacherzy przeżywali duże oblężenie. Betcris postanowił ruszyć przed startem nowego sezonu w wielu ligach piłkarskich. To właśnie w sierpniu ruszają najpopularniejsze rozgrywki, a nowi użytkownicy mogą szukać bukmachera, u którego zaczną obstawiać Premier League, Bundesligę lub Ekstraklasę. To również dobry moment na odbiór kodu promocyjnego.

freebet w betcris

W Betcris kod promocyjny, tak ja u innych bukmacherów, oznacza ofertę VIP dla nowych klientów. To możliwość zgarnięcia wyższego bonusu niż po zwykłej rejestracji konta. Tak właśnie działa kod Betcris na 2022 rok – aktywacja następuje już podczas tworzenia nowego profilu gracza.

Jakie kody promocyjne cieszą się największą popularnością w 2022 roku? Betcris musi konkurować z bardzo znanymi już w Polsce promocjami takimi jak bonusy STS, kod Fortuny i powitalna oferta Betfan. Każdy z tych bukmacherów oferuje ekskluzywny kod dla użytkowników zagranie.com, którzy mają sposobność obstawiania za dodatkowe freebety i zakłady bez ryzyka. Kod promocyjny od Betcris dołącza do grona tych operatorów. Od teraz polscy gracze mogą wybierać również bonus powitalny w zakładach Betcris.

Betcris kod promocyjny – co daje?

Odpowiedzmy na pytanie, co dokładnie zyskuje użytkownik, który skorzysta z kodu promocyjnego Betcris? Oczywiście to przede wszystkim bonusy, ale też pozostałe możliwości tego bukmachera. Rejestracja konta z kodem i zweryfikowanie danych osobowych pozwala na udział we wszystkich udogodnieniach od Betcris. W pierwszym wyborze, to bonus startowy, ale później promocje dla zarejestrowanych użytkowników, funkcje w zakładach i oferta typerska. Nie zapominajmy też o płatnościach, bo one stanowią ważny element każdej oferty bukmacherskiej.

Przechodząc do konkretów – za kod promocyjny Betcris wypłacany jest zakład bez ryzyka do 500 PLN. Promocją objęty jest pierwszy postawiony zakład, którego stawka minimalna musi wynieść 20 PLN. Poza tym promocje działają też w dalszym obstawianiu zakładów – akumulowanych, na e-sport i sporty wirtualne. Tam również czekają aktywne bonusy, dzięki którym można wygrać więcej lub odzyskać utraconą stawkę.

Kod promocyjny do Betcris umożliwia też obstawianie zakładów za pośrednictwem cash out oraz daje możliwość edytowania kuponów w jednej z ofert. To bukmacher, który jest przygotowany na duże wymagania użytkowników, dlatego jego oferta pod wieloma aspektami jest bardzo dopracowana.

Betcris rejestracja. Jak założyć konto z kodem promocyjnym?

Czego potrzebujesz, aby skorzystać z kodu i bonusów Betcris? Konta gracza, które będzie założone na twoje imię i nazwisko. Rejestracja u bukmacherów online to wypełnienie formularza, w którym wpisuje się podstawowe dane. Tak to też wygląda w Betcris, który umożliwia aktywację kodu właśnie na stronie z formularzem rejestracyjnym. W jaki sposób to działa? Po prostu wpisujesz lub wklejasz odebrany kod w miejsce na stronie betcris.pl.

Czy zakładanie konta z kodem lub bez różnią się od siebie? Tak naprawdę różnica tkwi w drobnym elemencie – posiadając kod promocyjny jesteś zobligowany do jego podania w jednym z pól w formularzu. Jeśli jednak nie masz takiego kodu, to możesz miejsce to zostawić puste. Wówczas rejestracja i tak zostanie ukończona, ale bez prawa do powiększonych bonusów.

Jeśli chcesz przystąpić do rejestracji w Betcris, to musisz zdawać sobie sprawę z tego, że to czynność przeznaczona dla pełnoletnich osób. Co więcej, jeśli chcesz w pełni wykorzystać kod promocyjny i od razu cieszyć się bonusem na start, to zaraz po wykonaniu rejestracji trzeba zweryfikować dane osobowe. Konto tymczasowe nie pozwala na odbiór bonusu freebet – dopiero, gdy zweryfikujesz dane użytkownika, to możesz wykorzystać swój bonus za kod.

Jak rejestracja Betcris wygląda w praktyce? Wszystko wyjaśniamy w trzech krokach:

  1. Na pierwszym ekranie rejestracji w Betcris zostanie uruchomiony formularz, gdzie użytkownik powinien wprowadzić następujące informacje: e-mail, login, hasło, numer telefonu, kod weryfikacji i kod promocyjny.
  2. Przechodząc do drugiego okna rejestracji wyświetlą się kolejne puste pola, które należy uzupełnić: imię, nazwisko, obywatelstwo, PESEL – tutaj też trzeba określić źródło środków finansowych przeznaczonych na zakłady.
  3. Rejestrację kończyć znanym zwyczajem, a więc ustaleniem limitu stawek – dziennych i miesięcznych. W tym miejscu jesteś też proszony o wyrażenie zgody na marketing, a także powinieneś potwierdzić pełnoletność. Aktywacja konta pozwoli zalogować się do Betcris ustalonym loginem i hasłem.

To, co opisaliśmy wyżej to rejestracja bez dowodu osobistego. Konto założone w ten sposób jest ważne przez 90 dni. Za jego pośrednictwem można obstawiać zakłady i dokonywać wpłat, ale bonus powitalny i wypłaty są zablokowane. Aby uzyskać 100% dostępności do wszystkich funkcji należy zweryfikować dane, tak żeby status gracza zmienił się na konto stałe. Jak się weryfikuje konto w Betcris? Za pośrednictwem skanów/zdjęcia dokumentu tożsamości.

Po tym jak zweryfikujesz dane możesz przejść do odbioru bonusu na start Betcris.

Kod promocyjny w Betcris na 500 PLN

Na początku kod promocyjny Betcris aktywuje pakiet powitalny. W przypadku Betcris to zakład bez ryzyka do 500 PLN. Czy to dużo? Betcris nie poszedł wraz z tym nurtem, a raczej narzucił własny styl. Postawił na bonus, który jest czytelny dla wszystkich, a warunki obrotu są możliwe do zrealizowania dla każdego typera.

Kod promocyjny cashback to oczywiście nie jest jedyna bonifikata od tego bukmachera. Po wykorzystaniu tej promocji można rzucić okiem również na pozostałe kwoty bonusów. Na użytkowników czekają też gratyfikacje w sportach wirtualnych (50 PLN) i esporcie (25 PLN). Dodatkowo stałą ofertą Betcris jest bonus na urodziny w kwocie 20 PLN.

Obrót bonusami w Betcris – warunki:

Wspomnieliśmy już wcześniej, że bonus powitalny Betcris cechują przyjazne warunki obrotu. I faktycznie tak jest, ale o szczegółach przeczytasz niżej.

Zdajemy sobie sprawę, że na Zagranie są też użytkownicy, którzy chętnie skorzystają z bonusów na sporty wirtualne oraz e-sport. Jak tam wyglądają warunki obrotu? Bonus 25 PLN na e-sport, który będzie widniał na twoim koncie jako freebet również trzeba obrócić tylko raz w zakładach AKO z kursem całkowitym minimum 2.50. W tym przypadku na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej trzy typy z oferty na e-sport. Czas na obrót jest krótszy niż w bonusie na start, bo wynosi trzy dni.

W bonusie na sporty wirtualne, gdzie czeka na ciebie 50 PLN – do obrotu zaliczają się zakłady SOLO i AKO. Ważne, aby były zawarte z oferty na sporty wirtualne po kursie minimalnym 1.85. Od momentu uzyskania bonusu masz trzy dni na to, żeby wypełnić warunki obrotu.

Bez ryzyka w Betcris do 500 PLN

Od niedawna Betcris wprowadził do swojej oferty zakład bez ryzyka. Wynosi on maksymalnie 500 PLN. Nie jest to najwyższa na rynku oferta, ale godna uwagi ze względu na warunki obrotowe. Jak ten bonus wygląda w praktyce?

Po założeniu konta stałego Twój pierwszy zakład będzie objęty promocją bez ryzyka. Minimalna kwota, którą należy wpłacić i postawić to 20 PLN. Zakład bez ryzyka działa tak, że w razie niepowodzenia pieniądze wracają na konto bonusowe. Jeśli chcesz zgarnąć maksymalny zwrot, to musisz zagrać za 500 PLN i uwzględnić jeszcze podatek. Wtedy jeśli Twój kupon będzie przegrany, na Twoim koncie pojawi się 500 PLN.

Kod promocyjny wykorzystany – co dalej? Oferta sportowa

Kiedy już kurz po cashbacku za kod promocyjny opadnie, to można przystąpić do codziennej, rutynowej gry. To wtedy zwraca się uwagę na ofertę bukmachera – ilość rynków, kursów i rozszerzeń przy każdym meczu. Jak to wygląda w Betcris? W zakładach Betcris użytkownicy mają do dyspozycji sporty w trybie przedmeczowym i “na żywo”. Jako uzupełnienie oferty funkcjonują sporty wirtualne i e-sport.

W Betcris kupony można tworzyć w trybie SOLO, AKO i systemowym. Minimalna stawka to 1 PLN.

Oferta tego bukmachera prezentuje się bogato – zwłaszcza, kiedy zwrócimy swoją uwagę na rynki piłkarskie. W ligach zagranicznych takich jak Serie A, Premier League, La Liga i Bundesliga w trybie pre-match do każdego pojedynku przygotowanych jest ponad 300 rozszerzeń. To dużo, a liczba ta nawiązuje do czołowych bukmacherów w Polsce. Równie wiele do obstawiania jest też w trybie “na żywo”.

Betcris skupia uwagę też na pozostałych dyscyplinach. W tenisie przy każdym meczu rangi ATP/WTA mamy gwarantowanych ponad 50 typów pre-match. W koszykówce i siatkówce to również kilkadziesiąt zakładów. Na docenienie zasługuje fakt, że Betcris oferuje zakłady również na sporty niszowe. Na stronie tego buka znajdziesz typy na unihokej, piłkę nożną na plaży, szachy, rugby, krykiet czy lacrosse.

Co więcej, Betcris w zakładach udostępnia narzędzie kursowy BOOST. To powiększone kursy na mecze. U wielu bukmacherów stosuje się podobną akcje, ale w powiększonych kursach można znaleźć tylko kilka spotkań dziennie. W Betcris zauważyliśmy, że tych zdarzeń jest znacznie więcej, a ich ilość może wynosić nawet kilkanaście w ciągu jednego dnia.

Oferta promocji dla stałych graczy z kodem promocyjnym

O kwestię promocji dla stałych graczy zahaczyliśmy już w poprzednich akapitach wyjaśniając działanie bonusu na e-sport i sporty wirtualne. Co w interesie gracza, nie tylko te bonusy czekają na ciebie w regularnym obstawianiu zakładów Betcris. Możliwości jest więcej, a poniżej przedstawiamy te najlepsze!

Więcej w zakładach AKO

Promocja na zakłady akumulowane Betcris+ to szansa na większe wygrane, która naliczana jest od twojej potencjalnej wygranej na kuponie. Wraz z dołączaniem kolejnych typów na zakład AKO – procent bonusu rośnie. Maksymalnie można uzyskać 100% do wygranej, ale wtedy trzeba trafić akumulator złożony z co najmniej 24 selekcji! Minimalny bonus w tej promocji to 5% od wygranej przy kuponie, na którym trafisz pięć typów.

Freebet na Ekstraklasę

W akcji freebet na Ekstraklasę chodzi o to, aby trafić AKO złożone z meczów ligi polskiej. Jeśli na kuponie zaliczysz osiem trafionych zdarzeń – otrzymasz 200 PLN w darmowym zakładzie. W przypadku siedmiu typów – bonus wynosi 150 PLN. Wynagrodzony zostaniesz też za wytypowanie AKO, gdzie trafisz sześć meczów – wówczas bonus będzie liczył 100 PLN.

Bonus na urodziny

Masz urodziny i jesteś zarejestrowany w Betcris? Jeśli w przeszłości typowałeś zakłady u tego bukmachera, to na twoim koncie w dniu urodzin powinien znaleźć się darmowy bonus o wartości 20 PLN!

Wypłaty i wpłaty – metody płatności

Jak na razie lista z płatnościami w Betcris jest dość krótka, ale z czasem powinna wydłużać się o kolejne metody. Na chwilę obecną konto doładujesz używając przelewu BLIK i serwisu Przelewy 24. Minimalny depozyt wynosi 10 PLN, a maksymalna jednorazowa wpłata to 10 tysięcy złotych.

Wypłaty wygranych z konta Betcris realizowane są przelewem na rachunek bankowy. Minimalna kwota, jaką można wypłacić to 20 PLN.

Informacje o licencji. Betcris legalny bukmacher

Betcris jest bukmacherem, który główną siedzibę w Polsce posiada w Gdyni na ulicy Podolska 21. To firma bukmacherska, która działa na podstawie licencji wydanej dla spółki Mr BET Zakłady Bukmacherskie uzyskanej w dniu 19 grudnia 2019 roku. Na podstawie tej koncesji Betcris może oferować zakłady wzajemne online.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny Betcris?

Na naszej stronie Zagranie.com znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje nt. kodu w Betcris, rejestracji oraz o promocjach na start dla wszystkich graczy!

Jakie promocje zyskam za kod Betcris?

Najważniejszy bonus dla nowych gracz za kod promocyjny Betcris to zakład bez ryzyka do 500 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze